Όνειρα που είδατε εν όψει πανελληνίων!

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Η αδερφή μου είχε δει ότι είχαμε ένα οικογενειακό πρόβλημα και για να το λύσει έπρεπε να εφαρμόσει bolzano!:xtipao:
Μάλλον θα είδε ότι είχατε τουλάχιστον ένα οικογενειακό πρόβλημα...


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ασυμβιβαστος119

Νεοφερμένος

Ο Ασυμβιβαστος119 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
Εγω ειχα δει οτι ειχε πεσει το πιο δυσκολο γνωστο των αρχαιων ολων των εποχων,οτι εφαγα το τριωρο σε αυτο και οταν μας ειπαν ''τελος χρονου'' γυρισα κοιταξα το αγνωστο που δεν ειχα ξεκινησει ακομη και λιποθυμησα μεσα στην ταξη:bye:.Ξυπνησα και ευχαριστουσα το συμπαν που ηταν ολα ψευτικα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
;Ειχα δει οτι μας ζητηθηκε στα μαθηματικα κατ. να υπολογισουμε το αοριστο ολοκληρωμα της συναρτησης e^x^2. Ηταν το μοναδικο θεμα. (δεν μας ζητουσαν τπτ αλλο););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

DimX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
;Ειχα δει οτι μας ζητηθηκε στα μαθηματικα κατ. να υπολογισουμε το αοριστο ολοκληρωμα της συναρτησης e^x^2. Ηταν το μοναδικο θεμα. (δεν μας ζητουσαν τπτ αλλο););)

Επεσες πολύ κοντά πιστεύω...:P:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raiseonce

Δραστήριο μέλος

Ο Raiseonce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Εγώ που δε θυμάμαι το Bolzano κόβομαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Λοιπον, εγω ειδα περιπου ενα μηνα πριν ξεκινησουμε οτι επρεπε μεσα σε τρεις ωρες να γραψω ολα τα μαθηματα. Και ειχα κολλησει στο πρωτο μαθημα (εκθεση) και δεν μπορουσα να σκεφτω τιποτα.:P
(Αγχος ηταν... :/:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εγω ειχα δει που λετε ρε παιδια οτι στο τεταρτο της φυσικης μας εδωσαν δηλαδη και ενα μπουκαλι λιπαντικο για να κανουμε εφαρμογη του φαινομενου πανω μας και αν δε βρισκαμε τον τροπο κοβομασταν :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαράλαμπος Χ.

Νεοφερμένος

Ο Χαράλαμπος Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
εχω λυσει ασκηση με συναρτησεις στον υπνο μου:redface:
Αχ, και να ήσουν η μόνη!

Το πιο κουλό όνειρο το είδα εγώ!Ένα σάββατο,αρκετό καιρό πριν δώσω πανελλήνιες είχα δει έναν κύλινδρο(επιρροή στερεού) ο οποίος κυλούσε σε τραχύ κεκλιμένο επίπεδο και όταν έφτανε στη βάση του επιπέδου έπαιρνε μέρος στην αλογονοφορμική αντίδραση,έβλεπα έναν κύλινδρο στα αντιδρώντα!Ξύπνησα έντρομη!Ευτυχώς που οι κύλινδροι της φυσικής δεν δίνουν την αντίδραση!:confused:

Διεκδικείς επάξια τον τίτλο του πιο κουλού ονείρου!
Πραγματικά, θα ήθελα να το έχω δει κι ο ίδιος!
Εγώ, πάντως, την αλογονοφορμική τη διάβαζα πηγαίνοντας να δώσω...

Υ.γ.: Σε ποιο Λύκειο ήσουν εσύ;
Ειχα δει το χειμωνα ενα ονειρο τυπου (youtubιστικο) slideshow video με διαφορες ακυρες εικονες απο το google και απο πισω επαιζε η μουσικη απο τον ερωτοκριτο (εκτελεση χαρουλη) αλλα οι στιχοι ηταν του Κρητικου. Χαρακτηριστικα θυμαμαι το σημειο που λεει "εσσειονταν το ολοστρογγυλο και λαγαρο φεγγαρι." :p

Αφού ήταν Χαρούλης... :D

Μάλλον θα είδε ότι είχατε τουλάχιστον ένα οικογενειακό πρόβλημα...


Μάλλον απέδειξε πως το οικογενειακό πρόβλημα είχε 1 τουλάχιστον λύση...

Υ.γ.: Προσκυνώ την οπτικοποίηση στα μηνύματά σου!

εγω ειχα δει που λετε ρε παιδια οτι στο τεταρτο της φυσικης μας εδωσαν δηλαδη και ενα μπουκαλι λιπαντικο για να κανουμε εφαρμογη του φαινομενου πανω μας και αν δε βρισκαμε τον τροπο κοβομασταν :(

Εμμμ, μικρός κύλινδρος τοποθετημένος εντός μεγαλύτερου κυλίνδρου και λιπαντικό, εύκολοι οι συνειρμοί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Εγω πριν απο κανα μηνα ειχα δει οτι εγραφα πανελληνιες σε ολα τα μαθηματα την ιδια μερα.Με το που τελειωνες τα θεματα του ενος μαθηματος πηγαινες στο επομενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
ονειρο στο κυμα με γελοιες ερωτησεις μα κολλησα στη πρωτη χωρις να ξερω γιατι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
βλεπω ονειρα με τις πανελληνιες δενν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Depon

Νεοφερμένος

Η Depon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 84 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Χαράλαμπε στο 8ο?εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Είχα δει πως στο μάθημα των μαθηματικών κάναμε κάτι ασκήσεις προγραμματισμού που τις ήξεραν όλοι εκτός απο εμένα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαράλαμπος Χ.

Νεοφερμένος

Ο Χαράλαμπος Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 70 μηνύματα.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
αχχ τι με κανατε να θυμηθω...λιγες μερες πριν ξεκινησουν οι πανελληνιες ειχα δει οτι ειχα παει σχολειο για να δωσω εκθεση αλλα ειχα ξεχασει να φερω κατι σημειωσεις και ρολοι και σε ολο το ονειρο ετρεχα πανω κατω σε μια πολη για να παω σπτι να τα παρω και τελικα μαλλον δν προλαβα...τι αγχος ηταν κι αυτο:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemis1996

Νεοφερμένος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Παιδια κατι ασχετο... τι ονειρο είδα χθες: ειδα οτι εδινα πανελληνιες και συγκεκριμενα εκθεση και ποιο ηταν το θεμα? Μητρικος Θηλασμος (και ηταν λεει τοσο δυσκολο που ο χρονος δεν μου εφτασε)! Το απιστευτο ειναι οτι δεν το ξερα οτι ηταν θεμα της γ λυκειου και τυχαια το βρηκα σημερα! Τρελο αλλα εγω την προηγουμενη μερα των πανελληνιων αυτο θα διαβασω....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ελα μουνι στον τοπο σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Είχα δει το κλασικό που νομίζω λίγο πολύ το έχουμε δει όλοι και στον ύπνο και στο ξύπνιο...Να δίνω και να πατώνω ...να παραδίδω λευκή κόλλα μη ξέροντας τι να γράψω!
Μετά ξύπναγα ή κουνούσα το κεφάλι μου και έλεγα..''Ωραία έχω καιρό ακόμα...ουφ...'' και άλλαζα πλευρό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πρόσφατα είδα ότι έγραφα σε μια μέρα έκθεση και δεν είχα κάνει τίποτα όλη τη χρονιά (ούτε ασκήσεις, ούτε θεωρία, ότι δεν έγραψα καμία έκθεση) και ότι προσπαθούσα να τα κάνω όλα σε μια μέρα. Ξύπνησα, συνειδητοποίησα ότι είναι Δεκέμβριος και ηρέμησα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top