Έχετε πρότυπα;

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Εγώ έχω ως κύριο πρότυπο τον Καργάκο: είναι πανέξυπνος, πολυγραφότατος, μέσα στα πράγματα και δεν κολλάει σε συντηρητικές απόψεις, αλλά είναι πολύ ανοιχτόμυαλος. Επίσης είναι πολύ μπροστά για την εποχή του και κοντά στους νέους
-----------------------------------------
Επίσης πρότυπά μου είναι γιατροί που έσωσαν ασθενείς από βέβαιο θάνατο και χάρισαν σε αυτούς τους ανθώπους το πολυτιμότερο δώρο, την ίδια τη ζωή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mangkac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mangkac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 390 μηνύματα.
Οχι δεν εχω προτυπα.
Ισως απο καποια ατομα που θαυαμασω να θελω να αποκομισω καποια στοιχεια αλλα οχι να τα μιμηθω οποτε καθε αυτου προτυπα ποτε δεν ειχα!

Αλλο προτυπο αλλο ειδωλο.. Σκορδο-Κρεμυδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Χμμ δεν νομιζω να εχω καποιο προτυπο,γενικα θαυμαζω καποια χαρακτηριστικα ορισμενων ανθρωπων αλλα σε καμμια περιπτωση δεν θελω να γινω σαν καποιον συγκεκριμενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
ψιλοεχω σαν προτυπο τον τηλεοπτικο χαρακτηρα του Dr Gregory House
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
δεν εχω προτυπο καποιο χαρακτηρα/ανθρωπο/προσωπικοτητα συγκεκριμενα!συνηθως θαυμαζω στοιχεια του χαρακτηρα,σε πολλα διαφορετικα ατομα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Θαυμάζω το Δημήτρη Νανόπουλο! :inlove::inlove::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Τη Χαιντι και την Ασπρουλα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Φαινεται αγαπητε.:fss:


Εγω τουλαχιστον μπορω να σε διαβεβαιωσω οτι η ηρωιδα Ασπρουλα εχει σωα τα γεννητικα της οργανα σε αντιθεση με τον ηρωα που εσυ θαυμαζεις (Καστρατο) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Εγω τουλαχιστον μπορω να σε διαβεβαιωσω οτι η ηρωιδα Ασπρουλα εχει σωα τα γεννητικα της οργανα σε αντιθεση με τον ηρωα που εσυ θαυμαζεις (Καστρατο) :P

Ασε μας ρε.
Η Ασπρουλα σου δεν εχει ρωζ κορδελακι και τεραστια κοιλια οπως ο Καστρατο μου..:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Ασε μας ρε.
Η Ασπρουλα σου δεν εχει ρωζ κορδελακι και τεραστια κοιλια οπως ο Καστρατο μου..:inlove:

Ναι αλλα εχει @@@ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Η Ασπρουλα;:Ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Η Ασπρουλα;:Ο


Στο ειπα! Περισσοτερες πιθανοτητες με εγχειρηση αλλαγης φυλου εχει να αποκτησει παρα να επανακοληθουν τα καλαμπαλικια του καστρατου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Στο ειπα! Περισσοτερες πιθανοτητες με εγχειρηση αλλαγης φυλου εχει να αποκτησει παρα να επανακοληθουν τα καλαμπαλικια του καστρατου!!

Κι εγω σου ειπα οτι ζηλευεις το μαναρι το ατελειωτο.^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Κι εγω σου ειπα οτι ζηλευεις το μαναρι το ατελειωτο.^^


Kακιες... αφου παει ετσι κι αλλιως για οφφ-τοπικ... εχω να σου πω οτι η Ασπρουλα παει με τον Κριο του κοπαδιου... ενω ο Καστρατος ειναι ανεραστος... η ηρωιδα μου αν μη τι αλλο ΕΧΕΙ σεξουαλικη ζωη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Kακιες... αφου παει ετσι κι αλλιως για οφφ-τοπικ... εχω να σου πω οτι η Ασπρουλα παει με τον Κριο του κοπαδιου... ενω ο Καστρατος ειναι ανεραστος... η ηρωιδα μου αν μη τι αλλο ΕΧΕΙ σεξουαλικη ζωη

Μην μου θυμιζεις οτι ο Καστρατο με φτυνει.:'(
(α, και πληζ, τελος το οφφ, δεν εχω ορεξη για 3η αθετηση:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Μην μου θυμιζεις οτι ο Καστρατο με φτυνει.:'(
(α, και πληζ, τελος το οφφ, δεν εχω ορεξη για 3η αθετηση:P)


Εσυ το αρχισες γουτσουλινιλινιλινιλινιλινι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Luis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Luis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Πρότυπο? Τι είναι αυτό? Αυτό αναρωτιούνται πολλοί άνθρωποι, όταν ως πρότυπο δέχονται τραγουδιστές και ηθοποιούς κατώτερης ποιότητας. Προσωπικά, έχω πρότυπα και ευτυχώς πολλοί ακόμη νέοι έχουν πρότυπα. Όμως, σιγά-σιγά το τρέχον καθεστώς επιβάλει ένα ιδεολογικό κενό στο χώρο των αξιών και των προτύπων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariapg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 265 μηνύματα.
ποτε δεν ειχα προτυπα... και παντα με εκνευριζε οταν μας βαζανε εκθεση "ποιον θεωρεις προτυπο" :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
ναι,την Taylor Swift.ειναι ενα προσγειωμενο ατομο και ειναι η νεα πριγκιπισσα της καντρι μουσικης.αγαπαει τη μουσικη ακριβως οσο και
εγω και ελπιζω να της μοιασω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top