Έντομα

Fousekis

Δραστήριο μέλος

Ο Φουσέκης λέγομαι! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 519 μηνύματα.
Πώπω, αν μπορούσα θα τα μεγέθυνα και θα κατακτούσα τον κόσμο. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Αααααααα!
Δεν ξανακοιμάμαι!!!΄:P
Θα έχω μέρα νύκτα ανοικτα τα παντζούρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Πώπω, αν μπορούσα θα τα μεγέθυνα και θα κατακτούσα τον κόσμο. :D

Στο άπειρο και ακόμα παραπέρα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Πώπω, αν μπορούσα θα τα μεγέθυνα και θα κατακτούσα τον κόσμο. :D

Το πιο πιθανό είναι να σε φάνε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Εγώ σιχαίνομαι ό,τι έντομο είναι πάνω στο σώμα μου (π.χ το Πάσχα είχα μια αράχνη στο σβέρκο μου).Ευτυχως δεν την είδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

G!Ot@K/

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η giota αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
εγω σιχαινομαι παρα πολυ τα εντομα. εδω μια φορα επεσε πανω μ ενα μολυβι, νομιζα οτι ηταν μερμιγκι κ επεσα απο την καρεκλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Εντάξει δεν τα μισώ, αλλά για κάποιο ανεξήγητο λόγο, όποτε δω κάποιο έντομο να κινείται ή ακούσω το ζουζούνισμα που κάνει μια μύγα ή μια μέλισσα με πιάνει μια φαγούρα, στα πόδια κυρίως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
Τα φοβόντουσαν και στην αρχαιότητα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VAGGKALL1

Δραστήριο μέλος

Ο VAGGKALL1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 404 μηνύματα.
δε τα μισω
τις κατσαριδες οτε νεκρες δε μπορω να τις βλεπω, τις συχενομαι αλλα δε τις μισω
τις μελισσες και τις σφικες τις φοβαμαι λαγω μιας τραβματικης εμπειριας
παρολα αυτα τα εντομα ειναι σημαντικα περισσοτερο απο οτι οι ανθρωποι μην ξεχναμε οτι χωρις τις μελλισσες το 90% των τροφων μας δε θα υπηρχε και χωρις τις αραχνες θα μας κατατρυπουσαν τα μκουνουπια

ερωτηση : οι σκορπιοι ειναι εντομα ή οχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Μισω τη Λουκρητια... περνιεται για γατα αλλα αμα τη δειτε απο κοντα ειναι κατσαριδα... :D
-----------------------------------------
Εγώ σιχαίνομαι ό,τι έντομο είναι πάνω στο σώμα μου (π.χ το Πάσχα είχα μια αράχνη στο σβέρκο μου).Ευτυχως δεν την είδα



Ειδικα οι Ελληνικες ειναι θανατηφορες... Μπορει να σου βγαλουνε μια τρίχα... :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
ερωτηση : οι σκορπιοι ειναι εντομα ή οχι;


Όχι, ο σκορπιός είναι αρθρόποδο και ανήκει στα στα αραχνοειδή ,τα οποία δεν είναι έντομα.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicol

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
ααα δν τα μπορω κα9ολο0!!!!!!!!!!ειδικα κατσαριδες τισ μισω!!!και ακριδες...μονο οι μελισσεσ ειναι καλεσ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jan templar

Νεοφερμένος

Ο jan templar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
εχω ξεκινησει πολεμο με τις κατσαριδες γιατι εισβαλλουν στο εκτο συρταρι μου.(εκει που κριβω τα γλικα! :attack:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
κόψε τα γλυκά είναι καλύτερη λύση από το αεροζολ

η μετακίνησέ τα προς κάτι που να κλείνει καλύτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Απεχθάνομαι τις κατσαρίδες και μπορώ να καταλάβω οτι είναι στο δωμάτιο από εναν μικρό θόρυβο που κάνουν.Επίσης,ανατριχιάζω τις αράχνες,δεν τις μπορώ καθόλου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Τις μύγες... Τόσος χώρος υπάρχει... Γιατί πρέπει να σε κυνηγάνε συνέχεια ;; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Αντιπαθώ πλήρως τα μεγάλα έντομα που δακωνουν, τσιμπάνε. Κάθε φορά με πιάνει η ψυχή μου όταν βλέπω ένα μέσα. Κάτι χοντρούς μαύρους σβούρους και κάτι κίντρινους και πορτοκαλί αδερφούς τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Ναι, είδες; Λες "ωχ, κι αν με τσιμήσει;":P Αν είσαι έξω, ΜΗΝ κουνιέσαι, τα περισσότερα έντομα και ειδικά οι σφήκες νομίζω πως ελκύονται από την κίνηση. Αν είσαι μέσα... Fire!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Μια φορά ένα τέτοιο έκοβε βόλτες πάνω στο χέρι μου. Ήμασταν στην παραλία κι έτσι το πλάκωσα στα χαλίκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VAGGKALL1

Δραστήριο μέλος

Ο VAGGKALL1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 404 μηνύματα.
Ναι, είδες; Λες "ωχ, κι αν με τσιμήσει;":P Αν είσαι έξω, ΜΗΝ κουνιέσαι, τα περισσότερα έντομα και ειδικά οι σφήκες νομίζω πως ελκύονται από την κίνηση. Αν είσαι μέσα... Fire!:P
βασικα νομιζω οτι τρομαζουν με τις αποτομες κινησεις....
μια φορα περνουσα απο ενα δρομακι γεματο μελισσες(πρεπει να υπηρχε μελισσι κοντα) μεχρι να φυγω απο το δρομακι κουνιωμουν σε slow mossion , τυφλα να εχει το matrix
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top