Άσχετα γκομενικα

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Έχω διαπιστώσει ότι όσες κοπέλες παραπονιούνται ότι δεν τις πλησιάζουν, μάλλον ψάχνουν για συλλογή από likes, ταχαμουενδιαφέρον και σε δουλειά να βρισκόμαστε. Πολλές φορές οι αισθητήρες δεν πιάνουν συχνότητες πραγματικού ενδιαφέροντος από άλλους άνδρες, γιατί κοιτάνε συνήθως μόνο alpha males που άμα λάχει σπάνε και δυο-τρια δόντια σε καυγά. Νόμος της φύσης: το επικρατέστερο αρσενικό με μυαλό αμοιβάδας.

Για να σε πλησιάσει κάποιος πρέπει κάτι να έχεις σαν άνθρωπος, σαν προσωπικότητα. Αν είναι να γνωρίσω μια κοπέλα και να βουλιάξω με την οικογένειά της, ειδικά τη μάνα της, να μου λείπει. :)

Δεν είναι η κάθε προσπάθεια πετυχημένη ΑΛΛΑ, όπως σου είπαν και οι πάνω, πολλές φορές γνωρίζεις το κατάλληλο άτομο χωρίς καν να το περιμένεις. Στο λεω και από προσωπική εμπειρία, για άλλον πήγα σε εκείνο το μπαράκι και τελικά άλλον βρηκα 🥲

Τελικά σε μπαράκια τους γνωρίζετε πλέον; Γιατί γενικά υπάρχει μια φήμη ότι μόνο σε κοινωνικά δίκτυα γνωρίζεις κοπέλες, όπως οι κοπέλες το προτείνουν.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,199 μηνύματα.
Παιδιά γειά σας,συμβουλή για κοπέλα 20 χρόνων που δεν την πλησιάζουν αγόρια γενικά αλλά ψάχνεται; Γενικά βγαίνω με τους/τις φίλους/Ες μου με στόχο να περνάω καλά και τουλάχιστον αυτό το πετυχαίνω. Αλλά ακούω για τα δικές τους ιστορίες και θεωρώ τον εαυτό μου λίγο εκτός,γιατί έχω να βγω με αγόρι από τον Ιανουάριο με τον πρώην μου. Δεν μπορώ να πω ότι είμαι άσχημη,γενικά βλέπω που κοιτούν αλλά δεν πλησιάζουν(μάλλον επειδή είμαι περίεργη;) Βλέπω τα κορίτσια που γενικά έχουν ζήτηση και νιώθω λίγο μειονεκτικά,δλδ τι έχω εγώ ρε φίλε κατούρησα στο πηγάδι;
Χμμ...γιατί δεν ρωτάς κάποια φίλη σου εαν έχει κανέναν γνωστό της ή φίλο που ψάχνεται επίσης ;
Εαν δεν είναι οι κλασσικές τύπισσες που δεν κάνουν κονέ σε κανέναν φίλο ή φίλη τους, και ότι καλό βρουν το καβατζώνουν για τον εαυτό τους, ή δεν κάνουν το κονε γιατί δεν θέλουν οι φίλοι τους να είναι happy, λογικά θα σε βοηθήσουν.
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,664 μηνύματα.
Τελικά σε μπαράκια τους γνωρίζετε πλέον; Γιατί γενικά υπάρχει μια φήμη ότι μόνο σε κοινωνικά δίκτυα γνωρίζεις κοπέλες, όπως οι κοπέλες το προτείνουν.
Δε ξέρω Νικολή μου. Εσυ πες μου 😝
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εαν δεν είναι οι κλασσικές τύπισσες που δεν κάνουν κονέ σε κανέναν φίλο ή φίλη τους, και ότι καλό βρουν το καβατζώνουν για τον εαυτό τους, ή δεν κάνουν το κονε γιατί δεν θέλουν οι φίλοι τους να είναι happy, λογικά θα σε βοηθήσουν.
Το λες με ένα ύφος λες και είχες μια τραυματική εμπειρία 🥺
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,199 μηνύματα.
Το λες με ένα ύφος λες και είχες μια τραυματική εμπειρία 🥺
Bruh εαν ρωτάς εαν μου έχει τύχει, τότε ναι. Γνωρίζεις την άσχημη της παρέας, σε γουστάρει και μετά δεν σε γνωρίζει στις φίλες της μην τυχόν και σε χάσει :hehe: .

Αλλά πέρα απο την πλάκα, όντως οι άντρες πάντα βοηθάνε τους φίλους και τις φίλες τους σε αυτά. Οι γυναίκες για κάποιον λόγο όχι.
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,017 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,199 μηνύματα.

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,017 μηνύματα.

Maria20897

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Maria20897 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Καλησπέρα, ήρθα εδώ για να πω τον πόνο μου και να πάρω γνώμη και από άτομα που θα είναι πιο αντικειμενικά και ουδέτερα καθώς δεν με γνωρίζουν. Εγώ με το πρώην αγόρι μου ήμασταν μαζί 2 χρόνια. Πολλη αγάπη, πολύς έρωτας κτλ κτλ. Είχαμε σχέση από απόσταση διότι μέναμε σε διαφορετικά μέρη και η σχέση αυτή συνεχίστηκε από απόσταση διότι σπουδάζουμε και σε διαφορετικά μέρη. Είμαι γενικότερα έντονη προσωπικότητα, επιζητώ την προσοχή κτλ κτλ. Μερικές φορές εκνευρίζω μέχρι και εμένα με την συμπεριφορά μου, ήμουν υπερβολική. Το πρώην αγόρι μου, η αλήθεια είναι πως τα ανεχόταν όλα. Είχε κάνει και αυτός βέβαια στις αρχές τις βλακείες του αλλά τις συγχώρεσα. Στο δεύτερο έτος των σπουδών μου, αποφασίζω να αιτηθώ μετεγγραφή. Την παίρνω και όλα καλά. Εκεί όμως αρχίζουν τα προβλήματα. Έντονοι τσακωμοί, εκείνος άλλαξε και δεν ήταν ο ίδιος υπομονετικός άνθρωπος που ήξερα, με κατηγορούσε για όλα, μου συμπεριφερόταν λες και είμαι ένα αντικείμενο και όχι ένα άτομο με συναισθήματα. Έχοντας χωρίσει πολλές φορές αλλά έχοντας κάνει και πισωγυρίσματα άλλες τόσες, φτάνουμε στην χθεσινή μέρα. Τσακωθήκαμε για ένα ασήμαντο περιστατικό (εκείνος νευρίασε πάλι) και μου είπε να μην του ξαναμιλήσω ποτε. Κλάμα εγώ, τον έπαιρνα 100 τηλέφωνα, τον παρακαλούσα. Εν τελει, μου απάντησε και με έβρισε. Μόλις το ειδε η κολλητή μου και βλέποντας και την κατάσταση μου καθώς ήθελα να πάω να τον βρω κλαίγοντας, πήρε το κινητό μοθ και τον έκανε μπλοκ από παντού. Με την πάροδο της ώρας ηρεμώ λίγο και μου λέει η αδελφή μου ότι μίλησε μαζί του και της είπε ότι δεν θέλει άλλο, κουράστηκε, ότι θα στεναχωρηθώ τώρα αλλά μετά από καιρό θα είναι καλύτερα για εμένα. Ενώ προχθές που βγηκαμε μου έλεγε ποσο με αγαπά, ποσο όμορφη είμαι κτλ. Εγώ η αλήθεια είναι πως έχω βγάλει το μπλοκ και του έχω στείλει ότι μου λείπει πολύ. Δεν μπορώ μακριά του, πονάω και νιώθω κενή. Δεν ξέρω τι να κάνω.
Το πιο περίεργο απ’ όλα είναι το πως άλλαξε όλο αυτό απ’ την μια μέρα στην αλλη. Προχθές ήμασταν μαζί και ήταν όλα τέλεια και την επόμενη μέρα τέλος.
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Είχαμε σχέση από απόσταση
λαθος νουμερο 1
Στο δεύτερο έτος των σπουδών μου, αποφασίζω να αιτηθώ μετεγγραφή. Την παίρνω και όλα καλά
λαθος νουμερο 2
Έχοντας χωρίσει πολλές φορές αλλά έχοντας κάνει και πισωγυρίσματα άλλες τόσες
λαθος νουμερο 3
Κλάμα εγώ, τον έπαιρνα 100 τηλέφωνα, τον παρακαλούσα.
λαθος νουμερο 4
. Εγώ η αλήθεια είναι πως έχω βγάλει το μπλοκ και του έχω στείλει ότι μου λείπει πολύ. Δεν μπορώ μακριά του, πονάω και νιώθω κενή. Δεν ξέρω τι να κάνω.
λαθος νουμερο 5
Το πιο περίεργο απ’ όλα είναι το πως άλλαξε όλο αυτό απ’ την μια μέρα στην αλλη. Προχθές ήμασταν μαζί και ήταν όλα τέλεια και την επόμενη μέρα τέλος.
ανοιξε τα ματια σου
 

Guest 749981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλησπέρα, ήρθα εδώ για να πω τον πόνο μου και να πάρω γνώμη και από άτομα που θα είναι πιο αντικειμενικά και ουδέτερα καθώς δεν με γνωρίζουν. Εγώ με το πρώην αγόρι μου ήμασταν μαζί 2 χρόνια. Πολλη αγάπη, πολύς έρωτας κτλ κτλ. Είχαμε σχέση από απόσταση διότι μέναμε σε διαφορετικά μέρη και η σχέση αυτή συνεχίστηκε από απόσταση διότι σπουδάζουμε και σε διαφορετικά μέρη. Είμαι γενικότερα έντονη προσωπικότητα, επιζητώ την προσοχή κτλ κτλ. Μερικές φορές εκνευρίζω μέχρι και εμένα με την συμπεριφορά μου, ήμουν υπερβολική. Το πρώην αγόρι μου, η αλήθεια είναι πως τα ανεχόταν όλα. Είχε κάνει και αυτός βέβαια στις αρχές τις βλακείες του αλλά τις συγχώρεσα. Στο δεύτερο έτος των σπουδών μου, αποφασίζω να αιτηθώ μετεγγραφή. Την παίρνω και όλα καλά. Εκεί όμως αρχίζουν τα προβλήματα. Έντονοι τσακωμοί, εκείνος άλλαξε και δεν ήταν ο ίδιος υπομονετικός άνθρωπος που ήξερα, με κατηγορούσε για όλα, μου συμπεριφερόταν λες και είμαι ένα αντικείμενο και όχι ένα άτομο με συναισθήματα. Έχοντας χωρίσει πολλές φορές αλλά έχοντας κάνει και πισωγυρίσματα άλλες τόσες, φτάνουμε στην χθεσινή μέρα. Τσακωθήκαμε για ένα ασήμαντο περιστατικό (εκείνος νευρίασε πάλι) και μου είπε να μην του ξαναμιλήσω ποτε. Κλάμα εγώ, τον έπαιρνα 100 τηλέφωνα, τον παρακαλούσα. Εν τελει, μου απάντησε και με έβρισε. Μόλις το ειδε η κολλητή μου και βλέποντας και την κατάσταση μου καθώς ήθελα να πάω να τον βρω κλαίγοντας, πήρε το κινητό μοθ και τον έκανε μπλοκ από παντού. Με την πάροδο της ώρας ηρεμώ λίγο και μου λέει η αδελφή μου ότι μίλησε μαζί του και της είπε ότι δεν θέλει άλλο, κουράστηκε, ότι θα στεναχωρηθώ τώρα αλλά μετά από καιρό θα είναι καλύτερα για εμένα. Ενώ προχθές που βγηκαμε μου έλεγε ποσο με αγαπά, ποσο όμορφη είμαι κτλ. Εγώ η αλήθεια είναι πως έχω βγάλει το μπλοκ και του έχω στείλει ότι μου λείπει πολύ. Δεν μπορώ μακριά του, πονάω και νιώθω κενή. Δεν ξέρω τι να κάνω.
Το πιο περίεργο απ’ όλα είναι το πως άλλαξε όλο αυτό απ’ την μια μέρα στην αλλη. Προχθές ήμασταν μαζί και ήταν όλα τέλεια και την επόμενη μέρα τέλος.
Πολλά προβλήματα. Δώσε χρόνο να καθαρίσει το μυαλό για να αποφασίσεις πώς θα προχωρήσεις.
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,886 μηνύματα.
λαθος νουμερο 1

λαθος νουμερο 2

λαθος νουμερο 3

λαθος νουμερο 4

λαθος νουμερο 5

ανοιξε τα ματια σου
Τα είπες όλα.
Όσο για την θεματοθετρια. Προσπάθησε να ηρεμήσεις και άφησε τον άνθρωπο ήσυχο. Οι σχέσεις από απόσταση είναι ένα ψέμα γιατί ο άλλος φρικαρει όταν έρθει η ώρα να σε γνωρίσει. Γενικά καλύτερα προχωρά στην ζωή σου και μην ΜΗΝ γίνεσαι εμμονικη. Το να παίρνεις τηλέφωνα συνέχεια είναι παρενόχληση και πρέπει να μάθεις να σέβεσαι και την απόφαση του άλλου, όσο σκληρή και αν σου φαίνεται
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Το να παίρνεις τηλέφωνα συνέχεια είναι παρενόχληση
Περα απο αυτο.. γιατι να καθεται να παρακαλαει ; Τι ειναι; Ισα ισα του κανει boost το ego με αυτον τον τροπο και αυτος παιρνει αυτοπεποιθηση και επιβεβαιωση οτι την κανει ο,τι θελει. Δεν την θελει μια ; Δεν τον θελει 10. Τελος. Δεν παρακαλαμε ποτε καποιο ατομο που μας το κανει ξεκαθαρο οτι δεν μας θελει στην ζωη του.Δεν παρακαλαμε καποιον να μεινει ενω προφανως δεν θελει. Πεφτει το επιπεδο μας ετσι. Ο εαυτος σου πρεπει να ειναι #1 σε τετοια θεματα. Επισης , η θεματοθετρια μαλλον δεν εχει αντιληφθει ποσα ατομα θα γνωρισει στην ζωη της , γιαυτο και στεναχωριεται. Μολις καταλαβεις τι αξιζεις αγαπητη Μαρια, τα βρεις με τον εαυτο σου και καταλαβεις τι συμπεριφορα θες να εχει ο αλλος απεναντι σου , ιτς οβερ. Οπως λεει και ενα αγαπημενο μου quote : be the energy you want to attract. Πώς θα σε αγαπησει καποιος αν δεν αγαπας και δεν προσεχεις εσυ ο ιδιος τον εαυτο σου;




Επισης , σε αυτο που λεω ανοιξε τα ματια σου … μην εθελοτυφλεις επειδη σκεφτεσαι συναισθηματικα. Η αληθεια δυστυχως ειναι μια , ο τυπας ΔΕΝ σε θελει. Και οσο και να κατσεις να παρακαλεσεις , δεν θα αλλαξει αυτο. Μην πιεζεις καταστασεις που δεν βγαινουν πουθενα ❤️
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
To σεξοαλικό θέμα πώς λύνεται σε μια τέτοια (ο θεός να την κάνει) σχέση; :happy:
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,664 μηνύματα.
To σεξοαλικό θέμα πώς λύνεται σε μια τέτοια (ο θεός να την κάνει) σχέση; :happy:
Ολόκληρο γομάρι κ αναρωτιέσαι πως η νεαρή καλύπτει αυτο το κομμάτι; Πρέπει να το κοιτάξεις.
Καλησπέρα, ήρθα εδώ για να πω τον πόνο μου και να πάρω γνώμη και από άτομα που θα είναι πιο αντικειμενικά και ουδέτερα καθώς δεν με γνωρίζουν. Εγώ με το πρώην αγόρι μου ήμασταν μαζί 2 χρόνια. Πολλη αγάπη, πολύς έρωτας κτλ κτλ. Είχαμε σχέση από απόσταση διότι μέναμε σε διαφορετικά μέρη και η σχέση αυτή συνεχίστηκε από απόσταση διότι σπουδάζουμε και σε διαφορετικά μέρη. Είμαι γενικότερα έντονη προσωπικότητα, επιζητώ την προσοχή κτλ κτλ. Μερικές φορές εκνευρίζω μέχρι και εμένα με την συμπεριφορά μου, ήμουν υπερβολική. Το πρώην αγόρι μου, η αλήθεια είναι πως τα ανεχόταν όλα. Είχε κάνει και αυτός βέβαια στις αρχές τις βλακείες του αλλά τις συγχώρεσα. Στο δεύτερο έτος των σπουδών μου, αποφασίζω να αιτηθώ μετεγγραφή. Την παίρνω και όλα καλά. Εκεί όμως αρχίζουν τα προβλήματα. Έντονοι τσακωμοί, εκείνος άλλαξε και δεν ήταν ο ίδιος υπομονετικός άνθρωπος που ήξερα, με κατηγορούσε για όλα, μου συμπεριφερόταν λες και είμαι ένα αντικείμενο και όχι ένα άτομο με συναισθήματα. Έχοντας χωρίσει πολλές φορές αλλά έχοντας κάνει και πισωγυρίσματα άλλες τόσες, φτάνουμε στην χθεσινή μέρα. Τσακωθήκαμε για ένα ασήμαντο περιστατικό (εκείνος νευρίασε πάλι) και μου είπε να μην του ξαναμιλήσω ποτε. Κλάμα εγώ, τον έπαιρνα 100 τηλέφωνα, τον παρακαλούσα. Εν τελει, μου απάντησε και με έβρισε. Μόλις το ειδε η κολλητή μου και βλέποντας και την κατάσταση μου καθώς ήθελα να πάω να τον βρω κλαίγοντας, πήρε το κινητό μοθ και τον έκανε μπλοκ από παντού. Με την πάροδο της ώρας ηρεμώ λίγο και μου λέει η αδελφή μου ότι μίλησε μαζί του και της είπε ότι δεν θέλει άλλο, κουράστηκε, ότι θα στεναχωρηθώ τώρα αλλά μετά από καιρό θα είναι καλύτερα για εμένα. Ενώ προχθές που βγηκαμε μου έλεγε ποσο με αγαπά, ποσο όμορφη είμαι κτλ. Εγώ η αλήθεια είναι πως έχω βγάλει το μπλοκ και του έχω στείλει ότι μου λείπει πολύ. Δεν μπορώ μακριά του, πονάω και νιώθω κενή. Δεν ξέρω τι να κάνω.
Το πιο περίεργο απ’ όλα είναι το πως άλλαξε όλο αυτό απ’ την μια μέρα στην αλλη. Προχθές ήμασταν μαζί και ήταν όλα τέλεια και την επόμενη μέρα τέλος.
Όλοι οι χωρισμοί πονάνε. Θα συμφωνήσω με την @monaxiko brizolaki . Εθελοτυφλείς. Πολλά προβλήματα είχε αυτή η σχέση από την αρχή.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,886 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Να ναι καλά οι ΗΜΜΥ (και λοιποί επιστήμονες) που έφτιαξαν την τεχνολογία βιντεοκλήσεων 😂

και των βιντεοταινιών γενικότερα :hehe: :hehe:

Επισης , σε αυτο που λεω ανοιξε τα ματια σου … μην εθελοτυφλεις επειδη σκεφτεσαι συναισθηματικα. Η αληθεια δυστυχως ειναι μια , ο τυπας ΔΕΝ σε θελει. Και οσο και να κατσεις να παρακαλεσεις , δεν θα αλλαξει αυτο. Μην πιεζεις καταστασεις που δεν βγαινουν πουθενα ❤️

 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Nα μην εθελοτυφλιείιιτε σε μια σχέση. Εγώ δεν εθελοτυφλιώ. :happy: Τώρα Χριστουγεννιάτικα παίζει κανένα νέο γκομενικό θέμα; Μεγάλη ησυχία βλέπω στο φόρουμ.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top