Soundtracks διαφημίσεων - σειρών/ταινιών

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 506 μηνύματα.


Ελπίζω να είναι αυτό...

Ένα comment που βρήκα:

"Το τραγούδι δημιουργήθηκε καθαρά για την διαφήμιση, ενημερώθηκα από το τμήμα marketing της ΝΟΥΝΟΥ,άρα δεν υπάρχει "ελεύθερο" :( ..."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Για πολλλλλύυυυυυυυυ ψαγμένους!

Υπήρχε μια διαφήμιση μέχρι και το καλοκαίρι ενός αυτοκινήτου νομίζω VW(Αν το γράφω σωστά γιατί από μάρκες δεν τα πάω καλά) που είχε μια τέλεια μουσική.Σας βοήθησα;;;οχι.Για να σας δώσω και άλλες πληροφορίες έδειχνε καθώς περνούσε το αυτοκίνητο από διάφορα μέρη κάποια στιγμή ένα σκιάχτρο σε ένα σιτοβολώνα και μετά αν θυμάμαι καλά κάτι σκουπίδια,η μουσική ήταν τέλεια και νομίζω αυτός που την τραγουδούσε μιλούσε γαλικά.Μπορείτε να με βοηθήσετε;; το τραγούδι ήταν καταπληκτικό!!!

Α, και πέρσι στην εορταστική διαφήμιση της εκπομπής "ταξιδεύοντας 10 χρόνια" με τη Μάγια Τσόκλη στη νετ είχε επίσης μια τέλεια μουσική.Ξέρει κανείς πια ήταν;;;;;;;

Πλιζζζζ:):thanks:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Κανείς;;;;;:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Για πολλλλλύυυυυυυυυ ψαγμένους!

Υπήρχε μια διαφήμιση μέχρι και το καλοκαίρι ενός αυτοκινήτου νομίζω VW(Αν το γράφω σωστά γιατί από μάρκες δεν τα πάω καλά) που είχε μια τέλεια μουσική.Σας βοήθησα;;;οχι.Για να σας δώσω και άλλες πληροφορίες έδειχνε καθώς περνούσε το αυτοκίνητο από διάφορα μέρη κάποια στιγμή ένα σκιάχτρο σε ένα σιτοβολώνα και μετά αν θυμάμαι καλά κάτι σκουπίδια,η μουσική ήταν τέλεια και νομίζω αυτός που την τραγουδούσε μιλούσε γαλικά.Μπορείτε να με βοηθήσετε;; το τραγούδι ήταν καταπληκτικό!!!
Bob Sinclar - Love Generation:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Βασικά μάλλον εννοούσε εκείνο που έλεγε στο τέλος "Ουουουου, what a beautiful day, ουουουουου, let's go out and play".... Am I wrong;
μηπως εννοεις το life is wonderful?


χμμ..μεσα σε κατι αρχεια μου βρηκα και αυτο..


https://polobillis.pblogs.gr/2009/02/tragoydia-diafhmisewn-1.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Bob Sinclar - Love Generation:), όχι δεν ήταν αυτό ..μιλάω για τη διαφήμιση εγώ με το αυτοκίνητο της VW και όχι για το βίντεο κλιπ του τραγουδιού αυτού, που συμπτωματικά δείχνει ένα ποδήλατο. Αυτό το τραγούδι που είχε η διαφήμιση ήταν αργό και στα γαλλικά. Δείτε ξανά τα δεδομένα που σας δίνω πιο πάνω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
εγω θελω απο το "Η ζωη της αλλης"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gogorina

Νεοφερμένος

Η gogorina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 42 μηνύματα.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Και πάλι κανείς;;;Μα γιατί;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maniana

Νεοφερμένος

Η Άννα-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Το τραγούδι απο τη διαφήμιση του X-factor ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
ευχαριστω!ευχαριστω! αυτο ειναι κ ευχαριστω για την πληροφορια!
τιποτα καλε,να εισαι καλα,και εγω το εψαχνα αυτο το τραγουδι καποτε και το ειχα ακουσει απο την συγκεκριμενη διαφημιση:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Μήπως ξέρει κανείς το τραγούδι απ'τη διαφήμιση της vodafone;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Μήπως ξέρει κανείς το τραγούδι απ'τη διαφήμιση της vodafone;

ναι αλλα δεν το θυμαμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
στην εκπομπή έρευνα του Τσίμα ποια είναι η μουσική σήματος;;;και στους Πρωταγονιστές;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.

midnightsun

Νεοφερμένος

Η midnightsun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Θυμήσου το πληζ...!Μ' αρέσει πααααααρα πολύ!

μηπωσ λες αυτο [ame="https://www.youtube.com/watch?v=FKoEBf_1o6E&feature=related"]https://www.youtube.com/watch?v=FKoEBf_1o6E&feature=related[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Παιδιά αυτό της διαφήμισης της Lacta ποιο είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnightsun

Νεοφερμένος

Η midnightsun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
εγω τελευταια εχω κολλησει με αυτο ειναι απο το 6 επεισοδιο του vampire diaries
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top