The sims 3

Mimitsaki

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Best cheat:
Πατάτε στη διάρκει του παιχνιδιού Ctrl + Shift + c
Σας δείχνει πάνω μια μπάρα.
Πληκτρολογείτε "motherlode" και έχετε 50000$ στο παιχνίδι.
Μπορείτε να τον βάλετε όσες φορές θέλετε
Αυτό ισχύει και για το “The Sims 3” ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Βασικά είναι μόνο για τo "The Sims 3"
Και για τις 2 εκδόσεις, razor and reloaded
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Βασικα ηταν και στο sims 2.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mimitsaki

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Βασικα ηταν και στο sims 2.:D
ναι κανονικά στο sims 2 ήτανε γιατί το χρησιμοποιούσα:xixi:για το 1 δεν νομίζω...το είχα δοκιμάσει αλλά δεν έκανε τίποτα...Ωστόσο αν λειτουργεί και στο 3 με βλέπω να τρώω μεγάλο κόλλημα :xixi::xixi::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Στο sims 1 ηταν αλλος.
Τον χρησιμοποιουσα και αυτον.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
ναι κανονικά στο sims 2 ήτανε γιατί το χρησιμοποιούσα:xixi:για το 1 δεν νομίζω...το είχα δοκιμάσει αλλά δεν έκανε τίποτα...Ωστόσο αν λειτουργεί και στο 3 με βλέπω να τρώω μεγάλο κόλλημα :xixi::xixi::xixi:

Λειτουργεί τσεκαρισμένα
Έχω αγοράσει ένα στάδιο ένα εστιατόριο και ενα σπα
Έχω 3 Βιλάρες δε χρειάζεται να βγω απο το σπίτι με τόσα που έχει και 5-6 αυτοκίνητα των 110000:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mimitsaki

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Λειτουργεί τσεκαρισμένα
Έχω αγοράσει ένα στάδιο ένα εστιατόριο και ενα σπα
Έχω 3 Βιλάρες δε χρειάζεται να βγω απο το σπίτι με τόσα που έχει και 5-6 αυτοκίνητα των 110000:)
Τέλεια !!!όλα αυτά τα έχεις κάνει σε μια οικογένεια ή σε διαφορετικές ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Whatmarie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Whatmarie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
επισης μπορεις να κατεβασεις απο το ιντερνετ διαφορα αξεσουαρ (μαλλια,ρουχα κτλ) ακομα και να κανεις σπηλιες,βιλες...

το καλο με τους sims 3 ειναι οτι οι ανθρωποι δεν ειναι ολοι "ιδιοι" οπως το παλιο που μονο ενα προσωπο καλο ειχε και ολα τα αλλα ηταν σαν "αχλαδια" και "μηλα"...και μπορεις να περπατας στους δρομους και να πηγαινεις στην θαλασσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

444ever

Νεοφερμένος

Ο 444ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
εγινε 3?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Ναι δεν έχεις δει τη διαφήμιση στα ελληνικά σάιτ

Και εγένετο Sims 3?

:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
Νομίζω τα cheats κάνουν το παιχνιδι λιγότερο διασκεδαστικό. Αν είσαι από την αρχή πάμπλουτος, δε λέει. Τι στόχους θα βάζεις; Αλλά νομίζω με το θέμα των κινήτρων του παίκτη πως στο 3 θα είναι καλύτερα. Δε βαριέσαι τόσο ευκολα, αφού υπάρχουν πολλοί διαφορετικοί χαρακτήρες, καινούρια πράγματα που δεν είδαμε στο 2 κτλ. Οι σιμς θα παίρνουν μονοι τους πρωτοβουλιες αναλογα με τα ενδιαφέροντά τους όχι σαν τα γομάρια του 2. σουν-σουν:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Λοιπόν το ξέρω ότι θα ρεζηλευτώ αλλά παίζω και εγώ Sims 3. Το πήρε η αδερφή μου και της το πήρα μόνο και μόνο για να σκοτώσω 5-10-20-20 άτομα μαζί. Τέλως πάντων τους έχω 10 χρόνια χωρίς σπίτι ούτε ύπνο ούτε τίποτα. Μήπως ξέρετε πώς μπορώ να τους ξεκάνω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Λοιπόν το ξέρω ότι θα ρεζηλευτώ αλλά παίζω και εγώ Sims 3. Το πήρε η αδερφή μου και της το πήρα μόνο και μόνο για να σκοτώσω 5-10-20-20 άτομα μαζί. Τέλως πάντων τους έχω 10 χρόνια χωρίς σπίτι ούτε ύπνο ούτε τίποτα. Μήπως ξέρετε πώς μπορώ να τους ξεκάνω?
Ναιιιιιιιιιιιι!!!!:D
Μαζεψε τους ολους σε ενα σημειο και χτισε τοιχο τριγυρω τους.:D
Αν δν θες να μιλανε,φτιαξε παλι τοιχο αλλα να φροντισεις να ειναι μονοι τους.
Εεεε μετα πατα το γρηγορο και περιμενε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
To Sims είναι μόνο ένα σκότωμα μετά είναι να το κρεμάσεις να μην έρχονται τα πουλιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
To Sims είναι μόνο ένα σκότωμα μετά είναι να το κρεμάσεις να μην έρχονται τα πουλιά.
Μου έδωσες ιδέα...:DΈφτιαξα έναν και τον ξέκανα...Συνέχεια κατουριόταν πάνω του και λιποθυμολούσε:D
Στο τέλος έπεσε κάτω ξερός και έδειχνε τον χάρο με όνομα "Χάρος Χάρης (:lol:) και τελοοος...:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
6/6/09 4:12:46(το εβαλα:P)

8.1 ακομαααα :'(

Να το αγορασω να μην το αγορασω?
Θελω να παιξωωωωω.:(

Πειτε κι αλλα...
Πειτε τι εχει ακομα...
:emm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
εχω παραγγειλει την συλλεκτικη εκδοση . θα το παιξω αγρια και θα σου πω .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mimitsaki

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
εχω παραγγειλει την συλλεκτικη εκδοση . θα το παιξω αγρια και θα σου πω .
Τι παραπάνω έχει η συλλεκτική έκδοση από την κανονική ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
δεν ξερω :| e
θα εχει ισως παραπανω περιεχομενο κλπ .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Ναι έχει 2 κοκακόλες για να περνάς την ώρα σου απ' το να παίζεις. Άμα ψάχνατε και λίγο θα το βρίσκατε. Μόνο να προλάβατε γιατί σήμερα το βράδυ κάνει rebbot το ίντερνετ. Από αύριο στις 2 ξανανοίγει το ίντερνετ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top