Έχουν γίνει τα μηχανογραφικά 5%;

Scott

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scott αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 373 μηνύματα.

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,914 μηνύματα.
Update: μόλις πήρα τον κωδικό μαζί με το επίσημο μηχανογραφικό με μέιλ.
Ερώτηση: Να υποθέσω δεν υπάρχει ακόμα το σάιτ για τα αποτελέσματα;
Τα αποτελέσματα βγαίνουν αρκετά αργά. Περίμενε μέσα Οκτωβρίου, εμάς μας βγήκαν 30/31 Οκτωβρίου.
Τα αποτελέσματα αναρτώνται στην σελίδα που βγάζουν και τις πανελλήνιες, το results.it.minedu.gov.gr

Καλά αποτελέσματα!
 

Scott

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scott αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Τα αποτελέσματα βγαίνουν αρκετά αργά. Περίμενε μέσα Οκτωβρίου, εμάς μας βγήκαν 30/31 Οκτωβρίου.
Τα αποτελέσματα αναρτώνται στην σελίδα που βγάζουν και τις πανελλήνιες, το results.it.minedu.gov.gr

Καλά αποτελέσματα!
Δεν πειράζει,σημασία έχει ότι έγινε.
Βέβαια,τώρα που πήγα να βάλω τα στοιχεία μου βγάζει "δεν υπάρχει υποψήφιος με αυτά τα στοιχεία" αλλά φαντάζομαι, επειδή τα έκαναν σήμερα θα έχει πάθει lag το σάιτ 🤣. Το σημαντικό είναι ότι το μηχανογραφικό που μου έστειλαν τώρα είναι επίσημο και έχει και αριθμό πρωτοκόλλου.
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,914 μηνύματα.
Δεν πειράζει,σημασία έχει ότι έγινε.
Βέβαια,τώρα που πήγα να βάλω τα στοιχεία μου βγάζει "δεν υπάρχει υποψήφιος με αυτά τα στοιχεία" αλλά φαντάζομαι, επειδή τα έκαναν σήμερα θα έχει πάθει lag το σάιτ 🤣. Το σημαντικό είναι ότι το μηχανογραφικό που μου έστειλαν τώρα είναι επίσημο και έχει και αριθμό πρωτοκόλλου.
Αυτό στο βγάζει διότι δεν έχουν βγει ακόμη τα αποτελέσματα του 5%. Αυτή τη στιγμή στο σύστημα έχουν περαστεί των πανελληνίων ΕΠΑΛ, ΓΕΛ, αλλογενών, Ελλήνων εξωτερικού (νομίζω).
Οι αθλητές και το 5% βγαίνουν αργότερα
 

Joy

Νεοφερμένος

Η Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα,δεν είχα δει τα μηνύματα σας αλλά και εμένα χθες μου ήρθε email επιβεβαίωσης του μηχανογραφικού μου που έχει μέσα τον κωδικό υποψηφίου.
Βέβαια όταν έστειλαν στον Scot email για να στείλει το μηχανογραφικό του δεν μου είχαν στείλει κάτι και είχα ανησυχήσει.
Απλά εγώ είχα στείλει εξ αρχής το μηχανογραφικό ίσως γι αυτό.
Λοιπόν οπότε τέλος καλό όλα καλά 😁
Ευχαριστούμε πολύ για το ενδιαφέρον και την βοήθεια theodoraT.
Καλά αποτελέσματα Scot !!
 

Scott

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scott αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα,δεν είχα δει τα μηνύματα σας αλλά και εμένα χθες μου ήρθε email επιβεβαίωσης του μηχανογραφικού μου που έχει μέσα τον κωδικό υποψηφίου.
Βέβαια όταν έστειλαν στον Scot email για να στείλει το μηχανογραφικό του δεν μου είχαν στείλει κάτι και είχα ανησυχήσει.
Απλά εγώ είχα στείλει εξ αρχής το μηχανογραφικό ίσως γι αυτό.
Λοιπόν οπότε τέλος καλό όλα καλά 😁
Ευχαριστούμε πολύ για το ενδιαφέρον και την βοήθεια theodoraT.
Καλά αποτελέσματα Scot !!
Καλά αποτελέσματα joy!
Εμένα απλά μου έστειλαν το μηχανογραφικό μαζί με τον κωδικό πάνω. Τους έκανα confirmation,αλλά τεσπα. Να φανταστώ δεν μπορείς ακόμα να μπεις στο σάιτ να δειςτι γίνεται. Εμένα μου βγάζει ακόμα ότι δεν υπάρχουν τα στοιχεία υποψηφίου,αλλά να φανταστώ θα μπορούμε μόλις βγουν τα αποτελέσματα.
Για κάποιο λόγο με έχει πιάσει ένα άγχος,αλλά λογικά για να μου έστειλαν μηχανογραφικό με κωδικό πάνω πρέπει να είμαι οκ. 😅 Γενικά,ελπίζω να τα καταφέρουμε.
Και πάλι,καλή επιτυχία!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Joy

Νεοφερμένος

Η Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Καλά αποτελέσματα joy!
Εμένα απλά μου έστειλαν το μηχανογραφικό μαζί με τον κωδικό πάνω. Δεν έκανα confirmation,αλλά τεσπα. Να φανταστώ δεν μπορείς ακόμα να μπεις στο σάιτ να δειςτι γίνεται.
Για κάποιο λόγο με έχει πιάσει ένα άγχος,αλλά λογικά για να μου έστειλαν μηχανογραφικό με κωδικό πάνω πρέπει να είμαι οκ. 😅 Γενικά,ελπίζω να τα καταφέρουμε.
Και πάλι,καλή επιτυχία!
Μου είπαν να περιμένουμε και όταν βγει η ανακοίνωση των αποτελεσμάτων να μπούμε ,γιατί βγήκαν τα αποτελέσματα των επαναληπτικών εξετάσεων σήμερα ,τα δικά μας δηλαδή δεν έχουν ανέβει ακόμα ώστε να μπορούμε να το δούμε .
Τώρα θα είμαστε υποψιασμένοι και θα μπαίνουμε κάθε μέρα (έχω βάλλει και διάφορους γνωστούς να μπαίνουν για πιο πολύ σιγουριά 😂) δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναχασουμε την προθεσμία 😊
 

Scott

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scott αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Μου είπαν να περιμένουμε και όταν βγει η ανακοίνωση των αποτελεσμάτων να μπούμε ,γιατί βγήκαν τα αποτελέσματα των επαναληπτικών εξετάσεων σήμερα ,τα δικά μας δηλαδή δεν έχουν ανέβει ακόμα ώστε να μπορούμε να το δούμε .
Τώρα θα είμαστε υποψιασμένοι και θα μπαίνουμε κάθε μέρα (έχω βάλλει και διάφορους γνωστούς να μπαίνουν για πιο πολύ σιγουριά 😂) δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναχασουμε την προθεσμία 😊
Ναι,δεν την ξαναπατάμε 😂. Κάθε μέρα τηλέφωνα και στο νετ για ανακοινώσεις (πλάκα κάνω).
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,820 μηνύματα.
Βγήκαν τα αποτελέσματα για το 5%. Πέρασα στη πρώτη επιλογή μου. Σε εσάς στους υπόλοιπους καλή σταδιοδρομία
 

andreas2002

Νεοφερμένος

Ο andreas2002 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μου είπαν να περιμένουμε και όταν βγει η ανακοίνωση των αποτελεσμάτων να μπούμε ,γιατί βγήκαν τα αποτελέσματα των επαναληπτικών εξετάσεων σήμερα ,τα δικά μας δηλαδή δεν έχουν ανέβει ακόμα ώστε να μπορούμε να το δούμε .
Τώρα θα είμαστε υποψιασμένοι και θα μπαίνουμε κάθε μέρα (έχω βάλλει και διάφορους γνωστούς να μπαίνουν για πιο πολύ σιγουριά 😂) δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναχασουμε την προθεσμία 😊
Ναι,δεν την ξαναπατάμε 😂. Κάθε μέρα τηλέφωνα και στο νετ για ανακοινώσεις (πλάκα κάνω).
Ελπίζω να τα είδατε, επειδή δεν θ΄αντέξω πάλι την ίδια αγωνία!
Εγγραφές από 15-10-2020 μέχρι και 22-10-2020.
 

Scott

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scott αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Μπήκα στη 3η επιλογή νοσηλευτική!!!!!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Βέβαια δεν ξέρω κατά πόσο θα νε δεχτούν ή αν επιτρέπεται,αλλά εγώ από παλιά νοσηλευτική ήθελα να διαλέξω.
Λογικά θα μπορώ να σπουδάσω νοσηλευτική 😢.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,820 μηνύματα.
Η διαδικασία για τις εγγραφές
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τελικά και η Λένω το έχει αναρτήσει
Ελπίζω να τα είδατε, επειδή δεν θ΄αντέξω πάλι την ίδια αγωνία!
Εγγραφές από 15-10-2020 μέχρι και 22-10-2020.
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
Μπήκα στη 3η επιλογή νοσηλευτική!!!!!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Βέβαια δεν ξέρω κατά πόσο θα νε δεχτούν ή αν επιτρέπεται,αλλά εγώ από παλιά νοσηλευτική ήθελα να διαλέξω.
Λογικά θα μπορώ να σπουδάσω νοσηλευτική 😢.
Δε κατάλαβα, θες νοσηλευτική η οχι ;
Να υποθέσω ήθελες ιατρικη;
 

Scott

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scott αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 373 μηνύματα.

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
Θέλω,αλλά φοβάμαι μην μου πουν τίποτα λόγο πάθησης
Δε σου λένε τίποτα :)
Φίλες που είχα ιατρικη με το 5% όλα πήγαν μια χαρα .
Υποθέτω το ίδιο θα ισχύει και για την νοσηλευτική .
Βασικά δε θα ξέρει κανενας για την πάθηση σου , μονο σε συμφοιτητές αν το πεις .
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,914 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα,δεν είχα δει τα μηνύματα σας αλλά και εμένα χθες μου ήρθε email επιβεβαίωσης του μηχανογραφικού μου που έχει μέσα τον κωδικό υποψηφίου.
Βέβαια όταν έστειλαν στον Scot email για να στείλει το μηχανογραφικό του δεν μου είχαν στείλει κάτι και είχα ανησυχήσει.
Απλά εγώ είχα στείλει εξ αρχής το μηχανογραφικό ίσως γι αυτό.
Λοιπόν οπότε τέλος καλό όλα καλά 😁
Ευχαριστούμε πολύ για το ενδιαφέρον και την βοήθεια theodoraT.
Καλά αποτελέσματα Scot !!
Παιδιά δεν κάνει τίποτα. Ήμουν και εγώ υποψήφια 5% πέρυσι, και δεν μπορώ να φανταστώ πως θα εκανα αν έχανα την προθεσμία. Μια απλή πράξη καλοσύνης μπορεί να σου λύσει τα χερια.
Που περάσατε παιδιά; Πως πήγε;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Θέλω,αλλά φοβάμαι μην μου πουν τίποτα λόγο πάθησης
Σκοτ, υπάρχει ειδικό έγγραφο όπου λένε αναλυτικά σε ποιες σχολές δεν μπορείς να δηλώσεις ανάλογα με την πάθησή σου. Για παράδειγμα με την δική μου δεν επιτρεπόταν να δηλώσω τις νοσηλευτικές των πρώην ΤΕΙ. Ομως δεν με ενδιέφεραν οπότε δεν είχα θέμα.
Καλές σπουδές σου εύχομαι εσενα και στην joy!
 

Joy

Νεοφερμένος

Η Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Παιδιά δεν κάνει τίποτα. Ήμουν και εγώ υποψήφια 5% πέρυσι, και δεν μπορώ να φανταστώ πως θα εκανα αν έχανα την προθεσμία. Μια απλή πράξη καλοσύνης μπορεί να σου λύσει τα χερια.
Που περάσατε παιδιά; Πως πήγε;
Εγώ πέρασα βιοϊατρικών επιστήμων στο Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής,η αλήθεια είναι ότι ήθελα την οδοντιατρική αλλά δυστυχώς δεν τα κατάφερα (με τις περσινές βάσεις το επιανα γι'αυτό είχα ελπίδες)
Αλλά και αυτή η σχολή έχει αρκετό ενδιαφέρον και μπορείς να κάνεις πράγματα πιστεύω ...
Εσεις σε ποια σχολή είστε ;;;
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,914 μηνύματα.
Εγώ πέρασα βιοϊατρικών επιστήμων στο Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής,η αλήθεια είναι ότι ήθελα την οδοντιατρική αλλά δυστυχώς δεν τα κατάφερα (με τις περσινές βάσεις το επιανα γι'αυτό είχα ελπίδες)
Αλλά και αυτή η σχολή έχει αρκετό ενδιαφέρον και μπορείς να κάνεις πράγματα πιστεύω ...
Εσεις σε ποια σχολή είστε ;;;
Εγώ είμαι στην φαρμακευτική. Πρώτη επιλογή. Είχα ξεμαλλιαστει να βγάλω απολυτήριο 20. Ήταν και είναι ακόμη για εμένα η ιδανικότερη σχολή (λαμβάνοντας υπόψη και την πάθησή μου)
Θα μπορούσες να δηλώσεις και Πάτρα και να έκανες μεταγραφή 5% (δεν ξέρω αν επιανες την βάση πάντως κάτι φίλες μου αυτό έκαναν)
 

Joy

Νεοφερμένος

Η Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Εγώ είμαι στην φαρμακευτική. Πρώτη επιλογή. Είχα ξεμαλλιαστει να βγάλω απολυτήριο 20. Ήταν και είναι ακόμη για εμένα η ιδανικότερη σχολή (λαμβάνοντας υπόψη και την πάθησή μου)

Εγώ η αλήθεια είναι ότι αρρώστησα αφού αποφήτησα από το λυκειο ,Παρ όλα αυτά είχα 19,7 απολυτήριο αλλά δεν αρκούσε
Όντως η σχολή σου είναι από τις καλύτερες!! Καλή φοίτηση ❤️
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top