Twilight-Λυκόφως

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.



:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
καλα ε δεν υπαρχουν λογια!!!Ο Εντι ιδιος εινα και η Μπελλα. Το αλλο το χαμενο δεν πολυπετυχε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
βασικα τον jacob τον κανανε πολυ καλυτερο απ'οτι ειναι χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

all starina!

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
συγνωμη βρε παιδια δλδ τους εβγαλαν σε κουκλες?εχω διαβασει και τα 4 και ειναι υπεροχα.....:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elpis13

Νεοφερμένος

Η Ελπιδα ή Ελπις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Εχω διαβασει και τα τρια βιβλια της σειρας και ειναι απιστευτα!!!Σε συμβουλευω να τα διαβασεις οπωσδηποτε.Ειναι πολυ καλυτερα απο την ταινια...
-----------------------------------------
Εχει βγει και το 4ο;;Πρεπει να το παραγγειλω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
βασικα τον jacob τον κανανε πολυ καλυτερο απ'οτι ειναι χαχαχα


λαθος.ειναι μουαχαχαχα:P:lol::lol::lol:
ναι,ο εντι ειναι ιδιος.η μπελλα ειναι κακασχημη ρε παιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Έχει και βιβλία η σειρά; Γαμάτο! Ωραία και πάντα μου άρεσε να διαβάζω τα βιβλία των ταινιών! Πείτε κάνα τίτλο παιδιά γιατί βαριέμαι να κοιτάω τις προηγούμενες σελίδες!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
βασικα ειναι "τα βιβλια εχουν και ταινια".μην τα ισοπεδωνουμε ολα :P

οι τιτλοι της ταινιας ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Ε εντάξει αυτό εννοούσα. Μερικές φορές μπερδεύομαι όταν ενθουσιάζομαι και γράφω ή λέω ασυναρτησίες μερικές φορές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.

Κατά τη γνώμη μου:
Ο Edward μοιάζει πολύ... Τον έχουν κάνει πολύ ωραίο!
Η Bella δεν μοιάζει καθόλου! Της έχουν κάνει πολύ μεγάλο πρόσωπο και είναι χάλια!
Ο Jacob μοιάζει έτσι κι έτσι. Βασικά, φαίνεται για μεγαλύτερος...

Αλλά καλή προσπάθεια! Πωλούνται στην Ελλάδα; Μπα, ε; Πάντως θα μου άρεσε πολύ να τις αποκτήσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
θα βγάλουν τα κέρατά τους με τις κούκλες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
λαθος.ειναι μουαχαχαχα:P:lol::lol::lol:
ναι,ο εντι ειναι ιδιος.η μπελλα ειναι κακασχημη ρε παιδια
ντο ειπες????Βασικα η Μπελλα αντικειμενικα ειναι πολυ ομορφη.Αμα τη δεις βαμμενη, ειναι κουκλα ρε. Τωρα ασχετο αν δεν την πολυπαμε.

ααααα το σημαντικοτερο:τελειωσα το midnight sun(μεχρι το 12 βεβαια)και ψοφαω για λιγο ακομα...
Καλα το βιβλιο πεταει. Τωρα ερωτευτηκα ακομα πιο πολυ τον Εντι και αντιπαθησα θανασιμα την κλωσα την Τζεσικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
ντο ειπες????Βασικα η Μπελλα αντικειμενικα ειναι πολυ ομορφη.Αμα τη δεις βαμμενη, ειναι κουκλα ρε. Τωρα ασχετο αν δεν την πολυπαμε.

Όντως, η Bella-Kristen βαμμένη είναι κούκλα, αλλά ο ρόλος της την θέλει στο μεγαλύτερο μέρος άβαφτη... Τώρα πότε ξανά θα την δούμε βαμμένη; Στην αποφοίτηση και το πάρτυ και μετά στον γάμο...
Εγώ την πάω... Μπορεί να μας πήρε τα δυο κουκλιά μέσα από τα χέρια (λέμε τώρα!), αλλά την πάω!
-----------------------------------------
θα βγάλουν τα κέρατά τους με τις κούκλες

Όντως! Αυτό μου την σπάει πάρα πολύ! Τι κάνουν για τα λεφτά.... Εκμεταλλεύονται τις αθώες θαυμάστριες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};277753:
Όντως, η Bella-Kristen βαμμένη είναι κούκλα, αλλά ο ρόλος της την θέλει στο μεγαλύτερο μέρος άβαφτη... Τώρα πότε ξανά θα την δούμε βαμμένη; Στην αποφοίτηση και το πάρτυ και μετά στον γάμο...
Εγώ την πάω... Μπορεί να μας πήρε τα δυο κουκλιά μέσα από τα χέρια (λέμε τώρα!), αλλά την πάω!
Δεν πιστευω λεγοντας κουκλι να εννοεις το Μπασταρδοσκυλο??Σου κοβω την καλημερα τωρα:PΣαν την κολλητη μου και εσυ! Θα με φατε-να δω τι θα καταλαβετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Δεν πιστευω λεγοντας κουκλι να εννοεις το Μπασταρδοσκυλο??Σου κοβω την καλημερα τωρα:PΣαν την κολλητη μου και εσυ! Θα με φατε-να δω τι θα καταλαβετε!

Ναι, τον Jacob εννοώ! Σκέψου και αυτό το καημένο τι περνάει! Και εντάξει, δεν τον συμπαθείς λόγω του συγκεκριμένου ρόλου, αλλά αν τον δεις απλά ως ηθοποιό, δεν είναι ωραίος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};277761:
Ναι, τον Jacob εννοώ! Σκέψου και αυτό το καημένο τι περνάει! Και εντάξει, δεν τον συμπαθείς λόγω του συγκεκριμένου ρόλου, αλλά αν τον δεις απλά ως ηθοποιό, δεν είναι ωραίος;
οχι μου βγαζει μια τρομερη αντιπαθεια!!!Και σιγα τι περναει πια.Εξαλλου τωρα ειναι μια χαρουλα αφου αποτυπωσε στην Νεσι.Αλλα ουτε και πριν τον λυπηθηκα, ειναι τοσο μα τοσο σπαστικος!!!Ειδικα στην σκηνη, στο βουνο, τον εβριζα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
οχι μου βγαζει μια τρομερη αντιπαθεια!!!Και σιγα τι περναει πια.Εξαλλου τωρα ειναι μια χαρουλα αφου αποτυπωσε στην Νεσι.Αλλα ουτε και πριν τον λυπηθηκα, ειναι τοσο μα τοσο σπαστικος!!!Ειδικα στην σκηνη, στο βουνο, τον εβριζα

Ερωτευμένο είναι το παιδί! Αν και έχει κανει πολλές βλακείες... Εγώ τώρα είμαι στο Breaking dawn, στο βιβλίο του Τζέκομπ, 3ο κεφάλαιο, οπότε δεν έχω διαβάσει ακόμα το imprinting στην Renesmee. Ποια σκηνή στο βουνό λες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};277773:
Ερωτευμένο είναι το παιδί! Αν και έχει κανει πολλές βλακείες... Εγώ τώρα είμαι στο Breaking dawn, στο βιβλίο του Τζέκομπ, 3ο κεφάλαιο, οπότε δεν έχω διαβάσει ακόμα το imprinting στην Renesmee. Ποια σκηνή στο βουνό λες;
στο 3 που κρυβονται οι τρεις τους ενω ειναι αλλοι ετοιμαζονται για τη μαχη με τους νεογεννητους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

happy i

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η happy i αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Συμφωνώ με την Λένα. Αντιπαθέστατος είναι. Όχι μόνο στην σκηνή στο βουνό. Σε όλο το τρίτο βιβλίο για χαστούκια ήταν.....:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
στο 3 που κρυβονται οι τρεις τους ενω ειναι αλλοι ετοιμαζονται για τη μαχη με τους νεογεννητους.

Αααα! Ε, 'ντάξει...
-----------------------------------------
Συμφωνώ με την Λένα. Αντιπαθέστατος είναι. Όχι μόνο στην σκηνή στο βουνό. Σε όλο το τρίτο βιβλίο για χαστούκια ήταν.....:P:P:P

Σε μερικά σημεία συμφωνώ, έκανε βλακείες, κυρίως στο 3ο βιβλίο, αλλά αν δεν ήταν ο Τζέικομπ, η Μπέλλα δεν θα ήταν καθόλου καλά όσο ο Έντουαρντ έλειπε! Βέβαια τα φιλιά που της έδωσε (και της άρεσαν της χαζής κιόλας) δεν έπρεπε να τα δώσει... Αλλά είναι άνθρωπος και κάνει λάθη! Όπως και η Μπέλλα και ο Έντουαρντ (σκεφτείτε αυτό που ζητά από τον Τζέικομπ στην αρχή του βιβλίου του Τζέικομπ, στο 4ο βιβλίο...!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top