Twilight-Λυκόφως

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
ενώ κι οι 4 μοιραζόμασταν χαρτομάντιλα εκεί που τις έπινε το αίμα απο το χερι κι έδειχνε όλες τις σκηνές τους.
Κι όσο για το σεξ, τι λέτε ρε; Δεν μπορούσε να την φιλήσει καλά καλά, θα το κάνανε κι όλας; :P

Nαι, αλλα επειδη δεν το εχουμε δει ολοι, μην μας το κανεις spoil.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Nαι, αλλα επειδη δεν το εχουμε δει ολοι, μην μας το κανεις spoil.
Δεν είπα ποιός, γιατί και τι κατάληξη είχε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
περα απο την υποθεση δεν ειναι αναγκη να λες κατι παραπανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Στην Αμερική γίνεται χαμός εδώ και πολύ καιρό και το ήξερα, το καλοκαίρι κόλλησα, διάβασα και το βιβλίο, πέρασε λίγος καιρός για το ξεπεράσω. (ή μήπως μου έχουν μείνει ακόμα τραύματα; :P)
Έχω να πω ότι απογοητεύτηκα λίγο γιατί την περίμενα πολύ καλύτερη την ταινία. Το βιβλίο είναι κατά πολύ πιο ωραίο.
Αλλά πραγματικά, έχει αρχίσει να μου τη σπάει που κολλάνε όλοι.
Εκνευρίζομαι.:D
Και αυτός ο άμοιρος ο θεός (πούυυ τον βρήκανε :!::inlove:) ο Ρόμπερτ δε θέλω να φανταστώ τι θα περνάει στο δρόμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
κι εγω το ηξερα πολυ καιρο πριν μαθευτει στην ελλαδα οτι θα γινει ταινια,αλλα η μανα μου δε με αφηνε ουτε να το αγγιζω το βιβλιο :lol:
ενω το διαβαζω και κολλαω,πριν παω να συνεχισω απο εκει που εμεινα με πιανει μια καταθλιψη.εχω την ταση να ταυτιζομαι με τους ηρωες και βασανιζομαι!:Dδε μπορω,στενοχωριεμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
κι εγω το ηξερα πολυ καιρο πριν μαθευτει στην ελλαδα οτι θα γινει ταινια,αλλα η μανα μου δε με αφηνε ουτε να το αγγιζω το βιβλιο :lol:
ενω το διαβαζω και κολλαω,πριν παω να συνεχισω απο εκει που εμεινα με πιανει μια καταθλιψη.εχω την ταση να ταυτιζομαι με τους ηρωες και βασανιζομαι!:Dδε μπορω,στενοχωριεμαι

Welcome to our club!:P:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinamamagi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νέοι Επιβάτες (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
κι εγω το ηξερα πολυ καιρο πριν μαθευτει στην ελλαδα οτι θα γινει ταινια,αλλα η μανα μου δε με αφηνε ουτε να το αγγιζω το βιβλιο :lol:
ενω το διαβαζω και κολλαω,πριν παω να συνεχισω απο εκει που εμεινα με πιανει μια καταθλιψη.εχω την ταση να ταυτιζομαι με τους ηρωες και βασανιζομαι!:Dδε μπορω,στενοχωριεμαι

μια απ' τα ίδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole

Νεοφερμένος

Η Νικολέττα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Πρέπει να είναι και γαμώ τις ταινίες!!!!!!!!!!!! (Sorry για την έκφραση)!
Πάντως πρέπει να είναι super ταινία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
thnx παιδια:D

χτες το βραδυ,τελειωνοντας το 14ο κεφαλαιο,κατεληξα σε μια αποφαση:

  • Κατω το Twilight
  • Κατω η Meyers
  • Κατω ο Εντουαρντ

Να απαγορευτει η κυκλοφορια του βιβλιου και της τανιας

και εξηγουμαι:

Γινεται αφου διαβασεις για ενα αγορι τοσο γαματο που(αφαιρω την εξωτερικη εμφανιση,ενταξει τωρα:P)εχει ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ(και ευγενικος και αστειος και εξυπνος και την αγαπαει πραγματικα και to name but a few),το τελειο αγορι,να γυρισεις και να σκεφτεις τα δικα μας αγορια?:down:οκ,δε λεω οτι ολοι τους ειναι χαλια,αλλα αφου διαβασεις για την προσωποποιηση της τελειοτητας,να γυρισεις και να πεις "κι εγω ειμαι με τον ταδε..."??ή τουλαχιστον να σκεφτεις τι κυκλοφορει....
μπορω να πω οτι το βιβλιο εχει κλονισει την πνευματικη μου υγεια :D δεν ειναι κατασταση αυτη.θελω να γινω κι εγω δρακουλινα.θελω να γινω Μπελλα στη θεση της Μπλελλας:D προτεινω αυτο το τελευταιο να το κανουμε ολο το κλαμπ add στην υπογραφη(κραταω το all rights reserved :P):P

-ξερετε οτι υπαρχει και συνεχεια σο βιβλιο και συνεπως στην τανια,ετσι?(αντε ολες μαζι αααααααααααχ:P:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
thnx παιδια:D

χτες το βραδυ,τελειωνοντας το 14ο κεφαλαιο,κατεληξα σε μια αποφαση:

  • Κατω το Twilight
  • Κατω η Meyers
  • Κατω ο Εντουαρντ

Να απαγορευτει η κυκλοφορια του βιβλιου και της τανιας

και εξηγουμαι:

Γινεται αφου διαβασεις για ενα αγορι τοσο γαματο που(αφαιρω την εξωτερικη εμφανιση,ενταξει τωρα:P)εχει ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ(και ευγενικος και αστειος και εξυπνος και την αγαπαει πραγματικα και to name but a few),το τελειο αγορι,να γυρισεις και να σκεφτεις τα δικα μας αγορια?:down:οκ,δε λεω οτι ολοι τους ειναι χαλια,αλλα αφου διαβασεις για την προσωποποιηση της τελειοτητας,να γυρισεις και να πεις "κι εγω ειμαι με τον ταδε..."??ή τουλαχιστον να σκεφτεις τι κυκλοφορει....
μπορω να πω οτι το βιβλιο εχει κλονισει την πνευματικη μου υγεια :D δεν ειναι κατασταση αυτη.θελω να γινω κι εγω δρακουλινα.θελω να γινω Μπελλα στη θεση της Μπλελλας:D προτεινω αυτο το τελευταιο να το κανουμε ολο το κλαμπ add στην υπογραφη(κραταω το all rights reserved :P):P

-ξερετε οτι υπαρχει και συνεχεια σο βιβλιο και συνεπως στην τανια,ετσι?(αντε ολες μαζι αααααααααααχ:P:D)
συμφωνω απολυτως!!σημερα θα ερθει το βιβλιο μου{1ο}και με εχει πιασει καχυπαλμια.Καθε βραδυ σκεφτομαι τον εντουαρτ καλεν και μετα τον δικο μου εντουαρτ{και πραγματικα δεν βρισκω ομοιοτητα καμια}:PΡε το παιδι δεν παιζεται!!ειναι το τελειο αγορι και δυστηχως τετοια δεν υπαρχουν.φυσικα δεν ξερω αν υπαρχει ακι τετοια αγαπη αλλα ας μην γινομαι τοοοσο απολυτη.Τωρα οσο για το βιβλιο ξερω οτι κυκλοφορουν 4 και γραφετε και ενα 5ο που μας λεει ολη την ιστορια απο την πλευρα του εντουαρτ.Δηλαδη πως βλεπει τα πραγματα και πως σκεφτεται!πολυ καλη ιδεα ειναι και τα θελω οοοολλααααααα:DΔεν ξερω τι μανια ειναι αυτη που με εχει πιασει αλλα ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ!!!:iagree:
Υ.Γ ασε που εχω διαβασει τοσερς πληροφοριες για τα βιβλια και ξερω τι θα γινει...αχχχχχχχχχχ πρεπει αν τα πω σε καποιον γτ θα σκασωωωωω.Σημεια και τερατα!!Χαιδω βοηθειααααα-να στα πω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
:lol:
να μη μου πεις τιποτα,σαδιστικη spoiler :P δε θα μου το χαλασεις εμενα επειδη εσυ εισαι απληστη κι ανυπομονη!:P

α,και την υπογραφη σου τη διαβασα χτες στο βιβλιο.ηταν απο τις πιο ωραιες σκηνες.εστω κι αν τον εντουαρτ και τη μπελλα(που bella δεν την λες αλλα τεσπα :P) τον ειδα πολυ πριν ξεκινησω το βιβλιο οποτε η φαντασια μου ειναι περιορισμενη οσον αφορα την εμφανιση των ηρωων.δε φανταζεστε τι μαρτυριο ειναι αυτο για μενα :boom: :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
:lol:
να μη μου πεις τιποτα,σαδιστικη spoiler :P δε θα μου το χαλασεις εμενα επειδη εσυ εισαι απληστη κι ανυπομονη!:P

α,και την υπογραφη σου τη διαβασα χτες στο βιβλιο.ηταν απο τις πιο ωραιες σκηνες.εστω κι αν τον εντουαρτ τον ειδα πολυ πριν ξεκινησω το βιβλιο οποτε η φανατσια μου ειναι περιορισμενη οσον αφορα την εμφανιση των χαρακηρων.δε φανατζεστε τι μαρτυριο ειναια αυτο για μενα :boom: :'(
ωχ θεε μου!ρε μου ερχεται αν βαλω τα κλαματα οταν διαβαζω τις φρασεις που λεει ο εντουρτ:'(υπαρχουν κατι τετοια σαιτς αλλα δεν μπορω να κανω επικολληση.κατι εχει το φορουμ μας με το ονομα εντουαρτ καλλεν:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
πιστσευω οτι τα αγορια εχουν συνωμοτήσει για boycott στον καλλεν απο τη ζηλια τους:P

ακου εδω φραση:

Παλευα ολη τη νυχτα,ενω σε εβλεπα να κοιμασαι,με το χασμα αναμεσα σ'αυτο που ηταν σωστο,ηθικο,αυτο που επρεπε να κανω,κι αυτο που ηθελα.Ηξερα πως αν συνεχιζα να σε αγνοω,οπως θα επρεπε κανονικα,ή αν εφευγα για λιγα χρονια,μεχρι να εφευγες κι εσυ,καποια μερα θα ελεγες ναι στον Μαικ,ή σε καποιον σαν κι αυτον,Αυτο με εξοργιζε.
Και τοτε,εκει που κοιμοσουν,ειπες το ονομα μου.Μιλησες τοσο καθαρα,που στην αρχη νομιζα οτι ειχες ξυπνησει.Αλλα γυρισες απο την αλλη μερια ανησυχα και μουρμουρισες μια φορα ακομη το ονομα μου κι αναστεναξες.Το συναισθημα που με διαπερασε τοτε με πανικοβαλλε και με συγκλονισε.Και καταλαβα οτι δε μπορω πια να σε αγνοω.

:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
πιστσευω οτι τα αγορια εχουν συνωμοτήσει για boycott στον καλλεν απο τη ζηλια τους:P

ακου εδω φραση:

Παλευα ολη τη νυχτα,ενω σε εβλεπα να κοιμασαι,με το χασμα αναμεσα σ'αυτο που ηταν σωστο,ηθικο,αυτο που επρεπε να κανω,κι αυτο που ηθελα.Ηξερα πως αν συνεχιζα να σε αγνοω,οπως θα επρεπε κανονικα,ή αν εφευγα για λιγα χρονια,μεχρι να εφευγες κι εσυ,καποια μερα θα ελεγες ναι στον Μαικ,ή σε καποιον σαν κι αυτον,Αυτο με εξοργιζε.
Και τοτε,εκει που κοιμοσουν,ειπες το ονομα μου.Μιλησες τοσο καθαρα,που στην αρχη νομιζα οτι ειχες ξυπνησει.Αλλα γυρισες απο την αλλη μερια ανησυχα και μουρμουρισες μια φορα ακομη το ονομα μου κι αναστεναξες.Το συναισθημα που με διαπερασε τοτε με πανικοβαλλε και με συγκλονισε.Και καταλαβα οτι δε μπορω πια να σε αγνοω.

:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
φοβερο ειναι!:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(το παρακανα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
αμα πω κι εγω το ονομα του στον υπνο μου κι αναστεναξω θα παθει το ιδιο και με μενα?:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
αχ αυτά είναι... δυστυχώς κορίτσια αυτά υπάρχουν μόνο στις ταινίες και στα παραμύθια ! :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ναι αλλα οσο να'ναι σε επηρεαζει...και δεν ειμαι πορωμενη σε τετοιο βαθμο που να καθομαι και να σκεφτομαι τον εντουαρτ(ειμαι στα προθυρα αλλα αντιστεκομαι πεισματικα),αλλα σκεφτομαι ποσο τελειος ειναι και μετα σκεφτομαι τι εχω εγω και απελπιζομαι...σοβαρα...και αφου κλεισεις το βιβλιο με πονο καρδιας και θα γυρισεις να σκεφτεις για τον δικο σου,σου ειναι(τουλαχιστον σε μενα ειναι)αδυνατο.αφ'ενος γιατι στριφογυριζει η τελειοτητα του εντουαρτ στο μυαλο μου και αφ'ετερου,οταν καταφερω να τον καταχωνιασω στο πισω μερος του μυαλου μου,σκεφτομαι τον δικο μου και λεω "τι να σκεφτω?μπροστα στον αλλο δεν ειναι τιποτα.ο,τι και να σκεφτω ειναι ελαχιστο."αυτο ειναι ενα προβλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
λογικότατο... εξάλλου και η συγγραφέας για αυτό το λόγο έκανε τον έντουαρτ τον κρυφό πόθο κάθε γυναίκας ...:D και το ίδιο σκέφτηκε και αυτός που έκανε το κάστινγκ ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
η μανα μου μολις μου ειπε οτι εχουμε και το δυετερο βιβλιο απο το twilight!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
κι εγω το πηρα το δευτερο
αλλα να το διαβασω ή να περιμενω την ταινια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top