Αν ο φίλος σας ήταν ομοφυλόφιλος, τι θα κάνατε;

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ενα καυτο θεμα...

Αν ο φιλος σας σας ελεγε οτι ηταν ομοφυλοφιλος,τι θα κανατε?

Θα τον σουταρατε?Θα του μιλαγατε?Θα τον κοιταγατε με αλλο ματι?

Για να δω σχολια...

Σημείωση διαχειριστή: :
Αλλά σχετικά θέματα με ομοφυλοφιλία:
iSchool

Ομοφυλόφιλοι: Γάμος και υιοθεσία
Είναι η ομοφυλοφιλία "φυσιολογική";
Ομοφυλοφιλία, ομοφοβία και εφηβεία

e-steki

Ομοφυλόφιλοι από μικρή ηλικία
Ανατροφή παιδιών και ομοφυλοφιλία
Η γνώμη σας για την ομοφυλοφιλία
Διεκδικήσεις ομοφυλόφιλων στις κοινωνικές παροχές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
εξαρτάται από την ηλικία στην οποία θα μου το έλεγε. Αν ήμασταν μεγάλοι (20+) θα απομακρυνόμουν σιγά σιγά και θα κρατούσα μόνο τυπικές σχέσεις. Αν ήμασταν πιο μικροι (κάτω από 16) θα προσπαθούσα να τον αλλάξω με όλες μου τις δυνάμεις κι αν δεν τα κατάφερνα... θα τον σούταρα :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George SK

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Μεγάλη δουλειά.

Εγώ δεν θα είχα κανένα πρόβλημα. Αν ήταν σωστός φίλος τότε θα τον υποστήριζα με την επιλογή του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Κουέρτη, έχω υπόψη ότι έχεις μια χαζή, ατεκμηρίωτη και γενικώς άσχετη απάντηση για όλα, είμαι περίεργος όμως τι θα βρεις γι' αυτό εδώ:

Ξυπνάς αύριο το πρωί και κάθε σου διάθεση για επαφή με γυναίκες έχει χαθεί. Αρχίζεις να αισθάνεσαι τον ίδιο έρωτα γι' άντρες, την ίδια έλξη και τα λοιπά.

Τι κάνεις;

Γιατί ΕΤΣΙ, ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ, συμβαίνει και σ' αυτούς. ΔΕΝ είναι στο χέρι σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
υπαρχει παρομοιο θεμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Κουέρτη, έχω υπόψη ότι έχεις μια χαζή, ατεκμηρίωτη και γενικώς άσχετη απάντηση για όλα, είμαι περίεργος όμως τι θα βρεις γι' αυτό εδώ:

Ξυπνάς αύριο το πρωί και κάθε σου διάθεση για επαφή με γυναίκες έχει χαθεί. Αρχίζεις να αισθάνεσαι τον ίδιο έρωτα γι' άντρες, την ίδια έλξη και τα λοιπά.

Τι κάνεις;

Γιατί ΕΤΣΙ, ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ, συμβαίνει και σ' αυτούς. ΔΕΝ είναι στο χέρι σου.

τι κάνω? Προσπαθώ να το διώξω από μέσα μου και να ξαναγυρίσω στις γυναίκες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Τιποτα δεν θα κανα,απλα θα αποδεχομουν την επιλογη του οσο "ξαφνικο"κι αν μου φαινοταν στην αρχη...απο κει και περα δεν νομιζω να μπορεσει κανεις να αλλαξει την κατασταση απο τη στιγμη που τελικα η φυση του ειναι αλλη και δεν συμβαδιζει με τα χαρακτηριστικα του σωματος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
τι κάνω? Προσπαθώ να το διώξω από μέσα μου και να ξαναγυρίσω στις γυναίκες...

Είναι ακριβώς το ίδιο δύσκολο με το να προσπαθήσεις όπως είσαι τώρα να γουστάρεις άντρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
τι κάνω? Προσπαθώ να το διώξω από μέσα μου και να ξαναγυρίσω στις γυναίκες...

μηπως εισαι ΛΙΓΟ απολυτος???..... δεν μπορεις να ξερεις την ψυχολογια αυτων των ανθρωπων...... δεν ειναι οοοολα τοσο ευκολα οπως τα βλεπεις!!....:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Μεγάλη δουλειά.

Εγώ δεν θα είχα κανένα πρόβλημα. Αν ήταν σωστός φίλος τότε θα τον υποστήριζα με την επιλογή του.
+φωνω:iagree: και βεβαια θα τον υποστηριζα και δεν θα εκρινα τις επιλογες του..αλλα ουτε και θα τον 'σουταριζα' αν ηταν σωστος απεναντι μου...απο τη στιγμη που υπαρχει φιλια...δεχεσαι τον αλλον οπως ειναι...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George SK

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
τι κάνω? Προσπαθώ να το διώξω από μέσα μου και να ξαναγυρίσω στις γυναίκες...

Δεν είναι στο χέρι σου ούτε να αλλάξεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nellufo

Νεοφερμένος

Η nellufo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
μμμμμμμ δεν ξερω αν ηταν πραγματικος φιλος θα τον στηριζα σε οποιαδηποτε αποφαση του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Άσχετον - τόσο πολύ πορώθηκες μ' αυτό που έβαλες στην υπογραφή σου :hmm:;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ένας παιδικός μου φίλος μας είπε πέρσι οτι είναι gay, δεν άλλαξε τίποτα στη σχέση μας. Ξεκαθάρισε κιόλας οτι δεν είμαστε ο τύπος του για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις. Μας είπε άσχημους δηλαδή :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Είναι ακριβώς το ίδιο δύσκολο με το να προσπαθήσεις όπως είσαι τώρα να γουστάρεις άντρες.

μα δεν το θέλω πραγματικά... αν όμως ξυπνούσα ένα πρωί όπως λες κι εσύ και ήμουν π@9@*ς θα έβαζα όλη τη δύναμη και το σθένος που έχω για να ξαναγίνω φυσιολογικός...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George SK

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Καλά γιατί πιστεύεις ότι είναι τόσο εύκολο; Είχα ένα φίλο που αρνήθηκε την φύση του και έπεσε σε κατάθλιψη...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Κι εγώ σου λέω ότι θα ήταν ακριβώς το ίδιο δύσκολο, η απάντησή σου είναι τελείως κούφια, το σώμα σου σου λέει άλλα πράγματα κι αυτό είναι ακατανίκητο, βασικά δεν υπάρχει κανένας λόγος να το μάχεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δεν έχω πρόβλημα με αυτά, με την προυπόθεση φυσικά να μη μου την πέφτει.:P
Φυσικά επειδή έχω την ανάγκη να μιλάω και για γυναίκες με κάποιο άλλο "ομόδοξο", ίσως να έβρικα κι ένα δεύτερο straight κολλητό. Από κει και πέρα στην ποιότητα του ανθρώπου δεν αλλάζει κάτι. Έχω και τώρα μια φίλη λεσβία και είναι εκπληκτικό άτομο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Οι φίλες λεσβίες είναι αντιπρακτικές, πρέπει να γνωρίζεις καινούρια άτομα για να χαμουρεύεσαι στα πάρτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Tίποτα, θα τον δεχόμουν έτσι όπως ήταν...
Για να είναι φίλος μου πάει να πει ότι ταιριάζουμε, δεν θα χαλάσω λοιπόν μια φιλία επειδή εκείνος προτιμάει το ίδιο φύλο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top