Tι σκέφτεσαι τώρα;

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
εχω λαπτοπ και δεν ξερω τι να κανω το 1 μετρο καλωδιο ποντικιου που το τελευταιο καιρο ειχε αρχισει να μου σπαει τα νευρα. γουσταρω το ποντικι να το παω οπου θελω. για το πληκτρολογιο δεν βρεθηκα ποτε στην αναγκη.χαλαει ποντικι; ας παρω κατι που βολευει.:P

κοψτο, και καντο 10 cm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
εχω λαπτοπ και δεν ξερω τι να κανω το 1 μετρο καλωδιο ποντικιου που το τελευταιο καιρο ειχε αρχισει να μου σπαει τα νευρα. γουσταρω το ποντικι να το παω οπου θελω. για το πληκτρολογιο δεν βρεθηκα ποτε στην αναγκη.χαλαει ποντικι; ας παρω κατι που βολευει.:P
Bέβαια, το ασύρματο είναι και πιο ακριβό:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
και τι ζητααααααααω,τι ζηταααααω καποιον να του δειξω την ας πουμε παράγραφο της εκθεσης που γραφω 5 η ωρα το πρωι γιατι νομιζω οτι ειναι χαλια :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ενα ακουστικοοοο μονο ενααααα.... Θελω να το τελειωσω αμέσως :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
αφησα εξω το παγωτο και ελιωσε αμαν αυτη η αφηρημαδα μου:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
πειναω και η γιαγια στην κουζινα εχει:
και πρεπει να περιμενω για να φαμε ολοι μαζι... Θεια δικη φιλε μου :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
Είναι πολύ αργά και ταυτόχρονα πολύ νωρίς για να σκέφτομαι κάτι συγκεκριμένο.-Applied Chaos.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fdg

Νεοφερμένος

Ο fdg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Δεν με παίρνει ο ύπνος,με αποφεύγει και αυτόσ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.




note to self: stop using tumblr at 7 in the morning.thanks.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fdg

Νεοφερμένος

Ο fdg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
εχεισ tumblr ? τι καλο......εχω και εγω ¨)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
απλα με μισω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Genesis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Genesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Αλητεία....:angry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fdg

Νεοφερμένος

Ο fdg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
τρωω πορτα απο semi-nerd ατομο..δλδ φαντασου... γαμω την τυχη μου την κωφαλαλη...

επισησ πρεπει να συνεχύσω να βλεπω glee..ειναι η μονο κινησιουργος μου δυναμη για συνεχισω να γυμναζομαι(σρ για τα ορθογραφικα το πισι λαγγαρει και δεν μπορω να googlaw to spellig)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
η καλυτερη στιγμη να καθαρισεις ειναι τα ξημερωματα γι αυτο σκασε και κολυμπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Bέβαια, το ασύρματο είναι και πιο ακριβό:P
Δε θα το 'λεγα. Δε θα πάρεις και αυτό με τα €60 για gaming. :P Εγώ είχα ένα με 18 και κράτησε τέσσερα χρόνια. Στα λάπτοπς βολεύουν πολύ τα ασύρματα, ειδικά όταν βλέπεις ταινίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:hmm: Μπορεί ο johnnaousa να μου βάζει ένα σωρό αρνητικές αλλά τον συμπαθώ πάρα πολυ :) (δε ξέρω γιατί)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lucas D.Hagg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lucas D.Hagg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Το ποσο μοναδικος καλλιτεχνης ειναι ο Φραγκουλης...
Μολις γυρισα απο την συναυλια του στον Πειραια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Δε θα το 'λεγα. Δε θα πάρεις και αυτό με τα €60 για gaming. :P Εγώ είχα ένα με 18 και κράτησε τέσσερα χρόνια. Στα λάπτοπς βολεύουν πολύ τα ασύρματα, ειδικά όταν βλέπεις ταινίες.
Εγώ έχω ενσύρματο με 3.50€ από καταβολής κόσμου (2007)... Με δουλεύεις;:hehe:

Ο αδερφός μου, που πήρε ασύρματο με 16€, έκλαιγε τα λεφτά του. Είχε χαλάσει μέσα σε 8 μήνες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top