Twilight-Λυκόφως

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
αυτο εννοω ναι ....ωραια δεν το εθεσα ομως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ε τι να σου πω,εμενα μου αρεσει πολυ το μαλλι του. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
δεν ειπα για αυτο ...για το νερο και αλατι λεω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ααα ναι :lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Βγηκε το πρωτο τραιλερ!!! Οριστε!
Ξυπνησα ολο νωριτερα μπορουσα(5,50)και το εχασα...Φτου, τι βρισιδι ακουσε το mtv δεν λεγεται...
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=SJ9afRgToxE[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
Έχω διαβάσει το βιβλίο και είναι από τα πιο κακογραμμένα βιβλία που έχω διαβάσει ποτέ. Εντελώς σεξιστικό αφού η ηρωίδα είναι ένα εντελώς άχρηστο άτομο χωρίς προσωπικότητα που κάνει συνέχεια ότι της λέει ο βρικόλακας και δεν μπορεί να κάνει τίποτα μόνη της. Ο μόνος λόγος που ερωτευτήκαν ήταν γιατί αυτός ήταν πολύ όμορφος και γιατί εκείνη μύριζε ωραία….
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Έχω διαβάσει το βιβλίο και είναι από τα πιο κακογραμμένα βιβλία που έχω διαβάσει ποτέ. Εντελώς σεξιστικό αφού η ηρωίδα είναι ένα εντελώς άχρηστο άτομο χωρίς προσωπικότητα που κάνει συνέχεια ότι της λέει ο βρικόλακας και δεν μπορεί να κάνει τίποτα μόνη της. Ο μόνος λόγος που ερωτευτήκαν ήταν γιατί αυτός ήταν πολύ όμορφος και γιατί εκείνη μύριζε ωραία….

Ακομα γελαω, σε ευχαριστω!!!
Να σε καλα ρε κοπελια...:lol::lol::lol:
Ειπαμε γνωμη-γνωμη αλλα αυτο παραπαει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
δικιο εχει η λενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
εγω φταιω που σε υπερασπιζομαι ....το λυκοφως ειναι γαματο:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
εγω φταιω που σε υπερασπιζομαι ....το λυκοφως ειναι γαματο:no1:

Οκ, παραδινομαι τοτε, :giveup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
ετσι μπραβο.μην αλλαξω γνωμη και αρχισω να βριζω τον εντουαρντ παλι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
ετσι μπραβο.μην αλλαξω γνωμη και αρχισω να βριζω τον εντουαρντ παλι

Μωρε γνωμη αλλαξε, ειχα μια καουρα:P
Οφφ μην βγαινουμε αλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:

ΠΟΣΟ ΤΕΛΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ TRAILER ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Εχω τρελαθει απο το πρωι 5 και 15 ωρα Ελλαδας που το εδειξε το MTV!!!!!!!
Ευτυχως βγηκε σχεδον αμεσως στο Youtube!!!!!!!!!!

Και τα γραφικα της αλλαγης του Jacob ποσο τελεια ειναι;;;;;;;;;;;Καλυτερα απ'οτι ηλπιζα στα σιγουρα!!!
Καλα οταν φευγει ο Edward γινομαι κομματια!!!!!!!! Απιστευτη η σκηνη αν και δεν ειδαμε τιποτα ακομη!!! Αλλα φαινεται οτι θα γινει της τρελης!!
Ελπιζω μετα την φραση του, "This is the last time you'll ever see me" να εχουν βαλει και το "It will be as if i never existed"
ΠΡΕΠΕΙ να μπει αυτο μεσα δεν το συζητω!!!

Επισης ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ η σκηνη με Jasper!!!!
Τι αλλο να πω;;;;;;;

Ειμαι εκστασιασμενη!!! Δεν μπορω να περιμενω!!!

:D:D:D:D

Το μονο που στεναχωρηθηκα ηταν που δεν πηραμε και το βραβειο για BEST SONG!!
:lol: Αλλα πηραμε ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ για τα οποια ειμασταν υποψηφιοι οποτε πρεπει να ειμαι ευχαριστημενη!!!
Ειδες Λενα που με ρωταγες αν θα παρουμε κανενα βραβειο κι εγω σου ειπα οτι το θεμα ειναι αν θα τα παρουμε ΟΛΑ;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Nαι ρε υπεροχο το τραιλερ...Μου αρεσε παααρα πολυ εκει που αφου την εχει πλησιασει ο λορεντ, μας δειχνει τον Τζεικ που καταλαβαινει τι γινεται να ξεκιναει(ανατριχιασα βασικα εκει).
Μετα στο παρτυ, τρομερος ο Εντι, πως πεταξε ετσι τον Τζασπερ πανω στο πιανο;(Ουαου δηλαδη!)
Εχω πολυ αγωνια για το τι θα γινει στην Ιταλια. Εχουν διαλεξει πολυ καλους ηθοποιους για τους αντιστοιχους ρολους.
Εγω δεν το ειδα το πρωι, κατα τις 10 που ηρθα σπιτι το ειδα:(
Ποτε ειναι το επομενο ξερουμε;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Βασικα ο Jake δεν κανει το phase για τον Laurent!!
Aν προσεξεις η Bella φοραει διαφορετικα ρουχα στις 2 σκηνες !! (με Laurent και με Jake)
Οποτε μεταμορφωνεται για κατι αλλο...Ισως Victoria;;;;;; Θα δουμε.......

Δεν ξερω ποτε ειναι το επομενο, θα το μαθουμε συντομα παντως!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Βασικα ο Jake δεν κανει το phase για τον Laurent!!
Aν προσεξεις η Bella φοραει διαφορετικα ρουχα στις 2 σκηνες !! (με Laurent και με Jake)
Οποτε μεταμορφωνεται για κατι αλλο...Ισως Victoria;;;;;; Θα δουμε.......

Δεν ξερω ποτε ειναι το επομενο, θα το μαθουμε συντομα παντως!!

Δικιο εχεις!
Δεν το προσεξα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
A! Και μια λεπτομερεια που μου αρεσε...Oταν ανεβηκαν στην σκηνη Rob,Kristen,Taylor για να κανουν εισαγωγη για το trailer επαιξε το knights of Cydonia των MUSE αυτο πιστευω θα αρεσε πολυ στην Stephenie!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
A! Και μια λεπτομερεια που μου αρεσε...Oταν ανεβηκαν στην σκηνη Rob,Kristen,Taylor για να κανουν εισαγωγη για το trailer επαιξε το knights of Cydonia των MUSE αυτο πιστευω θα αρεσε πολυ στην Stephenie!!!

Αχ Museeeeeeeee..
Φυσικα και θα της αρεσε, αφου τους λατρευει.:D
Που θα δω τωρα εγω τα βραβεια;Θελω να δω ολη την εκπομπη ομως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
H 10 το βραδυ που θα τα εχει επαναληψη
Η θα σε ειδοποιησω οταν βγει κατι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top