Γενικό -  Ποιο είναι το χειρότερό σας μάθημα;

Ποιό μάθημα είναι το χειρότερό σας; (Μόνο θετική + Τεχνολογική)

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 5)
  • Μαθηματικά Κ.

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Φυσική Κ.

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Βιολογία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Χημεία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΑΕΠΠ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μάθημα Επιλογής

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Έκθεση

    Ψήφοι: 4 80.0%
  • Δε μου αρέσει κανένα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μου αρέσουν όλα

    Ψήφοι: 1 20.0%

..rik@..

Νεοφερμένος

Η. .rik@.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
πώσ βγαίνει ο βαθμόσ απολυτηρίου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joe_Dalton123

Νεοφερμένος

Ο mihalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
το μαθημα που δεν θα χωνεψω ποτε ειναι :Η ΕΚΘΕΣΗ :nono::nono::nono: με καμια δν την χωνεύω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Οι εφιάλτες μου ήταν πάντα τα Αρχαία και τα Μαθηματικά! Ψήφισα Μαθηματικά, γιατι με ακολούθησαν και στις Πανελλήνιες (με μεγάλη αποτυχία φυσικά).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Choco

Νεοφερμένος

Ο Ηλιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Εγω πιστευω οτι ολα ειναι τελεια και ενδιαφερον επειδη καπια τα διαβαζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gregorio mc

Νεοφερμένος

Ο Gregorio mc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
εγω παιδια προς το παρον με δυσκολευει η φυσικη οποτε δεν μου αρεσει και πολυ.αυτη η εννοια της ταλαντωσης μου φαινεται εντελως καινουπγια και οι ασκησεις εδω θελουν πολυ σκεψη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Ρε παιδιά γιατί τόσο κακία για την έκθεση.Δηλαδή αν πω ότι μ' αρέσει θα είμαι περίεργος; Εμένα μου αρέσει πάντως. Αντιθέτως η χημεία της Β΄Λυκείου ήταν αίσχος. Ποτέ δε μπόρεσα να χωνέψω τα κωλο-αλκάνια. συγγνώμη κιόλας αλλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris17

Νεοφερμένος

Ο dimitris17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
οι αρχες οργανωσης ειναι ευκολο,αλλα αν παρανοησεις την ερωτηση παει...ετσι το παθα κι εγω φετος κι εγραψα 19,5....τοσο διαβασμα στραφι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Ρε παιδιά γιατί τόσο κακία για την έκθεση.Δηλαδή αν πω ότι μ' αρέσει θα είμαι περίεργος; Εμένα μου αρέσει πάντως. Αντιθέτως η χημεία της Β΄Λυκείου ήταν αίσχος. Ποτέ δε μπόρεσα να χωνέψω τα κωλο-αλκάνια. συγγνώμη κιόλας αλλά...
Κοιτα, ειναι καλο μαθημα στην Εκθεση. Κι εμενα μου αρεσει... απλα στο φροντιστηριο μου ειπαν οτι πρεπει να γραψω "τυποποιημενες" ιδεες για να παρω καλο βαθμο, κι αυτο μου την εσπασε λιγο... Επισης δεν μπορεις να εισαι ποτε σιγουρος για το ποσο εγραψες και σε τρωει το αγχος. Στα αλλα πανω-κατω εχεις μια εικονα πριν βγουν τα αποτελεσματα (εκτος απροοπτου :P) Για τη Χημεια γενικης της Β λες; (μαλλον ναι, εκει ηταν τα αλκανια). Μια χαρα ηταν! Εμενα μου αρεσε! Αντιθετα η θετικης κατευθυνσης ηταν χαλι μαυρο. Ακαταλαβιστικη και το βιβλιο απιστευτα κακογραμμενο και μπερδεμενο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ktar

Νεοφερμένος

Ο ktar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Μαθηματκά Κατεύθυνσης :sick::sick::sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Μαθηματκά Κατεύθυνσης :sick::sick::sick:
:no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1:
Ο απολυτος εφιαλτης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ktar

Νεοφερμένος

Ο ktar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
:no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1:
Ο απολυτος εφιαλτης...

Συμφωνώ! Αν και έγραψα μια χαρά, πάντα τα απεχθανόμουν! Μου έφερναν αναγούλα!!!:sick::sick::sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stratos_man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Εκθεση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Δεν θελει καν ερωτημα.
Αρχιζει απο ΑΟ και τελειωνει σε ΔΕ, ειναι σιχαμενο και ποταπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Κανένα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν ξέρω.Όλα μ'αρέσουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sethis

Νεοφερμένος

Ο Sethis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Εννοειται βιολογια γιατι δεν την παλευω την αποστηθιση. Το μονο που το σωζει ειναι οτι ειναι ενδιαφερον μαθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stratos_man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Βασικα τα Μαθηματικα και η Φυσικη κατ ειναι παρα πολυ ωραια μαθηματα ειδικα αμα διαβαζεις πολυ και φτασεις στο σημειο να λυνεις οτι σου βαζουν νιωθεις τελεια...ΑΕΠΠ ειναι πολυ ευκολο αντιστοιχως αμα λυνεις συνεχως,Μαθηματικα Γενικης χαλαρα οχι μεγαλη δυσκολια και πολυ ευκολο στην κατανοηση ,οσο για το ΑΟΔΕ δεν λεω τπτ διαβασεις=γραφεις--δεν διαβαζεις=δεν γραφεις
:D:D
Εκθεση ΔΞ/ΔΑ γιατι θα γινει το μνμ ντιλιτ(delete) :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D.Gray-man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο D.Gray-man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 316 μηνύματα.

personGR

Νεοφερμένος

Ο Χριστόφορος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τύρναβος (Λάρισα). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Δεν θελει καν ερωτημα.
Αρχιζει απο ΑΟ και τελειωνει σε ΔΕ, ειναι σιχαμενο και ποταπο.

Όπως επίσης και κακογραμμένα, τελείως εκτός πραγματικότητας (ακούς εκεί δεν είναι το άλφα και το ωμέγα το κέρδος σε μια επιχείρηση, τς τς τς), και εκτός κόσμου γενικότερα με τις δυσνόητες έννοιες του... (και τα δεκάδες παραδείγματα σε κάθε υποπερίπτωση που είναι απαραίτητο να παπαγαλίσουμε...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Διοικηση επιχειρήσεων.Πολύ παπαγαλία και βιβλίο 10ετίας.(θα μου πεις όλα τα βιβλία 10ετίας είναι αλλά αυτό δεν παλέυεται..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top