Έχετε πρότυπα;

Whatmarie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Whatmarie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
εγω δεν θελω να μοιασω σε κανεναν...ετσι κι αλλιως ολοι ξερουμε οτι οι διασημοι ειναι δυστυχισμενοι(οι εξαιρεσεις παντα υπαρχουν)...τα μονα προτυπα που θα πρεπει να εχει ενα παιδι ειναι οι γονεις του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Άμα είσαι διάσημος πάντα θα έχεις από δίπλα σου μια κάμερα και δεν θα έχεις κανένα μυστικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
Εχω σαν προτυπο τον μισανθρωπο χαρακτηρα του Dr Gregory House και αρκετους αλλους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Falcon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Εχω σαν προτυπο τον μισανθρωπο χαρακτηρα του Dr Gregory House και αρκετους αλλους...

Σε καλό δρόμο βαδίζεις :no1: Αλλά ο μισάνθρωπος, ελεϊνός, σαρκαστικός, αγενής, κομπλεξικός, ναρκωμανής, τρισάθλιος, επιδειξιομανής, απόλυτος, υπεροπτικός, διπρόσωπος κρετίνος είχε εμένα για πρότυπό του :p Οπότε συνιστώ να αλλάξεις, όσο προλαβαίνεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Εχω σαν προτυπο τον μισανθρωπο χαρακτηρα του Dr Gregory House και αρκετους αλλους...

Πω πω τον λατρεύω αυτόν τον άνθρωπο!!!:no1:Ώρες, ώρες ταυτίζομαι μαζί του...:xixi:

Στο θέμα μας τώρα. Δε νομίζω να είχα ποτέ μου κάποιο πρότυπο. Και ούτε θέλω να έχω. Οι άνθρωποι βέβαια αντλούν διάφορα στοιχεία από άλλους ανθρώπους για να δημιουργήσουν την προσωπικότητά τους (ιδιαίτερα όταν είναι σε μικρή ηλικία, αν και τότε έχουν ως πρότυπο κυρίως τους γονεις).

Κάποιος ανέφερε ότι το μόνο πρότυπο που πρέπει να έχουν τα παιδιά είναι τους γονείς τους. Θεωρώ ότι αυτό είναι λάθος διότι δεν είναι όλοι οι γονείς κατάλληλοι ώστε να γίνουν πρότυπα των παιδιών τους. ένας φίλος μου είναι τελείως αντίθετος με τους γονείς του, και λέει οτι θα σιχαθεί τον εαυτό του εαν τους μοιάσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Έχω αλλά δεν το λέω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Γιατί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Γιατί έχω ή γιατί δεν το λέω?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
Σε καλό δρόμο βαδίζεις :no1: Αλλά ο μισάνθρωπος, ελεϊνός, σαρκαστικός, αγενής, κομπλεξικός, ναρκωμανής, τρισάθλιος, επιδειξιομανής, απόλυτος, υπεροπτικός, διπρόσωπος κρετίνος είχε εμένα για πρότυπό του :p Οπότε συνιστώ να αλλάξεις, όσο προλαβαίνεις...
και να αποκτησω εσενα για προτυπο? ευχαριστως:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Falcon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 363 μηνύματα.
και να αποκτησω εσενα για προτυπο? ευχαριστως:P

Αν δεν είχα πουλήσει την ψυχή μου στο διάολο για να αποκτήσω τη δύναμη να φτιάχνω ομοιώματα ζώων από μασημένες τσίχλες, τότε πιθανόν να έλεγα ότι με κολακεύεις :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ ΜΠΟΥΓΑΣ

Νεοφερμένος

Ο ΝΙΚΟΣ ΜΠ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Εγω εχω προτυπο τον Μπιν λαντεν!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
https://www.youtube.com/user/scooby1961
αυτος ειναι το προτυπο μου.
Ειναι γυμνασμενος, τρωει υγειηνα, εχει μεγαλο σπιτι με κηπο κ ενυδριο.
Το καλυτερο ειναι πςσ ειναι 48 και εχει μεγαλους μυεις! Ετσι θελω να γινω κ εγω, αλλα πηγα στο σαιτ του κ λεει πως μεγαλα βαροι για μυεις δουλευουν μονο στουσ 17+ γιατι δεν εχεις λεει τις ορμονες κ κατι τετοια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Falcon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 363 μηνύματα.
https://www.youtube.com/user/scooby1961
αυτος ειναι το προτυπο μου.
Ειναι γυμνασμενος, τρωει υγειηνα, εχει μεγαλο σπιτι με κηπο κ ενυδριο.
Το καλυτερο ειναι πςσ ειναι 48 και εχει μεγαλους μυεις! Ετσι θελω να γινω κ εγω, αλλα πηγα στο σαιτ του κ λεει πως μεγαλα βαροι για μυεις δουλευουν μονο στουσ 17+ γιατι δεν εχεις λεει τις ορμονες κ κατι τετοια...

Καλά τέλειωσε πρώτα το σχολείο και βλέπουμε. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rea

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Δεν ειχα , δεν εχω και θελω να ελπιζω οτι δεν θα εχω...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amalfi

Δραστήριο μέλος

Ο amalfi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
(αν ως προτυπα εννοουμε τους "ανθρωπους μας" που μας δειχνουν δρομους με το παραδειγμα τους τοτε..)

..ΝΑΙ! εχω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
πιστευω στον εαυτο μου...
φιλοσοφημενο ε? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 433 μηνύματα.


Πολυ δυναμικος χαρακτηρας με εξυπνο και στρατηγικο μυαλο, πραγματικα πηγε την Αμερικη μπροστα, ηθικος, θρησκος ανθρωπος , πατριωτης σαν αυτους που δεν υπαρχουν στην Ελλαδα. Αν και κρατησε καπως παθητικη σταση στο θεμα της διεθνους τρομοκρατιας πολυ καλος αρχηγος αν και οχι ο καλυτερος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
συγγνωμη αλλα μιλας σοβαρα ή κανεις πλακα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.


Πολυ δυναμικος χαρακτηρας με εξυπνο και στρατηγικο μυαλο, πραγματικα πηγε την Αμερικη μπροστα, ηθικος, θρησκος ανθρωπος , πατριωτης σαν αυτους που δεν υπαρχουν στην Ελλαδα. Αν και κρατησε καπως παθητικη σταση στο θεμα της διεθνους τρομοκρατιας πολυ καλος αρχηγος αν και οχι ο καλυτερος.

:!: απαντησε στην ερωτηση του απο πανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Falcon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 363 μηνύματα.
συγγνωμη αλλα μιλας σοβαρα ή κανεις πλακα?

:!: απαντησε στην ερωτηση του απο πανω

Είναι ολοπρόφανο ότι μιλάει σοβαρά. Πλάκα θα έκανε αν είχε δίπλα τη φωτογραφία του Μπιν Λάντεν ντυμένο πασχαλινό κουνέλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top