Άγχος και Πανελλήνιες

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Kι εγώ όταν πήγαινα σχολείο γρήγορα μου φαινόταν... τώρα πάλι, το αντίθετο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hawxis

Νεοφερμένος

Ο Hawxis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εμενα μου φενεται οτι περασε υπερβολικα γρηγορα η χρονια φετος... κριμα και ειναι η μονη χρονια που περναμε τοσο ωραια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
εμενα μου φενεται οτι περασε υπερβολικα γρηγορα η χρονια φετος... κριμα και ειναι η μονη χρονια που περναμε τοσο ωραια :P
σωστα!δεν εχεις αδικο....κατα καποιον περιεργο τροπο αυτην την χρονια περναω πολυ καλα στο σχολειο:)επειδη μαλλον ειναι η τελευταία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JEDMARY

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Εγώ έχω αγχωθεί τρελά...Όλη τη χρονιά διάβαζα πάρα πολύ και τώρα φτάσαμε στις επαναλήψεις και δεν τα θυμάμαι καλά και δεν προλαβαίνω να διαβάζω (αρχίζω μάθημα στις 3 ή στις 4 το μεσημέρι και είμαι θεωρητική,πράγμα που σημαίνει πολύ μπλα μπλα).Άσχετα που μας τα βάζουν 2-2 τα μαθήματα..Στο φροντιστήριό μου μας αγχώνουν πολύ,ακόμα και με ένα βλέμμα μόνο...Δεν αντέχω άλλο να θεωρούν πως δικαιολογούμαι όταν στην κυριολεξία δεν προλαβαίνω..Πόσα κομμάτια να γίνω πια;Το έχω και τύψεις που δεν προλαβαίνω γιατί μονίμως με κατηγορώ για όλα..Πιστεύετε πως από τις 23 Απριλίου μέχρι να αρχίσουμε,πως θα την έχω ξαναβγάλει την ύλη;Έχω βγάλει πρόγραμμα,αρκετά ρεαλιστικό και την βγάζω,αλλά θα την βγάλω σωστά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Εγώ έχω αγχωθεί τρελά...Όλη τη χρονιά διάβαζα πάρα πολύ και τώρα φτάσαμε στις επαναλήψεις και δεν τα θυμάμαι καλά και δεν προλαβαίνω να διαβάζω (αρχίζω μάθημα στις 3 ή στις 4 το μεσημέρι και είμαι θεωρητική,πράγμα που σημαίνει πολύ μπλα μπλα).Άσχετα που μας τα βάζουν 2-2 τα μαθήματα..Στο φροντιστήριό μου μας αγχώνουν πολύ,ακόμα και με ένα βλέμμα μόνο...Δεν αντέχω άλλο να θεωρούν πως δικαιολογούμαι όταν στην κυριολεξία δεν προλαβαίνω..Πόσα κομμάτια να γίνω πια;Το έχω και τύψεις που δεν προλαβαίνω γιατί μονίμως με κατηγορώ για όλα..Πιστεύετε πως από τις 23 Απριλίου μέχρι να αρχίσουμε,πως θα την έχω ξαναβγάλει την ύλη;Έχω βγάλει πρόγραμμα,αρκετά ρεαλιστικό και την βγάζω,αλλά θα την βγάλω σωστά;
καταρχην ηρεμησε!!σιγουρα ειναι δυσκολη αυτη η περιοδος για ολους μας αλλα δεν πρεπει να απελπιζομαστε.
Στην επαναληψη φαινεται ποσο ειχες διαβασει ολη τν χρονια,Εμενα καποια σημεια που βγαινουν πιο ευκολα και καποια πιο δυσκολα;)και εγω θεωρητικη ειμαι κ εχω μαθηματα σχετικα νωρις...προσπαθησε να διαβαζεις για το μαθημα απο την προηγουμενη μερα:)Και εγω εχω φτασει φορες που δεν αντεχω και θελω να τα παρατησω αλλα αυτο δεν ειναι λυση...πιστευω αγχωνεσαι πολυ για αυτο εχεις τπ προβλημα με την επαναληψη....αμα διαβαζες ολη τν χρονια δεν χρειαζεται να αγχωνεσαι.Οσο για την υλη...ολοι λιγο πολυ τοτε την βγαζουν....προσωπικα θα την βγαλω ολην μεσα στο πασχα:/:
και γιατι να μην την βγαλεις σωστα...με ενα καλο προγραμμα μια χαρα θα βγει:):)χρειαζεται ενα καλος προγραμματισμος και ολα θα πανε καλα:clapup:καλη επιτυχια!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Εγώ έχω αγχωθεί τρελά...Όλη τη χρονιά διάβαζα πάρα πολύ και τώρα φτάσαμε στις επαναλήψεις και δεν τα θυμάμαι καλά και δεν προλαβαίνω να διαβάζω (αρχίζω μάθημα στις 3 ή στις 4 το μεσημέρι και είμαι θεωρητική,πράγμα που σημαίνει πολύ μπλα μπλα).Άσχετα που μας τα βάζουν 2-2 τα μαθήματα..Στο φροντιστήριό μου μας αγχώνουν πολύ,ακόμα και με ένα βλέμμα μόνο...Δεν αντέχω άλλο να θεωρούν πως δικαιολογούμαι όταν στην κυριολεξία δεν προλαβαίνω..Πόσα κομμάτια να γίνω πια;Το έχω και τύψεις που δεν προλαβαίνω γιατί μονίμως με κατηγορώ για όλα..Πιστεύετε πως από τις 23 Απριλίου μέχρι να αρχίσουμε,πως θα την έχω ξαναβγάλει την ύλη;Έχω βγάλει πρόγραμμα,αρκετά ρεαλιστικό και την βγάζω,αλλά θα την βγάλω σωστά;

Ε , στην χειροτερη ,ξαναδινεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JEDMARY

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
καταρχην ηρεμησε!!σιγουρα ειναι δυσκολη αυτη η περιοδος για ολους μας αλλα δεν πρεπει να απελπιζομαστε.
Στην επαναληψη φαινεται ποσο ειχες διαβασει ολη τν χρονια,Εμενα καποια σημεια που βγαινουν πιο ευκολα και καποια πιο δυσκολα;)και εγω θεωρητικη ειμαι κ εχω μαθηματα σχετικα νωρις...προσπαθησε να διαβαζεις για το μαθημα απο την προηγουμενη μερα:)Και εγω εχω φτασει φορες που δεν αντεχω και θελω να τα παρατησω αλλα αυτο δεν ειναι λυση...πιστευω αγχωνεσαι πολυ για αυτο εχεις τπ προβλημα με την επαναληψη....αμα διαβαζες ολη τν χρονια δεν χρειαζεται να αγχωνεσαι.Οσο για την υλη...ολοι λιγο πολυ τοτε την βγαζουν....προσωπικα θα την βγαλω ολην μεσα στο πασχα:/:
και γιατι να μην την βγαλεις σωστα...με ενα καλο προγραμμα μια χαρα θα βγει:):)χρειαζεται ενα καλος προγραμματισμος και ολα θα πανε καλα:clapup:καλη επιτυχια!:clapup::clapup:

Είναι και που δεν με εμπιστεύομαι!!Κι εγώ θα την ξαναβγάλω μέσα στο Πάσχα γιατί γράφω ΟΕΦΕ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Έχουμε 7 βδομάδες ακόμα μέχρι τις Πανελλήνιες(χωρίς Πάσχα), πως νοιώθετε; τελειώσατε την ύλη; έχετε ψάξει σχολές;

Προσωπικά πάει να σπάσει η καρδιά μου από το μείγμα χαρά+άγχος=πεταλούδες στο στομάχι!!! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Εγω νιωθω αγχος και παραλληλα ευτυχια που δεν προκειται να ξαναπατησω το ποδι μου σε σχολικο περιβαλλον.
Σχολες ξερω ηδη απο την αρχη της χρονιας ποιες θα δηλωσω..
Την υλη την εχω τελειωσει σε ολα τα μαθηματα εκτος απο τα αρχαια που και εκει τελειωνω σε λιγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Υποψήφιοι κουράγιο

63 μέρες και σήμερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
αυτές οι εξετάσεις θα καθορίσουν σε μεγάλο βαθμό το άμεσο μέλλον σας δε χρειάζεστε όμως να αγχώνεστε ένας δρόμος είναι η ζωή ένας δρόμος χωρίς επιστροφή οπου σε πάει πας.


65 μέρες ακόμα δηαλδή 2 μήνες. Λίγοι το έχουν συνειδητοποιήσει αλλά αρχίσαν οι ζέστες αρχίζει το καλοκαίρι και όλοι χαιρομαστε εκτός από τα παιδιά της 3η λυκείου.

Σαν όμως τελειώσουν οι εξετάσεις θα γυρίσει μπούμεραν το πράγμα (εσεις θα γελάτε και εμείς θα κλαίμε)

Εγω νιωθω αγχος και παραλληλα ευτυχια που δεν προκειται να ξαναπατησω το ποδι μου σε σχολικο περιβαλλον.
Σχολες ξερω ηδη απο την αρχη της χρονιας ποιες θα δηλωσω..
Την υλη την εχω τελειωσει σε ολα τα μαθηματα εκτος απο τα αρχαια που και εκει τελειωνω σε λιγο.

και τι θα έδινα. Ένα χρόνο ακόμη σχολείο :) να μη με νοιάζει τιποτα αλλο από τα μαθήματα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ε , στην χειροτερη ,ξαναδινεις


Ε μπορει να στραβωσει τιποτα την δευτερη φορα και να ξαναδωσεις .

"Ανθρωποι ειμαστε πολλα λαθη κανουμε" ειπωμενο απο καποιον συφιλικο ποιητη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Ρε παιδιά, μην αγχώνεστε, έτσι κι αλλιώς, ή διάβασες ή όχι, μην κλαιγόμαστε τώρα. :P
Ο διαβασμένος θα γράψει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
αισοδοξια και ολα καλα θα πανε...:D...παντως μεχρι τωρα εγω δεν εχω καθολου αγχος...βασικα ειμαι φουλ αισοδοξος πως ολα θα πανε καλα!! περισυ τετοια εποχη ελεγα<<ωχ ωχ του χρονου τετοια περιοδο θα πρεπει θα πρεπει να χω πολυ αγχος βλεποντας τις εξετασεις να πλησιαζουν!!>> αλλα τελικα καμια σχεση μια χαρα ειμαι!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Ούτε εγώ έχω άγχος γενικά αλλά κατά διαστήματα αγχώνομαι λίγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
αισοδοξια και ολα καλα θα πανε...:D...παντως μεχρι τωρα εγω δεν εχω καθολου αγχος...βασικα ειμαι φουλ αισοδοξος πως ολα θα πανε καλα!! περισυ τετοια εποχη ελεγα<<ωχ ωχ του χρονου τετοια περιοδο θα πρεπει θα πρεπει να χω πολυ αγχος βλεποντας τις εξετασεις να πλησιαζουν!!>> αλλα τελικα καμια σχεση μια χαρα ειμαι!!!:P
Και έτσι να παραμείνεις;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Α ούτε γω έχω άγχος...'Ο,τι είναι να γίνει θα γίνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Το αγχος ερχεται οταν καθεσαι στην καρεκλα και αργουν να ερθουν τα θεματα.Εγω ετσι την επαθα περσι με τους ηλιθιους να περιμενουμε στην αναμονη για 20 λεπτα μεχρι να μας φερουν τα θεματα και εβλεπα ολα τα προσωπα των παιδιων να ιδρωνουν να πινουν νερο καθε γουλια που κατεβαινε καθε ηχος με εκανε να αγχονομαι ακομα περισσοτερο.....εγω παντως συνεχιζα να βλεπω τον τελειο πισινο της δασκαλας που θα μας ελεγχε εκεινη την μερα...με το ομορφο μαυρο κολανακι και το ασπρο εσωρουχακι να διακρινεται μπουχαχαχαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gate1319661

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gate1319661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
ειναι λογικο να εχετε αγχος. προσπαθηστε να το περιορισετε αλλιως θα κανετε χαζα λαθη. εχασα απλα απο αγχος 2.5 μοναδες στα 20 στην φυσικη και 1.5 στα μαθηματικα.....μεταφραστε το σε μορια αυτο....να ειστε αισιοδοξοι και ολα θα πανε καλα...

Έχουμε 7 βδομάδες ακόμα μέχρι τις Πανελλήνιες(χωρίς Πάσχα), πως νοιώθετε; τελειώσατε την ύλη; έχετε ψάξει σχολές;

Προσωπικά πάει να σπάσει η καρδιά μου από το μείγμα χαρά+άγχος=πεταλούδες στο στομάχι!!! :clapup::clapup::clapup:

μην ψαχνεις σχολες απλα να ξερεις μονο αν θες πολυτεχνειο,οικονομικες κτλ...παιρνεις βαθμολογια βλεπεις τι ψαρια επιασες και μετα διαλεγεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
ειναι λογικο να εχετε αγχος. προσπαθηστε να το περιορισετε αλλιως θα κανετε χαζα λαθη. εχασα απλα απο αγχος 2.5 μοναδες στα 20 στην φυσικη και 1.5 στα μαθηματικα.....μεταφραστε το σε μορια αυτο....να ειστε αισιοδοξοι και ολα θα πανε καλα...



μην ψαχνεις σχολες απλα να ξερεις μονο αν θες πολυτεχνειο,οικονομικες κτλ...παιρνεις βαθμολογια βλεπεις τι ψαρια επιασες και μετα διαλεγεις...

Εσύ δεν ήσουν θεωρητική ένα φεγγάρι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top