Όνειρα που είδατε εν όψει πανελληνίων!

teo_13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
..έγραφα μαθηματικά κατεύθυνσης...κοίταξα το ρολόι μου..δέκα λεπτά ακόμα έμεναν..κι είχα κολλήσει στο 4ο θέμα..κοίταξα γύρω μου..όλοι κάθονταν πάνω από τα γραπτά τους κι έγραφαν μανιωδώς..''τα πιο δύσκολα θέματα την τελευταία δεκαετία'' θα έλεγαν στις ειδήσεις μετά από δύο ώρες..και να, μου έρχεται η λύση για το 4γ..κι αυτή, με μία καλοζυγισμένη πάσα, μου δίνει τη λύση για το 4δ.. ελάχιστα λεπτά ακόμα έμεναν..το στυλό είχε πάρει φωτιά..και ξαφνικά, εκεί που πάω να προχωρήσω στο τελευταίο ερώτημα, μπαίνει ένας χρυσαυγίτης, και φωνάζει:
-"όλοι όρθιοι"
''ΌΛΟΙ ΌΡΘΙΟΙ, ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΘΑ ΜΗΔΕΝΙΣΤΟΥΝ ΤΑ ΓΡΑΠΤΑ ΣΑΣ''

..σηκώνομαι κι εγώ, αλλά όπως συνεχίζω να γράφω όρθιος, έρχεται και μου λέει: Ο ΧΡΟΝΟΣ ΣΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ (-πρώτη ανακοπή-)

Παίρνει το γραπτό μου, το ξεφυλλίζει, και μου λέει 1ο και 2ο θέμα γιατί δεν έχεις γράψει τίποτα? (-δεύτερη ανακοπή-)

..και μετά ξύπνησα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Είχα δει πως ήμουν στο αυτοκίνητο με κάποιον ο οποίος θα μου διόρθωνε το γραπτό μου στην έκθεση.Καθώς οδηγούσε μου περιέγραφε πώς τσακώθηκε τη προηγούμενη με έναν τον οποίον και έβρισε άσχημα.Εγώ συνειδητοποιώ πως αυτός ο κάποιος ήταν ο μπαμπάς μου και ήμουν σε δίλλημα για τον αν έπρεπε να τον βρίσω που πρόσβαλλε τον μπαμπά μου ή αν έπρεπε να σιωπάσω για να μη τον νευριάσω και δε μου βάλει καλό βαθμό στο γραπτό μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Eγώ σήμερα είδα εφιάλτη.:P Δε τον θυμάμαι πολύ καλά, αλλά είχε να κάνει με τις βάσεις κ τις σχολές.
Πώπω.... Άντε να μας δώσουν μια ημερομηνία τουλάχιστον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Eγώ σήμερα είδα εφιάλτη.:P Δε τον θυμάμαι πολύ καλά, αλλά είχε να κάνει με τις βάσεις κ τις σχολές.
Πώπω.... Άντε να μας δώσουν μια ημερομηνία τουλάχιστον.

:knife:

Μη βιάζεσαι, πρέπει να θρηνήσουμε τουλάχιστον ένα θύμα (από το άγχος ντε), για να μας δώσουν την ημερομηνία.
Αυτοί είναι αντεροβγάλτες.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Eγώ σήμερα είδα εφιάλτη.:P Δε τον θυμάμαι πολύ καλά, αλλά είχε να κάνει με τις βάσεις κ τις σχολές.
Πώπω.... Άντε να μας δώσουν μια ημερομηνία τουλάχιστον.
Ουυ,απο όνειρα όσα θες!!:/:Το τελευταίο:
(εγώ έχω το άγχος που οι περισσότεροι έχετε βαρεθεί ν' ακούτε,αν δεν πιάσω Αθήνα από ειδική κατηγορία,τότε περνάω Ξάνθη.)
Οπότε,είδα στον ύπνο μου έναν άγνωστο,με τον οποίο έκανα τον εξής διάλογο:
-Νατάσα,βγήκαν οι βάσεις!!
-:eek:Αλήθεια????Τα είδες???Τι έγινε,πού πέρασα?????
-Συγχαρητήρια ρε θηρίο,την έπιασες τη μεγαλούπολη τελικά!!;)
-:eek::clapup::clapup::clapup:Σοβαρά μιλάς??Έπιασα Αθήνα??:D:D
-Εμμ...Όχι,Θεσσαλονίκη πέρασες....:whistle:
:eek::eek::eek::(:(:(
(Και δεν έχω δηλώσει καν Θεσσαλονίκη!:P:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Ουυ,απο όνειρα όσα θες!!:/:Το τελευταίο:
(εγώ έχω το άγχος που οι περισσότεροι έχετε βαρεθεί ν' ακούτε,αν δεν πιάσω Αθήνα από ειδική κατηγορία,τότε περνάω Ξάνθη.)
Οπότε,είδα στον ύπνο μου έναν άγνωστο,με τον οποίο έκανα τον εξής διάλογο:
-Νατάσα,βγήκαν οι βάσεις!!
-:eek:Αλήθεια????Τα είδες???Τι έγινε,πού πέρασα?????
-Συγχαρητήρια ρε θηρίο,την έπιασες τη μεγαλούπολη τελικά!!;)
-:eek::clapup::clapup::clapup:Σοβαρά μιλάς??Έπιασα Αθήνα??:D:D
-Εμμ...Όχι,Θεσσαλονίκη πέρασες....:whistle:
:eek::eek::eek::(:(:(
(Και δεν έχω δηλώσει καν Θεσσαλονίκη!:P:redface:)

αχαχαχα κι εμενα κάπως έτσι!Εγώ θέλω Παιδαγωγικό Θεσσαλονίκης!ειδα ότι με πήραν τηλ ακι μου κάνουν
-Πιάσαμε Σαλόνικαααα!!:clapup::clapup::clapup:Δασκαλάκο σου φεξε!
-και λεώ αλήθεια;έπεσε το Παιδαγωγικό 400 μόρια;
-όχι ρε στο Ιστορικό είσαι...:eek::eek::eek:
(παθαίνω εγκεφαλικό και μπαίνω να δω τις βάσεις και βλέπω ότι έχασα το παιδαγωγικό για 1 μόριο... αρχιζα έκλαιγα κτλ κτλ....αφου το πρωί που ξύπνησα μου κάνει μάνα μου καλα παραμιλούσες χθες βράδυ; χαχα μιλούσα κι εκλαιγα στον ύπνο μου....νταξει αυτες οι Πανελλαδικές μας έχουν καταντησει λιγο σαικο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
αχαχαχα κι εμενα κάπως έτσι!Εγώ θέλω Παιδαγωγικό Θεσσαλονίκης!ειδα ότι με πήραν τηλ ακι μου κάνουν
-Πιάσαμε Σαλόνικαααα!!:clapup::clapup::clapup:Δασκαλάκο σου φεξε!
-και λεώ αλήθεια;έπεσε το Παιδαγωγικό 400 μόρια;
-όχι ρε στο Ιστορικό είσαι...:eek::eek::eek:
(παθαίνω εγκεφαλικό και μπαίνω να δω τις βάσεις και βλέπω ότι έχασα το παιδαγωγικό για 1 μόριο... αρχιζα έκλαιγα κτλ κτλ....αφου το πρωί που ξύπνησα μου κάνει μάνα μου καλα παραμιλούσες χθες βράδυ; χαχα μιλούσα κι εκλαιγα στον ύπνο μου....νταξει αυτες οι Πανελλαδικές μας έχουν καταντησει λιγο σαικο :P
Πωπω τι όνειρο!!!! Δεν θα ήθελα να δω κάτι τέτοιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Πωπω τι όνειρο!!!! Δεν θα ήθελα να δω κάτι τέτοιο!
πέρα απ τη πλάκα ήταν πολυ ζωντανό όνειρο... αν και θέλω να πέσει το Παιδαγωγικό απ το να μεινω απ έξω για 10,50 και 100 μόρια προτιμώ να ανέβει!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
πέρα απ τη πλάκα ήταν πολυ ζωντανό όνειρο... αν και θέλω να πέσει το Παιδαγωγικό απ το να μεινω απ έξω για 10,50 και 100 μόρια προτιμώ να ανέβει!:hmm:
ΕΕΕ στο τέλος θα πέσει και θα περάσεις!:D Αισιοδοξία.:D Εγώ ευτυχώς δεν έχω δεί ακόμα όνειρο με τις βάσεις.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
ΕΕΕ στο τέλος θα πέσει και θα περάσεις!:D Αισιοδοξία.:D Εγώ ευτυχώς δεν έχω δεί ακόμα όνειρο με τις βάσεις.:P
Βασικά μόνο της Θεσσαλονίκης με νοιάζει :P πήγα με βάση την πόλη εγώ ;Ρ αλλά ντάξει έχω μπει σε mood Ιστορικού :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Βασικά μόνο της Θεσσαλονίκης με νοιάζει :P πήγα με βάση την πόλη εγώ ;Ρ αλλά ντάξει έχω μπει σε mood Ιστορικού :P
Μακάρι όλα να σου πάνε κατ'ευχήν!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
αχαχαχα κι εμενα κάπως έτσι!Εγώ θέλω Παιδαγωγικό Θεσσαλονίκης!ειδα ότι με πήραν τηλ ακι μου κάνουν
-Πιάσαμε Σαλόνικαααα!!:clapup::clapup::clapup:Δασκαλάκο σου φεξε!
-και λεώ αλήθεια;έπεσε το Παιδαγωγικό 400 μόρια;
-όχι ρε στο Ιστορικό είσαι...:eek::eek::eek:
(παθαίνω εγκεφαλικό και μπαίνω να δω τις βάσεις και βλέπω ότι έχασα το παιδαγωγικό για 1 μόριο... αρχιζα έκλαιγα κτλ κτλ....αφου το πρωί που ξύπνησα μου κάνει μάνα μου καλα παραμιλούσες χθες βράδυ; χαχα μιλούσα κι εκλαιγα στον ύπνο μου....νταξει αυτες οι Πανελλαδικές μας έχουν καταντησει λιγο σαικο :P
(σχεδόν το ίδιο είδαμε:P:P)
Φρίκη!!:no::eek:
Δε βαριέσαι,όπου να 'ναι τελειώνει και θα επανέλθουμε!(ελπίζω:P).
Καλή επιτυχία,εύχομαι να πάνε όλα όπως τα θες με το Παιδαγωγικό!;):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
(σχεδόν το ίδιο είδαμε:P:P)
Φρίκη!!:no::eek:
Δε βαριέσαι,όπου να 'ναι τελειώνει και θα επανέλθουμε!(ελπίζω:P).
Καλή επιτυχία,εύχομαι να πάνε όλα όπως τα θες με το Παιδαγωγικό!;):)

Αστααα!!!Επίσης!Οτι καλύτερο εύχομαι!Σε μια σχολή και πόλης της επιλογής σου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gtaivpc

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Xen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Ξεθάβω το thread για να πω απλά οτι το βράδυ πριν την Φυσική Κατεύθυνσης ονειρεύτηκα οτι έδινα Φυσική Κατεύθυνσης αλλά για κάποιο λόγο στις επαναληπτικές και μας είχαν βάλει ΠΑΛΟΥΚΙΑ, δεν ήξερα τίποτα! Αλλά ευτυχώς το πρωί ξύπνησα, ανακάλυψα πως δεν είχα δώσει ακόμα, πήγα και έσκισα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
πωωω καλά,από όνειρα εγώ μέσα στις πανελλήνιες άλλο τίποτα.
Είχα δει στα αρχαία ότι έπεσε 4η ενότητα πρωταγορα κι εγω δεν ηξερα μεταφραση και ειχα τρελαθει...παλευα να τη βγαλω μονη και στο τελος μου το πηρε η καθηγητρια,επειδη εληξε ο χρονος.Πανελλήνιες είδα ότι δίναμε σε κάτι τουαλέτες εξωτερικές και δημοσιες ταυτοχρονα ( :hehe: ),εγώ μία συμμαθήτριά μου που έδινε μαθηματικά κατ. και μια αλλη που στην πραγματικοτητα ενδοσχολικες ηταν να δωσει κι εδωσε,οχι πανελλαδικες.
Ενα αλλο επισης που χα δει ηταν οτι εκθεση ειχαν πεσει ΠΑΝΕΥΚΟΛΑ θεματα και ετσι την επομενη μερα μας καλεσαν να ξαναγραψουμε :hehe:
Και κάτι άλλα ,ότι έπρεπε να είμαστε 8 παρά το πρωί εκεί κι εγώ στον ύπνο μου έβλεπα ότι ξυπνούσα απόγευμα κι έχανα τις πανελλαδικές :|
...ετρωγα τέτοια φρίκη όταν ξυπνουσα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Tróndur í Gøtu

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Είδα ότι τα σκάτωσα στην έκθεση και τελικά τα σκάτωσα στα μαθηματικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν.

Δραστήριο μέλος

Ο ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 490 μηνύματα.
Απίστευτες εμπειρίες από τις πανελλαδικές. Έχουν πολύ πλάκα τα όνειρα. Κι εγώ έβλεπα ότι άλλο μάθημα είχα διαβάσει και άλλο γράφαμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
εγω ολα τα σχετικα ονειρα τα ειδα απο τη στιγμη που τελειωσαν οι πανελλαδικες και μετα...βασικα απο την πρωτη κιολας μερα καθε φορα που εοεφτα για υπνο εβλεπα οτι πηγαινω χαρουμενη στο φροντιστηριο να βρω τον μαθηματικο μου να του πω οτι εγραψα τελεια μαθηματικα κατευθυνσης και οτι ελυσα και το Β3..μου ελεγε μπραβο και καθομασταν να δουμε τις απαντησεις αναλυτικα..και τελικα λαθος απο εδω λαθος απο εκει εβγαινε κατω απο τη βαση ο βαθμος..
μετα ειδα οτι ειχα γραψει χημεια και πηγαινα στο φροντιστηριο να βρω το χημικο να του πω οτι τα πηγα τελεια..και αντι για τον χημικο βρηκα τον μαθηματικο που με ρωτησε πως εγραψα και ακολουθησε ο απο πανω διαλογος με το βαθμο φυσικα να υπολογιζεται παλι κατω απο τη βαση
το επομενο που ειδα ηταν οτι την επομενη κυριακη θα εδινα για το προφισενσι στα αγγλικα...επειδη ομως ηταν κυριακη του πασχα εκεινη η κυριακη πηγα να ρωτησω στο φροντιστηριο αγγλικων αν θα γινουν κανονικα οι εξετασεις... βρηκα λοιπον το κτιριο και εκει απο μια πορτα βγαινει ο μαθηματικος μου και με ρωταει πως εγραψα στα μαθ κατ..του λεω τελεια παμε να τα υπολογισουμε και βγαινουν ΠΑΛΙ κατω απο τη βαση...

και λεω ρε παιδι μου αντε στο 1ο ονειρο δεν ηξερα...στα επομενα γιατι πηγαινα κοντα του η ηλιθια οταν τον εβλεπα?? επρεπε να ελεγα ενα γεια απο μακρια και να εφευγα...δεν μπορουσα να φχαριστηθω υπνο:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ είχα δει ότι ήταν η μέρα που γράφαμε έκθεση και ήμασταν όλοι στην αυλή του σχολείου και περιμέναμε να χτυπήσει το κουδούνι και εγώ είχα ξεχάσει τα χαρακτηριστικά των δοκιμίων και ρωτούσα μια φίλη μου να με τα πει και με έλεγα μόνο του στοχαστικού και τη ρωτούσα για το άλλο και με έλεγα να ρωτήσεις κάποιον άλλον δεν σε λέω :P Μετά ξύπνησα ;ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaroulitaaaaa

Νεοφερμένος

Η Xaroulitaaaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
ειχα δει οτι εγραφα φυσικη κατευθυνσης και συνεργαζομουνα με μια κοπελα κ τα ειχα γραψει ολα σχεδον εκτος απο ενα ερωτηματακι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top