Όνειρα που είδατε εν όψει πανελληνίων!

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Εγώ είμαι δίδυμη. Είδα οτι πέρασα στην ίδια σχολή με την αδερφη μου. Σκέτος εφιάλτης. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Προχθές είδα ότι έγραφα έκθεση και εγώ πρόλαβα να γράψω μόνο την έκθεση.Δεν πρόλαβα ούτε περίληψη ούτε ασκήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Είδα ότι γράφαμε Έκθεση στις Πανελλήνιες και οτι εγώ σηκώθηκα και έφυγα για να γράψω μόνη μου σε ένα Mini Market.Και λέω στην ιδιοκτήτρια "Πείτε ότι είμαι εδώ" και μου είπε να μην ανησυχώ γιατί θα ενημερώσει. :P :confused:
Θυμάμαι πως μου έκανε μεγάλη εντύπωση το θέμα και ότι είχε 2 σκέλη αλλά δε μπορώ να φέρω στο νου μου ποιο ήταν,γιατί ξύπνησα απότομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Εγώ είμαι δίδυμη. Είδα οτι πέρασα στην ίδια σχολή με την αδερφη μου. Σκέτος εφιάλτης. :P
Γιατί μαρή; Στα μαθήματα που δε σ'αρέσουν, θα στέλνεις εκείνη να τα περνάει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Γιατί μαρή; Στα μαθήματα που δε σ'αρέσουν, θα στέλνεις εκείνη να τα περνάει :P
Και αν δεν αρέσουν και σε εκείνη; :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Γιατί μαρή; Στα μαθήματα που δε σ'αρέσουν, θα στέλνεις εκείνη να τα περνάει :P

Δεν μοιάζουμε ρε jj! Βλέπεις η ομορφιά υπαρχει σε ενα μονο αντίγραφο! :P Ο νοών νοείται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Όνειρα να δείτε ΜΕΤΑ τις πανελλήνιες!!!Πάνω απο 5 φορές είδα οτι γράφω την επόμενη ημέρα, και ξαφνικά εμφανίζονται πχ αλλα 2 κεφάλαια Ιστορίας (7 σύνολο!!) και πολλά άλλα...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
εγώ είχα δει ότι δίναμε πανελλήνιες το βράδυ και γράφαμε το ένα μάθημα μετά το άλλο. ήμουν μακριά από την πόλη μου και οι εξετάσεις άρχιζαν στις 9 το βράδυ και ίσα ίσα πρόλαβα να πάω και το πρώτο μάθημα ήταν τα μαθηματικά, όπου δεν έγραψα τίποτα. μετά βγήκαμε έξω για διάλειμμα και μετά γράφαμε φυσική, όπου πάλι δεν έγραψα τίποτα...εφιάλτης...
επίσης, μου έχει τύχει να έχω καμιά δύσκολη άσκηση σε κάποιο μάθημα και επειδή προσπαθώ πολύ να βρω την απάντηση, μπορεί να δω τη λύση στον ύπνο μου...!! ελεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Τις σελιδες των βιβλιων μου και να ακουω τη φωνη μου να παπαγαλιζει τα κατεβατα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gersi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΑΓΓΕΛΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Σημερα το πρωι το ειδα. Διναμε πρωτο μαθημα Φυσικη. Ωρα προσελευσης ηταν μεχρι τις 8.30. Εγω εφτασα στο σχολειο 9.00 και για εναν παραξενο λογο με αφησαν, αν και αργοπορημενος, να γραψω. Ετρωγα και σοκολατα οταν μπηκα στην ταξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Σήμερα είδα ότι δίναμε και με πήγε ο μπαμπάς μου στο σχολείο με το αυτοκίνητο. Mόλις μπήκα μέσα, κατάλαβα ότι δεν είχα πάρει μαζί μου το καρτελάκι και κάποια άλλα χαρτιά που έπρεπε να έχω. Του λέω να με πάει πίσω στο σπίτι αλλά μέχρι να βρούμε τα χαρτιά περνούσε η ώρα αλλά κάποια στιγμή τα βρήκαμε.. Η εξέταση άρχιζε στις 9 και είχε πάει 9.15 και ακόμα ήμουν στο αυτοκίνητο και οδηγούσαμε,οδηγούσαμε αλλά δεν φτάναμε στο σχολείο και περνούσε η ώρα και είχα τρελαθεί! απαίσιο όνειρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Εκεί που περπατώ αμέριμνη, βρίσκω τον φυσικό μου, μου λέει ''έγραψες 5000 μόρια'', και εγώ να του λέω κλαίγοντας ''Θα ξαναδώσω, θα ξαναδώσω, θα ξαναδώσω!'' Τραυματική εμπειρία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Είδα ότι έδινα Βιολογία σε ένα τεράστιο χώρο σαν κήπο και είχα και το βιβλίο δίπλα μου
Απαντούσα στα πρώτα θέματα και τα θεώρησα εύκολα και μετά είδα ότι είχα πάρα πολλά.Και το 4ο κ το 5ο δεν τα είχα ξαναδεί ποτε στη ζωή μου.Ρωτούσε για κάτι βατράχια και πατούσες :confused: . Πανικοβλήθηκα και είχα και ένα τεράστιο ρολόι που μετρούσε αντίστοφα και δεν είχα χρόνο.Και έλεγα σε μια καθηγήτρια "Δεν είναι αλήθεια.Κοιμάμαι.Ξυπνήστε με" Και μου έλεγε "Αλήθεια είναι.Δεν ξέρεις Βιολογία." Και της λέω " "Φύγε μωρή.Εσύ είσαι φιλόλογος .Τι θες;;":laugh:
Παρατάω το 4ο κ το 5ο θέμα και πάω στο 6ο κ ήταν Ιστορία.Μετά ξύπνησα. Ευτυχώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,798 μηνύματα.
Ρωτούσε για κάτι βατράχια και πατούσες

χάνω τον συνειρμό του ονείρου σου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
χάνω τον συνειρμό του ονείρου σου :P
Έλεγε να γράψετε ένα παράδειγμα ανάλογο με αυτό του βατράχου του βιβλίου σας.
Προτεινόμενο παράδειγμα : η πατούσα.
Κατι τέτοιο. Ειναι άκυρο εντελώς :Ρ
Ίσως το δα επειδή έβλεπα την Τροία το βράδυ κ συζητούσα για τη φτέρνα του Αχιλλέα.Τί να πω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
Έλεγε να γράψετε ένα παράδειγμα ανάλογο με αυτό του βατράχου του βιβλίου σας.
Προτεινόμενο παράδειγμα : η πατούσα
.
Κατι τέτοιο. Ειναι άκυρο εντελώς :Ρ
Ίσως το δα επειδή έβλεπα την Τροία το βράδυ κ συζητούσα για τη φτέρνα του Αχιλλέα.Τί να πω...

Μην τους δίνετε ιδέες! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Εγώ δεν δίνω πανελλήνιες. Α γυμνασίου πηγαίνω, αλλά δίνω εξετάσεις! Η αλήθεια είναι πως είχα δει πριν λίγες μέρες τον ύπνο μου, πως στο σχολείο καθόμασταν με αλφαβητική σειρά και ήταν να γράψουμε Αρχαία, και αντί για χαρτί υπήρχε μπροστά μου ένα τεράστιο κουτί με χάπια... :P τι σημαίνει αυτό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εγώ δεν δίνω πανελλήνιες. Α γυμνασίου πηγαίνω, αλλά δίνω εξετάσεις! Η αλήθεια είναι πως είχα δει πριν λίγες μέρες τον ύπνο μου, πως στο σχολείο καθόμασταν με αλφαβητική σειρά και ήταν να γράψουμε Αρχαία, και αντί για χαρτί υπήρχε μπροστά μου ένα τεράστιο κουτί με χάπια... :P τι σημαίνει αυτό?

Μάλλον τρομαξες με τα θέματα και είπες να χαπακωθεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Εγω είδα λέει ότι έβλεπα τηλεόραση με τον μπαμπά και σε κάποια φάση βάζει γκει να φιλιούνται κι εγω ντρεπομουν κι έκανα ότι κοιμάμαι στον καναπέ με το μαξιλάρι στη μούρη! :redface:
Απο μαθηματα δε βλέπω συχνά όνειρα..Ο,τι πιο άσχετο μου κατέβει ονειρεύομαι :/: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Εγω είδα λέει ότι έβλεπα τηλεόραση με τον μπαμπά και σε κάποια φάση βάζει γκει να φιλιούνται κι εγω ντρεπομουν κι έκανα ότι κοιμάμαι στον καναπέ με το μαξιλάρι στη μούρη! :redface:
Απο μαθηματα δε βλέπω συχνά όνειρα..Ο,τι πιο άσχετο μου κατέβει ονειρεύομαι :/: :P
:P :P :P :P Πάντως το όνειρο ήταν πολύ on topic! :P χαχαχαχαχαχαααα ακόμα γελάω!

Μάλλον τρομαξες με τα θέματα και είπες να χαπακωθεις :P
Χαχαχαχαχαχα! Μπορεί! Και λέει πως τα θρανία ήταν στον αέρα... και τα μεγάλα παιδιά μας έβλεπαν από κάτω και ντρεπόμουν!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top