Άγχος

Korina 71

Νεοφερμένος

Η Korina 71 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Αυτό που θέλω να τονίσω πάντως είναι οτι ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ δε βάζουν θέματα από την επικαιρότητα...αν το έκαναν αυτό θα ήταν πολύ προβλέψιμοι...
Θα έρθω να συμφωνήσω...!:no1::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prwteas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο prwteas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Που βασίζετε όλες αυτές τις προβλέψεις σας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Που βασίζετε όλες αυτές τις προβλέψεις σας;

Προσώπικα δεν έκανα πρόβλεψη και ούτε νομίζω οτι υπάρχει έστω και ένας καθηγητής φροντιστηρίου που να ξέρει τι θα πέσει...και να το πετύχει δηλαδή θα είναι τυχαίο!Απλά,παρατηρώντας τα θέματα των τελευταίων ετών διαπιστώνω οτι δεν έχουν βάλει κάτι από την επικαιρότητα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggeliki+basilis

Νεοφερμένος

Η ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
εγώ πιστεύω θα βάλουν κάτι για την τεχνολογία πχ υπολογιστές-διαδίκτυο σε συνδυασμό με την παιδεία...
όσον αφορά το άγχος έχω πάρα πολύ και όσο περνάνε οι μέρες μεγαλώνει...
και δεν νομίζω να μου βγει σε καλό:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selina

Νεοφερμένος

Η selina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
εγω σκεφτομουν οτι μπορει να βαλουν ΕΕ, λογω των ευρωεκλογων. Ως γνωστον η γενια του 1991, δηλαδη εμεις, ψηφιζει φετος.. Μπορει να το χρησιμοποιησουν προπαγανδιστικα, ποτε δε ξερεις. πχ γιατι πρεπει να ψηφισουμε, η γιατι αποστασιοποιουνται οι νεοι απο την πολιτικη κλπ κλπ.. αλλα και το περιβαλλον-οικολογια εχω ακουσει να τριγυρναει απο δω κ απο κει.. θα το μαθουμε σε 2 μερες.. :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

capito666

Νεοφερμένος

Ο capito666 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Ας πεσει οτι θεμα να ναι!!! Αρκει να μην ειναι ΕΕ... πιο απαισιο θεμα δεν υπαρχει! ελαχιστοι πιστυω θα γραψουν καλα σε τετοια περιπτωση...
Επισης πολυ ακουγεται και το θεμα "Οικογενια - χασμα γενεων"... Αντε να δουμε... Καλη επιτυχια σε ολους!!! Και πανω απ'ολα δεν χρειαζεται αγχος... εγω δινω για δευτερη φορα, και οταν ειχα δωσει προπερσυ ξανα το μονο μαθημα που ειχα τρομερο αγχος ηταν η φυσικη κατ και τα σκατvσα ενω τα ηξερα ολα:'(
Οποτε stay cool and don't panic!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emmoula91

Νεοφερμένος

Η emmoula91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Προσώπικα δεν έκανα πρόβλεψη και ούτε νομίζω οτι υπάρχει έστω και ένας καθηγητής φροντιστηρίου που να ξέρει τι θα πέσει...και να το πετύχει δηλαδή θα είναι τυχαίο!Απλά,παρατηρώντας τα θέματα των τελευταίων ετών διαπιστώνω οτι δεν έχουν βάλει κάτι από την επικαιρότητα...

νομίζω θα διαφωνίσω με την άποψη αυτή...Εντάξει, πέρυσι ίσωσ δεν ήταν ένα και πολύ προβλέψιμο θέμα αλλά το 2007 με τον ανθρωπισμό ήταν επίκαιρο καθώς εκείνη τη χρονιά ήταν με την μαζική εκδήλωση τηλεμαραθωνίων από τα κανάλια...Νομίζω βέβαια ότι σίγουρα κάθε χρόνο υπάρχει συσχετισμός με την επικαιρότητα ίσως όχι τοσο εμφανής ακριβως για να μην είναι προβλέψιμος...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

matina91

Νεοφερμένος

Η Mατινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
ωχ θεε μου οσο περνανε οι μερες ανχωνομαι και πιο πολυ....

Ας παρακαλεσω τον θεο αν μ πορει να βαλει τα μεγαλα μεσα και να μην πεσει ευρωπαικη ενοποιηση-δημοκρατια-πολιτικοποιηση γιατι την εκατσα.. ξερω δεν ειμαι υποδειγμα χριστιανης αλλα please help:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iri_22

Νεοφερμένος

Η iri_22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
παιδια μην αγχωνεστε για τπτ...! ακουστε και μενα που αγχωνομουν περσυ αλλα χαζομαρα! ο,τι ηταν να γινει εγινε! δεν οφελησε σε τπτ το αγχος! αντιθετως μονο την ψυχολογια μου εριχνε... και οσον αφορα την εκθεση μη σκατε! να γραφεται αυτο που γνωριζετε και πιστευετε! καλως η κακως ειναι και σε τι βαθμολογητη θα πεσεις στον εν λογω μαθημα! (εμενα ο ενας μου βαλε 16 και ο αλλος 12:s)... οποτε take it easy!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria5

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Εμενα μου εχει κολλησει φετος ο τουρισμος..αν και κανενας σας δεν το εχει αναφερει..βεβαια σε συνδιασμο με κατι ακομα..Ακουσα οτι και η τεχνη παιζει αλλα δεν νομιζω..ΕΕ εχουν ξαναβαλει οποτε λιγο δυσκολο...θα δουμε αυριο...!!Καλη επιτυχια σε ολους..!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trabeli

Νεοφερμένος

Ο trabeli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Καλη επιτυχια σε ολους!Προσεχετε να μην βαλουν ενα ευκολο θεμα και απο την βιασυνη σας οτι ειναι ευκολο και το ξερετε να την πατησετε!Πιστευω πως στην εκθεση δεν υπαρχει sos απλως εστιαζω κατι σχετικο με εκπαιδευση-περιβαλλον(συνδυαστικο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sangouinaki

Νεοφερμένος

Η εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Πως σας φαινονται τα μαθηματικα γενικης??Γιατι εμενα μου φαινονται βουνο!!!!:(
Ειμαι θεωρητικη και δυσκολευομαι αρκετα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

444ever

Νεοφερμένος

Ο 444ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
εγω δεν αγχος για τιποτα
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Εσύ παιδί μου είσαι 1η γυμνασίου, τι άγχος να έχεις?:D

(πάντως και εγώ που δίνω δεν έχω άγχος...:P:what:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aireen

Νεοφερμένος

Η Aireen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
αχ ουτε εγω εχω αγχος!!! και γιατι να εχω τωρα???? οτι εκανα, εκανα μεσα σε ολη τη χρονια!! τωρα απλως θα παω και θα γραψω αυτα που ξερω!!!!

Καλη επιτυχια σε ολους μας παιδια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dafne_mm24

Νεοφερμένος

Η dafne_mm24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
εγώ έχω πάρα πολύ άγχος... δίνω 3η φορά.... :(:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
πολύ απο οτι βλέπω ακούγετε η ΕΕ ? :(:( ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aireen

Νεοφερμένος

Η Aireen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
ακουσα οτι Ε.Ε επεσε στους ομογενεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iraklis7

Νεοφερμένος

Ο Iraklis7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
"Και το άλλο ρε παιδιά... θέλω να κάνω ένα τσιγάρο! Δεν κάπνιζα για 1 μήνα και τώρα με έπιασε πανικός! Να καπνίσω μέσα στο σπίτι δεν μπορώ επειδή θα με δουν οι δικοί μου... Να βγώ για λίγο έξω δεν μπορώ! "Πάλι έξω είσαι For Gods Shake! Πανελλήνιες δίνεις..." ((Το ακούτε και εσείς?))"

Γι' αυτά που λέει ο φίλος:
Μην κάνεις αυτή τη μεγάλη βλακεία, να προσπαθήσεις να το κόψεις τώρα. Δεν οφελεί σε τίποτα.
Μπαλκόνι αδερφέ! Η καλύτερη λύση τώρα που άνοιξε και ο καιρός! Και αέρα θα παίρνεις και δεν θα φεύγεις από το σπίτι. Και άμα σου πούνε τπτ οι γονείς γράψτους ... Εγώ είμαι πιο τυχερός μέσα στο σπίτι και άμα δεν αρέσει η μυρωδιά στη μάνα μου..φεύγει!
-----------------------
Σίγουρο ότι στους ομογενείς έπεσε ΕΕ???

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΑΔΕΡΦΙΑ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Άγχος πλέον έχω μόνο για την Βιολογία Κατ. που άρχισα να τη διαβάζω μέσα στο Πάσχα τη θεωρία... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top