Sila: η νέα τούρκικη σειρά

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Eίπαμε να κρατήσουμε μονο τα θετικά του.:hehe: Με τα παιδιά του είναι στοργικός και στην γκόμενα μια χαρά συμπεριφέρεται.:P
Της γκόμενας όταν έκανε τη γυναίκα του να πάρει χάπια της είπε να φύγει μακριά του και να κάνει έκτρωση.
Τα παιδιά του τα βλέπει σπάνια καθώς όλο απουσιάζει.
Κατι άλλο? :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
στην γκόμενα μια χαρά συμπεριφέρεται.:P


δε θες να το σχολιασω..μολις του ανακοινωσε οτι ειναι εγκυος της ειπε να το φορτωσει στον αντρα της....το χει δειξει αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Της γκόμενας όταν έκανε τη γυναίκα του να πάρει χάπια της είπε να φύγει μακριά του και να κάνει έκτρωση.
Τα παιδιά του τα βλέπει σπάνια καθώς όλο απουσιάζει.
Κατι άλλο? :devil:

δε θες να το σχολιασω..μολις του ανακοινωσε οτι ειναι εγκυος της ειπε να το φορτωσει στον αντρα της....το χει δειξει αυτο?
Δεν το έχω δεί αυτό το επεισόδιο, να είμαι ειλικρινής.:redface: Εγώ πιστεύω πως έχει και θετικά!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Δεν το έχω δεί αυτό το επεισόδιο, να είμαι ειλικρινής.:redface: Εγώ πιστεύω πως έχει και θετικά!:P
Όπως το ότι εκμεταλλεύεται τα ανθρωπάκια για να του κάνουν τις βρωμοδουλειές με τη δικαιολογία ''αν δουλεύεις για εμάς θα σε στηρίξουμε, είμαστε αγάδες'' ? :P
Ειλικρινά δεν βλέπω κάτι θετικό πάνω του. Του έριξε χυλόπιτα η Γιεζντά και τα έβαλε με τον Μποράν. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Στο τελος ξερετε τι θα γινει στη Sila?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Όπως το ότι εκμεταλλεύεται τα ανθρωπάκια για να του κάνουν τις βρωμοδουλειές με τη δικαιολογία ''αν δουλεύεις για εμάς θα σε στηρίξουμε, είμαστε αγάδες'' ? :P
Ειλικρινά δεν βλέπω κάτι θετικό πάνω του. Του έριξε χυλόπιτα η Γιεζντά και τα έβαλε με τον Μποράν. :mad:
Κατα βάθος είναι ευαίσθητος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :redface:
Τελικά η Γιετζντά γιατι αυτοκτόνησε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
Στο τελος ξερετε τι θα γινει στη Sila?

ξερουμε....

Κατα βάθος είναι ευαίσθητος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :redface:
Τελικά η Γιετζντά γιατι αυτοκτόνησε;
γιατι επειδη δεν μπορουσε να κανει παιδια λεγανε διαφορα για τον μποραν και τον ανδρισμο του και δεν γινοταν να ειναια τεκνος αγας και επρεπε να χωρισουν..οποτε βαραει μια αυτοκτοονια και ανοιγουν οι δρομοι για τη σιλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Κατα βάθος είναι ευαίσθητος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :redface:
Τελικά η Γιετζντά γιατι αυτοκτόνησε;
Πόσο βάθος? Ειρηνικού ή Ατλαντικού? :P
Γιατί δεν μπορούσε να κάνει παιδί στο Μποράν, και ήθελε να τον αφήσει ελεύθερο να βρει άλλη για να του κάνει παιδιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
γιατι επειδη δεν μπορουσε να κανει παιδια λεγανε διαφορα για τον μποραν και τον ανδρισμο του και δεν γινοταν να ειναια τεκνος αγας και επρεπε να χωρισουν..οποτε βαραει μια αυτοκτοονια και ανοιγουν οι δρομοι για τη σιλα!

Πόσο βάθος? Ειρηνικού ή Ατλαντικού? :P
Γιατί δεν μπορούσε να κάνει παιδί στο Μποράν, και ήθελε να τον αφήσει ελεύθερο να βρει άλλη για να του κάνει παιδιά.
Απαπαπαπα, ωραίος λόγος για να αυτοκτονήσει. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
Απαπαπαπα, ωραίος λόγος για να αυτοκτονήσει. :hehe:
https://www.dailymotion.com/playlist/x24wpg_makis132011_sila/1#video=xttvjn
η τελευταια σκηνη του επεισοδίου 80! δεν υπαρχει περιπτωση να μην καταβεις για ποια λεω...το αυριανο επεισοδιου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
https://www.dailymotion.com/playlist/x24wpg_makis132011_sila/1#video=xttvjn
η τελευταια σκηνη του επεισοδίου 80! δεν υπαρχει περιπτωση να μην καταβεις για ποια λεω...το αυριανο επεισοδιου!
Είδα την σκηνή του θανάτου, του άξιζε ένας καλύτερα σκηνοθετημένος θάνατος!!!!!!!!! :hehe: Θα το δώ όλο το επεισόδιο το βράδυ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
οκ! καλη απολαυση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
οκ! καλη απολαυση!
Εδώ πάνω είδα και μαντυλοφορεμένες. Αν δώ τον Μποράν, θα σε πάρω να σου το πώ. Να είσαι πάντα σε ετοιμότητα. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
αυτος ο τζιχαν σκληρο καρυδι..ποσες σφαιρες εφυγε και εζησε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
αυτος ο τζιχαν σκληρο καρυδι..ποσες σφαιρες εφυγε και εζησε..
'Εγινε κάτι συνταρακτικό σήμερα;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
καλα μιλαμε εχω να δω σιλα καμια εβδομαδα+..τι γινεται ρε παιδια για πειτε εσεις που το βλεπετε!!εγινε κατι συνταρακτικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
παιδια ντρεπομαι που θ ατο πω αλλα και εγω εχω ψιλοξενερωσει μαζι της...
τη βαρεθηκα...χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Kι εγω τη βαρεθηκα σπαστικια εχει γινει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Count me in.
Χθες το απόγευμα έβαλα τα καινούρια επεισόδια να τα δω στο dailymotion από συνήθεια. Δεν παρακολουθούσα, διάβαζα μαθηματικά. :P Μόνο όταν μιλούσε ο Μποραν κοίταζα αλλά και αυτός δεν ξέρω γιατί, δεν μου άρεσε. :/:
Στο μεγκα έχω να δω επεισόδιο καμια βδομάδα γιατί εκείνη την ώρα διαβάζω.
Αρχίζει να μειώνεται το ενδιαφέρον μου για τη σειρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top