The boy in the stripped pijamas

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Καλα είδα αυτήν την ταινία πριν απο 2 ώρες και μπορώ να πω ότι ήταν απίστευτη. Αλλά το τέλος μας γ@μησε την ψυχολογία. Πηγαίνετε να τη δείτε...
-----------------------------------------
Δράμα παίδες. Τα έπαιξα στο τέλος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jjohn

Νεοφερμένος

Ο jjohn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
υπέροχη ταίνια
μας την έβαλαν στο σχολείο στις 28/10 και πραγματικά μπορώ να πω
ότι ήταν η μόνη σχολική γιορτή που ήθελα να μην τελείωσει πότε
αλλά ναι το τέλος ήταν κάπως :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
Αν σου αρεσε τοσο η ταινία καλά είναι να διαβάσεις και το βιβλίο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantinosal

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
ειχα δει πριν απο πολυ καιρο το τρειλερ και μου αρεσε πολυ αλλα μετα την ξεχασα..τωρα που μου τη θυμησατε θα τη δω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsis1

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Δεν έχω δει την ταινία,αλλά πριν καιρό διάβασα το βιβλίο.Απλός λόγος που συγκινεί,και ιδιαίτερα το τέλος είναι που συγκλονίζει.Προτείνω ανεπιφύλακτα το βιβλίο.Μόλις δω την ταινία θα κάνω μια μικρή σύγκριση,αν και δεν θύμαμαι και τόσα πολλά από το βιβλίο,τουλάχιστον ως προς την προκάλεση συναισθημάτων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
ποια είναι η υπόθεση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
την εχω δει εδω κ πολυ καιρο κ μ αρεσε !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dita von teese

Νεοφερμένος

Η dita von teese αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
πολυ καλη ταινια δεν την ειδα ολη η μανα μου την ειδε εγω ειδα μονο το τελος αλλα απο οτι καταλαβα πρεπει να ειναι πολυ καλη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ
Μολις το ειδα και εχω ενα κομπο στο στομαχι μου..:(

Το ηξερα οτι επρεπε να το σταματησω εκει που περναει το φραχτη :(:( και να ελπιζω οτι τον προλαβανε :(:(

Απο τις καλυτερες ταινιες που εχω δει εδω και πολυ καιρο..

Το τελος ηταν σοκαριστικο
Θα μπορουσε να ηταν και διαφορετικο βεβαια..Πχ ο πατερας να τους προλαβαινει στο τσακ και τοτε να συνειδητοποιει τις πραξεις του και να μετανιωνει και μετα να παραιτειται και να τα ξαναβρισκει με την γυναικα του..
Αλλα μετα θα ηταν αλλη μια ταινια με happy ending...Βεβαια θα περναγε και αλλα μηνυματα
Αχ δεν ξερω...Μου αρεσε αλλα με εριξε πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Κ α τ α π λ η κ τ ι κ ή ! ! ! :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
μ'αρεσε πολύ (και γω έκλαψα:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top