Twilight-Λυκόφως

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Little, Brown and Company
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

reaction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηλιάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 136 μηνύματα.
εγω τα παρηγγειλα και τα 4 στα αγγλικα απο το play.com
θα μου ερθουν μεσα στην βδομαδα (βεβαια το eclipse το διαβασα ηδη και αυριο ξεκιναω το bd :P)

30 ευρω με τα μεταφορικα!!! ;)
με τι τορπο τα παρηγγειλες αντικαταβολη?και ειναι λες ασφαλες?το σκεφτομαι σοβαρα γι αυτο ρωταω μηπως τα παραγγειλω να μην ψαχνω..αν μπορεις να μου δωσεις καποια στοιχεια για την παραγγελια θα με βοηθουσες πολυ!:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Η ταινία ήταν τέλεια!!!! Αυτό που με φοβίζει είναι μήπως η δεύτερη ταινία δεν είναι και τόσο καλή γιατί στο δεύτερο βιβλίο ο Έντουαρτ δεν παίζει πολύ...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
ναι αλλά στο τρίτο δίνει ρέστα^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Στο τέταρτο δεν το συζητάμε...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
με τι τορπο τα παρηγγειλες αντικαταβολη?και ειναι λες ασφαλες?το σκεφτομαι σοβαρα γι αυτο ρωταω μηπως τα παραγγειλω να μην ψαχνω..αν μπορεις να μου δωσεις καποια στοιχεια για την παραγγελια θα με βοηθουσες πολυ!:):):)
Εγω τα πηρα με χρεωστικη.
Ετσι ειναι πολυ ευκολο και ασφαλες να κανεις παραγγελιες απο το ιντερνετ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

reaction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηλιάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Εγω τα πηρα με χρεωστικη.
Ετσι ειναι πολυ ευκολο και ασφαλες να κανεις παραγγελιες απο το ιντερνετ
μαλλον καταλαβα το λεγομενο pay pal!σε ευχαριστω!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Choco

Νεοφερμένος

Ο Ηλιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Στο τέταρτο δεν το συζητάμε...:)

γιατι το εχεις διαβασει το τεταρτο βιβλιο αφου δεν εχει βγει ακομα θα βγει τον σεπτεμβριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
κι εγω το εχω διαβασει!
στα αγγλικα προφανως!

ενα εχω να πω ..MASTERPIECE!

το λατρεψα αυτο το βιβλιο! για μενα ειναι το αγαπημενο μου του saga..
καλα το κλαμα που εριξα δεν το εριξα δεν το συζηταμε...με λυγμους...νομιζω δεν εχω ξανακλαψει ετσι ποτε και για τιποτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Αχ, αλήθεια; Μην μου λες τέτοια... Δηλαδή εγώ που κλαίω με το παραμικρό, όταν το διαβάσω τι θα κάνω; Θα πεθάνω στο κλάμα;...
Προς το παρόν πάντως διαβάζω το 2ο και είμαι ένα βήμα πριν το τέλος του!!! Σήμερα θα το τελειώσω! Και συνεχίζω να πιστεύω ότι το Twilight είναι καλύτερο από το New moon. Αλλά αφού "εμφανίστηκε" ο Έντουαρντ πάλι καλά! Το σημείο που η Μπέλλα συνάντησε τον Έντουαρτ με προβλημάτησε λίγο... Δηλαδή με προβλημάτησε η αντίδραση του Έντ... Δεν την πολυκατάλαβα...
Και αύριο με το καλό, θα αρχίσω και το Eclipse!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};238803:
Αχ, αλήθεια; Μην μου λες τέτοια... Δηλαδή εγώ που κλαίω με το παραμικρό, όταν το διαβάσω τι θα κάνω; Θα πεθάνω στο κλάμα;...
Προς το παρόν πάντως διαβάζω το 2ο και είμαι ένα βήμα πριν το τέλος του!!! Σήμερα θα το τελειώσω! Και συνεχίζω να πιστεύω ότι το Twilight είναι καλύτερο από το New moon. Αλλά αφού "εμφανίστηκε" ο Έντουαρντ πάλι καλά! Το σημείο που η Μπέλλα συνάντησε τον Έντουαρτ με προβλημάτησε λίγο... Δηλαδή με προβλημάτησε η αντίδραση του Έντ... Δεν την πολυκατάλαβα...
Και αύριο με το καλό, θα αρχίσω και το Eclipse!!!!!!!!!
τι δεν καταλαβες σχετικα με την αντιδραση του;εμενα μου φανηκαν και οι 2 λιγο ψυχροι...ιδεα μου ηταν;;;Ηθελα πιο πολυ παθος στη σκηνη που βλεπονται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Olympia92!!!!

Νεοφερμένος

Η Ολυμπια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
τα εχω διαβασει ολα τα βιβλια!!!ειναι φοβερα!!!και η ιστορια εχει πολυ ωραια καταληξη!
επισης εχω δει την ταινια πανω απο 10 φορες!!αν θελετε να την δειτε (δυστηχως χωρις υποτιτλους) μπειτε στο www.movie6.com ειναι στα τοπ! εχει και αλλες πολλες ταινιες τις οποιες μπορειτε να δειτε οποτε θελετε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
αν θελετε να την δειτε (δυστηχως χωρις υποτιτλους) μπειτε στο www.movie6.com ειναι στα τοπ! εχει και αλλες πολλες ταινιες τις οποιες μπορειτε να δειτε οποτε θελετε!!!

Γιατί έχω την εντύπωση οτι αυτό είναι spammerοsite;
Πως την είδες ακριβώς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};238803:
Αχ, αλήθεια; Μην μου λες τέτοια... Δηλαδή εγώ που κλαίω με το παραμικρό, όταν το διαβάσω τι θα κάνω; Θα πεθάνω στο κλάμα;...
Προς το παρόν πάντως διαβάζω το 2ο και είμαι ένα βήμα πριν το τέλος του!!! Σήμερα θα το τελειώσω! Και συνεχίζω να πιστεύω ότι το Twilight είναι καλύτερο από το New moon. Αλλά αφού "εμφανίστηκε" ο Έντουαρντ πάλι καλά! Το σημείο που η Μπέλλα συνάντησε τον Έντουαρτ με προβλημάτησε λίγο... Δηλαδή με προβλημάτησε η αντίδραση του Έντ... Δεν την πολυκατάλαβα...
Και αύριο με το καλό, θα αρχίσω και το Eclipse!!!!!!!!!

τι δεν καταλαβες σχετικα με την αντιδραση του;εμενα μου φανηκαν και οι 2 λιγο ψυχροι...ιδεα μου ηταν;;;Ηθελα πιο πολυ παθος στη σκηνη που βλεπονται..

θα πεθανεις στο κλαμα ναι...
για πες τι δεν καταλαβες;; εδω ειμαστε για να σου λυσουμε τις αποριες σου! :D
απλα προειδοποιησε οτι θα εχει σποιλερ η απαντηση σου μην χαλαστουν οι υπολοιποι..:bye:
(κανε τα γραμματα λευκα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
θα πεθανεις στο κλαμα ναι...
για πες τι δεν καταλαβες;; εδω ειμαστε για να σου λυσουμε τις αποριες σου! :D
απλα προειδοποιησε οτι θα εχει σποιλερ η απαντηση σου μην χαλαστουν οι υπολοιποι..:bye:
(κανε τα γραμματα λευκα)
ε καλα δεν ειπα και τιποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
δεν το ειπα για σενα βρε!
για την επομενη απαντηση της {~*1rene*~} το ειπα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
δεν το ειπα για σενα βρε!
για την επομενη απαντηση της {~*1rene*~} το ειπα!!
ααα ενταξει τοτε!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Λοιπόν, τελείωσα το 2ο βιβλίο! Τελικά, οκ, κατάλαβα τι είχε "πάθει" ο Έντουαρντ όταν την είδε. Απλά κι εμένα μου φάνηκαν, όπως είπε και η Λένα, λίγο ψυχροί και σε συνδυασμό με το αγγλικό, δεν το κατάλαβα. Αλλά πιο μετά, σχεδόν στο τέλος, είπε η Μπέλλα κάτι και κατάλαβα τι νόμιζε ο Έντουαρντ στη στιγμή της συνάντησης (Αποκάλυψη: ότι ήταν πεθαμένοι και οι 2)... Ευχαριστώ πάντως κορίτσια για την προθυμία να μου εξηγήσετε!:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eliaki

Νεοφερμένος

Η Έλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
κι εγώ τέλειωσα το 4ο πριν λίγες μέρες... πιστεύω ότι είναι το καλύτερο από τα 4.... έριξα πολύ κλάμα όμως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
να σου πω στην αρχή ή στο τέλος; Γιατί εγώ είμαι στην 200 και έκλαψα ελάχιστα, μόνο με τον διάλογο έντουαρντ-τζέικομπ έτσι όπως ήταν. !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top