T.I.E Exam - Πώς σας φαίνεται ;

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
πλάκα κάνεις... οι υπέυθυνοι μας έχουν δώσει μια λίστα με δειγματικές εκθέσεις και έχει μια παρόμοι... π.χ οτι παρήγγειλες ένα κινητό και όταν ήρθε σπίτι ήταν σπασμένη η οθόνη, να κάνεις παράπονα στον manager της εταιρίας... Μου προκαλεί έκπληξη το οτι ένας καθηγητής δεν σας έκανε κάτι τέτοιο... Στην γνωστή για το βιβλίο τι ρωτούσε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitra9.4

Νεοφερμένος

Η dimitra9.4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
εγω δεν εχω να κρυψω κατι ουτε θελω να κατηγορησω το πτυχιο ουτε κανενα καθηγητη λεω τα πραγματα οπωσ εχουν...
εγω δεν ειχα δουλεψει κανενα τετοιο θεμα...
η γνωστη ναα γραψουμε γιατι διαλεξαμε αυτο το βιβλιο και ποιος ηταν ο αγαπημενος μας ηρωας....!!
αυτο ηταν ευκολο...για εμενα...γιατι το ειχα μελετησει κ ολας το πλανο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χριστινα

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι που δεν γνωρίζω. Το TIE επιστρέφει στον φροντιστή ποσοστό επί των εξετάστρων που πληρώνουν οι μαθητές του; Κι αν ναι, πόσα χρήματα; Ξέρει κανείς; Γιατί έχω ακούσει πως κάποιοι φορείς το κάνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitra9.4

Νεοφερμένος

Η dimitra9.4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
εγω πτρωτη φορα το ακουω παντως..!!!τωρα τ ακουσα απο εσενα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χριστινα

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Ας μας πει κάποιος που έστελε παιδια. Εγώ δεν έχω στείλει. Απλά ρωτάω. Εχω ακούσει για παραδειγμα, δεν ξερω αν όντως ισχύει, πως για κάποιες εξετάσεις μπορείς να εισπράτεις 150 από τον μαθητή αλλά να στέλνεις τα 100 στον φορέα. Ή να στέλνεις το ποσό που εισπράττεις και μετά να σου στλενουν σε τραπεζικό λογαριασμό τα χρηματα που σου αναλογούν και μια αποδειξη για το ποσό που σου επιστρέφουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
ναι! ισχύει κάτι τέτοιο! αλλά δεν ξέρω κατα πόσο ισχύει φέτος με την οικονομική κρίση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χριστινα

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
μα με την λογικη οτι μπορουν να γραφτουν και μεμονωμενοι υποψηφιοι, πως γινεται αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χριστινα

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Ισως να ισχύει μόνο για φροντιστηρια και καθηγητες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
ναι ισχύει μόνο για καθηγητές και ΚΞΓ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
αυτο ισχυε στο Gity and Guilds παντως. Τεσταρισμενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Σήμερα μου ήρθε μια ιδέα... το ΤΙΕ μοιάζει με τις εξετάσεις των αρχαίων κατευθυνσης!!! Έχουμε το γνωστό μέρος που το έχουν προετοιμάζουν οι μαθητές και το άγνωστο που πρέπει να δείξουν τι μπορούν να κάνουν σε ένα ξένο άγνωστο κείμενο κι ερωτήσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitra9.4

Νεοφερμένος

Η dimitra9.4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
δεν το εχω περασει αυτο το σταδιο....
βασικα κατι ασχετο
δεν θα επρεπε να εχουν βγει τα αποτελεσματα???????????
ολο μου λενε τωρα αυτες τις μερες και τπτ δεν γινετε !!!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
καλα καλα :Ρ περιμενε :Ρ εμενα 1 μηνα εκαναν να βγουνε: και ξερεις τι μου ειπαν;;;; "Σαμπως αν εδινες μισιγκαν; σε 2μιση μηνες θα εβγαιναν!" Ναι αλλα εγω οταν πληρωσα για ΤΙΕ, πληρωσα για δυο βδομαδες!

Αναρωτιεμαι... μπορει καποιος να κανει ενσταση η καταγγελια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitra9.4

Νεοφερμένος

Η dimitra9.4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
τι να πω ναι πραγματι. κουτοχορτο στα ματια μασ μπροστα.....
αλλα επιτελους σημερα πηρα τα αποτελεσματα....!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

C-o - n

Νεοφερμένος

Ο C-o - n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Γεια σας:D Ηθελα να πω πως εδωσα και εγω το πτυχιο του τιε πριν ενα χρονο και δεν αντιμετωπισα κανενα απολυτως προβλημα. Η οργανωση ηταν μια χαρα αλλα και η ιδια η εξεταση επισης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
εγω δινω σε 3 μερες. η αληθεια ειναι πως θελει πολυ προετοιμασια αλλα επειδη ειναι καινουργιο ξερω πως σε περνανε αρκετα ευκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitra9.4

Νεοφερμένος

Η dimitra9.4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
εγω δινω σε 3 μερες. η αληθεια ειναι πως θελει πολυ προετοιμασια αλλα επειδη ειναι καινουργιο ξερω πως σε περνανε αρκετα ευκολα.

ειναι οντως μεγαλη η προετοιμασια και να σου τυχουν και ευκολα κειμενα.....κατα την αποψη μου...
αμα κατσεις συγκεντρωθεις σε αυτο που κανεις εκεινη την στιγμη σιγουρα θα τα πας καλα ...
αμα δεις κατι που δεν το ξερεις μην σε παρει απο κατω.(γιατι το ειχα παθει εγω στα γραπτα)
ειναι πανευκολο το πτυχιο αυτο!!εγω παλι καλα τελειωσαα και με αυτο ....!!
τωρα πια ειναι παρελθον......
!]:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
παιδια μεχρι το Γ1 ειναι ευκολο! το Γ2 ειναι παλουκι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
παιδια εγω εδωσα σημερα tie. Ειναι πολυ ωραιο πτυχιο, ειναι ευκολο και οι εξετάστριες ειναι παρα πολυ καλες και ευγενικες.Την προηγουμενη εβδομαδα εδωσα city and guilds και η εξεταστριες δεν ηταν με τιποτα καλυτερες απο το tie.Το tie το βρηκα πολυ ενδιαφερον και το συνιστω σε ολους.Και το σημαντηκοτερο ειναι οτι δεν κουραζεσε πολυ, αφου ειναι μονο 1 ωρα το γραπτο σε αντιθεση με το city and guilds που ειναι 2:30 ωρες.Και στο προφορικο ξερεις τι θα σε ρωτησει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top