Tι σκέφτεσαι τώρα;

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
όλα είναι τόσο χάλια :( :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,846 μηνύματα.
Η μέρα κοροϊδίας του Ελληνικού λαού με τα ΜΜΕ να πασχίζουν να του κάνουν πλύση εγκεφάλου. :/:


όλα είναι τόσο χάλια :( :worry:

γιατί; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ότι θα έλυνα ασκήσεις σε ψηφοδέλτια δεν το περίμενα :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Οτι εχω 2 πολυ σημαντικα ατομα στην ζωη μου και πρεπει να ειμαι ευγνωμων γι αυτο :')
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

goth

Νεοφερμένος

Η Kατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γέρακας (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Είμαι τρελά ερωτευμένη και έχω εξετάσεις... :worry: !!!Πρέπει να συγκεντρωθώ :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Ποσο αχαριστοι ειμαστε ωρες-ωρες και δεν ζουμε τη ζωη μας οπως θα επρεπε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

goth

Νεοφερμένος

Η Kατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γέρακας (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Ποσο αχαριστοι ειμαστε ωρες-ωρες και δεν ζουμε τη ζωη μας οπως θα επρεπε

Μερικές φορές δεν είναι αχαριστία αλλά οι συγκυρίες...καταστάσεις που δεν μπορούμε να τις ελέγξουμε γιατί έτσι πρέπει να γίνουν!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
οτι ολα πανε μια χαρα χαλια :worry: :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Ότι θα έλυνα ασκήσεις σε ψηφοδέλτια δεν το περίμενα :confused:
Τα ψηφοδέλτιο είναι το καλύτερο πρόχειρο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
Έχω βαρεθεί τη ζωή μου, άντε να βγω έξω το απόγευμα να ξεσκασω λιγο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Οτι η προφορα μου στα αγγλικα ειναι κατι παραπανω απο αθλια :worry:
Wie kann ich die verbessern?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
ότι έπρεπε να έχω το κινητό μαζί μου
στο τρέξιμο να βγάλω καμία φωτό την κοιλάδα
και να την βάλω εδώ στο φόρουμ :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
αερααααααααααα!!!:clapup::clapup:
Σας βαρέθηκα κι εσάς και τον πρωταγορα, το Σωκράτη, τον πλατωνα, τη γερουνδιακη σας έλξη, την επίκληση στο συναίσθημα, το βιζυηνο, τα σπασμένα φτερά, την έλξη του αναφορικου σας, τη βίουσσώρευση, τις τροφικές σας πυραμίδες...τα πάντα σααααααααααααααααςςςςςςς!!!!!!!!
Ωωωωωωωωω....:devil:
Μαμααααααααα δε θέλω να γραψωωωω!!!!:(
Βοήθεια!!!!
Τουρίστα μπες σπίτι σου καλε μου τι νομίζεις ότι παριστάνεις με τη φωτογραφική σου μηχανή, τα 5 κιλά αντιηλιακό, το παγωτο κι στο χέρι και το μαγιό κάτω απο το σορτς;;; Εεεεεεε;;;; :mad:
Παράκρουση. Θα επανέλθω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
αερααααααααααα!!!:clapup::clapup:
Σας βαρέθηκα κι εσάς και τον πρωταγορα, το Σωκράτη, τον πλατωνα, τη γερουνδιακη σας έλξη, την επίκληση στο συναίσθημα, το βιζυηνο, τα σπασμένα φτερά, την έλξη του αναφορικου σας, τη βίουσσώρευση, τις τροφικές σας πυραμίδες...τα πάντα σααααααααααααααααςςςςςςς!!!!!!!!
Ωωωωωωωωω....:devil:
Μαμααααααααα δε θέλω να γραψωωωω!!!!:(
Βοήθεια!!!!
Τουρίστα μπες σπίτι σου καλε μου τι νομίζεις ότι παριστάνεις με τη φωτογραφική σου μηχανή, τα 5 κιλά αντιηλιακό, το παγωτο κι στο χέρι και το μαγιό κάτω απο το σορτς;;; Εεεεεεε;;;; :mad:
Παράκρουση. Θα επανέλθω. :P
συνέχισε να ξεσπάσεις :P
για να ηρεμήσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Η απιστευτη στιγμη που δεν βρισκεις τις μεταφρασεις και τις φωτοτυπιες των αρχαιων καλα ξεκιναμε....:knife::wall::whatever::down::ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 772419

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
με κράζεις?με θαυμάζεις !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Επιτέλους! Το μαρτύριο των αρχαίων θα τελειώσει αύριο.. Ατέλειωτα όλα....!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kenpachi

Νεοφερμένος

Ο Kenpachi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
πόσο βαρετό είναι τώρα μετά από διάβασμα θεωρίας μαθηματικών κατεύθυνσης, ξανά και ξανά, να θέλεις να ξεφυλλίσεις τις ασκήσεις, και να μη μπορείς να κάνεις τίποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Βάλτε φωτιά κάψτε καλά όλα τα μαθηματικά..
Τα ολοκληρώματα, τους μιγαδικούς..
Και όλους τους μαθηματικούς. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top