Twilight-Λυκόφως

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Ναι
Δεν το εχει τελειωσει γιατι διερρευσαν τα πρωτα κεφαλαια και το εβαλε σε αναμονη
κριμα...:(Εγω περιμενω να βγει στα ελληνικα το 3ο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ολοκληρη την ταινια απο που μπορω να την κατεβασω??

δεν ξερω,θα την κατεβασι μια φιλη μου αυτες τις μερες και θα σε πω:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
δεν ξερω,θα την κατεβασι μια φιλη μου αυτες τις μερες και θα σε πω:D:P
ρε υπαρχουν προγραμματα!Δεν λεω παραπανω αλλα παιξε λιγο στο google με το ονομα της ταινιας και κατι θα βγαλει δεν μπορει:P(40 μετανοιες θα κανω το βραδυ):P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eliaki

Νεοφερμένος

Η Έλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
ειδα πρωτα την ταινια κ κολλησα... μετα διαβασα το 1ο βιβλιο κ δεν κρατιεμαι να διαβασω το 2ο... το 1ο βιβλιο εχει απιστευτες περιγραφες(εκφρασεων, ματιων, φωνης...) σε καθε κατασταση, ειδικα οσον αφορα τον εντουαντ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
ειδα πρωτα την ταινια κ κολλησα... μετα διαβασα το 1ο βιβλιο κ δεν κρατιεμαι να διαβασω το 2ο... το 1ο βιβλιο εχει απιστευτες περιγραφες(εκφρασεων, ματιων, φωνης...) σε καθε κατασταση, ειδικα οσον αφορα τον εντουαντ...
εμενα να σου πω πιο πολυ μου αρεσε τελιακα το 2ο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
εμενα να σου πω πιο πολυ μου αρεσε τελιακα το 2ο...

Αλήθεια; Εγώ έχω αρχίσει το 2ο και προς το παρόν έχω φτάσει στο 8ο κεφάλαιο, αλλά πιστεύω ότι το Twilight ήταν καλύτερο.... Βέβαια δεν το έχω τελειώσει, αλλά... μου λείπει ο Έντουαρντ!!! Πάντως ελπίζω όταν το τελειώσω να έχω την ίδια άποψη με σένα, αφού ξέρω κιόλας πάνω-κάτω τι θα γίνει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};231858:
Αλήθεια; Εγώ έχω αρχίσει το 2ο και προς το παρόν έχω φτάσει στο 8ο κεφάλαιο, αλλά πιστεύω ότι το Twilight ήταν καλύτερο.... Βέβαια δεν το έχω τελειώσει, αλλά... μου λείπει ο Έντουαρντ!!! Πάντως ελπίζω όταν το τελειώσω να έχω την ίδια άποψη με σένα, αφού ξέρω κιόλας πάνω-κάτω τι θα γίνει!!!
ε ναι ο εντουαρτ οσο να ειναι μου ελειπε αλλα ταυτοχρονα μου αρεσε πολυ και αυτη η μοναξια που μας περιεγραφε τοσο ομορφα η μπελλα.Δεν ξερω μπορει να ηταν λυπητερο αλλα μου αρεσε παρα πολυ.Η τροπος που τα λεει, που περιγραφει την τοση μοναξια της και τον πονο της αλλα που δεν το βαζει κατω και συνεχιζει να προσπαθει.Που κανει οτι μπορει για να ακουσει τον εντι μεσα της οσο ανεβενει η αδρεναληνη της!Ολα αυτα με συγκινουν και με τρελαινουν!Η μπελλα τελικα ηταν πολυ πιο δυναμικη απο τον Εντουαρτ απο οτι φανεται παρακατω!Αν και γενικα εχω απογοητευτει απο την μπελλα(απο αυτα που γινονται στο 3ο)
Υ.Γ: θα περιμενεις αρκετα κεφαλαια ακομα τον Εντουαρτ...Θα αργησει λιγακι αλλα αξιζει τον κοπο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Λοιπόν...Το twilight ήταν πάρα πολύ καλό. Είχε φρέσκιες ιδέες. Το 2 ήταν μέτριο. Η αρχή μου άρεσε πολύ. Το παραδέχομαι. Έκλαψα όταν είπε "θα είναι σαν να μην υπήρξα ποτέ". Όχι όταν το διάβασα πρώτη φορά. Όταν μετά είδα ότι πήρε τα πράγματα εκεί γύρισα το ξαναδιάβασα και έκλαψα. Το όλο θέμα χωρίς τον έντουαντ ήταν τρελό ψυχοπλάκωμα. Η Μπέλα-ζόμπι με έκανε να κλάψω. Για αυτό δεν άντεξα πολύ. Το διάβασα όλο όλο σε ένα απόγευμα. Και όταν έφτασε στον Έντουαρντ αποφάσισα ότι έπρεπε πια να πάω τουαλέτα που είχα δεν ξέρω και γω πόσες ώρες να κατουρήσω. :P
Το τρία είναι πολύ καλό. Όχι δεν άντεξα να περιμένω ένα μήνα να βγει στα ελληνικά. Το διαβάζω στα αγγλικά. Είμαι 30 σελίδες πριν από το τέλος. Είναι πολύ πιο καλό από το 2. Το δύο σας είπα με ψυχοπλάκωσε. Τώρα το 3 είναι πολύ πιο ωραίο και έχει έντουαρντ να φας και οι κότες:D
(ειδικά οι σκηνές στο κρεβάτι είναι πολύ...πολύ)...
Αυτά. Θα επανέρθω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
ε ναι ο εντουαρτ οσο να ειναι μου ελειπε αλλα ταυτοχρονα μου αρεσε πολυ και αυτη η μοναξια που μας περιεγραφε τοσο ομορφα η μπελλα.Δεν ξερω μπορει να ηταν λυπητερο αλλα μου αρεσε παρα πολυ.Η τροπος που τα λεει, που περιγραφει την τοση μοναξια της και τον πονο της αλλα που δεν το βαζει κατω και συνεχιζει να προσπαθει.Που κανει οτι μπορει για να ακουσει τον εντι μεσα της οσο ανεβενει η αδρεναληνη της!Ολα αυτα με συγκινουν και με τρελαινουν!Η μπελλα τελικα ηταν πολυ πιο δυναμικη απο τον Εντουαρτ απο οτι φανεται παρακατω!Αν και γενικα εχω απογοητευτει απο την μπελλα(απο αυτα που γινονται στο 3ο)
Υ.Γ: θα περιμενεις αρκετα κεφαλαια ακομα τον Εντουαρτ...Θα αργησει λιγακι αλλα αξιζει τον κοπο!

Αχ, ωραία! Σ' ευχαριστώ! Με αυτά που είπες μου αναζωπύρωσες το ενδιαφέρον!!! Να δω πότε θα τα διαβάσω τα βιβλία (γιατί εκτός από το 2ο, έχω αγοράσει ήδη και το 3ο και το 4ο), με τόσα διαβάσματα για σχολείο και Αγγλικά... Τεσπα, ευχαριστώ και πάλι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eliaki

Νεοφερμένος

Η Έλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
λοιπον, διαβασα το 2ο χθες το απογευμα και η αληθεια ειναι οτι το 1ο μου φανηκε καλυτερο... κατι η απουσια του εντουαρντ, κατι η κατασταση της μπελλα... αν και με συγκινησε, δε με τρελανε... τωρα θα αρχισω το 3ο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
ναι αυτό είπα και γω. Το δύο δεν ήταν πολύ καλό. Όμως το τρία νομίζω ότι θα σου αρέσει πολύ περισσότερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eliaki

Νεοφερμένος

Η Έλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
τελικα το 3ο ειναι κορυφη... τελειο!!! επιτελους αρχισε να γινεται και κατι πιο... πως να το πω??? οποιος το εχει διαβασει πιστευω οτι καταλαβαινει... τωρα πρεπει να βρω και το 4ο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ναι, το 3 είναι τέλειο:D

Παιδιά το 4 το έχεις βρει κανείς; Εγώ ψάχνω και δεν το βρίσκω:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
στα αγγλικα.θα το παραγγειλω αμεσα,αγκαλια με το 3ο(επισης στα αγγλικα :dance:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
ε στα αγγλικά λέω και γω:P
Δεν το βρίσκω στην ελλάδα...πήγα στον ιανό και σε ένα άλλο μεγάλο αλλά τίποτα...Να δούμε, μεθαύριο θα πάω στο παπασωτηρίου μήηηπως και το χει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
αχ μου ανοιξατε την ορεξη με αυτα που ακουσα για το 3ο!!!με τη ορεξη θα διαβσω τωρα τα μαθηματα, ολο εκει γυριζει το μυαλο μου...παντως οπως και να εχει εγω προτειμω το 2ο απο το 1ο, με συγκινησε παρα πολυ και μου αρεσεεεεεεεεεεεεεεε:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Εγώ αγόρασα και το 2ο και το 3ο και το 4ο από το Παπασωτηρίου, πριν 2 εβδομάδες. Δεν είχε το τρίτο και το παρήγγειλα και τ έφερε πριν 1 εβδομάδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
εγω τα παρηγγειλα και τα 4 στα αγγλικα απο το play.com
θα μου ερθουν μεσα στην βδομαδα (βεβαια το eclipse το διαβασα ηδη και αυριο ξεκιναω το bd :P)

30 ευρω με τα μεταφορικα!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eliaki

Νεοφερμένος

Η Έλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
δεν βρισκω πουθενα το 4ο και εχουν σπασει τα νευρα μου... μαλλον θα το παραγγειλω κ εγω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

reaction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηλιάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Επειδη μου αρεσε πολυ η ταινια και ω ναι ο Εντουαρντ φυσικα!το κακο ειναι πως το ειδα με το αγορι μου και ξενερωσε ο καημενος επειδη μου αρεσε ο τυπος!!
αυτο που θελω να ρωτησω επειδη θελω να αγορασω τα βιβλια στα αγγλικα τι εκδοσεις τα βγαζουνε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top