Όταν ήμουν μικρός ήθελα να γίνω...

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Καθηγήτρια Ψυχογλωσσολογίας στο ΜΙΤ!!! :smartass:



:bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
crowley for life :worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Ήθελα να γίνω πράκτορας του FBI της CIA δεν με ένοιαζε τώρα θέλω να σπουδάσω οικονομικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

princess18

Νεοφερμένος

Η princess18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Πριγκίπισσα. Μα τι άλλο!

Δυστυχώς όμως ο William μου παντρεύτηκε άλλη.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Καθηγήτρια Ψυχογλωσσολογίας στο ΜΙΤ!!! :smartass:



:bounce:

τι μλκς λες,η σχολη δεν υπαρχει στο μηχανογραφικο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
τι μλκς λες,η σχολη δεν υπαρχει στο μηχανογραφικο:P
γκούχου, γκούχου!!
Φιλοσοφική σχολή-->τμήμα φιλολογίας-->κατεύθυνση γλωσσολογίας-->ειδίκευση στην ψυχογλωσσολογία

και όλα τα άλλα είναι εύκολα :P

(στο τέλος νεοελληνικό θα πάω!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

azsxd

Νεοφερμένος

Ο azsxd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
αστροναυτης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
αστροναυτης

Α ναι, ΚΑΙ αυτό ήθελα.

Βασικά όχι τόσο αστροναύτης, αλλά πιο πολύ Ικάρων Ιπτάμενων :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NeNoOz95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η NeNoOz95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 138 μηνύματα.
σχεδιαστρια μοδας :D:D δυστυχως ομως δεν εχω καθολου ταλεντο στο σχεδιο :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
χαχαχα

εμ ειδες?

Και να φαναστεις πως το γυμνασιο ηθελα να γινω δικηγορος.


Μετα βεβαια καταλαβα πως δεν ηξερα ουτε τονισμο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
χαχαχα

εμ ειδες?

Και να φαναστεις πως το γυμνασιο ηθελα να γινω δικηγορος.


Μετα βεβαια καταλαβα πως δεν ηξερα ουτε τονισμο:P

στο γυμνάσιο νομίζω όλοι λίγο-πολύ είμασταν πλήρως αποπροσανατολισμένοι...κι εγώ είχα από πάντα ένα παιδικό όνειρο για το επάγγελμα που θέλω και μέχρι σήμερα γερά κρατάει:Dμόνο στην α' γυμνασίου ξέφυγα λίγο που ήθελα ιατρική (είχα τρελαθεί με το grey's anatomy τοτε,χαχαχα)..αλλα συνηλθα γρηγορα:)..με τα αρχαια γιατι ομως;εννοω εσυ δεν τα πηγαινες καθολου απο μονη σου,ή έφταιξαν και καθηγητές;(παρολα αυτα δε σε αδικω,θελει πολυ γερα νευρα να ξερεις τοσα πολλα απεξω :) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Και δεν τα πηγαινα,και δεν ειχαμε και πολυ τριβη και μετα προς το τελος δεν μου αρεσαν οι καθηγητες..
Αλλα δεν φταινε αυτοι ...
Εμενα δεν μου εκαναν κλικ..Χριστινα εσυ τι επαγγελμα θελεις αν επιτρεπετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
καλώς βρε,ο καθένας με την κλίση του :D :D :D όπως εγώ ανάλογα σιχαίνομαι πλέον φυσική/χημεία..
δασκάλα εγώ..ανέκαθεν ;) έχω τρομερή αγάπη στα παιδάκια και πραγματικα,αν διδασκόμασταν στο σχολείο κάτι σχετικό με ψυχολογία/παιδοψυχολογία θα ήμουν τρισευτυχισμένηη! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
στο γυμνάσιο νομίζω όλοι λίγο-πολύ είμασταν πλήρως αποπροσανατολισμένοι.
bitch please!
εχω εκθεση στ δημοτικου που λεω πως θελω να γινω ηλεκτρονικος:P
μονο γ γυμνασιου ειχα σκεφτει να παω αυτοματιστης, αλλα ξαναγύρισα συντομα στο στοχο μου;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
bitch please!
εχω εκθεση στ δημοτικου που λεω πως θελω να γινω ηλεκτρονικος:P
μονο γ γυμνασιου ειχα σκεφτει να παω αυτοματιστης, αλλα ξαναγύρισα συντομα στο στοχο μου;)

μα κι εγώ ακριβώς σαν εσένα είχα έναν στοχο απο το δημοτικο (κι εγω σε εκθεση το εχω:P) και κραταει μεχρι σημερα(μονο για εναν χρονο αλλαξα,αλλα περασε γρηγορα xD)..δε νομιζω ομως να υπαρχει ενα ατομο απο το δημοτικο μεχρι σημερα που δεν ξεφυγε ΕΣΤΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ,ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ απο την πορεια(κατα τα χρονια του γυμνασιου ειδικα)..αλλο θεμα το αν ξαναγυρισε,οπως εσυ κι εγω!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
μα κι εγώ ακριβώς σαν εσένα είχα έναν στοχο απο το δημοτικο (κι εγω σε εκθεση το εχω:P) και κραταει μεχρι σημερα(μονο για εναν χρονο αλλαξα,αλλα περασε γρηγορα xD)..δε νομιζω ομως να υπαρχει ενα ατομο απο το δημοτικο μεχρι σημερα που δεν ξεφυγε ΕΣΤΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ,ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ απο την πορεια(κατα τα χρονια του γυμνασιου ειδικα)..αλλο θεμα το αν ξαναγυρισε,οπως εσυ κι εγω!;)
ο αυτοματιστης ειναι το ιδιο με τον ηλεκτρονικο, απλα για υψηλοτερα ρευματα και τασεις, και συνηθως χαμηλες συχνοτητες
οποτε δεν ξεφυγα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
ο αυτοματιστης ειναι το ιδιο με τον ηλεκτρονικο, απλα για υψηλοτερα ρευματα και τασεις, και συνηθως χαμηλες συχνοτητες
οποτε δεν ξεφυγα...

λεπτομέρειες τώρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
αντιθέτως! χονδρομέρειες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top