Έλλειψη εφηβικής "αθωότητας"

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
για γαμώ είναι αλλά τέσπα :P

και συ αυτο βλεπεις ρε κουφαλα? :P Παντως και η μανα μου σχολιασε για το οτι δε μοιαζει για 15 και για τα βαμμένα μαλλια

Παντως πλακα εχει ο πιτσιρικας...και μια απο την παρεα ειναι πολυ ωραια

Βάλτε ΑLPHA να δείτε. Σ' αυτην την εκπομπή με τα μαγειρέματα. 15 χρονών σκατό και είναι σαν 22άρα. Σ' αυτό το επεισόδιο πιο νορμάλ είναι. Δείτε το επεισόδιο που έδειξε στις 31/12 και θα πάθετε σοκ!!!

Ρε παιδιά,μήπως είστε λίγο υπερβολικοί;Και γω το είδα το σημερινό επεισόδιο :P και μια χαρά μου φάνηκαν οι κοπελίτσες.Μακάρι το όλο πρόβλημα να άρχιζε και να τελείωνε στα βαμμένα μαλλιά.

Όσο για τα κορίτσια με τη συγκεκριμένη συμπεριφορά δε νομίζω ότι αποτελούν την πλειοψηφία.Απλώς,όπως είχε πει παλαιότερα ο Κραουλι,όσο εμείς μεγαλώνουμε,τόσο λιγοστεύουν οι επαφές μας με άτομα της συγκεκριμένης ηλικίας,και κατά συνέπεια αναγαγουμε μεμονωμένα περιστατικά στο γενικό κανόνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tomi_77

Νεοφερμένος

Ο Θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
και απο τα 5 παιδια παντως που εβλεπα εγω σημερα κανενα δεν μου φανηκε αναλογο της ηλικιας του, σαν ολα να μεγαλοεδειχναν, με εξαιρεση εκεινο το μικροκαμωμενο παιδακι που εδειχνε οτι ειναι 15 ετων, ενω αν δεν το εβλεπα ανετα θα το ελεγα κατω απο 10.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
και απο τα 5 παιδια παντως που εβλεπα εγω σημερα κανενα δεν μου φανηκε αναλογο της ηλικιας του, σαν ολα να μεγαλοεδειχναν, με εξαιρεση εκεινο το μικροκαμωμενο παιδακι που εδειχνε οτι ειναι 15 ετων, ενω αν δεν το εβλεπα ανετα θα το ελεγα κατω απο 10.

Ε,για το ότι μεγαλοδειχνουν δεν μπορούν να κάνουν και κάτι,εδώ που τα λέμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tomi_77

Νεοφερμένος

Ο Θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Ε,για το ότι μεγαλοδειχνουν δεν μπορούν να κάνουν και κάτι,εδώ που τα λέμε:P
ναι ενταξει με την εννοια οτι μεγαλοδειχνουν ενω οτι δεν μοιαζουν εμφανισιακα οτι ειναι 15 και 16..!!:P Εγω π.χ. το παιδι με γενια που ελεγε οτι ηταν 17 αν δεν το εβλεπα θα ελεγα οτι ειναι κανενας φοιτητης πανω απο 20...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chemysterious

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ιάσονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Φίλε, όλες αυτές είναι κόρες κάποιου.
Δεν βρήκα κάτι εξυπνοτερο να πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑNι

Νεοφερμένος

Η Αναστασια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
οι γονεις δεν νοιαζονται πλεον και παρατανε τα παιδια τους στο ελεος του θεου.....βεβαια αυτο γινεται απο ηλικιες 13 χρονων και η συνεχεια τους στο λυκειο..καλυτερα να μην αναφερθει κατα τη γνωμη μου ποτα κ.τ.λ θα πρεπει να δινουν ανω των 16 (φαινεται πως εγω βλεπω πολλα παρισσοτερα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
οποτε βλεπω αυτο το επεισοδιο, μου ανεβαινει το αιμα στο κεφαλι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Αυτο συμμαινει 2 πραγματα: 1. οι γονεις τους δεν τους δωσανε την σωστη ανατροφη
2. Θα μπεξουν ασχημα
εχουμε κι εμεις μια τετοια στο σχολειο.... Την ειδα ενα βραδυ με την παρα της ντυμενη με μαυρα βαμμενη λες και ηταν καμια 50αρα και ηθελε να κρυψει τα σημαδια του χρονου και να βεςι γκομενο.... Αν οι γονεις δεν ντρεπονται για τα παιδια τους ποιος θα ντραπει εγω κι εσυ; Ας νοιαστουν πρωτα απο το σπιτι τους... Ας δουν το μελλον των παιδιων τους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αυτο συμμαινει 2 πραγματα: 1. οι γονεις τους δεν τους δωσανε την σωστη ανατροφη
2. Θα μπεξουν ασχημα
εχουμε κι εμεις μια τετοια στο σχολειο.... Την ειδα ενα βραδυ με την παρα της ντυμενη με μαυρα βαμμενη λες και ηταν καμια 50αρα και ηθελε να κρυψει τα σημαδια του χρονου και να βεςι γκομενο.... Αν οι γονεις δεν ντρεπονται για τα παιδια τους ποιος θα ντραπει εγω κι εσυ; Ας νοιαστουν πρωτα απο το σπιτι τους... Ας δουν το μελλον των παιδιων τους!
Δεν είσαι λίγο απόλυτη; Δηλαδή όποια κοπέλα συμπεριφέρεται με αυτόν τον τρόπο πρέπει να τους έχουν δώσει κακή ανατροφή ή να μπλέξουν; γενικεύεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top