Twilight-Λυκόφως

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
εγω το πολυ κλαμα το εριξα στο 37 κεφαλαιο...:'(και λιγο πιο πριν
θα γινει και μια ανατροπη...δεν θα ξερεις απο που σου ηρθε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Τι λετε να παρω να διαβασω το πρωτο βιβλιο(δεν το εχω ακόμα διαβασει!Καλα καλα μην φωναζετε!) ή να προτιμησω καποιο αλλο; Δεν ξερω αλλα βαριεμαι να το διαβασω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
να παρεις ολη τη σειρα..
δεν θα βαρεθεις καθολου ισα ισα θα τα διαβασεις νερακι..ξανα και ξανα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
να παρεις ολη τη σειρα..
δεν θα βαρεθεις καθολου ισα ισα θα τα διαβασεις νερακι..ξανα και ξανα :D

:iagree:Μμμ! Έχει δίκιο! Δεν θα τα βαρεθείς καθόλου! Πάρε πρώτα το Λυκόφως και αν δεις ότι βαριέσαι, τότε μην πάρεις τα υπόλοιπα, αλλά δεν νομίζω να συμβεί αυτό!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Για οσους δεν τις ειδαν ηδη οριστε 2 deleted scenes!!
(η πρωτη ειδικα ειναι κολαση...κρατηθειτε στις καρεκλες σας!!!)

https://www.accesshollywood.com/acce...nd-kristens-forbidden-love-bite_video_1052566

(εγω παντως καθομαι να μου τα φαει ολα τα δαχτυλακια :P)

https://www.accesshollywood.com/twil...ht-scene-danger-in-the-woods_videotab_1054644


επισης extended scenes!!!!!!

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=BmjQDIB38JE&eurl[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
(εγω παντως καθομαι να μου τα φαει ολα τα δαχτυλακια :P)

Τί είναι αυτό καλέ; Ένα μαύρο που τρώει χάμπουργκερ δείχνει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
η διαφημιση πριν αρχισει το βιντεο ειναι!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
ΑΑΑΑΑ! Είπα κι εγώ! Μόλις είδα το μαύρο να καταβροχθίζει το χάμπουργκερ, σκιάχτηκα και το 'κλεισα! Δεν είδα παρακάτω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από proudqueen:
(εγω παντως καθομαι να μου τα φαει ολα τα δαχτυλακια :P)
Και των ποδιών άμα θέλει. :P
Πάντως εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί δεν βάλαν την σκηνή που γυρίζουν από το λιβάδι στο αμάξι. Εκεί φιλιούνται για πρώτη φορά. Ήταν πολύ ωραία σκηνή:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Βγήκε το Eclipse στα ελληνικά, για όποιον θέλει να το αγοράσει και δεν το έμαθε ακόμα!
Επίσης έμαθα πότε θα βγει σε ταινία το Eclipse: 30 Ιουνίου 2010!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};243381:
Βγήκε το Eclipse στα ελληνικά, για όποιον θέλει να το αγοράσει και δεν το έμαθε ακόμα!
Επίσης έμαθα πότε θα βγει σε ταινία το Eclipse: 30 Ιουνίου 2010!!!!!!!
Ωραια μολις τελειωσουμε με τις πανελληνιες θα παμε να το δουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Όποιος μένει Αθήνα, είδα σήμερα και τα 3 βιβλία, σε αγγλικά και ελληνικά, στο παπασωτηρίου στα hondos στην μητρόπολη. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
έχω κάτι για όσους δεν έμειναν ικανοποιημένοι από την ερωτική σκηνή. Είναι γραμμένο από φαν, αλλά αν δεν μου το έλεγαν θα ορκιζόμουν πως ήταν η Meyer.
https://www.fanfiction.net/s/4848008/1/Girl
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
εγω τελειωσα και το 3ο και τωρα ειμαι στο 10 κεφαλαιο του 4ου(στα αγγλικα).Βαλια ακουσα την συμβουλη σου:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Μπράβο:D. Είδες που στα'λεγα ότι είναι εύκολο;
btw 10;;Πότε πρόλαβες; Εγώ 2 βδομάδες το γυροφέρνω, και δεν το τελείωσα ακόμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasa92

Νεοφερμένος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
εγώ τα τέλειωσα και τα 4 πριν ένα μήνα!!! διάβασα και τα 12 πρώτα κεφάλαια που ανέβασε η Meyer στο site της από το Midnight Sun!!!! Τόσο καλογραμμένα βιβλία αξίζουν να διαβαστούν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

reaction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηλιάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 136 μηνύματα.
ποιο ειναι το σαιτ της?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasa92

Νεοφερμένος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Μπράβο:D. Είδες που στα'λεγα ότι είναι εύκολο;
btw 10;;Πότε πρόλαβες; Εγώ 2 βδομάδες το γυροφέρνω, και δεν το τελείωσα ακόμα
Xτες ειχα διαβασει λυρω στα 6 και σημερα απο τις 2 και που ηρθα διαβαζα εως τις 6...Ελιωσα μιλαμε και τωρα παω παλι!!!!:D
Ρε τωρα ειδα την υπογραφη σου και εχω να παραδεχτω οτι εκλαψα με μαυρο δακρυ εκει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top