Ποιο είναι το 6ο μάθημα που επιλέξατε;

Ποιο από τα 4?
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 74)

PzH-2000GR

Νεοφερμένος

Ο PzH-2000GR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Βιολογία. Ελάχιστο διάβασμα άρα χρόνος για τα υπόλοιπα. Ελάχιστα περιθώρια σφάλματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stauroulitsa

Νεοφερμένος

Η ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΤΣΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Βιολογία. Ελάχιστο διάβασμα άρα χρόνος για τα υπόλοιπα. Ελάχιστα περιθώρια σφάλματος.


Ελάχιστο διάβασμα???????εγώ άλλα ακούω από αυτούς που έχουν βιολογία.....και τα μγ αν διαβάσεις καλα είναι παιχνιδάκι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Ω,ναι και άλλα παιδιά που ρώτησα της γ' που έχουν πάρει Βιολογία μου είπανε ότι είναι από τα δύσκολα μαθήματα γιατί θέλει απομνημόνευση. Αλλά είναι πολύ ενδιαφέρον και ωραίο:xixi:
Ήθελα να ρωτήσω το μάθημα της επιλογής που επιλέγουμε, μας βοηθάει απλά στα μόρια; Να κερδίσουμε παραπάνω δηλαδή; Πάει ανάλογα και με τα πεδία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
τα μαθηματικα η φυσικη η ιστορια και η βιολογια δεν ειναι μαθηματα επιλογης...
τα μαθηματα επιλογης δεν επηρεαζουν τα μορια, εκτος και αν η σχολη που θελεις να περασεις τα χρειαζεται. τοτε ειναι υποχρεωτικο να τα δωσεις και πρεπει να γραψεις τουλαχιστον 10 για να μπορεσεις να τη δηλωσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
και όμως φάνη αν γράψεις 20 αοθ πας σε όοοολα τα πεδία 300 μόρια πάνω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Άρα οκ για να καταλάβω, εγώ οπου θα πάρω Βιολογία και θέλω να περάσω σε μια τάδε σχολή που ασχολείται με αυτον τόν κλάδο. Αλλά τελικά δεν περάσω, τα μορια από αυτό το μάθημα δεν βοηθάνε; Μπερδεύτηκα κάπως συγνώμη.

Και αφού το μηχανογραφικό γίνεται αφού έχουμε δώσει, πάει μόνο αν ξέρω πως περίπου έχω γράψει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
εγώ για μάθημα επιλογής μίλησα(πχ αοθ)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Οκ, το έπιασα..απλά μάλλον είχα μπερδέψει στο ποστ μου το μάθημα που παίρνω,με τα επιλογής και έτσι απάντησε και ο Φάνης.

**είμαι λίγο ζαλισμένη συγνώμη again.*
Απλά δεν είχα καταλάβει την χρησιμότητα αυτών των μαθημάτων..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Φυσική Γ.Π θα πάρω,ο λόγος απλός:η φυσική είναι το πάθος μου...
επίσης δεν θέλω 5ο πεδίο,θέλω 2ο(Φυσικό)...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
μαθηματικα γ.π. ftw,γιατι πολυ απλα ειναι μαθηματικα.ΤΕΛΟΣ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
και όμως φάνη αν γράψεις 20 αοθ πας σε όοοολα τα πεδία 300 μόρια πάνω:)

Το πόσα μόρια θα πάρεις παραπάνω εξαρτάται και από το πως έχεις γράψει στα υπόλοιπα μαθήματα.
Αν κάποιος έχει γράψει 20 σε όλα με 20 στο ΑΟΘ δεν παίρνει τπτ παραπάνω.
Αντίθετα, κάποιος που έχει γράψει 10 σε όλα, με 16 στο ΑΟΘ θα πάρει κάπου 700 μόρια πάνω.
(Μπορεί και να σε ρίξει με τον ίδιο τρόπο βέβαια;))

Αλλα ναι, είναι αλήθεια πως επηρεάζει όλα τα πεδία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosL

Νεοφερμένος

Ο Πανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μεταμόρφωση (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Βιολογια, γιατι πιστευω οτι εχει σχετικα ευκολη αποστηθιση οπως επισης το οτι δεν με ενδιαφερουν οι Πανελληνιες, αν και μαθητης 3ης Λυκειου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλέξανδρος31750

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Μαθηματικά Γενικής μαζί με ΑΟΘ...είναι απλά εύκολα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cathrine17

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
ξέρει κάποιος πόση είναι η ακριβής ύλη στη βιολογία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 734 μηνύματα.
Βιολογία νομίζω:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άμα βάλουν τίποτα τσιμπημένα θέματα στα Μαθηματικά?
Βασικά υπάρχουν πολύ δύσκολα θέματα για τα Μαθηματικα Γ.Π ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efi_11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Διαλεξα βιολογια. Αλλα σκεφτομαουν κ μαθηματικα! Αλλα λογω θεωρητικης δεν το διακινδυνευσα... Οσο να'ναι δεν ειχα επαφη με μαθηματικα και μπορει να μπερδευτω ευκολα:P
-----------------------------------------
ξέρει κάποιος πόση είναι η ακριβής ύλη στη βιολογία?

Ειναι 2 κεφαλαια απο 9-49 το πρωτο και 69-112 το δευτερο
Ειναι πιο λιγα ομως απο οσο φαινεται... γιατι εχει πολλες φωτογραφιες, παραθεματα, ασκησεις κ.τ.λ οποτε βγαινουν αρκετα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βιολογία.End of Story
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
καημένο μου πλάσμα:'(..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arisar

Νεοφερμένος

Ο arisar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Αθανάσιος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Ρε παιδιά, ωσάν άσχετος και γω να κάνω μία ερώτηση??? Αν δώσω ΑΟΘ χωρίς να με ενδιαφέρει το πέμπτο πεδίο θα πάρω κατι παραπάνω η τζάμπα θα δώσω????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top