Tελειώνουν οι διακοπές

olgazoe

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgazoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Εμένα βασικά μου έχουν χαλάσει τη διάθεση με την αλλαγή της ημερομηνίας (29!)... και δεν μπορώ να έχω καν το επιτρεπόμενο άγχος!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
αντε να αρχισει το σχολειο να μπω και σε κανενα προγραμμα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
Ειμαι της αποψης πως οταν οι διακοπες ξεπερνουν τους δυο μηνες,γινονται πληκτικες.Πιστευω πως για να ειναι οι διακοπες πιο ωραιες και απολαυστικες πρεπει να ερχονται μετα απο πολυ κουραση και να ειναι 15-20 μερες το πολυ ωστε και να γυρισεις ξεκουραστος και ανανεωμενος,αλλα και να μην εχεις ξεφυγει τελειως απο το προγραμμα σου(πχ πολλα παιδια τωρα τον Σεπτεμβρη θα εχουν ξεχασει το πως να γραφουν και θα τους ειναι πολυ δυσκολο το πρωινο ξυπνημα οπως και το πλανο διαβασματος που θα πρεπει να ακολουθησουν στην αρχη).Προσωπικα οι αγαπημενες μου διακοπες ειναι των Χριστουγεννων,μπορει για πολλους να ειναι μικρες,αλλα ειναι καιριες.[φυσικα και τρελενομαι και εγω για καλοκαιρακι και βουτιες]

ΥΓ Μιλαω παντα για τις σχολικες διακοπες,καθως των γονιων μας η ξεκουραστη ειναι απειροελαχιστη τα Χριστουγεννα και το Πασχα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,097 μηνύματα.
Δυστυχώς όλα τα ωραία πράγματα τελειώνουν. Οι μέρες μετά τον 15 Αυγουστο είναι οι τελευταίες μέρες χαλαρότητας και ξάπλας που μας μένουν. Τι έχετε να πείτε για το καλοκαίρι που φεύγει εγώ προσωπικά ήθελα και άλλο.....



:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiannosFloyd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GiannosFloyd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πόρτο Λάγος (Ξάνθη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Εγω πάντως παντα αυτήν περίοδο ακριβως ξεκινω να ζω το καλοκαίρι όπως θα πρεπε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Εγώ πάλι χαίρομαι :redface:
Δεν έκανα και τίποτα το σπουδαίο φέτος το καλοκαίρι, αλλιώς το περίμενα κι αλλιώς μου ήρθε, καλή η χαλάρωση και η ξάπλα αλλά όταν είναι για τόσο πολύ χωρίς να κάνεις τίποτα, με το να λείπουν όλοι, να μη πηγαίνεις διακοπές,και να λιώνεις στη ζέστη καταντάει βαρετό..

Από την άλλη, όσο χάλια και να πέρασα,πως να το κάνουμε, το καλοκαίρι είναι καλοκαίρι...
Με πιάνει μια μικρή μελαγχολία τις τελευταίες μέρες του Αυγούστου, ειδικά παλιότερα που τα καλοκαίρια περνούσα πολύ ωραία...
Χαίρομαι που τελειώνει, όμως με αγχώνει λίγο γιατί πρέπει να βρω κάτι να ασχοληθώ το χειμώνα που μας έρχεται, και εγώ ακόμη δε ξέρω που πάνε τα 4 :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Tελειώνουν οι διακοπές και αρχίζει η φοιτητική ζωή. :D
Νιώθω πολύ ωραία που ξεκινά κάτι νέο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Τελειωνουν οι διακοπες ε ? Τι διακοπες δηλαδη ενας μηνας .. Χαζομαρες ευτυχως που θα φυγω μερικες μερες να ξελαμπικαρω τελειως αλλιως δε με βλεπω φετος καλα.. Δε γινεται να μαζεψουμε υπογραφες και να ζητησουμε παραταση 1 μηνα διακοπες ακομηηη ?? :((
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Meh, εγώ έχω άλλον 1.5 μήνα διακοπές Φόκο, στην έφερα! :P

Τα καλά του να μη χρωστάς μαθήματα. 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Μεχρι να επιστρεψουμε στο Πανεπιστημιο...εχουμε ακομη...Εχω ενα χρωστουμενο,αλλα σιγα μην πολυασχοληθω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Οι διακοπές δεν τελειώνουν ποτέ.:rolleyes:
:hehe::P
Είμαστε έτοιμοι! Ας έρθουν τα καινούριαααααα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Axxxx τωρα διακοπες τα Χριστουγεννα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,097 μηνύματα.
Δυστυχώς όλα τα ωραία πράγματα τελειώνουν. Οι μέρες μετά τον Αυγουστο είναι οι τελευταίες μέρες χαλαρότητας και ξάπλας που μας μένουν. Τι έχετε να πείτε για το καλοκαίρι που φεύγει εγώ προσωπικά ήθελα και άλλο..... ευτυχώς όμως μετά από πολύ καιρό δε θα ξαναπάω σχολείο :D... Όμως για τους περισσότερους από σας τα ψέματα τελειώνουν οι εξεταστικές για τους περισσότερους αρχίσαν και οι μαθητές προετοιμάζονται όπως κάθε χρόνο για να μπούνε στο σταβλί τους.


Τέλειωσε το Καλοκαίρι αφήσατε να φύγουνε 3 ολόκληρους μήνες έτσι ... ενώ κανονικά θα έπρεπε να ζείτε την κάθε μέρα ώστε να μην έρεθει ποτέ το Τέλος των διακοπών.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Ζωή χωρίς deadlines δε λέει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolikos97

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Άλλο ένα καλοκαίρι φτάνει στο τέλος του και όπως κάθε χρόνο τέτοιες ημέρες, νιώθω πως θέλω περισσότερο. Ευτυχώς κατάφερα να πάω διακοπές και να εξασφαλίσω λίγες ημέρες χαλάρωσης και ξεκούρασης μακριά από την πόλη. Έτσι, λοιπόν, γεμίσαμε τις μπαταρίες, εφοδιαστήκαμε με δύναμη, κουράγιο και υπομονή ωστε να μπορέσουμε να ανταπεξέλθουμε στις απαιτήσεις της σχολής. Για την ώρα, περιμένω εναγωνίως μέχρι αρχές Οκτώβρη για την έναρξη των μαθημάτων :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tonyler

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tonyler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Όλα τα ωραία κάποτε τελειώνουν....αν δεν τέλειωναν δεν θα τα εκτιμούσαμε!!

Προσωπικά , όλα τα άλλα καλοκαίρια, προς το τέλος τους, ήθελα να επιστρέψω στο σχολείο να δω σε τι άλλαξαν οι συμμαθητές μου σε αυτούς τους 3 μήνες :Ρ
Εννοείται με τους φίλους μου κρατάμε πάντα επαφή το καλοκαίρι και πάμε για μπάνια κλπ , μιας και είμαστε επαρχία εδώ!

Φέτος όμως , αγχώνομαι λίγο με τα διαβάσματα...Θα πάω φροντιστήριο Μαθηματικά(3 ώρες την εβδομάδα) και Έκθεση(1 ώρα την εβδομάδα) και φοβάμαι ότι ίσως ζοριστώ αρκετά να τα προλαβαίνω όλα :Ρ (Βέβαια πέρισυ ήμουν το μέχρι τα Χριστούγεννα 2 ώρες Αγγλικά - 1 ώρα Γαλλικά και μετά τα Χριστούγεννα 2 ώρες Γαλλικά).
Τέλος πάντων....έχω ένα προαίσθημα ότι ίσως αυτή η χρονιά , για μενα θα είναι πιο χαλαρή από την προηγούμενη...θα δείξει...
Το καλό τώρα που τελειώνει το καλοκαίρι είναι ότι ξεκουμπίζεστε όλοι οι Αθηναίοι και μας αδειάζετε την γωνιά <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
Τέλειωσε το Καλοκαίρι αφήσατε να φύγουνε 3 ολόκληρους μήνες έτσι ... ενώ κανονικά θα έπρεπε να ζείτε την κάθε μέρα ώστε να μην έρεθει ποτέ το Τέλος των διακοπών.

Ευχαριστουμε φοκο,μας εφτιαξες τη μερα τωρα :P

Εγω βαρεθηκα τη ζέστη παντως. Λατρευω το καλοκαιρακι αλλα φτανει, τωρα θελω κρυο καιρο :redface: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ευχαριστουμε φοκο,μας εφτιαξες τη μερα τωρα :P

Εγω βαρεθηκα τη ζέστη παντως. Λατρευω το καλοκαιρακι αλλα φτανει, τωρα θελω κρυο καιρο :redface: :hehe:

Αντί για το κρύο, εγώ ανυπομονώ για νέες σεζόν από σειρές :D Walking Dead ftw
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
Αντί για το κρύο, εγώ ανυπομονώ για νέες σεζόν από σειρές :D Walking Dead ftw

Ναιι και αυτο :D Καθε εποχη εχει τα καλα της :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Θα έρθουν και άλλα, καλύτερα καλοκαίρια. :)

Priceless το να βρίσκεις πόστ που έχεις κάνει στο ίδιο θέμα πριν 5 χρόνια και να σε εκφράζει ακόμα. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top