Ερωτικές σχέσεις

Εισαστε σε σχεση?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 160)
  • Ναι

    Ψήφοι: 57 35.6%
  • Οχι

    Ψήφοι: 103 64.4%

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Εκτος απο την ερωτηση θα θελα να κανουμε μια κουβεντουλα για τισ σχεσεις στην εφηβεια:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Όχι και ούτε σκοπεύω στο κοντινό μέλλον . Εγώ είμαι από τη μερίδα των ανθρώπων ζουν για αυτούς και μόνο ( δεν το πάω στο εγωιστικό, εννοώ απλά ότι δεν θέλουν σχέσεις και δεσμεύσεις ) . Δεν με ενδιαφέρουν οι σχέσεις, οι αγάπες, τα λουλούδια. Δεν θέλω έρωτες και άλλα τέτοια,έχω άλλες προταιρεότητες στη ζωή μου. Δεν είμαι το στυλ των ανθρώπων που λένε πχ μην έχεις σχέση κοίτα τα μαθήματα σου, σαν αυτά που λένε οι παππούδες μας προς Θεού. Απλά αυτά δεν είναι για εμένα. Δεν είναι στο αίμα μου.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δεν χτύπησε ακόμα η καρδούλα σου. :P

Είμαι, με τον εαυτό μου. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Kι όμως η καρδιά μου χτυπάει μια χαρά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Καρδιοπάθειες, αριθμίες έχει; :P

Bασικά δεν έκανα πλάκα, απλά δεν ερωτεύτηκες ακόμα. ;)
(Καλύτερα να σου πω την αλήθεια;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Παιδια εγω συμφωνωω.Και εγω το ιδιο;)Ειμαι μονο για μενα.Θελω μονο να εχω καλους φιλους:)Δε γουσταρω να μπλεκω με τετοια:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
αλα ρε παιδια τι συντριπτικη πλειοψηφεια ειναι αυτη, ολοι οχι ψηφισαν???? τελικα δεν ειμαι μονο εγω μονη μου .........................αντε βρε να κανουμε και κλαμπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,794 μηνύματα.
Aυτή την περίοδο όχι, δεν έχω σχέση..:popcorn:

Επείγουν άλλα πράγματα στην ζωή μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Είσαστε σε σχέση;

Χιλοπιτιαστήκαμε πρόσφτατα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Παιδια εγω συμφωνωω.Και εγω το ιδιο;)Ειμαι μονο για μενα.Θελω μονο να εχω καλους φιλους:)Δε γουσταρω να μπλεκω με τετοια:redface:

Eίναι ωραία αυτά τα "τέτοια",αν είσαι με τον κατάλληλο άνθρωπο όμως. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,794 μηνύματα.
Eίναι ωραία αυτά τα "τέτοια",αν είσαι με τον κατάλληλο άνθρωπο όμως. :redface:

..και σε ποια ή ποιον δεν αρέσουν; Δεν θέλουν λογική και πολιτική φιλοσοφία. Συναίσθημα θέλουν...:redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Καρδιοπάθειες, αριθμίες έχει; :P

Bασικά δεν έκανα πλάκα, απλά δεν ερωτεύτηκες ακόμα. ;)
(Καλύτερα να σου πω την αλήθεια;))

Κατάλαβα τι είπες πλάκα έκανα :p .. Το ξέρω ότι δεν ερωτεύθηκα αλλά γενικά δεν νομίζω να γίνω από τους ανθρώπους που θα είναι έτοιμοι να θυσιάσουν τα πάντα, δουλειά κλπ για τον έρωτα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,794 μηνύματα.
Κατάλαβα τι είπες πλάκα έκανα :p .. Το ξέρω ότι δεν ερωτεύθηκα αλλά γενικά δεν νομίζω να γίνω από τους ανθρώπους που θα είναι έτοιμοι να θυσιάσουν τα πάντα, δουλειά κλπ για τον έρωτα. ;)

...εννοείται και έτσι πρέπει. Δεν λέει να παραιτηθείς από την ζωή και να δοθείς στον έρωτα. Ένα μέτρο θέλουν όλα. Αλλιώς θα καταλήξεις σαν την Βροχοπούλου, την εθνική ερωτοτρελαμένη...:P :laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Γενικά, πείτε με παλιομοδίτισα ή ότι θεέλετε αλλά μου τη σπάνε αυτοί που κάνουν σχέσεις και φάσεις μόνο για να είναι μάγκες και τις κάνουν απλά για να έχουν να λένε. Πείτε με χαζή αλλά πιστεύω ότι πρέπει να υπάρχει πάντα συναίσθημα πέρα από το ''περνάμε καλά''. Και θεωρώ ότι αυτό είναι λίγο δύσκολο να ανεπτυχθεί στην εφηβεία όπου οι ενθουσιασμοί είναι έντονοι και οι αλλαγές απόψεων συχνές. Για αυτό και εγώ δε μπλέκω με τέτοιες ιστορίες. Δεν έχει χτυπήσει ακόμα η καρδούλα μου :P και ούτε νομίζω να το κάνει σύντομα γιατί της έχω βγάλει τη μπαταρία. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,794 μηνύματα.
Γενικά, πείτε με παλιομοδίτισα ή ότι θεέλετε αλλά μου τη σπάνε αυτοί που κάνουν σχέσεις και φάσεις μόνο για να είναι μάγκες και τις κάνουν απλά για να έχουν να λένε. Πείτε με χαζή αλλά πιστεύω ότι πρέπει να υπάρχει πάντα συναίσθημα πέρα από το ''περνάμε καλά''. Και θεωρώ ότι αυτό είναι λίγο δύσκολο να ανεπτυχθεί στην εφηβεία όπου οι ενθουσιασμού είναι έντονοι και οι αλλαγές απόψεων συχνές. Για αυτό και εγώ δε μπλέκω με τέτοιες ιστορίες. Δεν έχει χτυπήσει ακόμα η καρδούλα μου :P και ούτε νομίζω να το κάνει σύντομα γιατί της έχω βγάλει τη μπαταρία. :P

βηματοδότη στην καρδιά; :D
Με αυτά που λες δεν είσαι παλιομοδίτισα. Μιλάς πολύ ώριμα..:)

υ.σ.: τόσο καιρό σε είχα περάσει για αγόρι και είδα εκεί που λες «πείτε με παλιομοδίτισα» και τρόμαξα...:D :laugh: (από το -γιώργος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
βηματοδότη στην καρδιά; :D
Με αυτά που λες δεν είσαι παλιομοδίτισα. Μιλάς πολύ ώριμα..:)

υ.σ.: τόσο καιρό σε είχα περάσει για αγόρι και είδα εκεί που λες «πείτε με παλιομοδίτισα» και τρόμαξα...:D :laugh: (από το -γιώργος)


Όχι καλέ κορίτσι είμαι. :P Όσο για τον βηματοδότη ναι, πιστεύω πως πρέπει να έχουμε κάποια όροια, εννοώ να μην μελαγχολούμε με το κάθε τι, να μην ερωτευόμαστε κάθε λεπτό. Πρέπει να προσπαθούμε να βάζουμε τα όρια μας αν και είναι πολύ δύσκολο.

(το γιωργος ειναι επειδη εχω εναν μικρο αδερφο και μολις ειδε οτι θα γραφτω στο σαιτ εκλαιγε γιατι δεν εβαλα το ονομα του :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Εγω δεν ειμαι !:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freya

Δραστήριο μέλος

Η Freya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 449 μηνύματα.
ουπς...ψηφησα κι ας εχω ξεπερασει(κατα πολυ) την εφηβεια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,794 μηνύματα.
ουπς...ψηφησα κι ας εχω ξεπερασει(κατα πολυ) την εφηβεια:)

είναι και οι αιώνιοι έφηβοι που έχουν ψυχή...:P :P

δεν μας πήραν και τα χρόνια...:P :redface: :D ίσα ίσα που στην ηλικία μας, υπάρχει ωριμότητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kateklysmos

Νεοφερμένος

Η kateklysmos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
σε μια τυχαια στιγμη οταν αντικρυσεις καποιον/α που να τον/την κοιταξεις και απο αυτη τη στιγμη ποτε η ζωη σου να μην ειναι οπως πριν ξεχνας και ιδεολογιες και λες "ναι,εγω ειμαι για τετοια", ειμαι ερωτευμενος και δν εχεις κανεναν ενδοιασμο...απλα αλλαζεις...
και οπως ειναι γνωστο τοις πασι η εφηβεια ειναι γεματη αλλαγες, ευμεταβολες διαθεσεις κ απολυτως καμια σταθεροτητα!
οποτε δε πολυσκοτιζομαστε απλα εχουμε τις αισθησεις μας ανοιχτες σε οτι αξιζει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top