Βελτίωση γραφικού χαρακτήρα

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
και εγω αριστεροχειρας ειμαι αλλα κανω ωραια γραμματα....τα περισσοτερα ειναι αγορια αυτα που κανουν αθλια γραμματα μου φαινεται:Pοταν ελεγε η δασκαλα στο δημοτικο να γραφετε σπιτι τα γραμματακια ξανα και ξανα εσεις παιζατε μπαλα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
άντε ξέθαψα ένα θρεντ :lol:

τα γράμματα μου είναι σκατά, ακόμα και γω ώρες ώρες δε τα καταλαβαίνω :P
πάλι καλά φέτος δεν έχω τους φιλόλογους να μου σπάνε τα @@ ...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
σκατά είναι τα γράμματά μου, το ύφος της καθηγήτριας όταν της έδινα το γραπτό μου την Τρίτη εξέφραζε απελπισία και απόγνωση...:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Τα δικά μου δεν είναι σκατά, αλλά ούτε και τέλεια. Τουλάχιστον διαβάζονται εύκολα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
εμένα είναι μικρά και ορνιθοσκαλίσματα,τι να κάνω, έχω πολλές ιδέες και βιάζομαι να τις αποτυπώσω στο χαρτί :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
σκατά είναι τα γράμματά μου, το ύφος της καθηγήτριας όταν της έδινα το γραπτό μου την Τρίτη εξέφραζε απελπισία και απόγνωση...:look:

σα δε ντρέπεσαι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Τα δικα μου ειναι Α-Θ-Λ-Ι-Α. Oταν δινω σε καποιον σημειωσεις του γραφω και τον αριθμο μου με απο κατω το κειμενο: "Παρε τηλ. γιατι ξερω πως δεν προκειτε να βγαλεις ακρη".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Τα δικα μου ειναι Α-Θ-Λ-Ι-Α. Oταν δινω σε καποιον σημειωσεις του γραφω και τον αριθμο μου με απο κατω το κειμενο: "Παρε τηλ. γιατι ξερω πως δεν προκειτε να βγαλεις ακρη".

εμένα δε μου ζητάνε πλέον σημειώσεις :P....κανείς δε θέλει σημειώσεις από μένα χαχα:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis dog

Νεοφερμένος

Ο giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
και εμενα τα γραμματα μου δεν ειναι και πολυ καλα αλλα το παλευω γιατι δεν με βλεπω καλα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Έχω απαίσια γράμματα γιατί ήταν γραφτό να γίνω γιατρός, αλλά τελικά το πεπρωμένο διαγράφηκε διαφορετικά απ' ότι θα έπρεπε και πήγα από θεώρητικη... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bettina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η bettina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Τα δικα μου ειναι Α-Θ-Λ-Ι-Α. Oταν δινω σε καποιον σημειωσεις του γραφω και τον αριθμο μου με απο κατω το κειμενο: "Παρε τηλ. γιατι ξερω πως δεν προκειτε να βγαλεις ακρη".
Θειικό!!!!!!!!!!:clapup:

Παιδιά όταν ήμουν μικρότερη δεν έκανα καθόλου καλά γράμματα..Δεν ήταν ότι ήταν άθλια, δεν διαβαζόντουσαν αλλά ήταν κάπως αλλοπρόσαλλα!! Είχα και έχω φοβερό κόλλημα με τη γραφή μου (γιατί στο σχολείο όλοι μ την λέγαν !!).. Με τη πάροδο τν χρόνων και με τη συνέχιση των σπουδών μου κατάφερα να τα αλλάξω πάρα πολύ.. Έγραφα πολύ και πάντα είχα το νου μου να είναι καλά..Σε σημείο όποιος παλιός μου φίλος βλέπει τα γράμματά αναρωτιέται..Θέμα θέλησης είναι και προσπάθειας..Καλά δεν λέω οτι αποκτάς και καλλιγραφική γραφή αλλά διορθώνεται κάπως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Μ αρεσουν πολυ τα γραμματα μου.
Δεν ειναι τοσο ωραια,ουτε καλλιγραφικα,μινιμαλ θα τα ελεγα:P
Πολλες φορες οι αλλοι δεν τα καταλαβαινουν,ενταξει στην εξεταστικη τα κανω καλα αλλα για καθε μερα i dont care:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Από μικρός δεν έκανα ωραία γράμματα και οι δασκάλες με μαλώνανε ότι δεν καταλάβαιναν τι γράφω.
Ξαφνικά όταν πήγαινα Γ γυμνασίου, αποφάσισα να αλλάξω γραφικό χαρακτήρα.
Έγραψα σε ένα χαρτόνι πώς θα ήθελα να είναι το αλφάβητο μου και πίεσα τον εαυτό μου να γράφει έτσι.
Τελικά τα κατάφερα και γράφω πλέον πολύ καλύτερα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Άμα θέλω κάνω ωραία γράμματα (όσοι διαφωνούν, ψόφο κακό να 'χουν). Αλλά άμα είναι να κρατήσω σημειώσεις στην σχολή, κάνω τα χειρότερα ορνιθοσκαλίσματα. Μετά βέβαια τις καθαρογράφω συνήθως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
χαχα λοιπον....δεν θα μπορουσα να λειψω και εγω απο τετοιο θεμα....λοιπον τα δικα μου γραμματα ειναι πολυ περιεργα....ενω στην αρχη ειναι ομορφα και φαινονται μετα...χαλανεεε.....επισης τα γραμματα μου ειναι αναλογα με την ψυχολογικη κατασταση που βρισκομαι......αν ειμαι χαλια και μικρα και καθολου πλαγιαστα ,αν παλι πεταω ειναι μεσσαια και μια απο εδω και μια απο εκει..γενικα ειναι μεγαλα πλαγιαστα και καλλιτεχνικα...:worry:γεκικως δεν εχω δει σε αλλον να κανει τα ιδια γραμματα με εμενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Γυρω στην στην Τρίτη με Τετάρτη Δημοτικού ηταν λιγο ο,τι να ναι.Οχι ορνιθοσκαλισματα,καταλαβαινες ανετα τι εγραφα απλα δεν ηταν και το καλυτερο αισθητικο αποτελεσμα.Τωρα,μου αρεσουν πολυ.Δεν ειναι καλλιγραφικα(τα οποια δεν μου αρεσουν παντα γιατι δεν τα βγαζεις παντα με ευκολια),αλλα το αποτελεσμα που προκυπτει ειναι ωραιο,αιθητο,καθαρο και ευαναγνωστο.:)Νταξει,σιγουρα οταν γραφουμε σημειωσεις επιβαλλεται σχεδον να μην γραφουμε με τα καλύτερά μας γραμματα γιατι αμαμ διναμε εκει την περισσοτερη σημασια θα'χαμε χασει τα μισα και παραπανω απο αυτα που λεει ο ομιλητης.Τα γραμματα,οπως ειπε και ο Zed,μπορεις ανετα να τα βελτιωσεις καθαρογραφοντας τα μαζι με τυχον ορθογραφικα λαθη λογω βιασυνης.Αυτα που θα ακουσεις ομως ουτε προκειται να στα πουν,ουτε να σε περιμενουν να τελειωσεις να γραφεις για να προχωρησουν.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
hmmm τι λετε μα βαζουμε τα γραμματα μας σε φωτογραφιες?ξερω κουλο αλλα .....γι αυτα τα τρελα δεν ειναι τα φορουμ?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
hmmm τι λετε μα βαζουμε τα γραμματα μας σε φωτογραφιες?ξερω κουλο αλλα .....γι αυτα τα τρελα δεν ειναι τα φορουμ?:hmm:


Στο μυαλο μου εισαι!Δεν ειναι κακη ιδεα.Μπορουμε στο ποστ μας οπου θα περιγραφουμε τον γραφικο μας χαρακτηρα,αμα αλλαξε ή οχι και τετοια να βαλουμε στο τελος και μια εικονα.:)Δεν ειναι καθολου κακη ιδεα.:1eye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Τα γραμματα μου ειναι καθαρα και μεσαια. Μπορει ο αλλος να τα διαβασει με ευκολια. Οταν νευριαζω, τοτε κανω πολυ χαλια γραμματα και τεραστια. Μπορεις ευκολα να βελτιωσεις τον γραφικος χαραχτηρα, αρκει να εχεις θεληση:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis dog

Νεοφερμένος

Ο giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
hmmm τι λετε μα βαζουμε τα γραμματα μας σε φωτογραφιες?ξερω κουλο αλλα .....γι αυτα τα τρελα δεν ειναι τα φορουμ?:hmm:

μια χαρα ιδεα μου φαινεται!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top