Έχουν γίνει τα μηχανογραφικά 5%;

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,956 μηνύματα.
Μπορεί να το κάνω,αλλά έχω απογοητευτεί αρκετά με τον εαυτό μουπιο πολύ,γιατί δεν έψαξα περισσότερο και στηρίχτηκα μόνο σε εκείνο το σάιτ (που κακώς δεν ανανεώνουν) και μπερδεύεται ο κόσμος. Μόνο κλάμα έχω κάνει από τότε και τίποτε άλλο. Με έχει φτύσει ο Θεός κυριολεκτικά,μια άσπρη μέρα να μη δω ποτέ μου.....
Βρε πάψε να πέφτεις στη μιζερια. Ο,τι έγινε έγινε τώρα. Το θέμα είναι να σκάσεις το απόγευμα σε κούριερ να μην φας ένα χρόνο τζάμπα!
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τα έκανα όλα αυτά,αλλά μου είπαν οτι δεν μπορούν να τα στείλουν σήμερα (μένω σε νησί και ούτε το απόγευμα μπορούν να τα στείλουν). Πήρα και όλα τα κούριερ σβάρνα. Οπότε αυτό ήταν........

Βρε παιδιά ειλικρινά ΘΑ ΜΕ ΣΚΑΣΕΤΕ!!!

Χρυσό μου παιδί η ημερομηνία ταχυδρομικής σήμανσης είναι η ημερομηνία που παρέδωσες τον φάκελο στον courier προς αποστολή!
Δεν μας ενδιαφέρει ούτε πότε θα τον στείλουν ούτε πότε θα φτάσει στο Υπουργείο!
Το μόνο που μας ενδιαφέρει είναι εσύ να τον έχεις παραδώσει σήμερα.
Από ο,τι ξέρω ο courier σου δίνει μια απόδειξη παραλαβής που μέσα αναφέρεται και η ημερομηνία που τον παρέλαβαν από σένα.
Αυτό!
ΣΗΚΩ ΠΗΓΑΙΝΕ ΤΩΡΑ!!!
΄Αντε βρε παιδάκι μου πες ότι δεν το κάνεις μόνο για τον εαυτό σου αλλά και για να κάνεις τη χάρη σε μας!
Μην χάσεις και την τελευταία ευκαιρία που σου δίνεται μήπως και το σώσεις!
Ούτε να πιστεύεις ότι σ΄έχουν φτύσει ούτε να κλαις!
Με τη μοιρολατρία και την παραίτηση δεν βγαίνει τίποτα!
Θα περιμένω να μας ενημερώσεις ότι τα έστειλες!
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,956 μηνύματα.
πήγες τελικά στο κούριερ; Μας έβαλες και σε εμάς σε αγωνία.
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αγαπητέ @Scott βλέπω το πράσινο ανθρωπάκι κάτω από το avatar σου που σημαίνει ότι είσαι online και πολύ ανησυχώ!
΄Εχασα το μεσημεριανό διάβασμα του βιβλίου μου, μην με κάνεις να χάσω και το απογευματινό μου μπάνιο στη θάλασσα!
ΣΤΕΙΛΤΑ!!!
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,956 μηνύματα.
Αγαπητέ @Scott βλέπω το πράσινο ανθρωπάκι κάτω από το avatar σου που σημαίνει ότι είσαι online και πολύ ανησυχώ!
΄Εχασα το μεσημεριανό διάβασμα του βιβλίου μου, μην με κάνεις να χάσω και το απογευματινό μου μπάνιο στη θάλασσα!
ΣΤΕΙΛΤΑ!!!
Δυστυχώς μπορεί να έχει αφήσει τον λογαριασμό ανοιχτό και να έχει κλείσει το tab και μαλλον δεν βλέπει τα μηνύματά μας. Το καλό που του θέλω να μην τα στείλει
 

Scott

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scott αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Αγαπητέ @Scott βλέπω το πράσινο ανθρωπάκι κάτω από το avatar σου που σημαίνει ότι είσαι online και πολύ ανησυχώ!
΄Εχασα το μεσημεριανό διάβασμα του βιβλίου μου, μην με κάνεις να χάσω και το απογευματινό μου μπάνιο στη θάλασσα!
ΣΤΕΙΛΤΑ!!!
Είχα τα δεδομένα ανοιχτά,τώρα μόλις έστειλα τον φάκελο. Ότι γίνει.
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,956 μηνύματα.
Είχα τα δεδομένα ανοιχτά,τώρα μόλις έστειλα τον φάκελο. Ότι γίνει.
ΑΜΗΝ ρε χριστιανε μου μας τρομαξες. Μέιλ έγραψες στην υπεύθυνη δήλωση έτσι;
Α και δες με τον tracking number που σου έδωσαν ποτε θα φτάσει στο υπουργείο ο φάκελος. Με το που φτάσει να πάρεις κατευθείαν τηλ στο γραφείο 91, ψάξε στο σάιτ του υπουργείου στα τηλέφωνα, και να τους ενημερώσεις ώστε να σου στείλουν κωδικό υποψηφίου με μέιλ!
 

Scott

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scott αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 373 μηνύματα.
ΑΜΗΝ ρε χριστιανε μου μας τρομαξες. Μέιλ έγραψες στην υπεύθυνη δήλωση έτσι;
Α και δες με τον tracking number που σου έδωσαν ποτε θα φτάσει στο υπουργείο ο φάκελος. Με το που φτάσει να πάρεις κατευθείαν τηλ στο γραφείο 91, ψάξε στο σάιτ του υπουργείου στα τηλέφωνα, και να τους ενημερώσεις ώστε να σου στείλουν κωδικό υποψηφίου με μέιλ!
Όλα τα έγραψα,τους έδωσα ερωτικό γράμμα 😂. Ευτυχώς ηρέμησα λίγο.
Μακάρι Χριστέ μου...να γίνει κάτι.
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,956 μηνύματα.
Όλα τα έγραψα,τους έδωσα ερωτικό γράμμα 😂. Ευτυχώς ηρέμησα λίγο.
Μακάρι Χριστέ μου...να γίνει κάτι.
Λοιπόν θα πάρεις τηλ στο 2103442100, ειναι το γραφείο της κα. Γραμμενου Θεοδώρας, υπεύθυνη του γραφείου 91 τμήματος Β (το μέιλ της είναι thgrammenou@minedu.gov.gr) και θα της τα εξηγήσεις όλα ενα ενα όταν φτάσει ο φάκελος. Και ο Θεός μαζί του
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είχα τα δεδομένα ανοιχτά,τώρα μόλις έστειλα τον φάκελο. Ότι γίνει.

Πάλι καλά!
Καλή επιτυχία σου εύχομαι αλλά να θυμάσαι ο,τι και να γίνει η ζωή δεν σταματά!
Συνεχίζεται παρ΄όλες τις μεγάλες και μικρές δυσκολίες της και δεν παύει να είναι ωραία!
Νέος άνθρωπος είσαι!΄Εχεις όλη τη ζωή μπροστά σου! Μην απογοητεύεσαι!
Ο,τι δεν έγινε σήμερα μπορεί να γίνει αύριο!
Δεν θα πεθάνουμε κιόλας! :D
 

Scott

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scott αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Πάλι καλά!
Καλή επιτυχία σου εύχομαι αλλά να θυμάσαι ο,τι και να γίνει η ζωή δεν σταματά!
Συνεχίζεται παρ΄όλες τις μεγάλες και μικρές δυσκολίες της και δεν παύει να είναι ωραία!
Νέος άνθρωπος είσαι!΄Εχεις όλη τη ζωή μπροστά σου! Μην απογοητεύεσαι!
Ο,τι δεν έγινε σήμερα μπορεί να γίνει αύριο!
Δεν θα πεθάνουμε κιόλας! :D
Είμαι λιγο drama queen,αλλά τώρα ηρέμησα λίγο. Βασικά με ηρέμησαν όλοι εδώ στο φόρουμ 😂.
Ευχαριστώ πάρα πολύ Λενω και theodora και λοιπα παιδια ❤.
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,956 μηνύματα.
Είμαι λιγο drama queen,αλλά τώρα ηρέμησα λίγο. Βασικά με ηρέμησαν όλοι εδώ στο φόρουμ 😂.
Ευχαριστώ πάρα πολύ Λενω και theodora και λοιπα παιδια ❤.
Όταν φτάσει με το καλό ο φάκελος και αφότου συνεννοηθείς με την αρμόδιο, ενημέρωσέ μας να δούμε τι έγινε!
 

Scott

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scott αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Πήρα τηλέφωνο τελικά και μου είπε πως το σύστημα έχει κλειδώσει ήδη. Επιπλέων είπε πως η επιτροπή θα αποφασίσει αν θα δεχτούν την αίτηση μου (που είναι χειρόγραφη),αλλά ανέφερε πως "είναι πάρα πολύ μικρή η πιθανότητα".
Τέλος πάντων,όλα εντάξει,δεν ήρθε το τέλος του κόσμου. Υπάρχει και η άλλη χρόνια,εδώ περίμενα περισσότερο άλλος ένας χρόνος δεν είναι τίποτα.
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,956 μηνύματα.
Πήρα τηλέφωνο τελικά και μου είπε πως το σύστημα έχει κλειδώσει ήδη. Επιπλέων είπε πως η επιτροπή θα αποφασίσει αν θα δεχτούν την αίτηση μου (που είναι χειρόγραφη),αλλά ανέφερε πως "είναι πάρα πολύ μικρή η πιθανότητα".
Τέλος πάντων,όλα εντάξει,δεν ήρθε το τέλος του κόσμου. Υπάρχει και η άλλη χρόνια,εδώ περίμενα περισσότερο άλλος ένας χρόνος δεν είναι τίποτα.
Πφφφ αμάν και αυτοί για μόνο μια ημέρα....
Τέλος πάντων, ελπίζω να την δεχτούν.
Διαφορετικά κάνεις αίτηση ξανά του χρόνου.
 

Scott

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scott αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Πφφφ αμάν και αυτοί για μόνο μια ημέρα....
Τέλος πάντων, ελπίζω να την δεχτούν.
Διαφορετικά κάνεις αίτηση ξανά του χρόνου.
Σωστά 😁,ευχαριστώ πολύ πάντως για τον κόπο που σε έβαλα.
Βασικά,αυτοί τόσες παρανομίες έχουν κάνει,δε κάνουν μια για καλό 😂.
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,956 μηνύματα.
Σωστά 😁,ευχαριστώ πολύ πάντως για τον κόπο που σε έβαλα.
Βασικά,αυτοί τόσες παρανομίες έχουν κάνει,δε κάνουν μια για καλό 😂.
Έλα μου ντε και σιγά την παρανομία. Το πιστοποιητικό πάθησης μια χαρά τους το έστειλες. Δεν είναι ότι είσαι άκυρος.
Που να δεις εμάς που πέρυσι μας άνοιξε η πλατφόρμα μηχανογραφικου τέλη Σεπτέμβρη και μας βγήκαν τα αποτελέσματα 30 Οκτωβρίου. Πηγαμε στις σχολές 4 Νοέμβρη. Και μην συζητήσω τα παιδιά με μεταγραφές του 5% που τα βγάλανε τέλη Γενάρη και έχασαν την εξεταστική.....
Απαράδεκτοι
 

Joy

Νεοφερμένος

Η Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Παιδιά θα τρελαθώ,δεν υπήρχε καμία ανακοίνωση 😢😢😢

Έχασα την ευκαιρία.......



Καλησπέρα,είμαι στην ακριβώς ίδια θέση με εσένα .Εγώ μάλιστα έμπαινα και στην σελίδα του υπουργείου καθημερινά τόσο στις 3 όσο και στις 5,6,7,9 του μήνα και δεν μου έβγαζε τίποτα . Και χθες ξαφνικά το βράδυ που ξανακοίταξα το είδα .
Είχες κάποια επιπλέον ενημέρωση;;γιατί εγώ σήμερα που μίλησα μου είπαν τα ίδια ,κατέθεσα μεν αλλά μου είπε ότι δεν είναι σίγουρο ότι θα τα δεχτούν .
 

Scott

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scott αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Καλησπέρα,είμαι στην ακριβώς ίδια θέση με εσένα .Εγώ μάλιστα έμπαινα και στην σελίδα του υπουργείου καθημερινά τόσο στις 3 όσο και στις 5,6,7,9 του μήνα και δεν μου έβγαζε τίποτα . Και χθες ξαφνικά το βράδυ που ξανακοίταξα το είδα .
Είχες κάποια επιπλέον ενημέρωση;;γιατί εγώ σήμερα που μίλησα μου είπαν τα ίδια ,κατέθεσα μεν αλλά μου είπε ότι δεν είναι σίγουρο ότι θα τα δεχτούν .
Και δε ξέρουμε και τι άλλο να κάνουμε. Μη μου πεις ότι πήγαν να σε βγάλουν και εσένα τρελή ότι και καλά "υπήρχε ανακοίνωση",ενώ στο σάιτ με τις ανακοινώσεις που είναι για αυτόν τον λόγο (δηλαδή του 5%) δεν είχε τπτ,που μπορεί να μην έχει ακόμα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Χριστέ μου! Κοίτα πόσο πονηροί είναι,τώρα πήγαν και την έβαλαν την ανακοίνωση. Άμα πάτε στο λινκ τώρα,το έχουν βγάλει σαν ανακοίνωση.
 

Joy

Νεοφερμένος

Η Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Και δε ξέρουμε και τι άλλο να κάνουμε. Μη μου πεις ότι πήγαν να σε βγάλουν και εσένα τρελή ότι και καλά "υπήρχε ανακοίνωση",ενώ στο σάιτ με τις ανακοινώσεις που είναι για αυτόν τον λόγο (δηλαδή του 5%) δεν είχε τπτ,που μπορεί να μην έχει ακόμα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Χριστέ μου! Κοίτα πόσο πονηροί είναι,τώρα πήγαν και την έβαλαν την ανακοίνωση. Άμα πάτε στο λινκ τώρα,το έχουν βγάλει σαν ανακοίνωση.


Έτσι ακριβώς και σε μένα μου έλεγαν ότι υπήρχε ,αλλά τους είπα κι όλας ότι στο ιστορικό φαίνεται ότι έχω μπει στη σελίδα όλες τις μέρες και έχω κάνει αναζήτηση .Παρ όλα αυτά μου είπαν μόνο να τα στείλω και δεν είναι σίγουρο αν θα τα δεχτούν .
Δεν εναποθέτω πολλές ελπίδες δυστυχώς...
 

Scott

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scott αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Έτσι ακριβώς και σε μένα μου έλεγαν ότι υπήρχε ,αλλά τους είπα κι όλας ότι στο ιστορικό φαίνεται ότι έχω μπει στη σελίδα όλες τις μέρες και έχω κάνει αναζήτηση .Παρ όλα αυτά μου είπαν μόνο να τα στείλω και δεν είναι σίγουρο αν θα τα δεχτούν .
Δεν εναποθέτω πολλές ελπίδες δυστυχώς...
Ούτε εγώ δεν έχω πολλές ελπίδες,ειδικά με τον τρόπο που χειρίστηκαν τις "ανακοινώσεις". Μακάρι να μπορούσαμε να κάνουμε κάτι,έχω στείλει τόσα μέιλ και έκανα τόσα τηλέφωνα χωρίς καμία ανταπόκριση.
Μου έχει χαλάσει τόσο την ψυχολογία που νιώθω ότι αρρωσταίνω,ούτε έξω δεν μου έρχεται να βγω.....
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top