Έχετε πρότυπα;

Traveller

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Traveller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Ναι, φυσικά εχω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
οχι δεν εχω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Πρότυπα, όχι. Επιρροές, σίγουρα.

Αυτό.

**Έχω αρνητικά πρότυπα. Μετράει?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Πρώτα από όλα να ξεκαθαρίσω τι σημαίνει πρότυπο για εμένα.Δεν θέλω να έχω κάποιο διάσημο,γιατί δεν κρίνω κάποιον σαν πρότυπο από το πόσους θαυμαστές έχει ή πόσα είναι τα λεφτά του,αλλά από τον σωτερικό του κόσμο,τις αξίες του και τα πράγματα που έχει πετύχει και θεωρούνται σημαντικά...Οπότε διαλέγω άτομα συγγενικού κύκλου γιατί τα ξέρω καλύτερα.Βέβαια με αυτή τη λογική μπορώ να προτιμήσω και άτομα που άφησαν το δικό τους σημάδι στην ιστορία,όμως αυτό είναι μόνο επιφανιακό...Ακόμα το ότι έχω πρότυπα δεν σημαίνει ότι θα γίνω έτσι.Ο καθένας αναπτύσει δικά του πιστεύω και αξίες και βρίσκει τρόπο να πετυχεί στη ζωή του δέχοντας επιρροές όπως πολύ σωστά είπε κάποιος από τα πρότυπά του.Οπότε μπορώ να πω ότι πρότυπά μου έχω τους γονείς μου και κάποιο συγκεκριμένο πρόσωπο από το συγγενικό μου κύκλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
τα προτυπα μου ακομα κ τωρα ειναι οι γονεις μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
εγω δν εχω καποιο συγκεκριμενο προτυπο αλλα μπορω να πω οτι θαυμαζω αρκετα καποιους ανθρωπους:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eutyhia

Νεοφερμένος

Η Eutyhia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
οταν καποιος εχει προτυπο τοτε για μενα υποσκελιζει τον εαυτο του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

amalfi

Δραστήριο μέλος

Ο amalfi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
φυσικα και εχω!! (πώς αλλιως?)

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μικρή Αννούλα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
εγω δν εχω καποιο συγκεκριμενο προτυπο αλλα μπορω να πω οτι θαυμαζω αρκετα καποιους ανθρωπους:)

Αυτό ακριβώς...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stroumfotragoudw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stroumfotragoudw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 63 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
che guevara γιατί είχε πραγματικά @@ ο άνθρωπος..μαζί με όλες τις δυσκολίες στα βουνά ,ομάδα 30 ανταρτών(αν όχι τόσοι δεν ήταν πολλοί..δε θυμάμαι τον αριθμό που είχα διαβάσει) και να χει και άσθμα ε εντάξει..hitler(μην μη βρίσετε )όχι για τα "θαύματα" που έκανε όσο περισσότερο για την πονηριά και το ότι κράτησε μέχρι τέλος την πίστη για το στόχο του..Tesla που από τα 33 του έκοψε ΟΛΕΣ τις καταχρήσεις και κλείστηκε και έκανε ανακαλύψεις..Τώρα στην καθημερινή ζωή πάντα υπάρχουν πρόσωπα που θαυμάζεις για μικρά ή μεγάλα πράγματα ;)

οταν καποιος εχει προτυπο τοτε για μενα υποσκελιζει τον εαυτο του!

τα πρότυπα (τουλάχιστον προσωπικά) δεν τα έχω για να λέω θέλω να γίνω όπως εκείνος..απλά θα προσπαθήσω να φτάσω τα δικά του επιτεύγματα και τα θετικά χαρακτηριστικά του και να τα ξεπεράσω πάντα όμως με τον δικό μου τρόπο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

massa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο massa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
che guevara γιατί είχε πραγματικά @@ ο άνθρωπος..μαζί με όλες τις δυσκολίες στα βουνά ,ομάδα 30 ανταρτών(αν όχι τόσοι δεν ήταν πολλοί..δε θυμάμαι τον αριθμό που είχα διαβάσει) και να χει και άσθμα ε εντάξει..hitler(μην μη βρίσετε )όχι για τα "θαύματα" που έκανε όσο περισσότερο για την πονηριά και το ότι κράτησε μέχρι τέλος την πίστη για το στόχο του..Tesla που από τα 33 του έκοψε ΟΛΕΣ τις καταχρήσεις και κλείστηκε και έκανε ανακαλύψεις..Τώρα στην καθημερινή ζωή πάντα υπάρχουν πρόσωπα που θαυμάζεις για μικρά ή μεγάλα πράγματα ;)


o Tesla εφτιαξε και κα;τι πυρηνικα....αν ξερεις.......ωραια προτυπα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stroumfotragoudw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stroumfotragoudw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 63 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
όλοι έχουν κάνει τα στραβά τους..τον Χίτλερ γιατί δεν τον σχολίασες;εγώ κοιτάω τα θετικά ..και επιπλέον και που έκανε ο Τέσλα αν έχεις ακούσει (είχα πάει πέρυσι σε έκθεση για τον Τέσλα) ο Τέσλα όλες τις εφευρέσεις του τις είχε δώσει στον ανηψιό του ώστε να μην τις έβρισκαν σπίτι του..καλύτερα να μαθαίνουμε πρώτα..πολλοί επιστήμονες έχουν κάνει ανακαλύψεις που χρησιμοποιήθηκαν για κακούς σκοπούς αλλά αυτό δεν αναιρεί την πρόθεση των επιστημόνων..αυτοί μπορεί να μη το έκαναν για κερδοσκοπία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
ελεος ο τεσλα ειναι ενας απο μεγαλυτερους εφευρετες/οραματιστες ολων των εποχων .
ισως να επασχε απο αρκετα σοβαρα ψυχοσωματικα προβληματα αλλα και ακριβως γ αυτο ειναι αξιεπαινος ,καταφερε να τα μετατρεψει σε μοναδικες ικανοτητες,δεν εχω ακουσει να εχει φτιαξει και πυρινικα (και επιπλεον δεν εισαι σαφης ,τα πυρινικα δεν ειναι κουλουρακια για να τα φτιαξεις).

εχει πολυ μεγαλο ενδιαδφερον να διαβασετε την αυτοβιογραφια του ,πραγματικα μοναδικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
βασικα δν εχω εναν ανθρωπο ως προτυπο οπως ειναι. εχω ως προτυπα στοιχεια θετικα απο τον καθε ανθρωπο που γνωριζω, αν εχει κατι καλο προσπαθω να το καλλιεργησω και σε μενα...π.χ αν ειχα προτυπο τον χιλμπερτ(ενας απο τους σπουδεοτερους μαθηματικους που περασαν) δν θα ηθελα να γινω σαν αυτον ακριβως, ο τυπος δν ειχε κοινωνικη ζωη, εμφανισε σχιζοφρενεια, καταστραφηκε, πεθανε μονος. μονο την διανοια του στα μαθηματικα εχω να "ζηλεψω" και σκοπευω ξερω γω να διαβασω κανα μαθηματικο βιβλιο του να παρω καποιες γνωσεις/αποψεις. <= ενα παραδειγμα εφερα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

massa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο massa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
ελεος ο τεσλα ειναι ενας απο μεγαλυτερους εφευρετες/οραματιστες ολων των εποχων .
ισως να επασχε απο αρκετα σοβαρα ψυχοσωματικα προβληματα αλλα και ακριβως γ αυτο ειναι αξιεπαινος ,καταφερε να τα μετατρεψει σε μοναδικες ικανοτητες,δεν εχω ακουσει να εχει φτιαξει και πυρινικα (και επιπλεον δεν εισαι σαφης ,τα πυρινικα δεν ειναι κουλουρακια για να τα φτιαξεις).

εχει πολυ μεγαλο ενδιαδφερον να διαβασετε την αυτοβιογραφια του ,πραγματικα μοναδικη.

πρωτον βελτιωσε την ορθογραφια σου....εισαι ελληνας....
δευτερον ο γουγλης ειναι ο φιλος σου....διαβασε για τα υπεροπλα Τεσλα....
και μετα τα λεμε....
Φιλικα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
ρε φιλε ,εγω δεν παω β λυκειου και δεν βλεπω λιακοπουλο καθε βραδυ πριν κοιμηθω ,ανοιξε και κανενα σοβαρο βιβλιο επιστημονικο να διαβασεις ,οχι μονο τους νεφελιμ...ακομα το τι γραφεται στο νετ δεν σημαινει οτι ειναι σωστο,ας μιλησουμε με πηγες και τοτε ισως να σε πιστεψω.Δεν δεχομαι απο τον καθεναν που απλα ετυχε να πατησει στο google ''τεσλα'' και του βγηκαν ολες οι παραφιλολογιες να λεει μπαρουφες.Ακομα και στις ''πυλες του ανεξηγητου'' αντιμετωπιστηκε ο τεσλα με την δεουσα σοβατητα και οι επιστημονες [μεταξυ των οποιων και γουδης] κατερηψαν αυτους τους μυθους
καλες ειναι οι μυστηριωδεις ιστοριες ,αλλα αυτο δεν ειναι επιστημη φιλε μου
ακομα σχετικα με την ορθογραφια ,ξερω ελληνικα και ισως πολυ καλα ,τα λαθη γινονται απο απροσεξια και πανω στην δακτυλογραφηση.

δεν μ αρεσουν οι προσωπικες επιθεσεις αλλα στο υφος της απαντησης σου ειναι και το δικο μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ηρεμήστε όμως λιγάκι. Μην υπάρξει συνέχεια. Ναι;;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
:clapup:Αγαπάμε Tesla:clapup:Το πιο παρεξηγημενο και λιγοτερο αναγνωρισμενο μυαλο στην ιστορια τιης επιστημης.Αν παντως εχω ενα προτυπο αυτο ειναι οι γονεις μου,για λογους που θα κρατησω για μενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

istudent

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο istudent αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Δεν έχω καποιο πρότυπω με την έννοια του να κάνω τα πάντα για να του μοιάσω η να θελω να γίνω ιδιος. Θα έλεγα πως θαυμάζα κάποια πρόσωπα όπως ο χιτλερ ο νομπελ και η lady gaga
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Δεν έχω καποιο πρότυπω με την έννοια του να κάνω τα πάντα για να του μοιάσω η να θελω να γίνω ιδιος. Θα έλεγα πως θαυμάζα κάποια πρόσωπα όπως ο χιτλερ ο νομπελ και η lady gaga

Θαυμάζω + Χίτλερ στην ίδια φράση = :wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top