Πόσο συχνά κλαίτε;

reokd

Νεοφερμένος

Ο reokd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
δεν κλαιω ευκολα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Πόσο συχνά κλαίτε;

οσο συχνα με κανουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αεράτος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αεράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Λοιπόν κλαίω πάντα για δύο λόγους:

1) Για κάποια που χωρίσαμε αλλά την γούσταρα πολύ... :D

2) Όταν δεν βρίσκω λύσεις στα Μαθηματικά και σπάω το κεφάλι μου... :/:

Και τα δύο είναι κλάματα από νεύρα... Όχι από στεναχώρια (του 2τουλάχιστον)... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Είμαι ο μονος που κλαίει με το ποδόσφαιρο?
π.χ. με το goal του torres στο camp νου.


(sorry για τα greeklish κάτι έχει το pc...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Γενικά δεν κλαίω και πολυ συχνά..
Έκλεγα επί τρεις μέρες πριν μια βδομάδα (είχα να κλάψω κανα πεντάμηνο). Είχαν πεσει πολλά μαζί σε σχετικά μικρή χρονική περίοδο και εκλεγα 5-6 φορές την ημέρα.. Μέχρι αηδίας..Ευτυχως αυτό το event λαμβανει χωρα μοναχα μια (μπορεί και καμία) φορα το χρόνο.. :P
Εννοείται πως δεν πρέπει να είναι κανείς μπροστά για να κλάψω.. Άμα είναι το πνιγώ μέσα μου λέγοντας ότι το βραδυ εκεί που θα με παίρνει ο ύπνος θα κλάψω... Ε τελικά βαριέμαι να κλαψω και κοιμαμαι. :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweet ballerina

Νεοφερμένος

Η sweet ballerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Σχεδόν κάθε μέρα, είμαι πολύ ευαίσθητη. Από συγκίνηση όχι τόσο πολύ, αλλά και πάλι...
Γενικώς το θεωρώ πολύ καλό το κλάμα, μιας και είναι τρόπος να τα βγάλεις όλα από μέσα σου, να φύγει ο πόνος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Έκλαψα πριν κανά μήνα( ; ) για μια κοπέλα.Η βλακεία ήταν ότι μετά μάλωσα με τον πατέρα μου στο αυτοκίνητο και δεν άντεξα την ψυχολογική "πίεση"('ημουν ήδη χάλια) και "έκλαψα" μπροστά του.Ντροπή!!:/:
Γενικά πάντως είχε ΠΟΛΥ καιρό να κλάψω για τέτοιο θέμα! Από τα γέλια κλαίω συχνά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
εγω ουτε που θυμαμαι απο ποτε εχω να κλαψω...παει πολυς καιρος:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Δεν μπορώ να πω ότι κλαίω και συνέχεια αλλά ούτε ότι κλαίω σπάνια.. έχω πάντα σοβαρό λόγο όταν κλαίω αλλά πολλές φορές μπορεί να κλάψω από συγκίνηση είτε από χαρά είτε από λύπη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
πολυ συχνα! Με αυτον τον τροπο ηρεμω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Eίμαι πολύ κλαψιάρα...τουλάχιστον μια φορά την ημέρα :( :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Eίμαι πολύ κλαψιάρα...τουλάχιστον μια φορά την ημέρα :( :P
Κλάμα-κλάμα ή δάκρυα; Θα στερέψεις βρε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Κλάμα-κλάμα ή δάκρυα; Θα στερέψεις βρε:P

όταν πιέζομαι ή στεναχωριέμαι κλαίω αμέσως..καλά δεν κλαίω και με αναφηλητά :P μέτρια πράγματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
όταν πιέζομαι ή στεναχωριέμαι κλαίω αμέσως..καλά δεν κλαίω και με αναφηλητά :P μέτρια πράγματα :P
ΑΑΑ κατάλαβα. Μία απο τα ίδια, όχι τόσο συχνά όμως, τα κρατάω και μέσα μου κάποια πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Εδώ, εδώ κι άλλη κλαψιάρα στο κλαμπ! :yahoo:
Κλαίω με το παραμικρό, κάτι που θα ακούσω και θα με στεναχωρήσει ή θα δω βουρκώνω κατευθείαν! Νταξ όχι και με αναφιλητά αλλά του δίνω και καταλαβαίνει, ρίχνω κλάμα αρκετό :loltooth:
Όταν ειδικά έχω κάτι που με απασχολεί και με στεναχωρεί και ανέκδοτο να με λέει ο άλλος εκείνη την ώρα, αν περάσει από το μυαλό μου αυτό το κάτι κλάμαααααααααααααααααααααααααα, βρε δε πα να γελούσα/μιλούσα/ ήμουν καλά λίγα δεύτερα πιο πριν; Άπαξ και το σκέφτηκα το άλλο, πάλι τελείωσε!


Πάντως να σας πω κορίτσια κάτι; Όλα μια ιδέα είναι, ακόμη και αυτό ναι! Το έχω παρατηρήσει, όταν δεν είμαι καλά σε προσωπικά μου θέματα, και υπάρχουν προβλήματα που με στεναχωρούνε με το παράμικρό κλαίω, πχ μια συγκεκριμένη ταινία όποτε την βλέπω πλαντάζω στο κλάμα και συνήθως τη βάζω όταν δεν είμαι καλά να με αποτελειώσει, την είδα μια φορά που η διάθεση μου ήταν στα ύψη και είχα σκάσει στα γέλια, αντί να κλαίω γελούσα και το κορόιδευα και έλεγα αν είναι δυνατόν κλαίω με αυτό εγώ; ,μέχρι και η αδερφή μου είχε μείνει να με κοιτάει του στυλ "Ποια είσαι εσύ; Τι έκανες στην αδερφή μου;"


Αυτό το διάστημα πάντως ναι, κλαίω πάρα πολύ συχνά, καθημερινά :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εδώ, εδώ κι άλλη κλαψιάρα στο κλαμπ! :yahoo:
Κλαίω με το παραμικρό, κάτι που θα ακούσω και θα με στεναχωρήσει ή θα δω βουρκώνω κατευθείαν! Νταξ όχι και με αναφιλητά αλλά του δίνω και καταλαβαίνει, ρίχνω κλάμα αρκετό :loltooth:
Όταν ειδικά έχω κάτι που με απασχολεί και με στεναχωρεί και ανέκδοτο να με λέει ο άλλος εκείνη την ώρα, αν περάσει από το μυαλό μου αυτό το κάτι κλάμαααααααααααααααααααααααααα, βρε δε πα να γελούσα/μιλούσα/ ήμουν καλά λίγα δεύτερα πιο πριν; Άπαξ και το σκέφτηκα το άλλο, πάλι τελείωσε!


Πάντως να σας πω κορίτσια κάτι; Όλα μια ιδέα είναι, ακόμη και αυτό ναι! Το έχω παρατηρήσει, όταν δεν είμαι καλά σε προσωπικά μου θέματα, και υπάρχουν προβλήματα που με στεναχωρούνε με το παράμικρό κλαίω, πχ μια συγκεκριμένη ταινία όποτε την βλέπω πλαντάζω στο κλάμα και συνήθως τη βάζω όταν δεν είμαι καλά να με αποτελειώσει, την είδα μια φορά που η διάθεση μου ήταν στα ύψη και είχα σκάσει στα γέλια, αντί να κλαίω γελούσα και το κορόιδευα και έλεγα αν είναι δυνατόν κλαίω με αυτό εγώ; ,μέχρι και η αδερφή μου είχε μείνει να με κοιτάει του στυλ "Ποια είσαι εσύ; Τι έκανες στην αδερφή μου;"


Αυτό το διάστημα πάντως ναι, κλαίω πάρα πολύ συχνά, καθημερινά :(


Ax μαζι σου... Εχει 3 μερες με το παραμικρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top