Γενικό -  Οι στόχοι σας

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
αν πιασω παρα πολλα μορια :papas: οι πρωτες μ επιλογες θα ναι ιατρικη, οδοντιατρικη και πολτιτικων μηχανικων... αν παλι οχι... βιολογια φυσικο και αλλα τετοια...



λοιπον,,, να βγαλουμε την ιατρικη και οδοντιατρικη και να προσθεσουμε το οικονομικων επιστημων ΠΑΜΑΚ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
ΜΒ&Γ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Μαθηματικό.

ΑΠΘ εννοείται.

:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Χημικο ΑΠΘ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Μετάφραση και Διερμηνεία στην Κέρκυρα.

Αν αξιωθούν και ανοίξουν Φιλοσοφία (σκέτο) στην Αθήνα, μπορεί να αλλάξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Νομική ή Λ/Χ :zilia:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Νομική ή Λ/Χ :zilia:
που κολλαει η νομικη με τα υπολοιπα?:P
παντως πρεπει να φτιαξουν μια κατευθυνση μονο για σενα που θες ολες τις σχολες αλλα δεν ξερεις πια να διαλεξεις.:P
--------------------------------------------
εγω θελω ΗΜΜΥ στο ΑΠΘ φυσικα.ή γενικα αν δεν παω εκει σε καποιο αλλο τημημα μηχανικων,στο ΑΠΘ φυσικα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
που κολλαει η νομικη με τα υπολοιπα?:P
παντως πρεπει να φτιαξουν μια κατευθυνση μονο για σενα που θες ολες τις σχολες αλλα δεν ξερεις πια να διαλεξεις.:P
--------------------------------------------
εγω θελω ΗΜΜΥ στο ΑΠΘ φυσικα.ή γενικα αν δεν παω εκει σε καποιο αλλο τημημα μηχανικων,στο ΑΠΘ φυσικα:P

Τα άλλα είναι παλιά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Τα άλλα είναι παλιά:)
καλα οχι και παλια,πριν 5 μηνες ηταν.τεσπα δικη σου επιλογη σε ποια σχολη θες να μπεις,ας μην βγαινουμε αλλο offtopic.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntonebts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ntonebts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Εγω παλι ειμαι αναμεσα σε δυο : ηλεκρολογων μηχανικων στο μετσοβιο ή ΣΣΑΣ οδιαντιατρικη .Δεν ξερω τι να διαλεξω ειμαι μπερδεμενος:'(Εσεις τι λετε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Εγώ θέλω ΤΕΙ Φωτογραφίας και οπτικοακουστικών τεχνών. Ή αρχαιολογία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Εγω παλι ειμαι αναμεσα σε δυο : ηλεκρολογων μηχανικων στο μετσοβιο ή ΣΣΑΣ οδιαντιατρικη .Δεν ξερω τι να διαλεξω ειμαι μπερδεμενος:'(Εσεις τι λετε??
το καθενα εχει τα πλεονεκτηματα του αλλα και μειονεκτηματα.
για παραδειγμα στον στρατο θα πληρωνεσαι καπου στα 100 ευρω τον μηνα κατα την διαρκεια των σπουδων σου,θα εχεις σιγουρη θεση αλλα θα βγαινεις μονο καποιες ωρες/μερες σαν φοιτητης και αργοτερα θα εχεις αρκετες μεταθεσεις.και το κυριοτερο θα εισαι στο στρατο,κατι που σε πολλους δεν αρεσει εξαιτιας του συστηματος που λειτουργει.

οσον αφορα το ΗΜΜΥ θα ειναι πιο καλα τα πραγματα,δεν θα εχεις μετακινησεις και θα ζησεις φοιτητικη ζωη οπως σου αρεσει.

ειναι υποκειμενικο το ζητημα αρα ειναι στην δικη σου κριση τι θα επιλεξεις,αρκει να σου αρεσει η σχολη και τα υπολοιπα βρισκονται.
επισης το ΣΣΑΣ οδοντιατρικη νομιζω πως βρισκεται μονο στην Θεσσαλονικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Νομική ή Λ/Χ :zilia:
Εχω την εξης απορια... Πριν λιγο καιρο ελεγες οτι θελεις να περασεις Ιατρικη, Φαρμακευτικη, Πολιτικων Μηχανικων, Βιολογικο, Φυσικο κ.τ.λ Στη συνεχεια προσθεσες και το τμημα Οικονομικων Επιστημων στο ΠΑΜΑΚ. Οι σχολες που προανεφερες ανηκουν στο 2ο, το 3ο και η τελευταια στο 5ο πεδιο... Τωρα λες πως θελεις να περασεις Νομικη που ειναι στο 1ο πεδιο!! Πως ακριβως θα το κανεις αυτο?? Τελικα τι κατευθυνση εισαι?? Σκεφτοσουνα να πας θετικη-τεχνολογικη και τελικα πηγες θεωρητικη?? Εισαι θετικη-τεχνολογικη και σκεφτεσαι στην τριτη να αλλαξεις και να πας στη θεωρητικη?? Με μπερδεψες...:s

Υ.Γ Το Λ/Χ τι ειναι?? Λογιστικη/Χρηματοοικονομικη η κοτσανα πεταξα?? Μα τι εχετε παθει ολοι σας με τις συντομογραφιες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Εχω την εξης απορια... Πριν λιγο καιρο ελεγες οτι θελεις να περασεις Ιατρικη, Φαρμακευτικη, Πολιτικων Μηχανικων, Βιολογικο, Φυσικο κ.τ.λ Στη συνεχεια προσθεσες και το τμημα Οικονομικων Επιστημων στο ΠΑΜΑΚ. Οι σχολες που προανεφερες ανηκουν στο 2ο, το 3ο και η τελευταια στο 5ο πεδιο... Τωρα λες πως θελεις να περασεις Νομικη που ειναι στο 1ο πεδιο!! Πως ακριβως θα το κανεις αυτο?? Τελικα τι κατευθυνση εισαι?? Σκεφτοσουνα να πας θετικη-τεχνολογικη και τελικα πηγες θεωρητικη?? Εισαι θετικη-τεχνολογικη και σκεφτεσαι στην τριτη να αλλαξεις και να πας στη θεωρητικη?? Με μπερδεψες...:s

Υ.Γ Το Λ/Χ τι ειναι?? Λογιστικη/Χρηματοοικονομικη η κοτσανα πεταξα?? Μα τι εχετε παθει ολοι σας με τις συντομογραφιες??

Είχα δηλώσει θετική άλλαξα σε θεωρητική:)Και το Λ/Χ το πέτυχες:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Δηλαδη φετος που ησουν στη δευτερα σε ποια κατευθυνση ησουν?? Σορυ που ξαναρωταω, αλλα θελω να το ξεκαθαρισω λιγο... Παντως και γω στην πρωτη Λυκειου, το καλοκαιρι, ειχα δηλωσει οτι θα παω στην τεχνολογικη και γυριζοντας στο σχολειο το Σεπτεμβριο αλλαξα και πηγα θεωρητικη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Σε μπερδεύει η ιδιότητα μου:).Tώρα θα πάω δευτέρα(τέλειωσα οι εξετάσεις έχω περάσει άρα τυπικά είμαι 2α;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Σε μπερδεύει η ιδιότητα μου:).Tώρα θα πάω δευτέρα(τέλειωσα οι εξετάσεις έχω περάσει άρα τυπικά είμαι 2α;))
Α, ειπα και γω... Ειπαμε τις πρωτες πρωινες ωρες υπολειτουργω, αλλα οχι και ετσι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Manthak47

Νεοφερμένος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Εγώ θέλω πολύ να περάσω από το 3ο επιστημονικό πεδίο Ιατρική, αλλά κάτι μου λέει ότι ίσως να μη φτάσω τα μόρια που χρειάζονται. Με πρόχειρους υπολογισμούς (πόσο πιθανόν να γράψω :P) βγαίνουν γύρω στα 18.500.
Άλλες μου επιλογές είναι η Φυσική (που μ' αρέσει πάρα πολύ) και η Πληροφορική, που είναι στα μεγάλα μου ενδιαφέροντα και στην οποία σκίζω :D:D:D ;)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφακι29785

Νεοφερμένος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Γυμναστικη ακαδημια ! ή Φυσικοθεραπευτρια....ειναι λιγο τσιμπιμενα τα μορια αλλα οκ μωρε θα προσπαθησουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
Γυμναστικη ακαδημια ! ή Φυσικοθεραπευτρια....ειναι λιγο τσιμπιμενα τα μορια αλλα οκ μωρε θα προσπαθησουμε!
Αν για να γινει καποιος γυμναστης....απαιτουνται τσιμπημενα μορια τι να πουνε και αυτοι που θελουν να περασουν ιατρικη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top