Όνειρα - Στόχοι

Έχετε όνειρα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 140)
  • Ναι,μου αρέσει να εχω όνειρα και πιστεύω ότι θα πραγγματοποιηθούν

Ψήφοι: 101 72.1%
  • Όχι, τα όνειρα είναι για τους χαζούς

Ψήφοι: 6 4.3%
  • Ναι, αλλά δεν πιστεύω ότι θα πραγματοποιηθούν

Ψήφοι: 33 23.6%

artemaki

New member

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 899 μηνύματα.

Iliaki

New member

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 771 μηνύματα.

Cherie

Well-known member

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Ένα όνειρο:|.

Να φύγει...!

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,853 μηνύματα.
Να πάνε όλα καλα:redface:

Pure_Seduction

New member

Η Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 2,016 μηνύματα.
Γιατί να μην το αξίζει καλέ η κοπέλα?!?

ον: Με ένα κλικ να έρθουν όλα στην θέση τους...
γιατι πολλες φορες νομιζουμε πως αξιζουμε κατι,τα κριτηρια πανω μας ειναι υποκειμενικα οσο και αν πιστευουμε το αντιθετο(συμπεριλαμβανοντας και τον εαυτο μου μεσα)

Diana Fire

New member

Η Τίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Ενα ονειρο στο κυμα.....

grotesque_mask

New member

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,010 μηνύματα.
...να εκδώσω αυτά που έχω γράψει.
...να παίξω στο θέατρο.
...να βγάλω μια φωτογραφία που να σταθεί αντάξια των προσδοκιών μου.

:)

Elpi-da

New member

Η Eλπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Ποια ειναι τα ονειρα σας...??

Εμενα ενα ονειρο μου ειναι να γινω τραγουδιστρια...κατι σαν την ~Beyonce~...!!:clapup::whistle:

grotesque_mask

New member

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,010 μηνύματα.
να παίξω σε μιούζικαλ στο θέατρο :D
να εκδώσω αυτά που έχω γράψει
και πολλα αλλα..

IronBringer

New member

Ο IronBringer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.
εμενα το ονειρο μου ειναι να φτασει ψιλα η μπαντα μου τιποτα αλλο :)

grotesque_mask

New member

aggi92

New member

Η Angeliiiiiique ^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Ονειρο μου ειναι να μην μετανιωσω.Ονειρο μου ειναι αγγιξω την ευτυχια.Ονειρο μου ειναι να πραγματοποιησω τα ονειρα μου.Ονειρο μου ειναι να κοιταξω μια μερα πισω μου κ να χαμογελασω.Ονειρο μου ειναι να μαθω ολα μου τα ονειρα...για να μπορω να παλεψω για αυτα.

fanouria

New member

Η fanouria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
εγω σπανια ονειρευομαι...προτιμω να ειμαι ρεαλιστρια να θετω τους στοχους μου και να προσπαθω να τους επιτυχω

Morelo

New member

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 871 μηνύματα.
οι στοχοι αντικατοπριζουν πολλες φορες τα ονειρα μας

Mariw

New member

Η Mariw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Όνειρο μου είναι κάποια μέρα να γίνω συντηρήτρια έργων τέχνης και να δουλέψω σε ένα μεγάλο μουσείο ή του εσωτερικού ή του εξωτερικού και φυσικά να κάνω οικογένεια....

Mr. Crowley

New member

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,917 μηνύματα.

Elpi-da

New member

Η Eλπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Ονειρο μου ειναι να μην μετανιωσω.Ονειρο μου ειναι αγγιξω την ευτυχια.Ονειρο μου ειναι να πραγματοποιησω τα ονειρα μου.Ονειρο μου ειναι να κοιταξω μια μερα πισω μου κ να χαμογελασω.Ονειρο μου ειναι να μαθω ολα μου τα ονειρα...για να μπορω να παλεψω για αυτα.
Το ειδες απο καπου αυτο,το διαβασες η το σκεφτηκες μονη σου...??;)

aggi92

New member

Η Angeliiiiiique ^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.

Pure_Seduction

New member

Η Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 2,016 μηνύματα.
Να παρω το πτυχιο μου και να ορκιστω να ειναι ο μπαμπας μου (μαζι με τους υπολοιπους) απο κατω και να βλεπω τα ματια του,δυστηχως δεν ειχε χρονο να ερθει σε καμια σχολικη γιορτουλα ουτε να με παρακολουθησει σε καποιο χριστουγεννιατικο σχολικο σκετς.

Elpi-da

New member

μονη μου το σκεφτηκα χαχαχα γιατι?σου θυμιζει κατι?
Noμιζω πως ναι αλλα οκ αμα ειναι δικο σου...:P

Να παρω το πτυχιο μου και να ορκιστω να ειναι ο μπαμπας μου (μαζι με τους υπολοιπους) απο κατω και να βλεπω τα ματια του,δυστηχως δεν ειχε χρονο να ερθει σε καμια σχολικη γιορτουλα ουτε να με παρακολουθησει σε καποιο χριστουγεννιατικο σχολικο σκετς.
Χαχα 2 ερωτησουλες εχω για σενα...1)Τι σπουδαζεις?
2) Τι δουλεια κανει ο μπαμπας σου καλε...!!

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...