Έχετε πάρει ποτέ μέρος σε κάποιον διαγωνισμό της ΕΜΕ;

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
εχω τρομερό άγχος....νομίζω ότι δεν έχω περάσει αφού έχω λύσει γύρω στα 2,5 θεματάκια.....:'(:'(:'(:'(:cold:

Σιγά μην πεθάνουμε κιόλας:p...


Το σημαντικό είναι ότι ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΜΕ:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Ρε σεις χαλαρωστε:)Δεν ειναι πανελληνιες,ειναι ενας διαγωνισμος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναυσικά

Δραστήριο μέλος

Η Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
χαλαρώνω....μερικές φορές είμαι αρκετά υπερβολική σορρυ....όλοι ε΄χουμε ελαττώματα.....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Ξέρει κανείς πότε βγαίνουν οι επιτυχόντες στο ίντερνετ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Πάω ένα στοίχημα ότι έτσι όπως το πάνε θα βγουν αφού γίνει ο Ευκλείδης:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PROFESSORE

Νεοφερμένος

Ο PROFESSORE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Πάω ένα στοίχημα ότι έτσι όπως το πάνε θα βγουν αφού γίνει ο Ευκλείδης:P
Αμεσως να αμφισβητίσεις εσυ κλασσικά:cold:
Εγώ πήγα...εδωσα...τα σκατωσα...και να μαι....εγραψα μόνο ενα θέμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cityzen

Νεοφερμένος

Ο cityzen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Sorry για το οφφτοπικ,αλλα ποιος ο λογος να κανεις quote στο προηγουμενο ποστ? Επισης νομιζω πως το σχόλιο
Αμεσως να αμφισβητίσεις εσυ κλασσικά
ηταν περιττο!
Φιλικα,
CityzeN
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
αυτο γινεται επειδη μπορει να εχει προλαβει να απαντησει την ιδια ωρα που απαντας εσυ και καποιος αλλος... ετσι συμβαινουν οι παρεξηγησεις...(οφ τοπικ closed)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Μπορείτε να πάρετε τηλέφωνο την Μαθηματική Εταιρία να μάθετε τα αποτελέσματα!!! Αν και θα σας τα πούνε αύριο στο σχολείο!.

Εγώ προσωπικά πέρασα:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thewatcher

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thewatcher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Καλά το site γιατι εδώ και κανά μήνα δε δουλεύει; :s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Καλά το site γιατι εδώ και κανά μήνα δε δουλεύει; :s


Γιατί βρισκόμαστε στην Ελλάδα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Δεν θέλω να πάρω τηλέφωνο. Μπορεί να τους πει κανείς να ανοίξουν το σάιτ να δούμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Τρία ζήτω για τον Djimmako. Ζ Η Τ Ω, Ζ Η Τ Ω, Ζ Η Τ Ω!!!

Άντε ρε, τώρα και στον Αρχιμήδη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Τρία ζήτω για τον Djimmako. Ζ Η Τ Ω, Ζ Η Τ Ω, Ζ Η Τ Ω!!!

Άντε ρε, τώρα και στον Αρχιμήδη :D


Πολλά θες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Μ@λ@κ@ (με το μπαρδόν), δε θέλω ηττοπάθειες!


Αφού δεν πρόκειται και το ξέρω...

Τώρα εάν σπάσει ο διάβολος και τα 3(:p) πόδια του, θα είναι θαύμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Αν πας στον αρχιμήδη των μεγάλων, τότε πράγματι θα είναι τα πράγματα δύσκολα για σένα. Εγώ είμαι <<μικρός>> ακόμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marouli.kel

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 98 μηνύματα.
ρε παιδια τελικα δεν θα δουμε απ το site??? βγηκαν τα αποτελεσματα δηλαδηηηηηη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
ρε παιδια τελικα δεν θα δουμε απ το site??? βγηκαν τα αποτελεσματα δηλαδηηηηηη???


Yes, του παραρτήματος της ΕΜΕ Θεσσαλονίκης έχουν ανακοινωθεί στο διαδίκτυο (σσ www.emethes.gr ). Τα παιδιά του Κιλκίς τα ενημερώσαμε απ' το παράρτημα. Δυστυχώς ο ιστότοπος της ΕΜΕ έχει πρόβλημα και είναι down. Μπορείτε είτε να πάρετε τηλέφωνο στα τοπικά παραρτήματα, είτε στα κεντρικά της ΕΜΕ για να πληροφορηθείτε. Επίσης, θα σας το ανακοινώσουν οι διευθυντές των σχολείων σας.


Φιλικά,
Στέλιος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamkiller

Νεοφερμένος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Μ' ενημέρωσε ο διευθυντής σήμερα ότι το παράρτημα της Ε.Μ.Ε. εδώ στην Κόρινθο θα κάνει μάθημα προετοιμασίας την Κυριακή στους επιτυχόντες. Ρωτήστε κι εσείς μην γίνει τίποτα και στην περιοχή σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top