Twilight-Λυκόφως

nicol

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
ε ναι η χαραυγη δεν συγκρινεται!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Εγω προτειμω Νεα σεληνη παντως απο Χαραυγη.
Για την ακριβεια ειναι ετσι για εμενα.
1.Νεα Σεληνη
2.Χαραυγη
3.Λυκοφως
4.Εκλειψη
Αν η Στεφανι ειχε τελιωσει το μιντναιτ σαν θα ηταν σιγουρα 1ο στη λιστα μου.:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnightsun

Νεοφερμένος

Η midnightsun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
SPOILER SPOILER SPOILER!!!!!!!!!!!!!!
εμενα παντως η εκλειψη ειναι το αγαπημενο μου με τη χαραυγη να ερχεται δευτερη με πλ πλ μικρη διαφορα
στην εκλειψη βεβαια με στεναχωρουν λιγο τα γεγονοτα με τη μπελλα κ κυριωσ η μπελλα που συνηδητοποιει οτι αγαπαει κ τον τζεικομπ αλλα εκτος απο αυτο λατρευω τισ σκηνες οπωσ αυτη που ο εντουαρτ κανει προταση γαμου στη μπελλα κ η αλλη οπου λενε για τισ 10 καλυτερεσ νυχτες τουσ,γενικα ειναι το αγαπημενο μου επειδη ο εντουαρτ εκφραζει τα συναισθηματα του με πολυ περιοσσοτερο παθος απο οτι στη νεα σεληνη κ στο λυκοφως

στη χαραυγη παλι μ αρεσει το τελος που ειναι πολυ συγκινητικο κ φυσικα οι σκηνες οπου ξερεται εσεις τι γινεται!!!κ επισης οι σκηνες με τη renesmee κ γενικα τα παντα ειναι τρομερο βιβλιο

μετα ακολουθει το λυκοφως κ υστερα η νεα σεληνη (τα οποια εννοειται πως κ αυτα τα λατρευω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
εμενα παντως η εκλειψη ειναι το αγαπημενο μου με τη χαραυγη να ερχεται δευτερη με πλ πλ μικρη διαφορα
στην εκλειψη βεβαια με στεναχωρουν λιγο τα γεγονοτα με τη μπελλα κ κυριωσ η μπελλα που συνηδητοποιει οτι αγαπαει κ τον τζεικομπ αλλα εκτος απο αυτο λατρευω τισ σκηνες οπωσ αυτη που ο εντουαρτ κανει προταση γαμου στη μπελλα κ η αλλη οπου λενε για τισ 10 καλυτερεσ νυχτες τουσ,γενικα ειναι το αγαπημενο μου επειδη ο εντουαρτ εκφραζει τα συναισθηματα του με πολυ περιοσσοτερο παθος απο οτι στη νεα σεληνη κ στο λυκοφως

στη χαραυγη παλι μ αρεσει το τελος που ειναι πολυ συγκινητικο κ φυσικα οι σκηνες οπου ξερεται εσεις τι γινεται!!!κ επισης οι σκηνες με τη renesmee κ γενικα τα παντα ειναι τρομερο βιβλιο

μετα ακολουθει το λυκοφως κ υστερα η νεα σεληνη (τα οποια εννοειται πως κ αυτα τα λατρευω)




Εεεεεεε, υπάρχουν και τα σπόιλερς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Ναι σωστα, θελει μια επεξεργιασιουλα. Σορρυ Μαρια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 506 μηνύματα.

midnightsun

Νεοφερμένος

Η midnightsun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Καλά, τώρα τα 'μαθα όλα...:'(


χιλια συγγνωμη!:(τη χαζο που ειμαι ουτε το σκεφτηκα να βαλω σποιλερ
θα το διορθωσω τωρα αν κ ειναι αργα !

για το breaking dawn παντως δεν ελεγα κ τιποτα συγκεκριμενο στην εκλειψη αναφερεσαι??

:'( σορρυ !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
χιλα συγγνωμη!:(τη χαζο που ειμαι ουτε το σκεφτηκα να βαλω σποιλερ
θα το διορθωσω τωρα αν κ ειναι αργα !

για το breaking dawn παντως δεν ελεγα κ τιποτα συγκεκριμενο στην εκλειψη αναφερεσαι??

:'( σορρυ !!



Τέλος πάντων, δεν πειράζει...
Σε συγχωρώ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Εγώ τα προτιμώ με την εξής σειρά:
1. Breaking Dawn
2. Eclipse
3.Twilight
4. New Moon

Αν έπρεπε να βάλω και το Midnight Sun, αν και ατελείωτο, θα το έβαζα μάλλον πρώτο!:D

Ανεξάρτητα από τη σειρά προτίμησης, όλα είναι τέλεια, και τα βάζω πρώτα στη σειρά προτίμησης μου ως σειρά βιβλίων!:heart: (Και μετά είναι ο Χάρυ Πότερ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicol

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
και εγω το ιδιο με εσενα εκτος απο το χαρρυ ποττερ που δεν τα εχω διαβασει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

armonia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Εγω προτειμω Νεα σεληνη παντως απο Χαραυγη.
Για την ακριβεια ειναι ετσι για εμενα.
1.Νεα Σεληνη
2.Χαραυγη
3.Λυκοφως
4.Εκλειψη
Αν η Στεφανι ειχε τελιωσει το μιντναιτ σαν θα ηταν σιγουρα 1ο στη λιστα μου.:xixi:


και για μένα ακριβώς έτσι πάνε.
η νέα σελήνη ήταν πόρωση πραγματικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicol

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
εμενα λογω του δεσιματος κουταβιου-μπελλα δεν μαρεσει...η εκλειψη δεν παιζεται ομως..:inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
και εγω το ιδιο με εσενα εκτος απο το χαρρυ ποττερ που δεν τα εχω διαβασει..
:P Πάντως στη σειρά προτίμησης για το Twilight Saga συμφωνούμε, έτσι; Είσαι η πρώτη που έχει ακριβώς το ίδιο γούστο με μένα!:P:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Ψηφίζω κουτάβι.
Νέα σελήνη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
εμενα λογω του δεσιματος κουταβιου-μπελλα δεν μαρεσει...η εκλειψη δεν παιζεται ομως..:inlove::inlove:


Τι κουτάβι? Έχει και κουτάβια? Άμα είναι, να πάω να τη δω την ταινία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicol

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
δεν εχει κουταβια τον τζεικομπ τον ελεγε ο εντουαρντ σκυλο η κουταβι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Τι κουτάβι? Έχει και κουτάβια? Άμα είναι, να πάω να τη δω την ταινία.

Ναι, αμε. Εχει πολλα κουταβια. Εχει και λιμνη με παπιες!!! ΤΡΕΧΑ.
-----------------------------------------
δεν εχει κουταβια τον τζεικομπ τον ελεγε ο εντουαρντ σκυλο η κουταβι!

ή λυκο ή μπασταρδοσκυλο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Είναι όμως πώς να το κανουμε πιο γοητευτικος από χορτοφάγο βρυκόλακα.
Άποψή μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

armonia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Είναι όμως πώς να το κανουμε πιο γοητευτικος από χορτοφάγο βρυκόλακα.
Άποψή μου


σαν εμφάνιση στην ταινία ναι.
όμως εγώ γουστάρω τους ψυχρούς τύπους:cold::zilia::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
η νεα σεληνη ειναι πορωση γιατι γυριζεις μανιωδως της σελιδες μπας κι ερθει ο εντουαρντ.για μενα τα 3 πρωτα πανε:

εκλειψη
λυκοφως
νεα σεληνη

η εκλειψη ειναι απαιχτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top