Όταν ήμουν μικρός ήθελα να γίνω...

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Ωραίο επαγγελμα και αυτό...και εγώ ήθελα να γίνω φιλόλογος...αλλά τώρα κλίνω προς οδοντιατρική!!! :D
Είναι δύσκολη η θεωριτικη κατεύθυνση; :)

Επειδή βγαίνουμε εκτός θέματος σου στέλνω προσωπικό.μήνυμα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Εγω εχω περασει απο πολλες φασεις(οπως ειδα και παραπανω).Ας αρχισω λοιπον:
1)Σκουπιδιαρης(ημουν 3 χρονων επρεπε να εχω αλλη μια παραξενια)->Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΤΡΟΠΗ
2)Γεωπονος(κατα της ΣΤ' δημοτικου)->Οταν πηγαιναμε χωριο πηγαινα με τον παππου στα γιδια και τα χωραφια
3)Πλεον θελω να γινω φυσικος και συγκεκριμενα να ασχοληθω με ηλεκτρομαγνητισμο->Ουτε αυτο ειναι πολυ λογικο αλλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.
οτααααν ημουν μικρη ηθελα να γινω γιατρος..νομιζω ονειρο πολλων μικρων παιδιων :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ElinakiBlouBlou

Νεοφερμένος

Η ElinakiBlouBlou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Δικηγόρος και δεν έχω αλλάξει....
Λέτε αυτό να είναι κακό;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
γυμναστρια..και για πολλα χρονια κιολας (η κολλητη μου ηθελε καθαριστρια:P...και ξαφνικα στην εκτη δημοτικου της ηρθε για γιατρος!) ..μετα κομμωτρια, σχεδιαστρια μοδας, ζαχαροπλαστης, αεροσυνοδος, καποια στιγμη ηθελα να ανοιξω μαγαζι με ρουχα,παιδοτοπο,φροντιστηριο αγλικων,μετα δασκαλα (λογω...μαμας) φιλολογος, μαθηματικος, δικηγορος,χημικος,βιολογος,γιατρος,χημικος,βιολογος,γιατρος,χημικος, βιολογος, γιατρος (ναι οπως καταλαβατε τωρα ειμαι καπου στο χημικος,βιολογος,γιατρος):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
εγω οταν ημουνα μικρος ηθελα να γινω ποδοσφαιριστης!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Πλεον θελω να γινω φυσικος και συγκεκριμενα να ασχοληθω με ηλεκτρομαγνητισμο->Ουτε αυτο ειναι πολυ λογικο αλλα...
Ισως, αλλα οσο τρελοι κι αν ηταν οι συγκεκριμενοι φυσικοι, εκαναν μεγαλες καινοτομιες!
Ιδιαιτερα ο κυριος απο κατω πηγε μπροστα την επιστημη αυτη τουλαχιστον 100 χρονια!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
καθηγητρια πιανου...:redface:καμια σχεση με το σημερα δηλαδη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Φιλόλογος! Και παραλίγο να γίνω... 2 φορές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
οταν ημουν (πιο) μικρος (γιατι και τωρα μικρος ειμαι:P),ηθελα να γινω:ιστορικος,προπονητης ποδοσφαιρου(μη γελατε!),(αθλητικος) δημοσιογραφος και απο το Λυκειο...δασκαλος+δημοσιογραφος μαζι!δε γινοταν να ακολουθησω και τα 2 επαγγελματα συγχρονως,ομως,στο μελλον θα δουμε τι μπορει να γινει...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
οταν ημουν (πιο) μικρος (γιατι και τωρα μικρος ειμαι:P),ηθελα να γινω:ιστορικος,προπονητης ποδοσφαιρου(μη γελατε!),(αθλητικος) δημοσιογραφος και απο το Λυκειο...δασκαλος+δημοσιογραφος μαζι!δε γινοταν να ακολουθησω και τα 2 επαγγελματα συγχρονως,ομως,στο μελλον θα δουμε τι μπορει να γινει...:)
μια χαρά ειναι και δάσκαλος:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Πριγκήπισσα, μετά ζωγράφος, μετά σχεδιάστρια μόδας, μετά τραγουδίστρια, μετά ηθοποιός, μετά όλα τα προηγούμενα, μετά μαμά, μετά εισοδηματίας...και.... έγινα σερβιτόρα, μετά υπάλληλος αποθήκης, μετά υπάλληλος λιανικής, μετά μπαργούμαν, μετά διαφημίστρια, μετά κομπάρσος, μετά πάλι σερβιτόρα, μετά δασκάλα Αγγλικων, μετά λουλουδού και μετά άνεργη-φοιτήτρια-νοικοκυρά.
Τι σου είναι τα όνειρα και η ζωή τελικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
ωωωωω απο επαγγελματα τιποτα αλλο.
μεχρι τα 5 μου ελεγα οτι θα γινω κομμωτρια,6-8 ελεγα οτι θα γινω δασκαλα,στα 9 μου ελεγα οτι θα γινω γιατρος,10-11 ελεγα οτι θα γινω νηπιαγωγος,αλλα τελικα βρηκα κρυμμενα ταλεντα στην υποκριτικη και 11-12 ελεγα οτι θα γινω ηθοποιος...το καλοκαιρι περσι ελεγα οτι θα γινω ιατροδικαστης....ο,τι να'ναιιι :D
τωρα αποφασισα οτι αν αποτυχω σε ολα αυτα το ριχνω στη συγγραφη xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilikouli

Νεοφερμένος

Η Vasiliki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εγώ έχω αλλάξει πολλές απόψεις: δασκάλα, δημοσιογράφος, συνεταιρος του Patricke Jane από τη σειρά Μentalist, διακοσμήτρια,
Ψυχίατρος, ορθοπεδικός , κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Ψαράς :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalisbarca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Ποδοσφαιριστής...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Άντε,δεν γαμιέται,θα επιχειρήσω να προκαλέσω πολλαπλά εγκεφαλικά ανευρίσματα στα μέλη του φόρουμ με το που διαβάσουν αυτό παρακάτω:
Όταν πήγαινα νηπιαγωγείο ήθελα να γίνω...μπάτσος!Ναι,είναι αλήθεια. :redface:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Άντε,δεν γαμιέται,θα επιχειρήσω να προκαλέσω πολλαπλά εγκεφαλικά ανευρίσματα στα μέλη του φόρουμ με το που διαβάσουν αυτό παρακάτω:
Όταν πήγαινα νηπιαγωγείο ήθελα να γίνω...μπάτσος!Ναι,είναι αλήθεια. :redface:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalisbarca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Άντε,δεν γαμιέται,θα επιχειρήσω να προκαλέσω πολλαπλά εγκεφαλικά ανευρίσματα στα μέλη του φόρουμ με το που διαβάσουν αυτό παρακάτω:
Όταν πήγαινα νηπιαγωγείο ήθελα να γίνω...μπάτσος!Ναι,είναι αλήθεια. :redface:

Στην ομάδα ΔΙΑΣ ρε κύριε policeman;;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.

Αχ,που 'σαι νιότη που 'δειχνες πως θα γινόμουν άλλος :P


Στην ομάδα ΔΙΑΣ ρε κύριε policeman;;;:P

Ζητάς είναι αυτός ρε (ΔΙΑΣ δεν υπήρχαν...στις μέρες μου :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top