Έχουν γίνει τα μηχανογραφικά 5%;

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,609 μηνύματα.
Μπραβο πολυ ευχαριστο ,καλη επιτυχια.Λογαριασε καλα το μηχανογραφικο για την περιπτωση μετεγγραφης ή μετακινησης
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μόλις με πήραν,μου έστειλε υπεύθυνη δήλωση και μηχανογραφικο να τα στείλω σήμερα,τα συμπληρώνω όσο πιο γρήγορα μπορώ

ΣΟΒΑΡΑ;;; ΤΕΛΕΙΑ!!!
Είδες που σε είχε πάρει από κάτω και ήθελες να μην τα στείλεις;
΄Ανθρωπέ μου με είχες σκάσει εκείνη την ημέρα!
Μου έφτιαξες τη διάθεση τώρα!
΄Αρα το ίδιο θα γίνει και με τα άλλα παιδιά που είχαν το ίδιο θέμα με σένα!
Χαίρομαι πολύ!
Μπράβο, μπράβο!:clapping:
Καλές σπουδές και να σου γίνει μάθημα αυτό! Πάντα παλεύουμε γι΄αυτό που θέλουμε μέχρι τέλους!
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,937 μηνύματα.
Μόλις με πήραν,μου έστειλε υπεύθυνη δήλωση και μηχανογραφικο να τα στείλω σήμερα,τα συμπληρώνω όσο πιο γρήγορα μπορώ
Σοβαρά;! Μπράβο ρε παιδιά, χάρηκα πολύ, άντε με το καλό να σας δώσουν και κωδικούς!
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Scott

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scott αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Λοιπόν,τα έστειλα με μέιλ τελικά και μου είπε να πάρω την Παρασκευή για να μου πουν αν θα δεχτούν τα εκπρόθεσμα.
Εγώ τα έστειλα,μου είπε και ότι είναι οκ. Τώρα περιμένουμε μέχρι την Παρασκευή....
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν μου είπε κάτι για κωδικούς,αλλά θα συνεδριάσουν να δουν τι θα γίνει με τα εκπρόθεσμα,αλλά λογικά κάτι θα γίνει και ελπίζω να έχουν πάρει και την joy.
Παιδιά,πραγματικά πήγα να σκάσω εκείνη την μέρα. Ευχαριστώ πάρα πολύ,γιατί εγώ θα τα είχα αφήσει αν δεν με είχατε πιέσει να τα στείλω 😂😂😂.
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,937 μηνύματα.
Λοιπόν,τα έστειλα με μέιλ τελικά και μου είπε να πάρω την Παρασκευή για να μου πουν αν θα δεχτούν τα εκπρόθεσμα.
Εγώ τα έστειλα,μου είπε και ότι είναι οκ. Τώρα περιμένουμε μέχρι την Παρασκευή....
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν μου είπε κάτι για κωδικούς,αλλά θα συνεδριάσουν να δουν τι θα γίνει με τα εκπρόθεσμα,αλλά λογικά κάτι θα γίνει και ελπίζω να έχουν πάρει και την joy.
Παιδιά,πραγματικά πήγα να σκάσω εκείνη την μέρα. Ευχαριστώ πάρα πολύ,γιατί εγώ θα τα είχα αφήσει αν δεν με είχατε πιέσει να τα στείλω 😂😂😂.
Αφού μπήκαν στην διαδικασία να σε πάρουν και τηλ σίγουρα πάει προς καλό το θέμα!
Να μας ενημερώσεις την Παρασκευή!!
Αν θα σε δεχτούν ο κωδικός που έχει πάνω το μηχανογραφικό δελτίο που συμπλήρωσες είναι αυτός που θα δεις μετά που περασες
 

Scott

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scott αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Αφού μπήκαν στην διαδικασία να σε πάρουν και τηλ σίγουρα πάει προς καλό το θέμα!
Να μας ενημερώσεις την Παρασκευή!!
Ναι! Αχ και μόνο που το σκέφτομαι. Αν και τους έκανα λιγάκι ρόμπα στα σοσιαλ,συμπεριλαμβανομένη την Κεραμεως 🤣😂.
Και εγώ έτσι νομίζω,αυτοί βαριούνται συνήθως.....
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,937 μηνύματα.
Ναι! Αχ και μόνο που το σκέφτομαι. Αν και τους έκανα λιγάκι ρόμπα στα σοσιαλ,συμπεριλαμβανομένη την Κεραμεως 🤣😂.
Και εγώ έτσι νομίζω,αυτοί βαριούνται συνήθως.....
Νομίζω σε είδα και στο reddit 😂. Υγεία πάνω από όλα, με το καλό να σας δεχτούν
 

Scott

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scott αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 373 μηνύματα.

Scott

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scott αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Έγιναν δεκτά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Από Δευτέρα ή την άλλη εβδομάδα μου είπε πως θα γίνει με τον κωδικό,έχουν τηλέφωνο μου και μέιλ. Οπότε όλα κομπλέ.
Δήλωσα αρκετές σχολές,διαφορετικές μεν,με ενδιαφέρον δε. 😁😁😁😁
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,937 μηνύματα.
Έγιναν δεκτά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Από Δευτέρα ή την άλλη εβδομάδα μου είπε πως θα γίνει με τον κωδικό,έχουν τηλέφωνο μου και μέιλ. Οπότε όλα κομπλέ.
Δήλωσα αρκετές σχολές,διαφορετικές μεν,με ενδιαφέρον δε. 😁😁😁😁
Αχ μπράβο ρε παιδί μου ! Άντε με το καλο! Μας εσκασες εκείνη την μέρα
Για ποια σχολή ενδιαφέρεσαι;
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έγιναν δεκτά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Από Δευτέρα ή την άλλη εβδομάδα μου είπε πως θα γίνει με τον κωδικό,έχουν τηλέφωνο μου και μέιλ. Οπότε όλα κομπλέ.
Δήλωσα αρκετές σχολές,διαφορετικές μεν,με ενδιαφέρον δε. 😁😁😁😁

:clapping::clapping::clapping:
Συγχαρητήρια!
Καλές σπουδές!
 

Scott

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scott αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 373 μηνύματα.
:clapping::clapping::clapping:
Συγχαρητήρια!
Καλές σπουδές!
Καλά δε ξέρουμε ακόμα αν μπήκα χαχαχ,δε θέλω να χαρώ από τώρα. Ελπίζω να μπω στην πρώτη επιλογή μου 😁.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αχ μπράβο ρε παιδί μου ! Άντε με το καλο! Μας εσκασες εκείνη την μέρα
Για ποια σχολή ενδιαφέρεσαι;
Δήλωσα πρώτη επιλογή κοινωνικής εργασίας Πάτρα (ελπίζω να μπω εκεί),2η λογοθεραπεία,3η νοσηλευτική και τα υπόλοιπα είναι σχεδόν ίδια 😅.
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,937 μηνύματα.
Καλά δε ξέρουμε ακόμα αν μπήκα χαχαχ,δε θέλω να χαρώ από τώρα. Ελπίζω να μπω στην πρώτη επιλογή μου 😁.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Δήλωσα πρώτη επιλογή κοινωνικής εργασίας Πάτρα (ελπίζω να μπω εκεί),2η λογοθεραπεία,3η νοσηλευτική και τα υπόλοιπα είναι σχεδόν ίδια 😅.
Μακάρι να περάσεις. Καλές σπουδές σου εύχομαι. Ελπίζω και η joy να δικαιώθηκε
 

Scott

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scott αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Μακάρι να περάσεις. Καλές σπουδές σου εύχομαι. Ελπίζω και η joy να δικαιώθηκε
Και εγώ αυτό ελπίζω. Μπορεί αν δει το μήνυμα να πάρει τηλέφωνο σε εκείνο που μου έστειλες,σε αυτό με βοήθησαν.
Να το ξαναγράψω για σιγουριά 2103442100,μήπως το δει.
 

Scott

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scott αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Από ότι έχω καταλάβει όμως,από αυτά βλέπω, θα αργήσουν οι εγγραφές των ατόμων με σοβαρές παθήσεις.
Εφ όσον 5 του μήνα αρχίζουν τα μαθήματα (με την ανακοίνωση του υπουργείου) θα χαθεί αρκετός χρόνος.
Τέλος πάντων,εγώ θα κοιτάω κάθε μέρα για ανακοινώσεις σχετικά με τις εγγραφές,δε τη ξαναπαταω......
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,937 μηνύματα.
Από ότι έχω καταλάβει όμως,από αυτά βλέπω, θα αργήσουν οι εγγραφές των ατόμων με σοβαρές παθήσεις.
Εφ όσον 5 του μήνα αρχίζουν τα μαθήματα (με την ανακοίνωση του υπουργείου) θα χαθεί αρκετός χρόνος.
Τέλος πάντων,εγώ θα κοιτάω κάθε μέρα για ανακοινώσεις σχετικά με τις εγγραφές,δε τη ξαναπαταω......
Εμας πέρυσι έγιναν 4-11 ΝΟΕΜΒΡΊΟΥ 😂😂😭
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Και γενικά παιδιά ο,τι θέμα έχετε σε κάτι πολύ συγκεκριμένο στο υπουργείο, έχει στο σάιτ τις λίστες με τα τηλ του κάθε γραφείου να συνεννοηθειτε. Με τα κεντρικά δεν βγάζεις ακρη
 

Scott

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scott αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Εμας πέρυσι έγιναν 4-11 ΝΟΕΜΒΡΊΟΥ 😂😂😭
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Και γενικά παιδιά ο,τι θέμα έχετε σε κάτι πολύ συγκεκριμένο στο υπουργείο, έχει στο σάιτ τις λίστες με τα τηλ του κάθε γραφείου να συνεννοηθειτε. Με τα κεντρικά δεν βγάζεις ακρη
Δε πειράζει,σημασία έχει να ξεκινήσουμε χαχα. Βέβαια λογοθεραπεία θα πρέπει να κάνω και ακουωγραφημα (Η όπως στον κόρακα το λένε 😅😂) συν την συνέντευξη,αλλά είναι πολύ υπέροχο το πρόγραμμα σπουδών που έχει.
Καλά στο υπουργείο (και ειδικά το Παιδείας) πρέπει να παίρνεις να τους πρήζεις κάθε λίγο και λιγάκι για να γίνει δουλειά 😅.
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,937 μηνύματα.
Δε πειράζει,σημασία έχει να ξεκινήσουμε χαχα. Βέβαια λογοθεραπεία θα πρέπει να κάνω και ακουωγραφημα (Η όπως στον κόρακα το λένε 😅😂) συν την συνέντευξη,αλλά είναι πολύ υπέροχο το πρόγραμμα σπουδών που έχει.
Καλά στο υπουργείο (και ειδικά το Παιδείας) πρέπει να παίρνεις να τους πρήζεις κάθε λίγο και λιγάκι για να γίνει δουλειά 😅.
Παντού έτσι είναι. Και στη σχολή να το συνηθίσεις αυτο
 

Scott

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scott αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Μου έστειλαν τελικά μέιλ για confirmation,αλλά δεν μπαίνει στο σάιτ για να φτιάξω και κωδικό.
Πήρα τηλ και μου είπε η κοπελιά ότι θα με πάρει τηλέφωνο κατά την εβδομάδα για το πότε θα το κάνω. Βέβαια,για κάποιο λόγο μου το έστειλαν από τώρα το μέιλ ή μπορεί να έχουν κάνει λάθος και θα έπρεπε να το κάνω από το πρωι; Με πιάνει OCD 😂.
Άντε να πάρω αυτόν τον κωδικό να τελειώνω 😅😂.

Update: μόλις πήρα τον κωδικό μαζί με το επίσημο μηχανογραφικό με μέιλ.
Ερώτηση: Να υποθέσω δεν υπάρχει ακόμα το σάιτ για τα αποτελέσματα;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,609 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top