Tελευταίες ώρες!

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Λοιπον παιδια,αυτο ηταν...Κοιμομαστε ,ξυπναμε και ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΟΙ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ!!! Τι εχετε σκοπο να κανετε αποψε? (σιγουρα δεν θα δω eurovision :P:P:P ) Tι ωρα λετε να ξυπνησετε?? Ηθικον?? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos_salonika

Νεοφερμένος

Ο giorgos_salonika αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Eγω θα παω να τα πιω μεχρι το πρωι και μετα θα φυγω απευθειας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Λοιπον παιδια,αυτο ηταν...Κοιμομαστε ,ξυπναμε και ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΟΙ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ!!! Τι εχετε σκοπο να κανετε αποψε? (σιγουρα δεν θα δω eurovision :P:P:P ) Tι ωρα λετε να ξυπνησετε?? Ηθικον?? ;)

ακμαιότατον!!! αντε να τελειώνουμε γιατί πολύ τράβηξε αυτό το παραμύθη. (2η φορά για μένα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
και για μένα 2η φορά,το πολύ μέχρι της 11 θα έχω πέσει για ύπνο και έχουμε εργετήριο νωρίς στις 6 το πρωί για επανάληψη!!!ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tas

Νεοφερμένος

Ο Τασος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Μια καλη επιτυχια θα ηθελα να σας ευχηθω ολους παιδια. Το μονο που μπορω να κανω απο μερους μου :) Α, και να μην ξεχνατε οτι συνηθως το διαβασμα της τελευταιας στιγμης εχει (συνηθως) αρνητικα αποτελεσματα. Ενα φρεσκαρισμα ειναι οκ, αλλα μην το παραξευτιλισετε και μπειτε στην αιθουσα με το βιβλιο στο χερι τα λιγα λεπτα πριν ερθουν τα θεματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Μια καλη επιτυχια θα ηθελα να σας ευχηθω ολους παιδια. Το μονο που μπορω να κανω απο μερους μου :) Α, και να μην ξεχνατε οτι συνηθως το διαβασμα της τελευταιας στιγμης εχει (συνηθως) αρνητικα αποτελεσματα. Ενα φρεσκαρισμα ειναι οκ, αλλα μην το παραξευτιλισετε και μπειτε στην αιθουσα με το βιβλιο στο χερι τα λιγα λεπτα πριν ερθουν τα θεματα :P

+1 και καλή μας επιτυχία προπάντων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eliaki

Νεοφερμένος

Η Έλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
λεω να παω για υπνο...
εχει περασει η ωρα...
το πρωι ξυπνημα στις 6...
αντε, καλη μας επιτυχια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.

stefa_1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Εγω θα δω καμια σειρα,θα παιξω κανα call of duty θα παω αυριο να γραψω οτι μου κατεβει στο μυαλο μιας και εχω βαλει στοχο να παω στο εξωτερικο,οποτε ουτε αγχος, και οσον αφορα την κουραση θα πατησω κανα καλο υπνο το μεσημερι...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spypsy

Νεοφερμένος

Ο spypsy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θέρμη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Χαχαχα ωραίος :no1: και γω έτσι σκέφτομαι να κάνω..που στο εξωτερικό σκέφτεσαι;και τι σχολή;

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefa_1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Σερβια θα παω μιας και ο πατερας μου ειναι και σερβος,εχω και σπιτι εκει περα (τουλαχιστο για το προπαρασκευαστικο)
Για παιδαγωγικο σκεφτομαι,ενδιαφερεσαι και συ να παμε μαζι ?:D
Εδω περα μονο βοθρατζης περναω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Χα χα χα! Μα γιατι το λες ετσι? Για καποιους το βοθρατζης ειναι ονειρο ζωης!!! :P:P:P:P
Παντως απο τη στιγμη που πας με τετοια ψυχολογια κατι μου λεει οτι θα τα πας πολυ καλυτερα απο οτι πιστευεις.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefa_1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Βεβαια με την βαθμολογια που υπολογιζω να βγαλω μπορω να τα καταφερω και για Παπας...Τωρα ειμαι αναμεσα σε ζαμπονοκοπτικη και το επαγγελμα του βοθρατζη...:D
Τωρα απο την μια αν παω ζαμπονοκοπτικη και πειναω ειναι καπως αλλα βοθρατζης πρεπει να ναι ωραια...
Κανας αλλος για Σερβια μερια υπαρχει ??Κανας συμφοιτητης βρε παιδι μου να μοιραζομαστε και τα εξοδα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Βεβαια με την βαθμολογια που υπολογιζω να βγαλω μπορω να τα καταφερω και για Παπας...Τωρα ειμαι αναμεσα σε ζαμπονοκοπτικη και το επαγγελμα του βοθρατζη...:D
Τωρα απο την μια αν παω ζαμπονοκοπτικη και πειναω ειναι καπως αλλα βοθρατζης πρεπει να ναι ωραια...
Κανας αλλος για Σερβια μερια υπαρχει ??Κανας συμφοιτητης βρε παιδι μου να μοιραζομαστε και τα εξοδα!;)

για βοθρατζής είμαι μέσα!! να κάνουμε και κανένα μεταπτυχιακό στους χημικούς βόθρους. ανάρπαστοι θα γίνουμε!! τι παιδαγωγικό και ιστορίες μου λές,,, στους βόθρους είναι το χρήμα:no1:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefa_1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Ναι δικιο εχεις
Ανοιξε και ενα καινουργιο Πανεπιστημιο στην Αμερικη ''Underworld Cleaning Facilities '' λεγεται και ειναι ανωτερης κλασης απο τα κλασσικα πανεπιστημια βοθρωκαθαριστικης.Βεβαια με το που τελειωνεις (ειναι 5 χρονια φοιτηση) Σου βρισκουν δουλεια οπου θες πανω στον πλανητη με κατωτερο μισθο τα 2000ευρω το μηνα και ανωτατο τα 10,000 ευρω αναλογα με αυτα που προσφερεις
Να εδω βρηκα και ενα ελληνικο πανεπιστημιο.Βεβαια δεν ειναι οπως το αμερικανικο αλλα ειναι μια καλη ευκαιρια!
:jumpy:
Και εδω η πρωτη αποφοιτηση του νεου Αμερικανικου Πανεπιστημιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
χαχαχα. αυτός είσαι!!

οι ''αχόρταγοι'' στο προάυλιο της σχολής κάνουν την διαφορά!!!

σκέφτομαι για βοθροκαθαριστής , αν δέν περάσω, 2η επιλογή θα βάλω μηχανογράφων ή ιατρική.:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Aχ παιδια,ζηλεψα και εγω...Και η αφισοκολληση εχει πολυ ζητηση τελευταια μαζι με την ψυχολογια πεστροφας! Σκεφτειτε και αυτες τις λυσεις... Παντως ειμαι μεσα για τετοια συναρπαστικα επαγγελματα!!! Παμε ολοι μαζι! :no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefa_1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Συμφωνα με προσφατες ερευνες,ενα μεγαλο ποσοστο μαθητων σκεφτεται σοβαρα για βοηθο αφισσοκολητη.Εσεις τι λετε ?Ακουσα οτι θα ανεβουν και οι βασεις λογω της μεγαλης ζητησης!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Πες μου αν εχεις κανενα γνωστο που να ενδιαφερεται για βοηθος αφισοκολλητη γιατι εγω εχω μεγαλους στοχους και θελω αφισοκολληση...Οποτε θα χρειαστω βοηθους οπωσδηποτε!!!
Και με τοσα λεφτα που θα βγαζω θα εχουν πολυ καλους μισθους!!! Περιμενω ατομα για συνεντευξη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefa_1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Yπαρχει βεβαια και ενα καινουργιο επαγγελμα και αυτος που θα το ασκει θα παιρνει τρελα λεφτα λογω της γερης υπομονης.
''ΣΤΗΡΙΚΤΗΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΚΕΡΑΙΑΣ ΤV''
Δηλαδη ο εργαζομενος θα πρεπει να κραταει την κεραια την εσωτερικη μιας τηλεορασης και να κουνιεται περα δωθε αναλογα με την καθαροτητα του σηματος κατοπιν διαταγης του εργοδοτη.Τα λεφτα που υπολογιζεται να παιρνει ανερχονται στ 40 ευρω την ωρα.
Ενα αλλο νεο επαγγελμα ειναι
''ΞΑΡΑΧΝΙΑΡΗΣ''
Οπως λεει και ο τιτλος ,σκοπος του ειναι να ερχεται στο σπιτι με το συνεργειο και να εξαφανιζουν της αραχνες.
Στη συνεχεια:
''ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΕΛΕΓΚΤΗΣ ΣΥΝΔΕΣΙΜΟΤΗΤΑΣ WIFI ΔΙΚΤΥΩΝ''
Συγκεκριμενα,πρεπει να ερχεται στα σπιτια ή στις επιχειρησεις και να ελεγχει εαν υφιστανται ανοικτα wifi δικτυα για να αποφυγει συμβολαια και ιστοριες
Μετα:
''ΕΚΤΡΟΦΕΑΣ ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΩΝ''
Πολυ απλα , αν βαριεστε να ταιζετε το κατοικιδιο ολη την ωρα , θα υπαρχει ο αντιστοιχος ανθρωπος που θα κανει αυτη τη δουλεια.Εχει μεγαλη ζητηση επειδη εχει τρελα χρηματα.50? το καθε γευμα που θα δινει στο κατοικιδιο
''ΓΕΝΙΚΟΣ ΕΛΕΓΚΤΗΣ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΗΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΑΓΟΝΗΣ ΓΡΑΜΜΗΣ''
Αυτο το επαγγελμα ειναι λιγο πολυπλοκο και εχει ευθυνες.Σκοπος του εργαζομενου ειναι να διοριστει σε μια περιοχη ξερη (χωριο μακρια απο τον πολιτισμο)και να κοιταω ποτε περναει τρενο,και,χρησιμοποιοντας τα χερια του να δειχνει αν μπορουν να περασουν οι οδηγοι
''ΞΕΜΠΛΕΚΤΗΤΗΣ ΚΑΛΩΔΙΩΝ''
Νεο επαγγελμα που επιτρεπει στον ασκουμενο να ξεμπλεκει καλωδιο απο ανθρωπους που τα εμπλεξαν αθελα τους , βγαζοντας τους απο τον κοπο
''ΑΝΙΧΝΕΥΤΗΣ/ΝΤΕΝΤΕΚΤΙΒ ΧΑΜΕΝΩΝ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ''
-Γυναικαααααα!!Που ειναι τα κλειδια ?
-Που θες να ξερω αντρα!!
-Αι στο καλο σου απο κει!!
Οπως καταλαβαμε και απο τον διαλογο,χανουμε πραγματα καθημερινα τα οποια μπορει να βρισκονται κατω απο καναπεδες και αλλα επιπλα.Σκοπος του εργαζομενου ειναι να ερχεται κατα παραγγελια στο σπιτι και χρησιμοποιοντας μια φωτογραφια απο το χαμενο αντικειμενο,να ειναι ικανος να το εντοπιζει στο αψε-σβησε
ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥΒΛΟΛΟΓΙΚΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΧΩΡΑ
Ενημερωθειτε στο www.deneimaiikanosgiatipotauniversities.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top