Γενικό - Έχετε Βοηθήματα;

Έχετε Βοηθήματα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 21)
  • Ναι

    Ψήφοι: 17 81.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 4 19.0%

stefiiloveyaa

Νεοφερμένος

Η stefiiloveyaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
εγω δεν εχω κανενα βοη8ημα αν και 8α η8ελα ενα στα μα8ηματικα να κανω περισσοτερες αασκησεις!
α και ποια ολοι περνουνε λυσαρια οχι για να καταλαβουν αλλα για να βγαλουν καλυτερο βα8μο στον ελεγχο!ελεος δηλαδη!δηλαδη αυτοι που δεν εχουν λυσαρια τα κοροιδα ειναι.???:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Τωρα τι το συζηταμε....Εδω στο βιβλιο μαθηματικων της πρωτης εχουν τις λυσεις των προβληματων...Παλι καλα που δεν εχει και τον τροπο λυσης!!!

Αυτό όντως είναι απαράδεκτο.... Αλλά ευτυχώς που στα μαθηματικά δε μετρά μόνο το αποτέλεσμα.... Btw και γω τα βοηθήματα τα χρησιμοποιώ για να διαβάσω θεωρία όταν λείπω και στα θετικά μαθήματα (Μαθηματικά, Φυσική, Χημεία) για να λύνω επιπλέον ασκήσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Γιατι ακριβως ειναι απαραδεκτο να υπαρχουν στις πισω σελιδες οι απαντησεις των ασκησεων; Ειναι δηλαδη ΚΙ ΑΥΤΟ αποτροπαιο, το να θελει ενας μαθητης να τσεκαρει αν βρηκε σωστο αποτελεσμα;
Ρε παιδια, ελεος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4kR!bn:)

Νεοφερμένος

Η Ακριβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Τωρα τι το συζηταμε....Εδω στο βιβλιο μαθηματικων της πρωτης εχουν τις λυσεις των προβληματων...Παλι καλα που δεν εχει και τον τροπο λυσης!!!
Δε νομίζω ότι είναι κακό αυτό ίσα ίσα.Βέβαια τις απαντήσεις στις ερωτήσεις κατανόησης δεν θα έπρεπε να τις έχει αλλά οι λύσεις στα προβλήματα βοηθάνε.Έτσι κι αλλιώς δεν μπορείς να δώσεις μόνο τη λύση ενός προβλήματος,απλά τσεκάρεις και αν η απάντηση σου δεν είναι σωστή ψάχνεις να βρεις πού έχεις κάνει το λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Γιατι ακριβως ειναι απαραδεκτο να υπαρχουν στις πισω σελιδες οι απαντησεις των ασκησεων; Ειναι δηλαδη ΚΙ ΑΥΤΟ αποτροπαιο, το να θελει ενας μαθητης να τσεκαρει αν βρηκε σωστο αποτελεσμα;
Ρε παιδια, ελεος..

Αν έχει ακολουθήσει το σωστό τρόπο, σίγουρα θα έχει βρει σωστό αποτέλεσμα... Στο κάτω κάτω υπάρχει και η μαθηματική επαλήθευση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Εγω εχω στα Μαθηματικα μονο ωστε να κανω ασκησεις για περισσοτερη εξασκηση και με βοηθα παρα πολυ ,ειδικα οταν γραφω διαγωνισμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Τωρα τι το συζηταμε....Εδω στο βιβλιο μαθηματικων της πρωτης εχουν τις λυσεις των προβληματων...Παλι καλα που δεν εχει και τον τροπο λυσης!!!
Αμα ειχε τον τροπο λυσης ολοι απο'κει θα βλεπαν.Αλλα τελως παντων εγω πιστευω οτι εχει τις λυσεις για να επιβεβαιωνουμε αν ειναι σωστο το αποτελεσμα που εχουμε βρει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Ναι έχω σε σχεδόν όλα αλλά δεν τα χρησιμοποιώ όλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
Κι ομως τωρα που τα ξανακοιταω σε μερικα προβληματα γραφει κανονικα τον τροπο λυσης!!:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Τέλωσπαντων δεν είναι σίγουρο πως όλοι το χρησιμοποιούν λάθος αλλά εμένα μου την δίνει που οι καλύτεροι μαθητές στην τάξη μου έχουνε 5-6 λυσάρια και για αυτό πέρνουν 19-20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
ναι εχω ολων των μαθηματων εκτοσ απο την γεογραφια και την οικονομια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
ναι εχω ολων των μαθηματων εκτοσ απο την γεογραφια και την οικονομια

στην ιστορία , τη βιολογία και τα θρησκευτικά νομίζω πως ''τη βγάζεις'' και χωρίς βοήθημα :what: .


Εσένα σε τι χρησιμεύουν τα βοηθήματα σ'αυτά τα μαθήματα ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Ασκήσεις Βιολογίας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
στην ιστορία και τη βιολογία νομίζω πως ''τη βγάζεις'' και χωρίς βοήθημα :what: .


Εσένα σε τι χρησιμεύουν τα βοηθήματα σ'αυτά τα μαθήματα ??

:iagree::iagree::iagree::iagree: απόλυτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
ναι εχω ολων των μαθηματων εκτοσ απο την γεογραφια και την οικονομια

Συγγνώμη ρε φίλε, αλλά έχεις βοήθημα και στα Θρησκευτικά???? :!::!::!::!:
Προφανώς ναι, αφού όπως λες μόνο στην γεωγραφία και στην οικιακή οικονομία δεν έχεις...

Jesus!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Και εγώ πέρσυ είχα στα Θρησκευτικά βοήθημα!Ήταν πολύ δύσκολα!Μλκίες!!!!!!Φέτος είναι πιο ωραία τα βιβλία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
Και σε τι σε βοηθησε; Στο να διαβαζεις το μαθημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
στην ιστορία , τη βιολογία και τα θρησκευτικά νομίζω πως ''τη βγάζεις'' και χωρίς βοήθημα :what: .


Εσένα σε τι χρησιμεύουν τα βοηθήματα σ'αυτά τα μαθήματα ??

ιστορια και θρησκευτικα δεν εχω εχω ομωσ βιολογια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mamaguena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mamaguena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Όχι, μωρέ.
Δεν έχω κανένα πρόβλημα ακόμα.
Αν ήταν, θα έπαιρνα ένα για τα Μαθηματικά.Για να λύνω ασκήσεις για εξάσκηση:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top