Twilight-Λυκόφως

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
βαλιααααααααα διαβασα οτι σε απογοητευσε το breaking dawn;;;;;
ή με γελασαν τα ματακια μου;;;
εξηγησου! :D
επισης θελω να μου πεις την γνωμη σου για τον jacob!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Δεν ξέρω ρε συ, περίμενα κάτι παραπάνω. Όλοι πήραν αυτό που ήθελαν. Αν πέθαινε ο έντουαρντ πχ, και από δίπλα του και η Μπέλλα θα μου άρεζε πιο πολύ. Ξενέρωσα. Πώς το λένε; Εντάξει φυσικά το όλο είχε πολλή αγωνία, σε όλες τις φάσεις. Παρόλα αυτά να μην γίνει μάχη; Δηλαδή έλεος...Πέθανε μόνο η κοπελιά. Εντάξει, μέχρι και στο χάρυ πότερ τόσοι είχαν πεθάνει. Επίσης περίμενα λίγο περισσότερο χιούμορ, και λίγες περισσότερες λεπτομέρειες στο θέμα έντουαρντ μπέλλας.
Επιπροσθέτως(:P) ήθελα την μπέλλα να έχει λίγη περισσότερη αυτοπεπίθηση. Ούτε που μας λέει πως είναι ο εαυτός της, τις δυνατότητές της. Έπρεπε να το μαντέψουμε από όσα έλεγαν οι άλλοι. Και γενικά δεν μου άρεσε αυτό το όλα καλά κι ωραία.Αν και πρέπει να το παραδεχτώ. Έκλαψα. ΝΑΙ ΕΓΩ...Στο σημείο που έχω στην υπογραφή μου, αλλά και σε αρκετά ακόμα. Ηταν φοβερό. Μπαίνει μέσα η μάνα μου με βλέπει και λέει ΑΠΑΠΑΠΠΑΠΑ πώς έγινες έτσι παιδί μου, εμ στα πα γω δεν τρως. Και τότε είδε το βιβλίο στα χέρια μου και λέει αααααα καλάααα.

Ο Τζέικομπ;;;Χμ...Τι να σου πω...Μου αρέσει. Είναι πιο αληθινός από τον έντι. Τώρα που δεν κολλάει και στην μπέλλα μας και βρήκε άλλη να ασχολείται μου αρέσει πολύ.
btw ο έντι δεν φαίνεται λίγο...εχμ γκέι σε κάποιες φάσεις; Θα τον ήθελα λίγο πιο αρρενωπό λίγο πιο άντρα ρε παιδί μου. Όχι αυτός ο αρχαίος γεμάτος σοφία που είναι. Να θέλει να διασκεδάσει. Να ξεκολλήσει λίγο. Δεν ξέρω αν με πιάνεις. Θα επανέρθω το βράδυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
ΠΕΡΙΕΧΟΝΤΑΙ ΣΠΟΙΛΕΡ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΧΑΛΑΣΤΕΙ ΜΗΝ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!!!
ΠΡΟΣΟΧΗ!!

χμμ μαλιστα...ναι βασικα αυτα που λες ειναι τα επιχειρηματα που εχουν πει οσοι δεν τους αρεσε το τελος...
αλλα εγω πραγματικα αν πεθαινε ο εντουαρντ και η μπελα δεν θα το αντεχα με τιποτα ομως!!!!!! μα με τιποτα!!
δηλαδη οποιοσδηποτε απο τους καλεν να πεθαινε θα το ειχα παρει πολυ βαρια!
γι΄αυτο λιγο πριν το τελος που νομιζα οτι ολα ειχαν τελειωσει ξεσπασα με πολυ κλαμα μιλαμε...ειδικα εκει που δινει η μπελα την nessie στον τζεικομπ...αστα να πανε...
νταξει μαχη δεν εγινε! για μενα καλυτερα σου ειπα δεν θα το αντεχα αν ειχαμε απωλειες!! και προσωπικα δεν μου ελειψε καθολου! οποιος θελει μαχες ας δει καμια ταινια τσακι τσαν :P! μαχη υπαρχει στην εκλειψη ωραιοτατη! αρκεστειτε σε αυτην!
πολυ το χαρηκα που σκοτωσαν την ιρινα!! (την παλιοσκρ**α :mad:)

παντως ο γαμος και στην συνεχεια το isle esmee ολα τα λεφτα ετσι;;;:inlove:
αυτο το βιβλιο τα ειχε ολα πραγματικα!!
ειναι τελειο και δεν θα ηθελα τιποτα να ειναι διαφορετικο!
ειπαμε masterpiece!

τωρα για τον τζεικομπ...πραγματικα τον συμπαθησα στο bd!!
εχει πολλα μειονεκτηματα ,ειναι πολυ εγωιστης και σαρκαστικος και εχει κανει πολλες...εχμ βλακειες θα πω..αλλα αν τα παραβλεψεις αυτα θα δεις μια αλλη πλευρα του...μπορει να ειναι πολυ καλος φιλος και ειναι και πολυ αστειος..αυτα αλλωστε βλεπει και η μπελα σε αυτον

μην ξαναπεις τον εντουαρντ γκει θα γινουμε απο δυο χωρια χωριατες!!
μην πεις δεν σε προειδοποιησα!!!! :lol:
ειναι ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ,Ο ΕΝΑΣ,Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Amanda!!

Νεοφερμένος

Η Amanda!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
παδιά sorry που θα σας ξενερώσω... γίνετα να μου πει κανείς ποια είναι τα βιβλία με τη σειρά;;είδα την τανία,:Dμου άρεσε και σκέφτομαι να τα πάρω και να τα διαβάσω στα αγγλικά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Twilight -λυκοφως
New moon -Νεα σεληνη
Eclipse- Εκλειψη
Breaking Dawn-Χαραυγη (δεν εχει βγει στα ελληνικα ακομη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Λοιπον ειμαι στο κεφαλαιο 30 του 4ου αλλα ξερω τι θα γινει περιπου και στην συνεχεια(ειδα και τα σποιλερ σας και ισοπεδωθηκα-αλλο που δεν ηθελα)Μεχρι στιγμης μου αρεσει παρα πολυ και μπορω να πω οτι ειναι καλυτερο απο τη νεα σεληνη(προσωπικα μου αρεσε πααααρα πολυ και το ειχα στο τοπ 1)Οταν το τελειωσω θα σας γραφω αναλυτικα την γνωμη μου και εγω!!Οσο αυτο που ειεπς Βαλια για τον Εντι διαφωνω!Τον προτειμω σαφως απο το Τζαικ και ακριβως ετσι τον θελω.:DΕπισης γτ μου ειπες απο το μσν οτι θα πεθανουν;;;Με παραπληροφορισες και μετα δεν μου ελεγες αλλα.Αυτο θα μου το πληρωσεις!!!:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Amanda!!

Νεοφερμένος

Η Amanda!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ευχαριστώ!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Δεν σου είπα ότι θα πεθάνουν. Σου είπα ότι θα δεις τι γίνεται στο τέλος. Βλακεία σου που το διάβασες, πάει η μαγεία.
πράουντ, πάντως μην νομίζεις ότι είμαι αντιφαν του έντουαρντ. Το θρανίο μου είναι γεμάτο με edward<3 breaking dawn<3 just a bella w8ing for my edward και τα λοιπά και τα λοιπά. Ολόκληρο θρανίο σου λέω:P. Απλά το περίμενα κάπως καλύτερο. Όχι όλο. Μέχρι κάποιον σημείο μου άρεσε τρελά. Το νησί ήταν θεικό(είπαμε όμως ΘΕΛΩ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ:D). Και ο γάμος ήταν υπέροχος. Και το πως την έσωσε. Γενικά ήταν ΄πολύ καλόμ εκτός από αυτά που σου είπα. Και προφανώς δεν πιστεύω ότι ο έντ, ο ένας και μοναδικός, ο ανεπανάληπτος και τα λοιπά άντρας είναι γκέυ:D. Απλά λέω ότι εντάξει σε κάποια σημεία μου πέρασε από το μυαλό.
Εγώ είμαι μαζόχα, στο πα. Θα μου άρεζε να πέθαιναν. Έτσι καλά να πάθει η μπέλλα που τα θέλει όλα δικά της. Θα μας πάρει τον έντι. Αλήθεια είμαι υπερβολικά εκδικητική αυτές τις μέρες. Πάντως δεν θα ήθελα να ήμουν στην θέση της μέγιερ, άμα τα έγραφε έτσι όπως ήθελα. Θα της καίγαν το σπίτι οι θαυμάστριες:P
Τέλως πάντων...Σε μερικούς μήνες εγώ θα τα ξαναρχίσω. Το καλοκαίρι i quess...Που θα έχω ελεύθερο χρόνο και καιρό για πόρωση. Τώρα δεν με παίρνει άλλο. Είναι η ώρα του ξεκολλάω. Δεν γίνεται άλλο αυτό το πράγμα. Στο μάθημα μόνο εντ σκέφτομαι(άντε και λίγα ακόμη).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
ααα τοτε εγω δεν καταλαβα καλα, με συγχωρεις:)Παντως και εγω ολο τον Εντουαρτ σκεφτομαι, σκετη εμμονη ειναι!!Σημερα εφτασα εως το 34 και συνεχιζουμε απο αυριο...Αχχχχχχχχχ!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Amanda!!

Νεοφερμένος

Η Amanda!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
πότε βγαίνε η δεύτερη ταινία ξέρετε??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fousekis

Δραστήριο μέλος

Ο Φουσέκης λέγομαι! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 519 μηνύματα.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Σε αμερικη 20 Νοεμβριου 2009
και η εκλειψη 30 Ιουνιου 2010
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariapol

Νεοφερμένος

Η μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
γεια!είμαι η μαρία και συμφωνώ απόλυτα για την ταίνια και το βιβλία.δεν ξέρω αν το ξέρεις αλλα μπορείς να διαβάσεις το λυκόφως απ'την μεριά του έντουαντ στο stepheniemeyer.com να πατήσεις midnight sun-είναι ο τίτλος.:xixi:
-----------------------------------------
βγαίνει τον νοέμβρη στις 20 η νέα σελήνη!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
κανε ενα κοπο να διαβασεις τις προηγουμενες σελιδες.
αυτα εχουν αναφερθει ηδη
βλεπω οτι ειναι το πρωτο σου ποστ οποτε καλως ηρθες! :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariapol

Νεοφερμένος

Η μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
εμ....proudqueen είμαι η μαρία και θα ήθελα να σε ρωτήσω αν έχεις διαβάσει το breaking dawn?έγω μονο λίγα πράγματα και θα ήθελα αν μπορούσες να μου περιγάψεις την σκηνή που η μπέλλα λέει στον έντουαρντ ότι είναι έγκυος!αν μπορείς!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
ναι το εχω διαβασει..
αλλα πιστεψε με καλυτερα να το διαβασεις εσυ! αν σου πω εγω θα χασει...καταλαβαινεις
παντως μπορω να σου πω οτι σοκαριστηκε! και τρομοκρατηθηκε
:D
αληθεια γιατι δεν το διαβαζεις? τα αγγλικα σου ειναι καλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariapol

Νεοφερμένος

Η μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
είναι αρκετά καλά!πήρα το proficiency.το θέμα είναι ότι δεν το βρίσκω!!!!!την δευτέρα με τρίτη θα το πάρω.από ότι έχω διαβάσει έχει να πέσει γέλιο με την μπέλλα να του την πέφτει και τα σχόλια του έμετ μετά που γίνετε και αυτή βρικόλακας,επίσης τα ανέκδοτα για τις ξανθιέσ του τζέικομπ είναι τέλεια!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
κρύα είναι τα ανέκδοτα του Τζέικομπ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4johnny

Νεοφερμένος

Ο 4johnny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
παιδες ειναι κορυφαία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariapol

Νεοφερμένος

Η μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
είναι τέλεια τα ανέκδοτα του jacob χώρις να προσβάλω κάποια ξανθιά αλλά ο έμετ έγραψε!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top