Βελτίωση γραφικού χαρακτήρα

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Αν και νομίζω υπήρχε παλιά θέμα όπου παρουσιάζαμε τα γράμματά μας, δεν μπορώ να το βρω, οπότε ξεκινήστε εδώ όποιος θέλει να τα δείξει και βλέπουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

empeiros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο empeiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 271 μηνύματα.
εγω να φανταστειτε ειχα παει αδιαβαστος σε ενα διαγωνισμα ψυχολογιας και δεν ηξερα τι να γραψω.
αλλα απο τα τελεια γραμματα που ειχα κανει μου εβαλε 14!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Αν και νομίζω υπήρχε παλιά θέμα όπου παρουσιάζαμε τα γράμματά μας, δεν μπορώ να το βρω, οπότε ξεκινήστε εδώ όποιος θέλει να τα δείξει και βλέπουμε.

Και εγώ το θυμάμαι. Είχε τίτλο Δείξτε μας τον γραφικό σας χαρακτήρα, κάπως έτσι;:hmm:
Πουθενά δεν το βρίσκω.

Εμένα, ενταξει είναι στρογγυλούτσικα,ευανάγνωστα θεωρώ και ξεφεύγουν λίγο οι ουρίτσες λόγω καλλιγραφίας που με μαθαίνανε μικρό... Τρώγονται μωρέ.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Τα δικά μου είναι κούτσου:P Στρογγυλά, μικρά, περιποιημένα... Ακόμη και όταν βιάζομαι βγαίνουν φυσιολογικά. Βέβαια έχω ένα θεματάκι με το ρ.. Το κάνω σαν μπαλονάκι..Εμένα έτσι μ' αρέσει:pfff: Μα κανείς να μη βάζει λίγη φαντασία στο γραφικό χαρακτήρα πια? Κρίση ταυτότητας περνάει το π, το θ και το κ. Τα κάνω όπως μου έρθει..

Θα κάνω φιλόδοξες προσπάθειες να τα μεγαλώσω κάπως γιατί λυπάμαι τους πρεσβύωπες καθηγητές που κουράζονται για να διαβάσουν το γραπτό μου :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
χμμ τα γραμματα μου ειναι αισχος :D
δεν βαζω τονους, δεν ειναι στρογγυλα, δεν πατανε πανω στις γραμμες του τετραδιου δεν δεν δεν.....
επισης η απο πανω( βλ. ΣΣΣΣΣερι) μου ειπε ''μα καλα σε τρενο σε μαθανε να γραφεις εσενα''
και απο τοτε κανω ακομα χεροτερα :whistle:
τελος εχω να δηλωσω οτι εχω αλλαξει ενα εκατομμυριο ειδη στυλων... λεπτη μυτη,χονδρη μυτη,στενη μυτη,καθολου μυτη .....και το αποτελεσμα τιποτα:hmm:
αυτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
εμενα με βολευουν εκεινοι οι κλασσικοι φαμπερ των 80 λεπτων με την μακρια μυτη..που ειναι καπως ριγε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Εμένα με βοηθάνε στο να γράφω καλύτερα τα στυλό με λεπτή μύτη, 0,7 ή 0,5. Όχι ότι είχα ποτέ πρόβλημα με τα γράμματα μου, απλά με τα λεπτά στυλό βγαίνουν πιο ωραία και περιποιημένα. Και πιστεύω η λύση στο συγεκριμένο πρόβλημα είναι να γράφει κανείς πιο αργά. Πράγμα το οποίο στο Λύκειο είναι σχεδόν αδύνατο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
εμενα με βολευουν εκεινοι οι κλασσικοι φαμπερ των 80 λεπτων με την μακρια μυτη..που ειναι καπως ριγε..

ναι γλυστρανε ευκολα και δεν σκιζουν το χαρτι...
προτιμω αυτα τα ειδη στυλων

https://img155.imageshack.us/i/dsc0021fm.jpg/

το δικο μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Κάπου είχα ακούσει Δία ότι γίνεται... Πιστεύω πως κάνω πάρα πολύ καλά γράμματα. Στο Δημοτικό ήταν χάλια , αλλά τώρα που τελειώνω το γυμνάσιο γίνονται όλο και πιο καλά όσο ανεβαίνω τάξη. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράνοια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Έχω απαίσια γράμματα γιατί ήταν γραφτό να γίνω γιατρός, αλλά τελικά το πεπρωμένο διαγράφηκε διαφορετικά απ' ότι θα έπρεπε και πήγα από θεώρητικη... :worry:


έχω τέλεια,απερίγραπτα και όλα τα συναφή,γράμματα γιατί είναι γραφτό να γίνω ΕΓΩ γιατρός και ΕΣΥ θεωρητικάριος.Χμου.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Tωρα που πέρασα ιατρικη δεν χρειάζεται να φτιάξω τον γραφικό μου χαρακτήρα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
έχω τέλεια,απερίγραπτα και όλα τα συναφή,γράμματα γιατί είναι γραφτό να γίνω ΕΓΩ γιατρός και ΕΣΥ θεωρητικάριος.Χμου.:worry:


Γιατί η τύχη, μια ζωή, ευνοεί τους χαζούληδες;;;; :hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράνοια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Γιατί η τύχη, μια ζωή, ευνοεί τους χαζούληδες;;;; :hmm::hmm::hmm:

Ρώτα την.Θα ξέρει να σου απαντήσει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
έχω τέλεια,απερίγραπτα και όλα τα συναφή,γράμματα γιατί είναι γραφτό να γίνω ΕΓΩ γιατρός και ΕΣΥ θεωρητικάριος.Χμου.:worry:

Κάνατε λάθος επιλογή κατεύθυνσης

Όποιος μπορεί να διαβάσει σημειώσεις με χάλια γράμματα είναι γεννημένος φαρμακοποιός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
εγω παντως πιστευω πως κανω αρκετα καλα γραμματα...
κανενας δεν μου εχει παραπονεθει...να δουμε και στο μελλον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Μ αρεσουν πολυ τα γραμματα μου.
Δεν ειναι τοσο ωραια,ουτε καλλιγραφικα,μινιμαλ θα τα ελεγα:P
Πολλες φορες οι αλλοι δεν τα καταλαβαινουν,ενταξει στην εξεταστικη τα κανω καλα αλλα για καθε μερα i dont care:D
Εμένα μού αρέσουν τα γράμματά σου. Είναι απλά και κατανοητά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lizaki k etc

Νεοφερμένος

Η Lizaki k etc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Παλια τα εκανα ωραια αλλα λιγο μικρα... (οπως ειναι το μικροτερο στο φορουμ δια 20 :P)
Δεν καταλαβενε κανεις τι γραφω και ετσι αποφασισα να τα αλλαξω.Τα εκανα μεσαια σε μεγεθος
και ομορφα αλλα μετα τα χαλασα παλι.Τα ξαναφτιαξα αλλα τα εχω βαρεθει τωρα,θα
προσπαθησω να τα ξαναλλαξω :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
Κι εγώ έχω πρόβλημα με το μέγεθος και μια ζωη ακούω την ίδια κρυα ατάκα απο τους μεσήλικες καθηγητες, με το έπομενο γραπτο σου φέρε και ένα μεγενθυντικό φακό μαζι -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NickL

Νεοφερμένος

Ο NickL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Καλησπέρα. Λοιπόν έχω πρόβλημα. Κάνω πολύ άσχημα γράμματα και γράφω μπερδικλομένα. Οι καθηγητές μου λένε πως θα έχω πρόβλημα στα γραπτά μου και πως θα χάσω μόρια τζάμπα επειδή οι διορθωτές θα τα στραβοκητάνε πριν ακόμα αρχίσουν να τα διορθώνουν. Ποιές είναι μερικές συμβουλές τόσο ως προς την εμφάνιση όσο και ως προς την παρουσίαση των λύσεων που θα βοηθήσουν να αυξήσω τους βαθμούς μου;

Σημείωση συντονιστή : Τα μηνύματα 100 - 102 προήλθαμ από νήμα με παρόμοιο θέμα με το παρόν .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top