Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,674 εγγεγραμμένα μέλη και 2,467,251 μηνύματα σε 78,349 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 491 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Δημοτικό ή Γυμνάσιο;

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Φοιτητής

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Παν. Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,778 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 10:44, 15-06-17:

Τι μου θυμίσατε τωρα,τελείωσα το δημοτικο το 2012 και μπορω να πω οτι μου λειπει πολυ ωραια χρονια τοτε.
Το γυμνασιο το τελείωσα το 2015, τα ωραιότερα χρονιά για εμενα ωραιοτερα απο το δημοτικο .
Το γυμνασιο ηταν καλυτερο για εμενα.
Το λυκειο απαίσιο.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,493 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 10:50, 15-06-17:

Τι μου θύμισες τώρα. Το 2012 έδινα πανελλήνιες.

Emilonop (Ευαγγελία Μ.)

Φοιτητής

H Ευαγγελία Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Εφαρμοσμένης Πληροφορικής (ΑΕΙ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H Emilonop έγραψε: στις 13:38, 15-06-17:

Φωτη το δημοτικο με τι βαθμο το εβγαλες;
4
Παράθεση

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

H Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Global Health and Disaster Medicine και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,367 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 14:12, 15-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Το 2012 τελείωνα το 1ο έτος...Ωραίες στιγμές
2
Παράθεση

Νίκοs

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Νίκοs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 107 μηνύματα.

O Νίκοs έγραψε: στις 14:12, 15-06-17:

Δημοτικό χάλια, γυμνάσιο έτσι κ' έτσι, λύκειο ανεξαιρέτως το διάβασμα είναι τέλειοοοο.
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Φοιτητής

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Παν. Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,778 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 16:14, 15-06-17:

Καλα με 10 εβγαλα το δημοτικο.Το γυμνασιο ειναι καλυτερο για εμενα.
Παράθεση

Χαρουλιτα

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Χημείας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,727 μηνύματα.

H Χαρουλιτα έγραψε: στις 17:09, 15-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Kι εγω! Μαζι διναμε! Με θυμασαι απο το φορουμ?
1
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,493 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 17:19, 15-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από Χαρουλιτα
Kι εγω! Μαζι διναμε! Με θυμασαι απο το φορουμ?
Εννοείται, αφού απάντησα σε προηγούμενο μήνυμα να μην ενοχλούν τη συμπατριώτισσα μου
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,161 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε: στις 18:33, 15-06-17:

Που να δειτε στο Νηπιαγωγιο τι γαματα που περνουσαν. Αχ, που ειναι τα ωραια χρονια...
1
Παράθεση

johnietraf (γιαννης)

Φοιτητής

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών (ΑΕΙ/Ιωάννινα) και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,230 μηνύματα.

O johnietraf έγραψε: στις 17:45, 04-07-17:

το πρωτο τριωρο ολων ηταν γλωσσα γλωσσα μαθηματικα να φανταστω
Παράθεση

Panakeia

Νεοφερμένος

H Panakeia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 40 μηνύματα.

H Panakeia έγραψε: στις 23:18, 06-07-17:

Μονο εγω δε θυμάμαι τίποτα απο καθημερινοτητα δημοτικού;
Παράθεση

Νίκοs

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Νίκοs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 107 μηνύματα.

O Νίκοs έγραψε: στις 23:31, 06-07-17:

Προτιμώ δημοτικό.. ακόμα και το λύκειο αν και το διάβασμα είναι περισσότερο είναι καλύτερο απ' το γυμνάσιο.
Παράθεση

SweetGirl

Φοιτητής

H SweetGirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Κοινωνικής Ανθρωπολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 91 μηνύματα.

H SweetGirl έγραψε: στις 23:51, 06-07-17:

Λύκειο με τα χίλια! Αφού εκεί γνώρισα τον έρωτα!
2
1
Παράθεση

Ιππολύτη

Φοιτητής

H Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 840 μηνύματα.

H Ιππολύτη έγραψε: στις 23:55, 06-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από SweetGirl
Λύκειο με τα χίλια! Αφού εκεί γνώρισα τον έρωτα!
Απαπαπα, έχεις πανελλήνιες τώρα, άσε τους έρωτες. Ο καθηγητής μου στο φροντιστήριο έλεγε "όλες οι αγκαλιές θα σας προδώσουν, μόνο η αγκαλιά των βιβλίων σας είναι αξιόπιστη".
6
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια