Όνειρα - Στόχοι

Έχετε όνειρα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 140)
  • Ναι,μου αρέσει να εχω όνειρα και πιστεύω ότι θα πραγγματοποιηθούν

    Ψήφοι: 101 72.1%
  • Όχι, τα όνειρα είναι για τους χαζούς

    Ψήφοι: 6 4.3%
  • Ναι, αλλά δεν πιστεύω ότι θα πραγματοποιηθούν

    Ψήφοι: 33 23.6%

Have a nice day

Νεοφερμένος

Ο Have a nice day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Να γράψω καλά στις πανελλήνιες για να σπουδάσω στην Ελλάδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Να ζησω μια ζωη μαζι του....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Να ταξιδεψω σε ολον τον κοσμο!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
το μεγαλυτερο ονειρο μου ειναι να μην σταματησω ποτε να εχω ονειρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
:blink:κενο------:blink::hypno::hypno::blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.

sayer

Νεοφερμένος

Ο sayer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών Πελοποννήσου. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
οενιρο μου να παρω καποτ το πολυποθητο πτυχιο !! ελπιζω μην μεινει οενιρο !!

επισης ονειρο μου, το φετινο καλοκαιρι να κανω πολλες διακοπες σε ομορφες πολεις που εχω υποψιν μου και camping σε νησακι, με 1 (ή και 2) κοπελες μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
όλγα 21 χρονώ είσαι τι θα πρεπε να πεις?οτι ονειρευεσαι οικογενεια και μουλικα?:hmm:
μαρη που τον ειχαμε θαμενο αυτον? θυμισε μου..
και εγω 21 ειμαι my friend .. ηρεμησε λιγο -,-


Τα όνειρα μου είναι μυστικά και καλά προφυλαγμένα. Όλα έχουν να κάνουν με άλλους και εμένα.
Όνειρο είναι τα όνειρα μου να αυξάνονται στα βήματά μου. Η αγάπη να αράζει στη καρδιά μου. Όνειρό μου είναι μια μέρα να τα ζήσω όλα τους από κοντά. Τα όνειρα μου είναι πολλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,867 μηνύματα.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
μαρη που τον ειχαμε θαμενο αυτον? θυμισε μου..
και εγω 21 ειμαι my friend .. ηρεμησε λιγο -,-
Δεν ειναι τιποτα,εχει λαλησει απο το διαβασμα:whistle:

μπορεί να εννοεί την πρώην και την νυν του...:P

πολυ προχω:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
μαρη που τον ειχαμε θαμενο αυτον? θυμισε μου..
και εγω 21 ειμαι my friend .. ηρεμησε λιγο -,-


Τα όνειρα μου είναι μυστικά και καλά προφυλαγμένα. Όλα έχουν να κάνουν με άλλους και εμένα.
Όνειρο είναι τα όνειρα μου να αυξάνονται στα βήματά μου. Η αγάπη να αράζει στη καρδιά μου. Όνειρό μου είναι μια μέρα να τα ζήσω όλα τους από κοντά. Τα όνειρα μου είναι πολλά...

τρομερο παντως!!!!!!!!!!!!!
thumps up απο μενα!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Ένα από τα όνειρά μου είναι να μείνω στην ηλικία των 15:redface:..πράγμα που δεν πρόκειται να συμβεί ΠΟΤΕ!!! Χιχιχιχ...
Λοιποοον...το όνειρο που θέλω να πραγματοποιηθεί όσο τίποτ' άλλο είναι να περάσω παιδαγωγικό..γιατί λατρεύω τα παιδάκια!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
τρομερο παντως!!!!!!!!!!!!!
thumps up απο μενα!:clapup::clapup:
να 'σαι καλα ρε συ..:P εμενα δεν με εντυπωσιασε αλλα το παλευω:P

Δεν ειναι τιποτα,εχει λαλησει απο το διαβασμα:whistle:



πολυ προχω:hmm:
νταξ τοτε ^^
εξαλλου τον αγαπαμε <3 ^^

οενιρο μου να παρω καποτ το πολυποθητο πτυχιο !! ελπιζω μην μεινει οενιρο !!

επισης ονειρο μου, το φετινο καλοκαιρι να κανω πολλες διακοπες σε ομορφες πολεις που εχω υποψιν μου και camping σε νησακι, με 1 (ή και 2) κοπελες μου.
Eλα και εσυ Αρμενιστη να γινουμε πολλοι.:P (for camping)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
Χαχαχα!!! Θα θυμιθείς που θα σου πάει!!!!!!!!:P:P:P:P:P

δεν ειναι οτι δεν θυμαμαι,απλα σταματησα να ονειρευομαι...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Κακως..
Τα ονειρα μας ειναι σαν την φαντασια μας, ακομη και αν δεν πραγματοποιηθουν ποτε ολα αυτα που φανταζομαστε ή ονειρευομαστε τουλαχιστον μας χαριζουν στιγμες ευχαριστησης. Οσα δεν εχουμε συνηθως το κυνηγαμε μεσα απο την φαντασια μας και ονειρευομαστε για αυτα.
Μονο καποιος που εχει τα παντα παυει να ονειρευεται ή ο αδυναμος να πιστεψει στα ονειρα του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rarabylum

Νεοφερμένος

Η rarabylum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
μμμ...ονειρα.
ονειρο μου ειναι να πετυχαινω τουσ στοχουσ μου :) να μην τ βαλω ποτε κατω..να μη φοβαμαμαι ν ρισκαρω και να εχω την τυχη με το μεροσ μου! :3
πολυ γενικο,ολοι αυτο θελουν..

μμμ..

να γινω διασημη στυλιστρια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
ερευνητής σε πεδίο της φυσικής που μου αρέσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aliona

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
:) Όνειρο μου είναι να περάσω στην ΑΣΟΕΕ,να τελειώσω,να γίνω μία επιτυχημένη χρηματίστρια και να βρω έναν άνθρωπο να μ'αγαπά και να αγαπώ. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
Μονο καποιος που εχει τα παντα παυει να ονειρευεται ή ο αδυναμος να πιστεψει στα ονειρα του.
Κανείς δεν μπορεί νομίζω να έχει τα πάντα ακόμα και αν αυτο συμβαινει φαινομενικά, πάντα υπάρχει κάτι παραπανω. Είναι κίνητρο για να ζεις. Και πιστεύω θέλει δύναμη να μπορεις να ονειρεύεσαι γιατι είναι δύσκολο να επενδυεις σε ένα όνειρο που στο τέλος μπορει απλά να παραμείνει όνειρο, απογοητευεσαι.
Εγω θέλω να μπω κτηνιατρική Θεσσαλονίκης και όταν τελείωσω να κάνω μεταπτυχιακά και να δουλέψω σε καταφύγια ζωων σε όλη την Ευρώπη και εκτος, Νεα Ζηλανδία ίσως, Αφρική θα δείξει. Και θέλω να μπορέσω επιτελους να είμαι μαζί του.

Εσυ η απο πάνω θα πετύχεις, αι νοου φορ σουρ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top