Όλα για Ικάρους - Αστυνομία - Πυροσβεστική

Vik25

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Vik25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Στην επομενη φαση βλεπω να βγαινουν ακυρα τα ορια στα αθληματα λογω της διαφορας μυικης μαζας αναμεσα στα δυο φυλα.
 

Marinakiiiiiii

Νεοφερμένος

Η Marinakiiiiiii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Οταν ο ανώτερος ακαδημία αστυνομίας Θρακομακεδόνων επιβεβαιώνει ότι είναι δίκαιο που 'άλλαξε μετά από τόσα χρόνια αυτό είναι η πλήρη ικανοποίηση. Και ο συγκεκριμένος δεν έιναι τυχαίος. Η θεία μου είναι δικηγόρος και ανέλαβε φέτος μία τετοια περίπτωση ή οποία δικαιώθηκε και από εκεί έγινε η γνωριμία. Δικαιώθηκαν φετος 122 κορίτσια πού είχαν κάνει ενστάσεις.
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Οταν ο ανώτερος ακαδημία αστυνομίας Θρακομακεδόνων επιβεβαιώνει ότι είναι δίκαιο που 'άλλαξε μετά από τόσα χρόνια αυτό είναι η πλήρη ικανοποίηση. Και ο συγκεκριμένος δεν έιναι τυχαίος. Η θεία μου είναι δικηγόρος και ανέλαβε φέτος μία τετοια περίπτωση ή οποία δικαιώθηκε και από εκέι έγινε η γνωριμία. Διακιώθηκαν ΄φετος 122 κορίτσια πού είχαν κάνει ενστάσεις.
Οι γαλοναδες καλυτερα να μην μιλανε πολυ, βολτες στα jeep κανουν.
Καλυτερα ας ρωτησουν αστυνομικους του δρομου, αλλα λεω μια γυναικα με υψος 1.60 πως θα αντιμετωπισει εναν αντρα με υψος 1,75+ (εκτος αν ειναι η blackwidow)
ή πως θα υποστηριξει εναν συναδελφο της σε ενα περιστατικο με 3+ αλλα ατομα τετοιου βεληνηκους..

Τελος παντων, καλη σταδιοδρομια για την αδερφη σου
 

Marinakiiiiiii

Νεοφερμένος

Η Marinakiiiiiii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Ξέρεις κάτι στα δικαστήρια υπάρχουν δικαστές και δικηγόροι από όλες τις πλευρές. Για να δικαιωθούν τόσα κορίτσια δεν πρέπει να υποτιμάμε το μυαλό δικαστή, δικηγόρων και ειδικών. Σου μιλάω για κάτι πού έχει γίνει και το ξέρω μέσα από την οικογένεια μου !!! Οχι κάτι που άκουσα ,μου είπανε , το διάβασα... Η κοινωνία μας ΣΕ ΚΆΠΟΙΑ ΠΡΆΓΜΑΤΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΛΛΑΖΕΙ ΑΡΓΑ ΑΛΛΑ ΑΛΛΑΖΕΙ. Εμείς σαν νέο αίμα πρέπει να το δεχτούμε με ανοιχτή αγκαλιά γιατί μόνο έτσι θα αλλάξουν λάθη χρόνων. Πιστεύω ότι αν σκεφτούμε όλοι μας ήρεμα και ώριμα θα δούμε ότι το δικαστηριο πολύ καλά φέρθηκε. Ας ανοίξουμε το μυαλό μας να τους αφουγκραστούμε!!!
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Ξέρεις κάτι στα δικαστήρια υπάρχουν δικαστές και δικηγόροι από όλες τις πλευρές. Για να δικαιωθούν τόσα κορίτσια δεν πρέπει να υποτιμάμε το μυαλό δικαστή, δικηγόρων και ειδικών. Σου μιλάω για κάτι πού έχει γίνει και το ξέρω μέσα από την οικογένεια μου !!! Οχι κάτι που άκουσα ,μου είπανε , το διάβασα... Η κοινωνία μας ΣΕ ΚΆΠΟΙΑ ΠΡΆΓΜΑΤΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΛΛΑΖΕΙ ΑΡΓΑ ΑΛΛΑ ΑΛΛΑΖΕΙ. Εμείς σαν νέο αίμα πρέπει να το δεχτούμε με ανοιχτή αγκαλιά γιατί μόνο έτσι θα αλλάξουν λάθη χρόνων. Πιστεύω ότι αν σκεφτούμε όλοι μας ήρεμα και ώριμα θα δούμε ότι το δικαστηριο πολύ καλά φέρθηκε. Ας ανοίξουμε το μυαλό μας να τους αφουγκραστούμε!!!
δεν απαντας στην ερωτηση μου,και οσοι ειναι εξω απο τον χωρο πολλα τραγουδια λενε :)
 

bovid19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο bovid19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
1.63 άνθρωπος είτε γυναίκα είτε άντρας είναι liability στην πρώτη γραμμή. Άντε καμιά θεσούλα σε γραφείο για να μπορείς να λες ότι έγινες αστυνόμος/πυροσβέστης.
 

Vik25

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Vik25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Οταν ο ανώτερος ακαδημία αστυνομίας Θρακομακεδόνων επιβεβαιώνει ότι είναι δίκαιο που 'άλλαξε μετά από τόσα χρόνια αυτό είναι η πλήρη ικανοποίηση. Και ο συγκεκριμένος δεν έιναι τυχαίος. Η θεία μου είναι δικηγόρος και ανέλαβε φέτος μία τετοια περίπτωση ή οποία δικαιώθηκε και από εκεί έγινε η γνωριμία. Δικαιώθηκαν φετος 122 κορίτσια πού είχαν κάνει ενστάσεις.
Καταρχας συγχαρητηρια στη θεια για την δικαιωση των κοριτσιων και για την γνωριμια που δημιουργηθηκε με τον αξιωματικο! Και επειδη βασιστηκες στις αθλητικες/σωματικες επιδοσεις θελω να σε ρωτησω αυτο. Θελεις να μου πεις οτι οποια γυναικα(κατω του 1.70 γιατι αν εγκριθει θα αυξηθει ο αριθμος των γυναικων) μπει θα προτιμησει τον δρομο με τα μετρα, τα κομμενα ρεπο, τις περιπολιες, την επικινδυνοτητα, τα παραξενα ωραρια και οχι την ασφαλεια του γραφειου; Ολοι λενε για ισοτητα, ισχυει ομως κατι τετοιο στην πραγματικοτητα;
 

Marinakiiiiiii

Νεοφερμένος

Η Marinakiiiiiii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.

asdfqwerty

Θα σου πρότεινα αύριο με πιό καθαρό μυαλό να ξαναδιαβάσεις το τελευταίο μου μήνυμα. Σε ευχαριστώ πολύ για την εποικοδομητική συζήτησή μας.​

Καλή συνέχεια!!!
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

Marinakiiiiiii

Νεοφερμένος

Η Marinakiiiiiii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.

Vik25

Εχεις απόλυτο δίκιο πιστεύω δυστυχώς το 90% των γυναικων θα θέλανε γραφείο. Η αδερφή μου όμως όχι. Δεν είναι όλοι οι άνθρωποι ιδιοι. Οπως εσυ είσαι ξεχωριστός έτσι είμαι και εγώ και η αδερφή μου κ.τ.λ

 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
1630502725639.png

Σε πετυχα και αλλου βλεπω, νομιζω πηρες μια αντιστοιχη απαντηση :P
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,776 μηνύματα.
Και με όσους γεννήθηκαν με νανισμό και θέλουν αστυνομία; Θα υπάρξει τέτοια ρατσιστική δομή της κοινωνίας που τους αφήνει απέξω ενώ γεννήθηκαν έτσι; Ντροπή.
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
χαχαχαχα!!!! Ο ανώνυμος είσαι εσύ??? χαχαχα !!!! Καλή συνέχεια !!!
οχι αλλα ειμουν σιγουρος οτι θα σε εβρισκα σε καποιο αρθρο οποτε μπηκα στον κοπο να ψαξω..
Δεν ειμαι αυτος που εγραψε το σχολιο εκει περα αλλα και αυτος βρισκει το συγκεκριμενο κατω φραγμα πολυ μικρο
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,776 μηνύματα.

Marinakiiiiiii

Νεοφερμένος

Η Marinakiiiiiii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Γιατί μου κουράστηκες . Να σου στείλω και πού αλλού έχω γράψει?? Μην χάνεις τον χρόνο σου!!!
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Οκ δεν εχει νοημα να συνεχιστει αυτη η κουβεντα, καλη σταδιοδρομια στην αδερφη σου και ευχομαι τα καλυτερα.
 

Marinakiiiiiii

Νεοφερμένος

Η Marinakiiiiiii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Αγαπημένοι μου νέοι φίλοι , αν έχετε να γράψετε κάτι που μπορεί να ενημερώσει για αυτά που ζητάω τέλεια, με ενδιαφέρει πολύ η γνώμη σας . Ειδάλλως υπάρχουν πολλές άλλες σελίδες μην σκοτωνόμαστε χωρίς λόγο σαν να είμαστε στο δημοτικό. Νομίζω δεν αξίζει σε κάνέναν μας.
Ευχαριστω πάντως για όλα μέχρι στιγμής . Από κάθε κουβέντα πάντα κάτι κρατας.
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Αγαπημένοι μου νέοι φίλοι , αν έχετε να γράψετε κάτι που μπορεί να ενημερώσει για αυτά που ζητάω τέλεια, με ενδιαφέρει πολύ η γνώμη σας . Ειδάλλως υπάρχουν πολλές άλλες σελίδες μην σκοτωνόμαστε χωρίς λόγο σαν να είμαστε στο δημοτικό. Νομίζω δεν αξίζει σε κάνέναν μας.
Ευχαριστω πάντως για όλα μέχρι στιγμής . Από κάθε κουβέντα πάντα κάτι κρατας.
τι πληροφορια θελεις δηλαδη ?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top