Φροντιστήριο Αγγλικών

Epaminondas

Νεοφερμένος

Ο Epaminondas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά εδωσα εξετασεις για το ECPE στις 27/11/2010...τα αποτελεσματα οτι το πηρα ηρθαν αλλα εχει περασει ενας χρονος τωρα και δεν εχει ερθει....αν εχει δωσει κανενας την ιδια περιοδο ας μου πει αν πηρε το πτυχιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
τηλεφώνησε στην ελληνοαμερικανική ενωση οσο το δυνατον γρηγορότερα! θα σου πουν αυτοί τι να κάνεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maryli

Νεοφερμένος

Η Maryli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Λογικά θα έχει σταλεί στην καθηγήτρια σου το πτυχίο γιατί δεν επικοινωνείς μαζί της?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Παιδιά εδωσα εξετασεις για το ECPE στις 27/11/2010...τα αποτελεσματα οτι το πηρα ηρθαν αλλα εχει περασει ενας χρονος τωρα και δεν εχει ερθει....αν εχει δωσει κανενας την ιδια περιοδο ας μου πει αν πηρε το πτυχιο
Μου φαινεται περιεργο να μην εχει σταλει:hmm: πιθανον να εγινε καποιο λαθος..το καλυτερο ειναι να επικοινωνησεις αμεσα μαζι τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThanosShadow

Νεοφερμένος

Ο ThanosShadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Δεν θελω να κανω διαφημιση αλλα θα το παραδεχτω.
Το φροντιστηριο Φροσω Καουκακη κανει ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ δουλεια. Ειναι οικογενειακο, οποτε καταλααινεις οτι θα λαμβανεις καπως περισσοτερη προσοχη και συμπαρασταση. Ειναι στο περιστερι, πανω στην Θηβων, δεν θυμαμαι υψος αλλα δεν θα σου ειναι προβλημα αν εχεις αμαξι ή δεν μενεις πολυ ψηλα, εμενα κιεγω παλια Πετρουπολη/Ιλιον και ξερω τα κατατοπια.
Το προτεινω ανεπιφυλακτα. Απτα μεγαλα φροντιστηρια-αλυσιδες ποτε δεν ειδα πραγματικη δουλεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chripol

Νεοφερμένος

Ο chripol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Δεν θελω να κανω διαφημιση αλλα θα το παραδεχτω.
Το φροντιστηριο Φροσω Καουκακη κανει ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ δουλεια. Ειναι οικογενειακο, οποτε καταλααινεις οτι θα λαμβανεις καπως περισσοτερη προσοχη και συμπαρασταση. Ειναι στο περιστερι, πανω στην Θηβων, δεν θυμαμαι υψος αλλα δεν θα σου ειναι προβλημα αν εχεις αμαξι ή δεν μενεις πολυ ψηλα, εμενα κιεγω παλια Πετρουπολη/Ιλιον και ξερω τα κατατοπια.
Το προτεινω ανεπιφυλακτα. Απτα μεγαλα φροντιστηρια-αλυσιδες ποτε δεν ειδα πραγματικη δουλεια...

και θέλεις να μας πείσεις ότι δεν κάνεις διαφήμιση! Φαντάσου να έκανες κιόλας!!! χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

puppet_58

Νεοφερμένος

Ο puppet_58 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Αν το σκέφτεσαι με ιδιαιτέρα, θα χαιρόμουν προσωπικά αν ήθελες να σε αναλάβω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Τελικώς γίνεται να αλλάξω φροντιστήριο?Ακόμα και να πάω σε άλλης φίρμας?Και ποιά είναι η διαδικασία?
Γράφομαι στο καινούριο και δηλώνω στο παλιό οτι διακόπτω η χρειάζεται κάτι άλλο?

Απλά φεύγεις και πας όπου θες. Αν δεν έχεις προπληρώσει, όλα καλά, δεν σε υποχρεώνει κανείς να κάτσεις κάπου αν δεν μπορείς.
Οσο για το θέμα επιπέδου, υποτίθεται ήδη ξέρεις και τώρα απλά κάνεις επαναλήψεις. Δεν νομίζω να σε δυσκολέψει η αλλαγή βιβλίων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannis95P

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Απλά φεύγεις και πας όπου θες. Αν δεν έχεις προπληρώσει, όλα καλά, δεν σε υποχρεώνει κανείς να κάτσεις κάπου αν δεν μπορείς.
Οσο για το θέμα επιπέδου, υποτίθεται ήδη ξέρεις και τώρα απλά κάνεις επαναλήψεις. Δεν νομίζω να σε δυσκολέψει η αλλαγή βιβλίων.
Tελικώς άλλαξα φροντιστήριο και πήγα σε ένα άλλο της ίδιας αλυσίδας εδω και ένα μήνα σχεδόν και μπορώ να πω οτι τα βρήκα όλα πολύ καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andag2

Νεοφερμένος

Ο andag2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπέρα. Ενδιαφέρομαι να δώσω το τεστ gmat στο οποίο θέλω και να πετύχω έναν καλό βαθμό. Ποίο θεωρείται πως είναι το καλύτερο φροντιστήριο στην Αθήνα για προετοιμασία; Να σημειώσω πως θα δώσω και ielts ή toefl άρα θα ήταν καλό να μπορώ να τα κάνω στον ίδιο χώρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MasterMe

Νεοφερμένος

Ο MasterMe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Πολύ καλό φροντηστήριο αποκλειστικά για ενήλικες που δεν είδα να αναφέρει κανείς είναι η Ευρωδιάσταση στο κέντρο αθήνας, ειδικά για Αγγλικά και Ιταλικά που έχω προσωπική εμπειρία και με πολύ οικονομικά δίδακτρα που επειδή έχω περάσει κ από άλλα φροντιστήρια πιστεύω δεν υπάρχουν πουθενά!εκεί πήρα Lower michigan σε 2,5 μήνες με αρκετό διάβασμα μετά απο 15 χρόνια που είχα πάει τελευταία φορά φροντιστήριο!Έιχαμε την τύχη να έχουμε εξαιρετικές καθηγήτριες διαφορετικά ίσως δεν θα τα είχα καταφέρει!Κάκιστο φροντιστήριο όσον αφορά την διοίκηση-ιδιοκτήτες-υπεύθυνους είναι του ΓΡΑΨΑ κ ειδικά στην καλλιθέα κ με πανάκριβα δίδακτρα άλλα είχαμε συμφωνήσει άλλα μου ζητούσαν αργότερα...anyway απλά τους τα έδωσα κ έφυγα...όσο για τα φροντ του σαλεβρή μια φίλη μου αρκετά υπεύθυνη απόφοιτη παντείου, έκανε προετοιμασία κ κόπηκε κ στο κρατικό lower μάλιστα! κ φυσικά είχε να μας πει τα χειρότερα..!Όσο για τα συνοικίακα φροντιστήρια είναι συνήθως πανάκριβα και η ποιότητα των καθηγητών αμφιλεγόμενη..θα σας πω κάτι, όσα χρήματα έδωσα εγώ για Lower-Proficiency και Diploma C1 ιταλικά, έδωσε η αδερφή μου σε συνοικιακό για να πάρει C1 στα Γαλλικά...με αποτέλεσμα να φύγει κ να κάνει ιδιαίτερα τώρα για C2..τα συμπεράσματα δικά σας..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΝάτσιου

Νεοφερμένος

Η ΚΝάτσιου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
γεια σας...για την ευρωγνωση τι γνωμη εχετε??? μηπως ξερετε ποσο κυμαινονται τα διδακτρα για το λοουερ του μιτσιγκαν??...απο σεπτεμβρη και μετα

thank you!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
γεια σας...για την ευρωγνωση τι γνωμη εχετε??? μηπως ξερετε ποσο κυμαινονται τα διδακτρα για το λοουερ του μιτσιγκαν??...απο σεπτεμβρη και μετα

thank you!

Δεν είναι μίτσιγκαν. Είναι μίσιγκαν! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Διδακτρα για τεταρτη ταξη;
Υπαρχει καποιος που να την εκανε προσφατα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Διδακτρα για τεταρτη ταξη;
Υπαρχει καποιος που να την εκανε προσφατα;

Για D Class λες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Ακριβως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.

Στο δικό μου φροντιστήριο, παλιά, για την D Class μου έπαιρναν 120 ευρώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
wtf!
Καπου εκει θα ειναι και εκτος κεντρου (Αθηνας) .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maryli

Νεοφερμένος

Η Maryli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
ανάλογα το φροντιστήριο... εγώ ξέρω για 90 ευρώ... ίσως κάποιοι να το έχουν και πιο ακριβά!
Αν είναι κάποιο ακριβό προσπάθησε να δεις αν μπορεί να στο κατεβάσει λίγο. κάποιοι είναι διαλλακτικοί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
κοιτα, η αληθεια ειναι πως οι περισσοτεροι πλεον ειναι κακοπληρωτες και ετσι τα φροντ. χρειαζονται οσο ποτε παιδια. Πανε οι εποχες που ντρεποσουν αν δε πληρωνες ή αν δεν εστελνες το κοπελι σου στο φροντιστηριο.

Καλη τιμη θα κανει πιστευω αλλα το θεμα ειναι να ειναι το πολυ καμια 100αρα κι οχι 120 .
Φαντασου δηλαδη 7 μηνες Χ 120 ευρω =840 ευρω.

Πρεπει κι αυτοι να συμβιβαστουν στην εποχη .. .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top