Γενικό -  Πρόγραμμα Φροντιστηρίου

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
1,5 ωρες εκθεση
1,5 ωρες μαθηματικα κατ.
για τα αλλα δεν χρειαζομουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Conceicao

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Εγω εκανα 4 ωρες Φυσικη,5-6 Μαθηματικα και 2 εκθεση και ειχα Σαβ/κο και Δευτερα ελευθερα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Εγώ θα κάνω 3 ώρες μαθηματικά κατεύθυνσης,2 φυσική κατεύθυνσης, 1,5 χημεία κατεύθυνσης κ 1 ώρα έκθεση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Brynja

Νεοφερμένος

Η Brynja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
εμεις παλι εχουμε, 2 ωρες φυσικη κατ
3 ωρες μαθηματικα κατ
2 ωρες αλγεβρα
2 ωερες εκθεση
2 ωρες μαθηματικα και 1 ωρα φυσικη κατ προετοιμασια (γ λυκειου)

σκεφτομουν βεβαια και για χημεια επειδη ειμαι θετικη, αλλα προς το παρον δεν φαινεται να εχω σοβαρο προβλημα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
εμεις παλι εχουμε, 2 ωρες φυσικη κατ
3 ωρες μαθηματικα κατ
2 ωρες αλγεβρα
2 ωερες εκθεση
2 ωρες μαθηματικα και 1 ωρα φυσικη κατ προετοιμασια (γ λυκειου)

σκεφτομουν βεβαια και για χημεια επειδη ειμαι θετικη, αλλα προς το παρον δεν φαινεται να εχω σοβαρο προβλημα:)
Υπερβολή.Καλύτερα να πήγαινες χημεία παρα προετοιμασία για την γ απο την β:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Τα περισσότερα φροντιστήρια το κάνουν αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
όταν λέτε 2-3 ώρες εννοείται ολόκληρες ή 45λεπτες??
Εγώ κάνω 1,5 μαθ.κατ
1,5 αλγεβρα
1 φυσ γεν
1 φυσ κατ
2 εκθεση ολόκληρες ώρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D.Gray-man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο D.Gray-man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Ακούω τι λέτε και με διαπερνά ένα ρίγος...
Είμαι Β' Λυκείου Θετική Κατεύθυνση και έχω :
4 ώρες Χημεία (2 γεν. - 2 κατ.)
3 ώρες Μαθηματικά Κατεύθυνσης
2 ώρες Άλγεβρα
5 ώρες Φυσική (από την άλλη βδομάδα 1 γεν. - 1 κατ. και 3 Γ' Λυκείου)
3 ώρες Έκθεση (2 στάνταρ + μία για εξάσκηση)
Σύνολο : 17 ώρες(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Όσοι κάνετε προετοιμασία για την γ΄, τί είδους προετοιμασία κάνετε?? Κάνετε κανονικά παράδοση του βιβλίου της γ΄ λυκείου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Αυτό αναρωτιέμαι και εγώ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimmy007

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jimmy007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Ακούω τι λέτε και με διαπερνά ένα ρίγος...
Είμαι Β' Λυκείου Θετική Κατεύθυνση και έχω :
4 ώρες Χημεία (2 γεν. - 2 κατ.)
3 ώρες Μαθηματικά Κατεύθυνσης
2 ώρες Άλγεβρα
5 ώρες Φυσική (από την άλλη βδομάδα 1 γεν. - 1 κατ. και 3 Γ' Λυκείου)
3 ώρες Έκθεση (2 στάνταρ + μία για εξάσκηση)
Σύνολο : 17 ώρες(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Υπερβολή. 3 Γ' Λυκείου γιατί?? Γιατί πρέπει να τελειώσεις Ταλαντώσεις,Κρούσεις και Κύματα μέχρι τον Μάιο?(γιατί σε 7 μήνες αυτά βγαίνουν άνετα)
Επιπλέον, τι θα κάνεις Χημεία 4 ώρες?? Εκτός αν αρχίσεςι και εκεί την Χημεία της Γ' στις 2 ώρες.
Έκθεση 3 ώρες??? Τι θα κάνεις σε 3 ώρες?? Εκτός αν γράφετε κάθε φορά Έκθεση στην ώρα του μαθήματος που κατά την γνώμη μου είναι χάσιμο χρόνου.

Εγώ πέρυσι έκανα:
1 Μαθ. Κατ.
1,5 Άλγεβρα
4 Φυσικοχημείες(Γενικής και Κατ.) δηλαδή μία ώρα στο καθένα
1,5 Έκθεση

Δηλαδή σύνολο:8 ώρες

Στις εξετάσεις έγραψα σε όλα τα παραπάνω(εκτός από την Έκθεση) 100 και στην Έκθεση 18,2.

Και μετά τον Απρίλη έκανα Γ' Λυκείου κανονικά. Δηλαδή με σχολικό βιβλίο και όχι στον αέρα όπως κάνουν οι περισσότεροι στην αρχή.

Συμβουλή: Οι υπερβολικές ώρες δεν έχουν κάτι παραπάνω να προσφέρουν. Τις θεωρώ σπατάλη χρόνου και χρημάτων..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasosfp

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
δεν ξερω για εσας παιδια παντως εγω κανω:

2 ωρες χημεια (1 γεν.+1κατευθ.)
3ωρες φυσικη (2 κατευθ. + 1 γεν.)
3 ωρες μαθηματικα (2 κατευθ. + 1 γεν.)
1.30 ωρες εκθεση
Συνολο 9.30 ωρες την εβδομαδα.
αν συνεχισω και του χρονου θετικη θα βαλω ακομα και 2 ωρες βιολογια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Εγώ αν και τεχνολογική κάνω 9μισή ώρες την εβδομάδα :P
Μαθηματικά Κατ.: 2 ώρες
Φυσική Κατ.: 1μισή ώρα
Φυσική Γεν.: 2 ώρες
Άλγεβρα: 2 ώρες
Γεωμετρία: 1 ώρα
Έκθεση: 1μισή ώρα
Προετοιμασία Μαθηματικά Γ΄ Λυκείου: 1μισή ώρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Εγώ αν και τεχνολογική κάνω 9μισή ώρες την εβδομάδα :P
Μαθηματικά Κατ.: 2 ώρες
Φυσική Κατ.: 1μισή ώρα
Φυσική Γεν.: 2 ώρες
Άλγεβρα: 2 ώρες
Γεωμετρία: 1 ώρα
Έκθεση: 1μισή ώρα
Προετοιμασία Μαθηματικά Γ΄ Λυκείου: 1μισή ώρα
Τί είδους προετοιμασία κάνετε??!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristososfp

Νεοφερμένος

Ο xristososfp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
εγω κανω:
2ωρες φυσκη κατ
1ωρα γεωμετρια
2ωρες φυσικη γεν
2ωρες αλγεβρα
2ωρες εκθεση
2ωρες μαθηματικα κατ
ΣΥΝΟΛΟ:11ωρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Aυτό το :προετοιμασία για τη Γ κτλ πουλάει πολύ και ανεβάζει τις τιμέςς αρκετά θα λεγα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Aυτό το :προετοιμασία για τη Γ κτλ πουλάει πολύ και ανεβάζει τις τιμέςς αρκετά θα λεγα.;)

Μα πως να βγάλουν το ψωμί τους οι κακόμοιροι ρε; :'(


Τώρα λένε να βάλουν και προετοιμασία για το πανεπιστήμιο... :crazy::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Yπάρχει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
δεν νομιζω οτι κανενα φροντ σε χρεωνει παραπανω οπως λες ηλια.αλλα τωρα δεν ξερω τι γινεται στη θεσ/νικη:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Eυθέως όχι αλλά στο γενικό σύνολο έτσι συμβαίνει εδώ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top