Twilight-Λυκόφως

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Περιεργο που δεν βρισκεις τα βιβλια στα ελληνικα...:what:
Σε ολα τα μεγαλα βιβλιοπωλεια υπαρχουν αλλα ακομα και στης γειτονιας σου να μην υπαρχουν αμα τα ζητησεις θα στα φερουν (δες κι εδω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
αν θελετε να μαθετε για το λυκοφως πατε www.stepheniemeyer-gr.blogspot

λοιπον το λυκοφως ειναι η καλυτερη ταινια του κοσμου.ο εντουαρντ ειναι τοσο κουκλος παιδια,ειναι θεος.το εργο εχει τελεια πλοκη.το εχω δει 20 φορες.ειμαι πραγματικα πορωμενη.εχω διαβασει τα 3 βιβλια στα ελληνικα.παιδια ειναι πραγματικα τελεια.ο εντουαρντ ειναι κουκλακι!!!!:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
το τελειωσα το eclipse,βασικα ο επιλογος μου εμεινε.αυτο που μιλαει ο τζεικ με ξενερωνει.και ειναι και βαρεμαρα.ειναι καποια πραγματα που δνε καταλαβα,αλλα δεν θυμαμαι ποια.α θελω καποιος να μου εξηγησει την ιστορια της αλις,κατι με τον τζεϊμς ειχε να κανει....

ο βρωμιαρης ο τζεικ την καταφερε τη λουλα την μπελλα παντως,και ο καημενος ο εντι ειναι ο κερατας της υποθεσης.απορω πως ανταποκριθηκε στον τζεικ,εγω θα του ελεγα να παιε να ψοφησει επιτοπου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
H Alice ηταν κλεισμενη σε ενα ασυλο επειδη εβλεπε οραματα κατι που για την εποχη ηταν δαιμονικο.. Ο James σαν τρακερ την ειχε βαλει στο ματι ας το πουμε, ηθελε να την σκοτωσει. Ομως εκει στο ασυλο εργαζοταν ενας αλλος βρικολακας που την μεταμορφωσε για να την σωσει απο τον James...Μετα βεβαια εκεινος σκοτωσε εκεινον τον βρικολακα για εκδικηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lost 4ever

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
και εγω σημερα τελειωσα τν εκλειψη !!πλ ωραιο ηταν!!αν κ δν μου αρεσε πλ ο επιλογος με τν jake .....κατα τ'αλλα ηταν κ αυτο just perfect!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
α ενταξει καταλαβα!

ναι,κι εγω το βραδυ θα τελειωσω με τον τζεικ.πωωω τον μισω αυτον τον γυφτο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taitien

Νεοφερμένος

Η Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Περιεργο που δεν βρισκεις τα βιβλια στα ελληνικα...:what:
Σε ολα τα μεγαλα βιβλιοπωλεια υπαρχουν αλλα ακομα και στης γειτονιας σου να μην υπαρχουν αμα τα ζητησεις θα στα φερουν (δες κι εδω)


Όχι,σε e-books δεν τα βρίσκω σε ελληνικά....Σε κανονικά βιβλία τα βρίσκω....

Αλλά τελικά τα διαβάζω στα αγγλικά!

Τελειώνω το new moon τώρα,10 σελίδες έμειναν, κ ξεκινάω το eclipse...Περιττό να πω πώς,έχω πορωθεί.....(κ ότι μου έχει λείψει ο Edward:(:()

(κ ευτυχώς το πρώτο μάθημα της εξεταστικής το είχα διαβάσει από τις διακοπές!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Ααααα! e-books σε ελληνικα...Τωρα το πιασα :P
Δεν νομιζω να υπαρχουν παντως
Αντε καλη συνεχεια στο διαβασμα σου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taitien

Νεοφερμένος

Η Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Κ εγώ νομίζω ότι δεν υπάρχουν...

Αλλά οκ,συνήθισα τα αγγλικά πλέον!

Σε ευχαριστω πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
εχω πολλη περιεργια να διαβασω το 4ο...αλλα θελω να περιμενω το σεπτεμβρη...:boom:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Εμενα το 4 μου αρεσε τρελα μεν αλλα με κουρασε εκει απο την πλευρα του σκυλου. Μπορω να εφαγα τα ματακια μου διαβαζωντας το ωρες και ωρες στα αγγλικα και απο την οθονη του υπολογιστη αλλα αξιζε τον κοπο.
Αχ αντε να βγει στα ελληνικα, να το εμπεδωσουμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
τωρα την πλευρα του βρωμιαρη τι την θελει?
μπορω να πω οτι το 3ο ηταν πιο ωραιο απο το 2ο(με 1000)και μαλλον κι απο το πρωτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
I cant write in greek so enjoy my fabulous english:P
X-FILER, i cant tell you why, its a big spoiler.:P
The only thing I can tell is that the part from Jacob's perspective is very boring...
Οκ, το εφτιαξα...Στο καλο και τρομαξα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
κοιτα,η αληθεια εινα οτι αρχικα τη βρηκα βαρετη,αλλα διαβαζοταν πολυ ευχαριστα μετα!πλακα ειχε :D.τεσπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Εσυ για που λες;:p Εγω ελεγα για το 4ο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Διάβασα στο Facebook, σε μία ομάδα για fans του Twilight πάνω των 25 χρονών, ότι το Breaking Dawn θα βγει σε ταινία το 2013, όπως υπολογίζεται!:!::'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Παιδια,δινω εικονες,ελπιζω να σας αρεσουν και να τις αποθηκευσετε!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
εγώ το 4ο το διάβασα (άκουσα) στο youtube, γιατί το έχουν ανεβάσει σε audiobook
το καλύτερο είναι το 5ο βιβλίο...ουσιαστικά είναι όλη η ιστορία από την αρχή αλλά από την πλευρά του Έντουαρντ!!! Βέβαια θα περιμένουμε πολυυυυυυύ ακόμα μέχρι να το συνεχίσει η συγγραφέας, πάντος το προσχέδιο με τα πρώτα κεφάλαια που διάβασα από το σαιτ της ... κόλαση! είναι απίστευτα γλαφυρό και εθιστικό το γράψιμό της!!

βγήκε και το τρέιλερ από το Νέα Σελήνη!

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=KYBF3HKzrmE&feature=fvsr[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Παιδια, δεν ειπαμε Χρονια Πολλα στον Εντι μας! Χτες εκλεισε τα 108 του χρονια!!! Να τα χιλιασεις πολυαγαπημενε!!:)
Εβαλα και την αντιστοιχη υπογραφη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lost 4ever

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
αχ Ναι! Χρονια του Πολλα!!!!:xixi::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top